پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوكا مارونه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مدت ها و سال ها بود که ما منتظر بودیم یه استعداد خوب از توی جووینکو در بیاد ولی در عمل چیز دیگه ای رو داریم میبینیم. مارونه اگر واقعاً استعداد بود، در 22 سالگی لااقل 50 بازی درست و حسابی برای یوونتوس انجام داده بود. فکر نمیکنم اونقدر ها که ما فکر میکنیم هم استعداد شاخصی باشه.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ امیر درست میگه ، اگر طرف استعداد داشته باشه میاد و مثل پوگبا خودش رو توی ترکیب اصلی جا می کنه !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
10 تا واسه مارونه؟؟؟؟ بازیکن به این نابی رو میخوایم بدیم 10 تا؟؟؟ :20: :20:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیامانتی چند وقت پیش گفت اگر اسمم دیامانتیچ بود خیلی زودتر از این حرفا مطرح میشدم. مارونه و جووینکو چوبه ایتالیایی بودنشونو میخورن، فرهنگ ایتالیا دقیقا مثله ایرانه. مارونه فوق العاده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
اگه مارونه هم شرايطي مثل ماركيزيو براش رقم ميخورد و فرصت بازي كردن رو پيدا ميكرد الان قيمتش بالاتر از اين حرفا بود. توي شرايطي كه ترافيك شديدي توي خط هافبكمون داريم مارونه رو ميشه تبديل به يه مدافع بازيساز كرد با توانايي بازيسازي بالاتر از بونوچي.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
باجو در 23 سالگی وقتی به یوونتوس ملحق شد، 130 بازی در سری ب و سری آ برای ویچنزا و فیورنتینا انجام داده بود.. کریستین ویری وقتی 23 ساله بود و به یووه اومد، 105 بازی در سری ب و سری آ داشت. پیپو اینزاگی در 24 سالگی به یوونتوس اومد، 144 بازی در سری آ و سری ب داشت. راوانلی در 24 سالگی به یووه اومد، 190 بازی در سری آ و سری ب داشت. کیه لینی در 21 سالگی یوونتوسی شد و 92 بازی رسمی داشت. اصلاً همین اوگبونای خودمون، با پشتوانه ی 172 بازی رسمی در سری آ و سری ب به یوونتوس اومده. الشراوی 20 سالشه، بالوتلی 22 سالشه، پوگبا 19 سالشه، کلی بازی رسمی دارن. حرف محمد هم که میگه مارونه خورده به ترافیک شدید خط هافبک رو هم قبول ندارم. یه فصل به صورت قرضی تو سیه نا بازی کرد و فقط 18 بار به زمین رفت. کلاً نمیخوام بگم که مارونه بده یا استعداد نداره ولی انصافاً 10 میلیون بیشتر هم نمی ارزه و وقتی قراره بازی نکنه، چرا نگهش داریم؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
امير يعني امكان نداره قيمتش بيشتر بشه؟ اين خط دفاعي رو براي اينده تصور كنيد بونوچي مارونه اوگبونا سه تا مدافع كه نقش هافبك بازيساز رو هم از جلوي دروازه ايفا كنن. فوتبال روز دنيا ايجاب ميكنه كه اون سبك از مدافعين صرف كنار برن و مدافعين بازيساز بيان

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازیکنی که بازی نمیکنه، چطور ممکنه که قیمتش بالاتر بره؟ بازیکنی که بازی نمیکنه، پیشرفت که نمیکنه هیچ؛ پسرفت هم میره.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
حالا راه حل درست فروختنشه؟ به نظرم گزينه ي بهتري هم هست.فروشش بصورت نيمه مالكيت يا قرضي به تيمي كه بتونه فيكس باشه. ده ميليون پولي نيس كه دردي از ما دوا كنه.با يك مقدار صبر و اتخاذ يه مسير درست دو سال ديگه نيازي نيست كه 30 تا واسه يكي مثل وراتي خرج كنيم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
يا من بازي هاي يوونتوس رو نميبينم ، يا اينكه شما چيز ديگه ای ميبينين ! تو اين 3 فصل اخير كه من كامل ديدم لااقل ، نميدونم شما چي ديديد يا چندبار بازي از مارونه ديديد كه ميگيد فوق العاده ست . يا اينكه استعدادي هست كه داره حيف ميشه . تو هيچ تيمي ( چه ملي چه باشگاهي ) كسي اگه واقعن استعداد باشه ( مثل اسكار ، پگبا ، واران ، الشعراوي ، وراتي ، تياگو ، اينسينه ، نيمار و... ) طرف جوري استعداد داره و خودي نشون ميده كه مربي مجاب ميشه يا اونو بازي بده ، يا جوري بازي كنه كه اونم باشه . كاري كه حتي كونته هم انجام داد ، و اگه در مارونه هم ميديد ، اونو بازي ميداد ، بويژه اينكه هم پست پيرلوي 32 ساله بوده كه [پيرلو] خيلي هم نياز به استراحت داشته و فرصت براي حضورش( مارونه) بوده .

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
همه اون پاس فوق العاده تو بازی با بولونیا تو جام حذفی دو سال پیش رو دیدن اون صحنه ازش یادشون مونده :1:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

يا من بازي هاي يوونتوس رو نميبينم ، يا اينكه شما چيز ديگه ای ميبينين ! تو اين 3 فصل اخير كه من كامل ديدم لااقل ، نميدونم شما چي ديديد يا چندال بازي از مازونه ديديد كه ميگيد فوق العاده ست . يا اينكه استعدادي هست كه داره حيف ميشه .

آخ گفتی!!! :1: یه ایراد ما اینه که یه جورایی نژادپرست هستیم!!! :np: یعنی چون لوکا از آکادمی خودمون هستش فکر میکنیم حتما باید ازش ستاره دربیاد!!!! :np:
ولی باید قبول کنیم که مارونه این بازیکن فوق العاده ای که ما ازش واسه خودمون ساختیم نیست!!!! :np:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
مارونه جز گزینه های آتالانتا هم هست و اسکای گزارش داده که با توجه با اینکه لوکا مارونه در برنامه های کونته جایی نداره در فصل آینده, احتمالا این بازیکن از یووه جدا میشه .. اسکای نوشته که مارونه به احتمال زیاد یک فصل به صورت قرضی و با حق خریـد در پایان فصل به آتالانتا میره ..

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه بشه با بوناونتورا معاوضه بشه عالیه :39:

Donnie Darko

Donnie Darko

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 98 ارسال
:worship: :worship: :worship: مارونه از یووه نمیره :worship: :worship: :worship: بر طبق گزارش سایت فوتبال ایتالیا باشگاه یوونتوس که تابستان امسال می خواست لوکا مارونه رو به صورت مالکیت مشترک و قرضی و یا بخشی از قرارداد راهی تیم های دیگر کند، اکنون دیگر این بازیکن در لیست خروجی های خود برذاشته است. اسکای اسپرت ابتالیا مدعی شده به دلیل این که جاکرینی به ساندرلند پیوسته است، کنته از باشگاه درخواست کرده تا این بازیکن را در ترکیب تیم نگه دارند. مارونه قبلا توسط آنتونیو کنته در قلب خط دفاعی بازی می کرد که با پیوستن اوگبونا به یووه، کنته او را در فصل جدید در پست اصلی خودش یعنی هافبک مرکزی بازی خواهد داد. تیم های آتالانتا، پارما، اینتر و فیورنتینا تیم هایی هستند که در تابستان امسال نام مارونه در لیست خرید آن ها قرار داشت. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- همون آرزویی که تابستان امسال داشتم....خیلی مارونه رو دوست دارم. بعضی ها مخالفش هستن ولی می خوام بگم کافیه وقتی کنته اونو میاره تو زمین ببینین که واقعا پخته و باتجربه بازی می کنه...فصل پیش هم عملکرد خیلی خوبی تو بازی هایی که به میدان اومد داشت :rose: :rose: :worship: :worship: :worship:....مارونه رو اگه من با لباس یه تیم دیگه ببینم سکته رو می زنم از بس این بشر رو دوس دارم :hug: :hug: :hug: :hug: واقعا اسم وراتی خیلی گنده شده...به عقیده من مارونه روش سرمایه گذاری بشه اصلا نیازی به وراتی نداریم.... :worship: --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

همون آرزویی که تابستان امسال داشتم....خیلی مارونه رو دوست دارم. بعضی ها مخالفش هستن ولی می خوام بگم کافیه وقتی کنته اونو میاره تو زمین ببینین که واقعا پخته و باتجربه بازی می کنه...فصل پیش هم عملکرد خیلی خوبی تو بازی هایی که به میدان اومد داشت :rose: :rose: :worship: :worship: :worship:....مارونه رو اگه من با لباس یه تیم دیگه ببینم سکته رو می زنم از بس این بشر رو دوس دارم :hug: :hug: :hug: :hug:

واقعا اسم وراتی خیلی گنده شده...به عقیده من مارونه روش سرمایه گذاری بشه اصلا نیازی به وراتی نداریم.... :worship:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اخه پوگبا هم تو همين تيم خودشو جا كرد
ولي در اينكه خيلي خوبه موافقم.بازيش چشم نوازه :))

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
گاتزا نوشته که اودینزه، پارما و اینتر گزینه هایی هستند که برای مارونه وجود داره و با توجه به وجود پوگبا تو خط هافبک و حالا اوگبونا تو خط دفاع این بازیکن شانسی برای ادامه حضور در یوونتوس نداره و به یکی از این 3 تیم فروخته می شه ..

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ برو عامو :1: تازه شماره 17 رو برداشته ، فصل بعد خیلی بیشتر بازی خواهد کرد @};-

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مارونه و مارکیزیو رو هم 40 میلیون یورو مشتری دارن :| 40 میلیون یعنی قیمتی که اتلتیکو فالکائو رو خرید !

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال

مارونه و مارکیزیو رو هم 40 میلیون یورو مشتری دارن :| 40 میلیون یعنی قیمتی که اتلتیکو فالکائو رو خرید !

بابا این مارکیزیو بدبختو ول کنید دیگه :np: حتمن باید به خط هافبکمون هم گند بخوره ؟ :np:
مارونه با موقعیت امروزش روی مارکیزیو رو کم کرد . مارکیزیو حداقل چکشی میزد ، این مستقیم زد :Facepalm:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی