پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-2 یوونتوس ( هفته سوم سری آ ) - یادواره دینو زوف

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=240]http://a.imagehost.org/0679/topNM.jpg[/img]

لاتزیو - یوونتوس

[size=13pt]هفته سوم سری آ
شنبه 12 سپتامبر - 21 شهریور
ورزشگاه المپیکو - رم
ساعت 20:45 به وقت ایتالیا - 23:15 به وقت ایران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

رم 1 - یووه 3
کیه وو 1 - لاتزیو 2

بازی بعدی

یوونتوس - لیورنو
کاتانیا - لاتزیو

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این بازی رو باید ببریم اخه پارسال خیلی مفتی نیمه نهایی کوپا بهشون باختیم. اگه سه تا بازی پشت سر هم لاتزیو رو ببریم اونوقت اون شکست تلافی میشه. خدا کنه الکس و کامو با امادگی کامل به این بازی برسن. سیسوکو هم که فکر نکنم هنوز اماده باشه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من یه احساس بدی نسبت به این بازی دارم فکر نمی کنم بتونیم دست پر برگردیم

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
منم اصلا احساس خوبی ندارم.ولی خدا کنه کامورانزی و دلپیرو بازی کنن.به نظر من از بازی با اینتر سخت تره.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته یوونتوس فعلا دیگو رو داره و هر چقدر دفاع و دروازبان یوونتوس بد بازی کنن و مهاجم ها کاری نکنن دیگو هست و گل می زنه مشکلی از این بابت نیست

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
چون اینترو زده دلیل نمیشه بهشون ببازیم . اگه دقت کنیم میبریم ایشا الله.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بازی را نیز مانند بازیهای گذشته میبریم......................... امیدوارم سیسوکو - دلپیرو - ترزگه - کاسرس را در این بازی ببینم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

من پیش بینی میکنم که الکس و تره زگه خط حمله یووه رو تشکیل میدن.
احتمال فیکس بودن پولسن هم کم نیست .

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
این باز منو یاد بازیه یووه و لاتزیو تو جام حذفی میندازه خدا کنه این بازی مثل اون نشه امیدوارم تو این بازی دل پیرو رو ببینیم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
به نظر منم خیلی می تونه سخت باشه. 2 هفته پشت سر هم تو المپیکوی رم! چه شود!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يوونتوس توي اين هفته توي رم و توي المپيكو يه برد شيرين رو كسب كرده براي همين از لحاض روحي خيلي آماده‌ست از طرف ديگه حس انتقا بخاطر بازي نيمه نهايي كوپاايتالياي پارسال هم مزيد بر علت مي شه تا يوونتوس با تمام قوا راهي مي شه و انشاالله كه با توجه به آمادگي بازيكناش مي بره.نكته‌ي مهم توي اين بازي اينه كه يوونتوس بايد يه كم باتجربه تر از بازي هاي قبل بازي كنه و شايد لازم باشه جاي دچليه از اول لگرو توي زمين باشه و كيه‌ل بره سمت چپ دفاع.بهترم هست كه الكس حتي ناآماده توي زمين حاضرر باشه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگه این بازی رو ببریم من بهتون قول میدهم 98درصد قهرمان شیم

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
لاتزیو برندش کمی سختر ازرم هست ولی اگه کامو و الکس و شاید گرسو به تیم اضافه دیگه خیالمون باید راحت باشه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
باید این بازی رو ببریم / وقتی یاد بازی های کوپا فصل پیش میوفتم فقط تو دلم به رانیری فوش میدم ولی این فصل با وجود فرارا و این همه بازیکن آماده مطمئنم که بازی رو میبریم /

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

یووه در 8 دیدار گذشته خودش در مقابل لاتزیو 4 برد، 2 مساوی و 2 باخت کسب کرده.
پر گل ترین برد یووه مربوط میشه به سال 2008 که با نتیجه 5-2 به پیروزی رسید یووه.
آخرین برد یووه مربوط به آخرین بازی فصل پیش میشه که با نتیجه 2-0 به دست اومد و آخرین برد لاتزیو هم مربوط به دور برگشت کوپا ایتالیا میشه که در تورین لاتزیو 2-1 یووه رو برد و یووه رو از رسیدن به فینال محروم کرد.

یووه دو بازی گذشته خودش رو از کیه وو و رم با نتیجه 1-0 و 3-1 برده و لاتزیو هم از تیم های آتالانتا و کیه وو با نتیجه 1-0 و 2-1 برده.

بهترین گلزن یووه دیه گو هست که 2 گل زده و برای لاتزیو هم خولیو کروز که اونم 2 گله هست و هر دو گل خودش رو در بازی قبل مقابل کیه وو به ثمر رسوند.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پس میشه گفت تو این چند وقته خیلی شباهت به هم دارن این دو تیم و البته یه برتری هم داره لاتزیو اونم اینه که تو خونه ی خودش و جلوش چشمهای هوادارنش بازی مکینه و اونا هم از ما دل خوشی ندارن و سعی میکنن هر طور ده کاری بکنن که تیمشون به برتر ی برسه و البته امیدوارم اینطوری نشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

باید توجه داشته باشیم که 2 روز بعد از بازی با لاتزیو یووه باید میزبان بوردو باشه در اولین بازیش در لیگ قهرمانان اروپا.
کمی شرایط رو سخت تر میکنه ...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
لاتزیو مهاجمان بسیار زهر داری هم داره ! و این کار مدافعان یوو رو خیلی سخت میکنه ! کلا این تیم سال ها گربه سیاه یوو بود و من همیشه از بازی در مقابل این تیم میترسیدم !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه کارش نسبت به بازی با رم مسلما سخت تره ! لاتزیو الان برعکس رم که توی بحران بود ، در بهترین شرایط قرار داره و هر 2 بازیش رو هم برده ! کروز هم نشون داده که راه دروازه یووه رو خوب بلده ! اما هدف بزرگ فرارا باعث می شه که هیچ گونه اتفاقی جلوی برد یووه رو نگیره ! هرچقدر هم که لاتزیو تیم خوبی باشه ، اما بیانکونری ها برای برد می رن به میدون و دست پر به تورین برمی گردن !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لاتزیو تیم آماده ای در حال حاضر، زاراته در بازی های دوستانه خیلی گل زد.کروز هم هست.پاندف هم خوب به یووه گل می زنه، سیمونه اینزاگی هم برگشته.هافبک های خوبی دارند.بروکی،مانفریدینی،لدسما و ماتوزالم.کلا تیم خوبی اند ! مهره های خوبی دارند.لاتزیو نزدیک 30 میلیون خرج کرد برای نگه داشتند بازیکن های قرضیش مثل زاراته و ماتوزالم ! هنوز زوده برای نوشتن ترکیب تیم ولی امیدوارم گروسو بازی کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی