پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-2 یوونتوس ( هفته سوم سری آ ) - یادواره دینو زوف

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با نگاهی به بازی قبل :

آمار بعضی بازیکن های کلیدی :
فلیپه ملو : 57 پاس -93 درصد صحیحی (!!) 12 توپ گیری موفق ! 2 دریبل، 4 خطا، 2 شوت، یکی در چهارچوب و یکی توی گل.
دیگو : 41 پاس 71 درصد صحیح. 8 سانتر، 2 دریبل. 8 شوت، 4 شوت در چهارچوب، 2 گل.
آمائوری : 10 پاس، 100 درصد، 5 شوت، 3 تا در چهارچوب.8 سانتر

تفاوت تیاگو با ملو رو مثلا ببینید :
38 پاس 78 درصد صحیح. 2 توپ گیری، 4 شوت، 2 در چهارچوب.

ملو این بازی 63 پاس داشت که 93.75 درصد صحیح بود !!11 توپ گیری داشت.3 دریبل که 2 تاش موفق بود و 5 خطا.
مارکیزیو 33 پاس داشت که 78.79 درصد صحیح بودند.10 توپ گیری، 3 سانتر و 1 دریبل موفق.3 شوت هم داشت.
جووینکو، 20 پاس، 90 درصد صحیح، 4 شوت، 4 سانتر و 3 دریبل.دیگو هم 27 پاس که 81.48 صحیح بود و البته 2 سانتر.
گروسو هم آمارش نشون میده چقدر در کار تیمی شرکت داشت با 43 پاس، 79.07 صحیح. 7 سانتر داشت و 1 شوت.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
وای.منم این برد رو به همه تبریک میگم. واقعا برد لاتزیو اونم تو خونشون سخته. دم چیرو و بچه ها گرم.حال کردم خفن

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خيلي خيلي خوشحالم و اين برد رو به همه تبريك ميگم / ديشب وقتي با صداي زنگ sms بهمن از خواب پا شدم نوشته بود يووه 2 لاتزيو 0 فكر ميكردم خواب ميبينم / الان highlight بازي رو ديدم / گل كاسارس عالي بود،كلاً از استيل و نوع بازيش خيلي خوشم امود هرچي هست از گريگرا خيلي بهتر مطمئنم گه بيشتر بازي كنه خيلي پيشرفت ميكنه / گروسو كه قابل مقايسه با مولينارو نيست خيلي قشنگ حركت ميكنه و ارسالاش خيلي عاليه خدا رو شكر كه اومد / آمائوريم كه مثل هميه بد شانس ولي موثر / ترزگه با اينكه خيلي ضعيف بوده ولي مطمئنن با بازي بيشتر آماده تر ميشه / بوفون هم تو يكي دو صحنه خيلي خوب بود / در مورد بقيه بازيكنام چيزي نميگم چون چيزي نديدم / نكته جالب اين بازيم خوشحال عجيب ملو بعد گل ترزگه بود :juvefan: در كل برد خيلي خوبي بود و از همه مهمتر گل نخردن بوفون و اينكه پيش بينيم درست بود :N_aggressive (3): :yes:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این ملو محشره ! من دیشب غرق در بازی این بشر بودم ! فقط یکبار در طول بازی اشتباه کرد که اونم به خوبی خودش پوشش داد . نمیدونم اگر سیسوکو برگرده چیرو میخواد چیکار کنه ولی اینو میدونم که ملو مغز یووه شده . به قدری پاسهاش عالی و بی نقصه که گاهی احساس میکنم با خط کش همه چیز رو محاسبه میکنه ! دیگه با ظهور ملو دوران تکروی های ژاوی که همه مدعی بودن صحیح ترین پاسهای فوتبال جهان رو میده با میانگین 94% پاس صحیح به سر اومده و حالا فیلیپه هم یه استاد بزرگ در مرکز زمین هستش که همه کار میکنه . بازی بقیه نفرات رو هم اگر بخوام در موردش کلی بگم تکرار خواهد بود چون بقیه کاملاً توضیح دادن فقط در حد چند خط بگم که کاسرس درسته گل زد اما بدون شک از تره زگه هم ضعیفتر بازی کرد ! فکر کنم نزدیک 10 بار دریبل خورد و جا موند و کلاً خیلی کند نشون داد . باید صبر کرد ولی با ادامه این روند بعیده بشه روش به عنوان یک مدافع کناری مناسب حساب کرد ! گروسو هم برای اولین بازی خوب بود . اگر اشتباه نکنم دو بار فقط تونستن ازش رد بشن که اونم نصفه و نیمه بود و بیشتر برای عدم هماهنگیش با سایر نفرات بود . کلاً نمیشد از گروسویی که کلاً یک و نیم جلسه با تیم تمرین داشته توقعی بیشتر از این داشت . اما کامو و مارکیزیو کاملاً خسته بودن ! بخصوص کامو که از مصدومیت هم برگشته و 90 دقیقه در پستی متفاوت با گذشته در برابر بلغارستان بازی کرده بود . اما مارکیزیو علارغم خستگی خیلی باهوش و منطقی نشون و ثابت کرد که میتونه راه امثال اینیستا رو طی کنه . از بازی خوب جووینکو هم نمیشه گذشت ، فکر کنم خیلی ها با اومدن دیگو فراموشش کرده بودن اما دیشب همه کار کرد حتی هد زد ! سبا تو پستی بازی میکرد که عاشقش هستش و بازی بسیار خوبی هم نشون داد . تره زگه هم درسته خیلی زهردار نبود ولی نباید فراموش کنیم که موقعیت مناسبی هم براش شکل نگرفت ! کلاً سانتر از جناحین خوبی نداشتیم و دیوید هم مهاجمی نیست که خودش خودش رو صاحب موقعیت کنه مثل آمائوری و نمیشه خیلی ازش انتقاد کرد . بنظرم همین یک گل نویدبخش بازگشت ترزگل بزرگ خواهد بود . آمائوری هم چیزی نمیشه ازش گفت جز اینکه باید به آتزوری دعوت بشه !

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
من برد با ارزشه یووه رو به همه ی هواداران یووه تبربک میگم!من که بازیرو نه دیدم و نشنیدم و همین الآن از livescore فهمیدم که بردیم!!!انشاالله مقابل بوردو هم خوب بازی کنیم و در اونجا هم یه برد با ارزش به دست بیاریم!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من متاسفانه بازی ندیدم ولی همین که 2-0 بازی به نفع یوو تموم شد برای من کافیه ! خوشحالی بیشترم برای اینه که دیوید گل زد و انشاالله این آغاز گل های دیگه اون خواهد بود , کاری ندارم بچه ها میگند بد بازی کرده ولی دیوید خیلی وقت ها بازیش به چشم نمیاد ولی کار اصلی خودش یعنی گل زنی رو انجام میده و اینه که مهمه !!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیشب بازی خوبی بود و بردییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ولی زیاد نتونستیم موقعیت خلق کنیم............................دیشب سه نفر روی اعصاب بودن => لگروتالیه - کامورانزی - ترزگه. لگروتالیه که دیشب واقعا فاجعه بود این چه جور بازی کردن واقعا نبود کاناوارو به خوبی احساس شد خیلی افتضاح بود خیلی. ترزگل خیلی نا هماهنگ بود با تیم گلی هم که زد موسلرا خودش توپ و کرد تو گل مگر نه گل نبود. کامورانزی مدام تک روی میکرد و روی هر بازیکنی خطا میکرد خیلی بد بود خیلی. ***************************************************************************************************** شاید اگر دیشب بوفون نبود بازی را باخته بودیم چون 5 یا 6 باری مدافعان مخصوصا لگروتالیه بد جوری سوتی داد. کاسرس خیلی خوب بود من خوشحال بودم که از ابتدا در ترکیب هست و چون کسی هم نبود باید اون دفاع راست میبود و انصافا هم خوب بود... فکر کنم تا 2 سال دیگه دفاع راستمون تضمینی باشه. فلیپه ملو => آمائوری و بیقه هم عالی بودن در حد 20.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من که بازی رو ندیدم ولی از پست های بچه ها این برداشت رو کردم که لگرو خیلی خوب بوده ولی کاسرس زیاد جالب نبوده

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

کاسرس خیلی خوب بود من خوشحال بودم که از ابتدا در ترکیب هست و چون کسی هم نبود باید اون دفاع راست میبود و انصافا هم خوب بود...
فکر کنم تا 2 سال دیگه دفاع راستمون تضمینی باشه.

باور کن این حرفا به بازی دیشب نمیخوره :friends:

اصلا کاسارس افتضاح بود اینو من تنها نمی گم برو ز همه ی بچه ها بپرس فقط گل زد من تعداد حرکات بدش رو 4 تا زدم ولی خیلی بدتر از اون چیزی بود که فکرش رو بکنی

به هر حال نظر شما هم محترمه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی