پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوكا مارونه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
اگه اشتباه نکنم تو بازی با میلان بود که واسه استراحت دادن به پیرلو از ابتدا تو ارنج تیم بود، اون بازه 70 دقیقه بازی کرد و فاجعه بود، تو پست اصلیش هم بود در حالی که تو بازی گم بود. من فکر میکنم اعتماد به نفسی که پوگبا داره مارونه نداره، اگه نه جوون با استعدادیه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مطمئنا کونته از همه بیشتر میشناستش ، از همه بیشتر با خصوصیاتش آشناست. منم با کونته موافقم ، 20 فصلم تو پارما باشه ، به اندازه یک فصله یووه نمیتونه براش مفید باشه.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ما که استعدادی ندیدیم .اگر هم استعدادی هست کجا بازی کرده و کی که بگیم این استعداد هست؟ این کارها اصلا درست نیست.وقتی بازیکنی همیشه رو نیمکته و حتی پادوین بیشتر از او بازی میکنه بهتره بدن بره یه تیم دیگه لااقل چنتا بازی بکنه.ماشالا ماروتا تو این کارها که استاده چرا در این مورد کاری نمیکنه.تیم لنگ مهاجم مونده دوسه تا بازیکن جوون تیم تو تیمهای دیگه بازی میکنن چه لزومی داره اینو نگه دارن که سالی ماهی یبار بذارنش تو دفاع که اصلا پستش نیست. اصلا دلیل این کارها رو نمی فهمم

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
مارکیزیو هم یه روزی در حد همین مارونه یا شاید هم کمتر از اون بود.ولی خوش شانس بود که تیم توی سری ب بود و تونست خودشو نشون بده.در عوض مارونه واقعا بدشانسه که توی یه همچین دور ه ای باید روزهای شکوفا شدن استعدادش رو بگذرونه. اون هفتاد دقیقه هم که جلوی میلان بازی کرد واقعا بی انصافیه که بگیم فاجعه بود.حداقل توی همون بازی اون هم جلوی میلانی که با تمام وجودش داشت بازی میکرد چندین برابر بهتر از جاکرینی بود.توی همون بازی هم واقعا از تعویضش ناراحت شدم چون نیمه ی دوم واقعا داشت خوب بازی میکرد.چرا وقتی مارکیزیو مصدومه جاکرینی بازی میکنه و مارونه بازی نمیکنه؟ من نمیدونم شما استعداد یه هافبک رو توی چی میبینید؟ولی من تسلط روی توپش و قدرت پاسوریش و بازی سر بالا و اعتماد به نفسش برام قابل توجه بوده و مطمئنم اگه الان توی هر تیمی بود بازیکن فیکس اون تیم بود. همین پوگبا هم که الان الترناتیوی شده واسه هافبکهای اصلیمون بخاطر اعتماد و فرصتی که توی این تیم داشته اینجور با سرعت زیاد داره رشد میکنه ولی متاسفانه واسه ما همیشه مرغ همسایه غاز بوده و یه خارجی بهتر از یه بازیکن خودی ارزش داشته.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
مارونه از 6 سالگی تو یوونتوسه ، به اندازه کافی هم استعدادشو نشون داده ، کافیه کم کم وارد تیم بشه ، هر سال بیشتر از سال قبل بازی میکنه. پارسال کلا یک بازی با آتالانتا فیکس بود ، حالا امسال داره کم کم بازی میکنه ، سالهای بعد به تدریج وارد تیم میشه ، مارونه فوق العاده است.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
طبق ادعای گاتزتا، مارونه برای کسب تجربه و بازی کردن مداوم،ژوئن به صورت قرضی و مالکیت مشترک راهی پارما میشه...یعنی همون شکلی که سبا رفت پارما...آخر فصلش هم احتمالا باید یه 15 تا بدیم برش گردونیمش.... :Facepalm:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این مگه 27 سالش نیست؟ پس کسب تجربه دیگه چیه؟ بازیکن تو این سن موقع باز دهیشه نه کسب تجربه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
احسان،چی زدی امروز؟ :np: لوکا 22 سالشه!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس اون که 27 سالش بود کیه؟ :fp: یعنی این با این قد و قواره و هیکل و قیافه 3 سال از من کوچیکتره؟ :fp:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
فکر کنم سری آ هم داره مث لیگ خودمون میشه این پسره بختیار رحمانی بازیکن فولاد بود خرس گنده تو نود میاد میگه من فقط 2سال سنم رو تو شناسنامه جلو کشیدم! یعنی 14 سالگی تو لیگ برتر بازی میکرد! :laughing:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6435 ارسال
  • LocationRasht
چقدر خوبه که جلوی امثال پسکارا و کیه وو به مارونه فرصت داده بشه تا کم کم اعتماد بنفس پیدا کنه و وقتی مثه امروز به حضورش نیازمندیم، بدون واهمه از اینکه یوقت دچار شوک آنفیلاکسی بشه، ازش استفاده کنیم... خیلی راحت میتونه تو بهترین باشگاه های ایتالیایی فیکس و ستاره تیمش باشه و جالب نیس بهترین سالای عمرش رو روی نیمکت سپری کنه. من در این مورد یمقدار از کنته تعجب میکنم که علی رغم اینکه بارها علاقه 'ش رو به لوکا ابراز کرده و بعضاً بزبون آورده و در دو تا ژانویه و یه تابستون عامل اصلی حفظش بوده، چرا اینقدر کم بهش بها میده و وقتیم میده در مقابل میلان و تک حذفی کوپاست که حکم و مرگ زندگی رو داره و بعد هم تازه تعویضش میکنه و عزت بنفسش رو خدشه دار... :sigh:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
امروز عالی بود !!! حقشه بازی بعدی فیکس باشه . کیلینی رو بدیم بره . این حالش بیشتره با اون موهایه خفنش :hc:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب بازی کرد. هر چند فشاری هم روی دروازمون نبود ولی همین بازیهاست که باعث ساخته شدن بازیکن میشه. امیدوارم همینطوری کونته بهش میدون بده تا پیشرفت کنه

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
چيزي كه براي لوكا صدق ميكنه اينه كه بيشتر يه مدافع هست و اكثر مدافع ها به خصوص ايتاليايي هاش بعد ٢٣-٢٤سالگي رشد ميكنن هر چند اگه نتونستيم وراتي رو بگيريم كه مطمئنم نخواهيم تونست مارونه بهترين جانشين براي پيرلوئه من كه خيلي دوسش دارم و دوست دارم تو يووه بمونه هرچند هر جا ميره اميدوارم موفق باشه تازه فوق العاده باكلاس و خوشكل هستش اميد وارم در آينده فيكس يووه بشه

juventusplus

juventusplus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 99 ارسال

تازه فوق العاده باكلاس و خوشكل هستش

یعنی به مهم ترین عنصر برای پیشرفت تیم اشاره کردیا!!!!

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
امروز روز تولد لوکا مارونه است و لوکا 23 ساله می شود :1: موفق باشی مارونه ی عزیز ... @};-

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ایجنت مارونه : " باید ببینیم در تابستان چه اتفاقی می افتد .مارونه این را قبول کرد که به جای بونوچی بازی کند با اینکه در تیم ملی زیر 23 ساله های ایتالیا در پست دیگری بازی می کند . " " او که به تازگی 23 ساله شده است و برای بازی کردن و پیشرفت جاه طلب است . باید ببینیم چه می شود ، فکر کنم یوونتوس راه حلی برای درخواست های دیگر باشگاه ها داشته باشد ! " + بلیچر ریپورت چند وقت پیش ، مقاله ای رو انتشار داده بود که گفته بود مارونه باید بین ماندن در یوونتوس و پیشرفت نکردن یکی را انتخاب کند . واقعا امیدوارم در ادامه فصل بهش بازی برسه ... + کلا 12 بازی در این فصل کرده .

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
مارونه داره قرباني كمبود مدافع تو يووه ميشه اگه ما ميخوايم جانشين براي پيرلو پيدا كنيم بايد خودمون بسازيم چون احتمال خريد وراتي تقريبا صفره ( با توجه به قيمتش و :derp: و تيمايي خرپول ديگه و ...) واقعا بازيكن با استعداديه بي صبرانه منتظرم بعد از مدت ها تو بازي با پسكارا بازيشو ببينم قرض دادنش هم بزرگ ترين اشتباه در حقشه و همين طور به ضرر خودمون چون دو حالت داره: يا مثله جووينكو ميشه (بي خاصيت و بي تعصب -البته قصد توهين ندارم- تازه بايد يه ١٠ تا بديم برش گردونيم) يا مثله خيلي هاي ديگه نيمكت نشين و بي اعتماد به نفس ميشه من لوكا رو بهترين جانشين براي پيرلو ميدونم تازه محصول اكادمي خودمون هم هست البته مطمئن نيستم بعدن نگين گفتي ... از لحاظ خوشگلي هم كه دو سر و سه گردن از وراتي :troll: بالاتره :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
لوكا مارونه اولين حضورت در يووه رو به ياد داري ؟ - اولين بازي ما در فصل بود و ما بايد مقابل كيه وو قرار ميگرفتيم ، من در حال گرم كردن بودم ولي راستش اصلا فكر نميكردم كه شانس بازي كردن و حضور توي زمين بهم برسه ، اما با اين حال فررا من رو فراخوند .. بستگان و خانواده من هم حضور داشتند ، من بسيار هيجان زده شده بودم و فقط بعد از چند دقيقه تعويض شدم .. هرگز اون لحظه رو فراموش نخواهم كرد - سال بعد من به سيه نا رفتم و مجور شدم براي مدتي دور از خانوادم باشم زيرا اون ها زندگي در تورين رو ترجيح ميداند ، ولي در كل من اونجا هم احساس خوبي داشتم و خوشحال بودم - اما من دوست داشتم كه به يوونتوس بيام و با كونته كه مربي من در توسكاني بود كار كنم ، من ممنون او هستم - من توانايي انجام اين كار رو داشتم و ميتونستم از پسش بر بيام ، اون من رو به يووه آورد و من مديون او هستم بابت اين معامله بزرگ ! - يوونتوس يكي از مهمترين باشگاه ها در جهان هست ، به طوري كه هيچ ناراحتي و شرمساري رو از نشستن بر روي نيمكت اين تيم حس نميكنم ، نكته مهم اين هستش كه سعي كنيد هميشه آماده باشيد .. و شايد زماني كه نوبت بازي شما شد ، شما بتونيد با نمايش و عملكرد عالي خودتون مربي رو تحت تاثير قرار بدين

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دیشب خودش و دو 3 تا دیگه از بازیکنایهه یووه توو فیض بوق آرزو کرده بودن مراسمه قهرمانی رو با دلپیرو توو تورین جشن بگیرن. :زاری: :زاری: اگه درست اشه عاشقش شدم رفت . البته دوستش داشتما اما با این کارش دیگه ... . :زاری: :زاری:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی