پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-2 یوونتوس ( هفته سوم سری آ ) - یادواره دینو زوف

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من همیشه از لاتزیو و جو وحشتناک المپیکو بیشتر از رم ترسیدم ! واقعاً لاتزیو اگر روی فرم باشه خیلی کارها میتونه بکنه و خیلی تیمها رو متوقف کنه ! یه مشکلی که برای این بازی داریم اینه که ما الآن فقط 8 ملی پوش در آتزوری داریم و به اینها باید امثال ملو ، پولسن و تیاگو رو هم اضافه کنیم . بیش از 90% این بازیکنان هم در ترکیب اصلی تیمهای ملی هستند و دو بازی مهم دارن در هفته آینده و احتمال هر چیزی مثل مصدومیت و خستگی وجود داره که میتونه در کیفیت بازی تیم تاثیر مستقیم بذاره . اما نکته امیدوارکننده آمادگی کامل کاپیتان برای بازی هستش و شاید هم سیسوکو که البته بعیده مومو برسه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

هر کی میخواد بازی کنه برای لاتــــزیو، فقط روکـــــــی و پانـــدف زوج خط حمله این تیم نباشن ! :N_aggressive (3):
البته زاراته واقعا بازیکن خوبیه،

پاندف هم با لوتیتو به مشکل برخورده، در دو بازی قبل هم به میدان نرفته.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

لاتزیو در یک بازی دوستانه مقابل زاراگوزا با نتیجه 2-0 برنده شد، فوجا ( پنالتی ) و زاراته گل هاشو زدن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بعید می دونم لاتزیو با ترکیبی غیر از این مقابل یووه بازی کنه !!! موسلرا - لیخت - دیاکیته - ردو - کولاروف - دابو - بارونیو - مائوری - ماتوزالم - کروز - زاراته یووه هم فقط دو تا پست خیلی ابهام داره !!! یکی گروسو - ده چلیه یا مولینارو و دیگری بازیکن کنار امائوری ؟؟؟ ???? - کیه لینی - کاناوارو - گریگرا مارکیزیو ملو کامورانزی ؟؟؟؟؟ امائوری البته شانس بازی کردن دل پیرو خیلی بالا است خیلی زیاد

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

???? - کیه لینی - کاناوارو - گریگرا

مارکیزیو ملو کامورانزی

؟؟؟؟؟ امائوری

جیگر منو ننوشتی اون وسط ...

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
این بازی هم سخت تر از بازی قبل هم به مراتب مهمتر لاتزیو الان با ما هم امتیاز ما باید از همین حالا فاصله بگیریم از تیمای دیگه استفاده نکردن از دل پیرو یه ریسک بزرگ تو این بازی باید یووه با کامل ترین ترکیب ممکن بازی کنه هم به هدفش صدرنشینی برسه هم خیال هوادارارو از بابت حضور الکس راحت کنه با تشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ضمن اینکه یوونتوس باید نیم نگاهی به دیدار روز سه شنبه برابر بوردو داشته باشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این بازی یک روز جلو افتاده و شنبه هفته آینده ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران برگزار میشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من که یووه باید بازهم دست به عصا بودن رو کنار بزاره و با حمله شدید تیم حریف رو نابود کنه ! من اعتقادم اینکه که جووینکو جای مارکیزیو بازی کنه و با نفوذ خای شدید و جلو کشیدن لاتزیو رو سر جاش بشونیم کنار آمائوری این بازی من می گم الکس بازی می کنه ! اما گروسو رو 1 بازی رو نیمکت می زاره و آروم آروم فیکسش می کنه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الکس و زاراته مصدومیت هایی دارند که ممکنه بازی رو از دست بدند.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خیلی دلم می خواست الکس تو این مسابقه بازی می کرد ولی مثل اینکه نمیرسه. البته ترجیح میدم کاپیتان رو با امادگی کامل تو زمین ببینم و فکر نکنم چیرو واسه این بازی ازش استفاده کنه. نبودن زاراته هم یه نعمته هرچند که کروز و پاندف هم خیلی خطرناکن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
از این بازیکن چه خبر؟ ج و ی ن ک و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
الانه که بابک بیاد به هرچیزی که بلده قسم بخوره که مصدومه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیشب شبکه Telenova داشت مسائل روز فوتبال ایتالیا رو بررسی میکرد که در مورد ترکیب این بازی دو پیش بینی کرده بود . اولی ترکیب محتمل تر هستش و دومی ترکیبی که احتمالش کمتره مورد استفاده باشه . ضمناً دل پیرو هم قطعاً به بازی نمیرسه !

ترکیب محتمل تر :

یاکوئینتا آمائوری

دیگو

کامورانزی مارکیزیو

ملو

گریگرا کاناوارو کیلینی گروسو

بوفون

اما ترکیب دوم . ترکیب دوم رو بر این اساس مشخص کرد که چند بازیکن ملی پوش بنا به شرایط مسابقات ملی و خستگی از ابتدا به زمین وارد نشوند :

تره زگه آمائوری

دیگو

کامورانزی مارکیزیو

پولسن

گریگرا لگروتالیه کیلینی گروسو

بوفون

من خودم به شخصه دوست دارم در این بازی لگروتالیه بجای کاناوارو و تره زگه بجای یاکوئینتا بازی کنه اما ملو باید تحت هر شرایطی باشه چون ما فصل پیش هم در کوپا از مرکز زمین و جایی که سیسوکو غایب بود از لاتزیو ضربه خوردیم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

فکر کنم در مورد حضور گروسو در ترکیب باید منتظر کنفرانس مطبوعاتی یک روز قبل از بازی از فرارا باشیم که اونجا مسلما میگه گروسو بازی میکنه یا نه.
محتمل ترین زوج خط حمله هم یاکوئینتا و آمائوری هست ولی احتمالش بالاس که از تره زگه بجای یاکوئینتا استفاده کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یسری از بازیکنان ملی پوش فشار زیادی رو در این هفته تحمل کردن بخصوص ملو که به برزیل رفته بود هرچند دیشب خوشبختانه اخراج شد تا بیشتر بهش فشار نیاد . از طرفی هم سه شنبه یک بازی حساس با بوردو داریم . هنوز وضعیت الکس کاملاً مشخص نیست و چند درصد احتمال داره به بازی برسه ولی اگر هم برسه خیلی بعیده از ابتدا بازی کنه . من خیلی دوست دارم لگرو بازی کنه حالا چه جای جورجو چه کانا چه بوفون ! فقط دوست دارم بازی کنه ! من فکر میکنم استراحت دادن به کاناوارو علارغم آمادگی بالاش بهترین تصمیم باشه . با اینکه بعیده زوجی غیر از آمائوری و یاکوئینتا رو ببینیم اما معتقدم که میشه از تره زگل از ابتدا و به جای وینچنزو استفاده کرد . گروسو هم 100% مدافع چپ خواهد بود و برای سمت راست هم بعیده کسی به گریگرا ترجیح داده بشه اما دوست دارم کاسرس رو اونجا ببینم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با توجه به فشردگی تقویم فرارا همین امروز عصر تمرینات رو شروع کرده و از ساعت 16 همه به وینوو احضار شده بودند جز ملو و کاکارس که هنوز نرسیده اند ! فردا هم تمرین می کنند و بعد می رند به رم.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اصلا احساس خوبی نسبت به این بازی ندارم 80 درصد بازیکنای فیکس ترکیبمون خسته هستن بازی هم تو خونه لاتزیو هست من یه جورایی مطمئنم تو این بازی امتیاز از دست می دیم اینتر هم تقریبا مشابه ماست ولی اونها بازیشون خیلی اسونتره اگه بتونیم این بازی رو ببریم من دیگه بهم ثابت می شه این تیم امسال قهرمان سری آ می شه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بدشانسی بزرگ یووه مصدومیت الکسه.بازهم در حسرت دیدت بازی الکس می مونیم تو این فصل. الان که یاکوئینتا بازی کرده برای تیم ملی بهترین موقعیته تا هم خودش یه نیمچه استراحتی بکنه و هم ترزگه از رو نیمکت بلند شه. تو این باری بهتره که ترزگه بازی کنه تا اعتماد به نفس و امادگیش رو از دست نده.دلم میخواد ترزگه هز طور شده شنبه بازی کنه. دیوید فقط منتظره یه اعتماده تا خودشو نشون بده. امیدوارم مستر این شانس رو ازش نگیره. کامورانزی هم که باید بازی کنهدر کنار دیگو.مارکیزیو و ملو هر چقدر هم که خسته باشن بازهم به نظر من از پولسن بهرتن پس بهتره که پولسن رو نیمکت بشینه تازه بعد از اینا تیاگو هم هست.کیلینی و کاناوارو ت وهفته قبلی دو تا بزای انجام دادن پس قاعدتا باید خسته باشن پس لااقل باید یکشون بیرون بشینه و لگروتالیه حتما بازیکنه. بخصوص اینکه دو بازی قبلی هم رو نیمکت بوده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک شانسی که آوردیم اینکه که دونگا دیگو را به تیم ملی دعوت نکرد مگر نه دو بازی هم بازیش میداد...........و اونوقت در بازی با لاتزیو بدون بازیساز میموندیم.................

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی