پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوكا مارونه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی مارونه داره حروم میشه هر وقت بازی کرده عالی کار کرده ، هنوز پاس فوق العاده اش تو بازی با میلان یادم نمیره ، واقعا حیفه همچین بازیکنی به نیمکت میخکوب بشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ببینید کونته به عنوان مدافع اخر روش حساب باز کرد و تا زمانی که کونته هست(10 سال اینده) دفاع بازی می کنه پس ایده وسط زمین یا جانشین پیرلو را ذهنتون خارج کنید یا مثلا آزاموآ چپ بازی خواهد کرد در صورتی که پستش هافبک وسط هست اما بار ها دیدیم ویدال و مارکیزیو بار ها نبودن اما ازاموآ رو وسط نیاورد

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
از دو چیز مطمئنم وقتی کونته رو نیمکت بشینه مارونه بازی خواهد کرد مارونه به خط هافبک بر میگرده... چون واقعا حیف نیروی جوانیش تو دفاع کردن به هدر بره و تکنیک خوبی هم داره درست مثل اوائل کار مارکیسیو میمونه... ببینید دفاع یووه گزینه های زیادی داره برای 10 سال آینده نمونش البرتو مازی

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
به خاطـر مصدومیــت نتونست تیم ملی زیر 21 سالـه های ایتالیا رو همراهــی بکنــه ! گفته میشه قوزک پای چپش دچار مشکل شده ! :np:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کلاً این بازیکنای چند پستِ رو خیلی دوست دارم. این سبک بازیکنا که بتونن در چند پُست متفاوت عملکرد خوبی داشته باشند کم هستش. ضمن اینکه این احتمال هم وجود داره که این چرخش ها باعث افت بازیکن هم بشه، اتفاقی که برای لاسانا دیارا افتاد. یادم هستش که آنچلوتی در مورد زامبروتا میگفت که جانلوکا در تیم -از سال 99 تا 01- یک آچار فرانسه -یه همچین تشابه ای- هستش. در واقع جانلوکا هم به عنوان مدافع چپ و راست بازی میکرد هم همین نقش رو یک خط جلوتر در خط هافبک ایفا میکرد. حتی تو همون مقطع کارلتو ازش بعضاً در هافبک دفاعی هم استفاده میشد. ضمن اینکه یکی از بازیکنانی که به عنوان سوئیپر در دفاع 3 نفره و هافبک دفاعی جزو ستارگان تاریخ فوتبال به شمار میاد، لوتار ماتئوس بود. به یاد دارم که لوتار چقدر بازیکن خوش فکر و حتی پلی میکر شایسته ای بود. مشابه لوتار رو هم در ایتالیا داشتیم که فرانکو بارزی بود. بعد از استفاده از دفاع چهار نفره، دیگه تقریباً مدافعین بازی ساز نداشتیم که با توپ خوب حرکت کنند و بتونن مثل یک هافبک فضای زیادی رو ببینن و حتی مهاجمین رو در موقعیت گل قرار بدن. ولی تو این 2 سال گذشته که سیستم دفاع 3 نفره به نوعی برگشته، باز شاهد این هستیم که مدافعینی مثل بونوچی در واقع دارن یه چهره جدید از بازی شون رو نشون میدن. همۀ این ها رو گفتم که به این نکته اشاره کنم که مارونه با اینکه هنوز بازیکن با تجربه ای نیست ولی خیلی تو همین اندک فرصت ها خودش رو خوب نشون میده. احساس میکنم که دیگه نباید شاهد مارونه در خط هافبک باشیم. من مارونه مدافع رو خیلی می پسندم بخصوص اینکه اون در واقع در خط دفاع اگر گزینه اول نباشه، ولی در واقع به همراه کاسرس از گزینه های اصلی نیمکت هستند. کلاً سبک بازیش رو دوست دارم. سبک بازیش هم من رو به یاد بازیکن خاصی نمیندازه جز یه جورایی خود بونوچی که البته هنوز خیلی با لئو فاصله داره که اونم در واقع برمیگرده به کم تجربگی لوکا. یه چیز دیگه هم اینکه، با توجه به جدایی لوسیو، احتمال جدایی مارونه در ژانویه صفر هستش. در واقع از این بعد لوکا یکی از گزینه های اصلی کونته برای خط دفاعی هستش. هرچند که بعیده لوکا بتونه در نقش جورجو و آندره آ خوب باشه ولی برای بازی در سوئیپر و جانشینی بونوچی گزینه مناسبی هستش. اگر بتونه با تجربه تر بشه و پیشرفت خوبی داشته باشه، میشه گفت که تیم یک مدافع آینده دار رو بدونه هزینه خریده. هرچند که جا داره از آریائودو هم نام ببرم که واقعاً حیف شد.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ سایت گاتزتا دلو اسپرت مدعی شده که ممکنه یووه به مارونه اجازه بده نیم فصل دوم به صورت قرضی راهی اودینه باشه تا بتونه به طور پیوسته اونجا بازی کنه و با تجربه تر بشه....

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ خیلی کار خوبیه ، امیدوارم این کارو انجام بدن.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
اصلا کار خوبی نیست . بازیکن اگه قرار بازیکن بشه باید تو تیم خودش و پیش پیرلو ، مارکیزیو بازیکن بشه . دیگه از کلورلی که کمتر نیست این مارونه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اگه حتی این انتقال عملی شه کونته به موقع اونو برمی گردونه...چون ظاهرا اعتقاد زیادی به مارونه داره...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- ۲ تا نکته داره رفتن مارونه ! :1: یکی اینکه در صورت رفتن مارونه , نبود کیلینی و لوسیو و احتمالا جذب پلوسو جانشین بونوچی کیه ؟ :1: حالا دیگه مشکلات خط هافبک رو در نظر نمی گیریم :1: - مورد دوم اینه که آیا لوکا توی اودینزه بازی خواهد کرد یا پیچ و مهره به نیمکت میشه ؟ :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
و یا اینکه این بدبختنو میخوان بدن که یه جوری آرمرو رو جاش بگیرن. اول نصفه مالکیت بدن و بعد کم کم فروش کامل :sleep:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
هرجوری حساب کنیم مارونه تو تیم کارایی نداره.اولا که پستش هافبکه که باز هم پوگبا اولویت داره بهش به غیر از هافبکهای اصلیمون.مدافع هم که نیست و با ورود یک مدافع عملا این تغییر پست اجباری هم دیگه بکارش نمیاد تیم نیازی به مارونه نداره فقط باید ماروتا از الان فکر یک هافبک طراح و بازیساز مثل وراتی یا همین ایسکو یا ویلیان باشه امیدوارم تا تابستون تغییرات خوبی تو تیمی که در حال تکمیل شدنه صورت بگیره .دچلیه و پادوین و حتی پپه هم گزینه های بعدی میتونن باشن که احتمال خروجشون لااقل تو تابستون زیاده

Ali79

Ali79

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
واقعا با تربیته
  • Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
امشب قراره همه رو مجذوب کنه ، میدونم که میترکونه ، هر وقت تو پست خودش بازی کرده ترکونده :گل:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نیمه دوم خیلی تغییر کرده و داشت خوب بازی می کرد . تصمیم های کونته بعضی وقتها دهن آدم رو باز نگه میداره :np:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
نیمه اول واقعا نا امید شدم اما نیمه دومه عالی بود. :rose:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
- مهم ترين و بزرگ ترين مشخصه مارونه اين خونسرديش هست. ديشب من نتونستم بازي رو دقيق ببينم ولي هر موقع مارونه پا به توپ ميشد دقت مي كردم به بازيش، نيمه اول گم بود تا حدودي ولي نيمه دوم به خودش اومد و بازي خيلي خوبي رو انجام داد، هم پاس هاي خوبي ميداد و هم توپ گيري هاي خوبي داشت. يك صحنه هم بود توي محوطه جريمه ـه خوبي توپ رو از الشراوي گرفت و خيلي خونسردانه تا نزديكي هاي خط كرنر هم رفت و بعد توپ رو پاس داد. تعويضش هم درست بود، پچون پيرلو ميخواست به بازي بياد و قطعا نمي تونست وظايف جاكريني و ويدال رو در زمين انجام بده كه تعويض نشه. ايرادي توي تعويض مارونه نمي بينم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر فوق العاده است. قربونه دریبل زیدانیت برم :cry2: خیلی دوستش دارم ، یادمه زمانی که مارکیزیو برامون بازی میکرد ، نصفه اینم استعداد نداشت ولی ترکوند ، مطمئنم اگر بهش اعتماد بشه هر روز بهتر از دیروز میشه ، ای کاش برای یک نیم فصل میفرستادیمش جایی بازی کنه. کلا 2 تا بازی برامون انجام داده ، این بازیکن نیاز داره بیشتر بازی کنه ، به نظرم تو همین پست پیرلو باید انقدر بازیش بدیم تا اعتماد به نفسش رو بدست بیاره. به نظرم کونته باید بازی با پارما هم جای پیرلو بازیش بده

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مارونه در جدید ترین مصاحبه اش از پرنس (ممد)حمایت کرده و گفته منم از ناپولی متنرفم این جس واقعی ما در زمین فوتبال نسبت به این تیم هست

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
فوتبال ایتالیا نوشته احتمال انتقال قرضی مارونه تو تابستون به تیم دیگه ای(اسم پارما رو اورده) واسه کسب تجربه وجود داره. پیشنهادهایی هم از تیمهای فیوره و جنوا و پارما توی ژانویه داشته که به خواست کونته همشون رد شدن. + اینها در حالی گفته میشه که چند روز پیش خود مارونه گفته بود که با کونته صحبت کرده و نظر کونته این بوده که ده بازی توی تیمی مثل یووه خیلی براش مفیدتر از بیست بازی توی تیمهای ضعیف تره. ------------------------- نمیدونم چرا همچین استعدادی توی تیممون هست و با دست خودمون داریم نابودش میکنیم؟ واقعا چرا باید وقتی هافبک هامون مصدوم هستن باز هم مارونه روی نیمکت باشه و مجبور به دیدن هنرنمایی جاکرینی باشیم؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی