پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوكا مارونه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
دیشب تو پست دفاع مرکزی خیلی خوب بازی کرد ، به همین خاطر Sky یه مصاحبه باهاش ترتیب داد.

مصاحبه کاملش با Sky :

لوکا ، تو تفاسیر[-ِ ورزشی]ازت تعریف میکنن ، به نظر میاد که سالها داشتی تو این نقش بازی می کردی ، چطور به ذهن کونته رسید که تو رو اونجا بازی بده؟
"مربی چند روز قبل از این بهم اعلام کرده بود ، ما می خواستیم غیبت [-ِیک سری بازیکن ها رو
:cry2: ] تمرین کنیم ،هر جایی که بازی کنم ، می خوام که سهمم رو ایفا کرده باشم ،مهم اینه که آخرش خوب بازی کنی."

مارونه قبل از بازیِ پارسال جلوی جنوا صحبت کرده بود که اونجا برای دقایقی کاملا وسط[-ِ دفاع] بازی کرده.
"بله من و ویدال انتخاب های دوم بودیم که آرتورو بعدش بازی کرد و اونم خوب بود."[ :wink2: ]

[این بازی] آزمون خوبی بود ،الان شرایط تو چه نقطه ایه؟ چطورید؟
"خوبیم [ :1: ] ، پاهامون داره راه می افته و تا یک هفته دیگه به اوج آمادگی باید برسیم."

همون موقع که به بیجینگ می رید ؛ تو چنین شرایطی و با این وضعیت ذهنی ، هنوز هم قراره بهتر بشید؟
"ما تحت فشاریم ، به خاطرِ اینکه این اولین جام فصله [خوشم میاد تیم کاپ رو اصلا داخل آدم حساب نمی کنن
:2qcmh45: ] ، ما می خوایم انتقام سوپرکاپُ بگیریم ، در فینال شکست خوردیم حالا بی صبرانه منتظرِ این قمارِ خطرناکیم."

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا سال 2015 با یوونتوس قرارداد دارد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خيلى متولد تورين بودنش دوست داشتنيه... پاس گل ديشبش به ويدال منو ياد پاس زامبروتا به ندود تو نيمه نهايى ليگ قهرمانان انداخت :cry2:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

The Architect ,,, Number 2

تصویر

وراتی رو فراموش کنید ! جانشین آندرآ پیرلو کسی نیست جزء لوکا مارونه . یک بازیکن که همیشه ازش خوشم میومده و حاظر نیستم به هیچ عنوان یوونتوس رو ترک کنه . مارونه سال قبل نیمکت نشین پیرلو بود و خیلی کم بازی کرد . اما توی همون تعداد بازی کم فوق العاده بازی میکرد و نشون میداد که آینده درخشانی رو داره . پاس گلش به جاکرینی مقابل آتلانتا , گلش به آتلانتا , تسلطش به توپ , سر بالا و ... همه و همه نشون میداد که مارونه میتونه روزی بشه عصای دست تیمی مثل یوونتوس و ایتالیا ! پاسی هم که دیشب به آرتورو ویدال داد کاری بود که شاید خودِ پیرلو هم انتظار نداشت کسی بتونه انجامش بده . مارونه این فصل میتونه خودش رو نشون بده و تا 2 سال آینده بشه نفر اول خط هافبک ! البته مارونه نشون داده توی دفاع هم دستی داره و میتونه بشه دفاع وسط یک تیم . دفاعی که با هوش بالاش تیم رو از همون خط دفاع به جلو هول بده .

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht
این تاکید کنته بر استفاده از مارونه در مرکز دفاع ، آدم رو یاد استفاده مشابه پراندلی از ده روسی میندازه. در هر دو مورد هم کم تجربگی و شاید ناهماهنگی مدافعین نرمال (مازی/یووه - اگبونا/آتزوری) و مصدومیت بازیکنان فیکس (کیه لینی/یووه - بارتزالی/آتزوری) دلیل اصلی اعتماد بوده
با بازگشت کیه لینی و حضور بونوچی ، سخته که فکر کنیم مارونه فرصت زیادی برای خودنمایی پیدا میکنه. در واقع برخلاف رم که حضور ده روسیِ هافبک براش حیاتیه ، یووه با داشتن امثال پیرلو ، استمالت بیشتری به مارونهِ مدافع داره.

ظرافت هایی مثه استیل و جهت پاس دادن، چابکی، نوع ایستادن و... چیزایی هستن که ممکنه از دید بونوچیِ نوعی مخفی بمونه ولی مارونه حواسش رو تو لحظه عمل جمع میکنه و راهش رو میبنده، چون ذهنش با این طرز تفکر آشناست.. مثه این میمونه که یک هکر وظیفه بهسازی فایروال سیستم رو بر عهده بگیره! :faintingsmiley: :1:

باید دید که آیا کنته میتونه از این خشت خام بهره ببره و مثه مربی "التام" که از فردیناندِ AMF ، یک مدافع کامل ساخت ، از مارونه یک لیبروی مقتدر و چند بعدی بسازه؟

+ ایده پیرلو و مارونه در کنار هم (و البته در 2 یک سوم متفاوت) واقعاً هیجان انگیزه! حضور توامان 2 رجیستا... در صورت یارگیری پیرلو ، مارونه میتونه از اون پاس های مواج و چند ده متریش برای شکستن یخ بازی استفاده کنه.
هم پوشانی شعاعی پاس های پیرلو-مارونه (از 1 سوم میانی زمین تا 1 سوم دفاعی حریف) میتونه برگ برنده مون باشه و موقعیت های گلزنی یووه رو بطور محسوسی افزایش بده...

Spoiler

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
- درباره همه گفته شد ولی درباره مارونه که شک ندارم یکی از سوپرایزهای این فصل یووه خواهد بود حرفی زده نشد. کمتر کسی فکرش رو میکرد که کونته به استفاده از مارونه در قلب خط دفاعی فکر کنه، دقیقا مهم ترین نقطه تیم، کسی که باید دو مدافع دیگه رو پوشش بده و البته خودش هم وظایفی کاملا متفاوت نسبت به بقیه داره. مارونه در این پست جدید با وجود کم تجربگی و فرصت کم برای درک این پست تونسته خوب خودش رو وفق بده و خیلی مسلط و با اعتماد به نفس بازی کنه. اشتباهات و بعضا سوتی های کمش هم توجیه پذیر هست، لوسیو در بهترین شکل ممکن 3 ماه نیست، کیه لینی و کاسرس هم مصدومیت های گاه و بی گاه زیادی گریبانگیرشون میشه و این فرصت خوبی برای مارونه ست که روی دیگری از استعداد خودش رو نشون بده. بیراه نیست اگه بگیم بعد از پیرلو، این مارونه ست که با دقت ترین پاسور تیم ـه، چه در پاس های عرضی و چه طولی واقعا فوق العاده کار میکنه، در بازی دیشب هم چند بار این حرکت رو انجام داد و اگه مهاجمین یووه با دقت تر بودند همین پاس های مارونه میتونست به راحتی برد یووه رو رقم بزنه ! رقابت چه در خط هافبک و چه در خط دفاع واقعا فشرده ست، و اینجا بازیکنی مثل مارونه علاوه بر ویژگی های خاصش باید خوش شانس هم باشه که این فصل مجال خودنمایی بهش داده بشه. در حالی که خیلی ها در سالهای اخیر امثال مونتولیوو و آکوییلانی رو جانشین پیرلو می دونستند ولی واقعا شایسته ترین بازیکنی که میتونه چه در یووه و چه در تیم ملی ایتالیا جای پیرلو رو تا حد زیادی پر کنه کسی نیست جز لوکا مارونه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
- مارونه به عنوان مدافع مرکزی در بازی با پارما در 90 دقیقه بازی 60 بار توپ رو لمس کرد (مدافع وسط پارما 34 بار توپ لمس کرد). در 70 درصد نبردهای هوایی پیروز شد، هیچ خطایی نکرد، هیچ پاس اشتباهیی نداد. + کونته مارونه رو دوست داره، ولی فکر کنم واقعا جایی چندانی براش توی تیم نداره. 2 فصل پیش توی سیه نا با اینکه یه جوان 19-20 ساله بود نزدیک 20 بازی برای سیه نا کردبرای کونته. فصل پیش با اینکه جا نداشت براش ولی اجازه نداد قرض داده بشه و این فصل داره سعی می کنه توی یه پست دیگه به ترکیب معرفیش کنه.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
روی توئیتر نوشته :

In bocca al lupo Capitano! Grazie di tutto e buona fortuna! +10

کاپیتان موفق باشی! با تشکر برای همه چیز و موفق باشی! 10 +

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
توتو اسپرت : مارونی در آستانه تمدید قرارداد خود به مدت چهار سال است

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
روزی که یوونتوس وراتی رو بخدمت نگرفت من این رو به این حساب گذاشتم که یووه میخواد به مارونه به عنوان جانشین پیرلو میدون بده و بخاطر همین یه هافبک جدید رو به تیم اضافه نکرده اما با گذشت زمان و بخدمت گرفتن مارونه در خط دفاع و در عوض بازی دادن به پوگبا به عنوان جانشین پیرلو نشون داد که کونته همچین فکری رو تو ذهنش نداشه. با این وضعیت که مارونه به عنوان ذخیره بونوچی مطرح شده و کاملا تبدیل به یه مدافع شده تا یه هافبک و از اون طرف تنها بودن پوگبا به عنوان هافبک وسط جانشین، این سوال رو پیش میاره که چرا یووه وراتی رو به خدمت نگرفت؟؟؟ واقعا با توجه به خستگی پیرلو، وجود وراتی بیش از پیش احساس میشه و نخریدنش یکی از بزرگترین اشتباهات یووه تو نقل و انتقالات چند سال اخیره، مخصوصا که حالا با وجود جوونی زیاد فیکس پی اس جی ئه و میون اون همه بازیکن مطرح داره میدرخشه و تو همه بازیها جزو نفرات برتر پی اس جی ئه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
درسته كه مارونه پست اصليش هافبكه ولي وقتي تو دفاع هم بازي ميكنه (مخصوصا وقتي وسط باشه‏)‏ بازيسازيش رو هم انجام ميده و اگه كسي مثه پوگبا هم نزديكش‏(يكم جلوتر ازش‏)‏ بازي كنه باعث ميشه مارونه بتونه راحت تر بازيسازي كنه چون پوگبا قدرت بدني و جنگندگيش به مراتب بيشتره و با دوندگي و جنگندگيش ميتونه كار رو واسه مارونه ساده تر كنه.. البته درسته كه حضور مارونه تو دفاع نميتونه پست ايده آلي واسش باشه ولي وقتي از همونجا هم كارش رو انجام بده بازم ميتونه مفيد باشه..

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

روزی که یوونتوس وراتی رو بخدمت نگرفت من این رو به این حساب گذاشتم که یووه میخواد به مارونه به عنوان جانشین پیرلو میدون بده و بخاطر همین یه هافبک جدید رو به تیم اضافه نکرده اما با گذشت زمان و بخدمت گرفتن مارونه در خط دفاع و در عوض بازی دادن به پوگبا به عنوان جانشین پیرلو نشون داد که کونته همچین فکری رو تو ذهنش نداشه. با این وضعیت که مارونه به عنوان ذخیره بونوچی مطرح شده و کاملا تبدیل به یه مدافع شده تا یه هافبک و از اون طرف تنها بودن پوگبا به عنوان هافبک وسط جانشین، این سوال رو پیش میاره که چرا یووه وراتی رو به خدمت نگرفت؟؟؟ واقعا با توجه به خستگی پیرلو، وجود وراتی بیش از پیش احساس میشه و نخریدنش یکی از بزرگترین اشتباهات یووه تو نقل و انتقالات چند سال اخیره، مخصوصا که حالا با وجود جوونی زیاد فیکس پی اس جی ئه و میون اون همه بازیکن مطرح داره میدرخشه و تو همه بازیها جزو نفرات برتر پی اس جی ئه

درسته ولی قبل از ظهور و شناسایی وراتی پوگبا جذب شده بود و بهش قول بازی تو پست پیرلو داده شده بود
برای همین در بازیهای پیش فصل کونته که خیلی مارونه رو دوست داره سعی کرد در پست دیگه یعنی در قلب خط دفاع ازش استفاده کنه

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
از سوی مربی ایتالیا (زیر21 سال) برای دیدار پلی آف اروپا در برابر تیم سوئد دعوت شده (12 و 16 اکتبر)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفته بونوچی رو الگوی خودش قرار داده :Facepalm: :1: یه مصاحبه کرده این خلاصه اش : - همیشه الگو های من پیرلو و مارکیزیو بودن. چون من یه هافبک بودم و به بازی اونا خیلی دقت می کردم. - ولی الان به طور خاص بازی بونوچی رو دنبال می کنم. چون نقش من در یووه نفر وسط دفاع سه نفره است که باید پا به توپ باشه و جلو بیاد. - اگر قبلا بهم می گفتند یه روز مدافع میشی باور نمی کردم. ولی الان دارم به عنوان یه مدافع تمرین می کنم و بهش عادت کردم. - واضحه که تو خیلی چیزها باید بهتر بشم، به خصوص یارگیری. ولی فکر می کنم اونقدر اماده هستم که اگر فراخونده بشم بتونم نقشم رو ایفا کنم. - برای تیم ملی زیر21 سال مشکلی با هافبک بازی کردن ندارم. من همیشه یه هافبک بودم و مدافع بازی کردنم در یووه مشکل ساز نخواهد بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا از مصاحبش می شه فهمید چقدر اعتماد به نفس بالایی داره و این موضوع خیلی می تونه بهش کمک کنه برای پیشرفت در اینده ! اون هم در این سن و سال ! قابل اعتماد هست :smile:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
جا داره اینجا یادی هم بکنیم از مرحوم مغفور، شادروان لوکا مارونه، که با وجود ارایه ی بازی های درخور توجه در هر زمانی که در میدان حاضر بوده، مدت مدیدی هست که مورد غضب کادر فنی و اعضای فروم قرار گرفته و علاوه بر اینکه به جز او تمامی اعضای تیم من جمله پادوین و لوسیو و استوراری و جاکرینی و پوگبا توی این یک ماه بازی کردند، تاپیک این مرحوم نیز در طول این مدت هیچ پستی نخورده است. باشد که سرنوشت این شادروان بدستان کاردان کونته ناکام نگردد.

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
دیشب تو نیمه دوم به این فکر میکردم اگه کونته تو همچین بازیا و مواقعی به مارونه بازی نده پس کی میخواد بده! حتی وقتی پوگبا هم به بازی اومد انتظار داشتم به عنوان تعویض سوم مارونه رو به جای پیرلو بیاره که پیرلو هم واسه بازی های بعدی خسته نباشه و انرژیش هدر نره...حتی میتونست به جای لوسیو با جورجو تعویضش کنه ، چون آخر بازی که دوربین لوسیو رو نشون میداد به نظرم به جای اینکه این تعویض بهش روحیه بده یه جورایی رو اعصابش بود (البته شاید اشتباه میکنم ولی به نظرم از این تعویض تو اون زمان از بازی و تو شرایطی که فشاری هم رو خط دفاع حس نمیشد راضی نبود!)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا قراره ادامه دوران حرفه ایشو به عنوان دفاع بازی کنه؟ واقعا مگه تو خط هافبک ضعیف بود که یک خط عقب بردش ، فصل پیش هر وقت برامون به عنوان هافبک بازی کرد ، کاملا مسلط و با اعتماد به نفس بالا بازی کرد ، نمیدونم چرا کونته با اینکه دوستش داره اینطوری رفتار میکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
- من عاشق مارونه م و واقعا بازیش رو دوست دارم ولی فکر نمیکنم بازی کردن پوگبا ربطی به بازی نکردن مارونه داشته باشه. ضمن اینکه مارونه این فصل برای ما حکم یک "مدافغ" رو داره تا هافبک و باید با کیه لینی، بونوچی، بارتزالی و لوسیو رقابت کنه ! و البته این رو هم در نظر بگیریم که قبلا از ورود کونته به یووه، سابقه کار رو داشته باهاش و کونته از تمامی خصوصیات و استعدادهای مارونه باخبر هست که دست به چنین تغییری در پستش زده. مارونه این استعداد رو داره که بعد از گریگرا و پولسن تبدیل بشه به یکی از اسطوره های فوتبالی ـه من ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی گفته میشه که جنوا مارونه رو می خواد، ولی کونته اجازه ی خروجش رو نمی ده. یه زمانی خط هافبک یووه تیاگو و آلمیرون و پولسن و اینا بودن، حالا اینقدر هافبک خوب داریم که برای هافبک های خوب دیگمون جا نیست :np: حالا که بنده خدا رو برده خط دفاع، اینقدر هم مدافع خوب داریم که بازم جا براش نیست :sigh:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی