پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوكا مارونه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اميدوارم بازى كنه هافبك خيلى خوبيه

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
کمال جان فک نکنم الان موقعیت مناسبی باشه که بخوایم امیدوار باشیم مارونه بازی کنه ! این همه وقت داشت که به مارونه فرصت بده خالا الان تو همچین شرایطه حساسی وقته بازی کردنه این جوونه ؟

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
من واقعا بعد از پاس گلش به جاکرینی تو بازی با اتلانتا خیلی امیدوار شدم فقط فرصت بازی باید بهش برسه...البته باید به کنته حق بدیم که ریسک نکنه البته تو بازی مثه رم میتونست به جای پیرلو بیارتش که این پیرلویه بیچاره هم یکم استراحت کنه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
يه چيزي كه نظرم رو تو بازي با آتالانتا جلب كرد بازي مارونه بود من خيلي از بازيش خوشم اومد، يه گل قشنگ هم زد چند بار قدرت بدنيش رو خوب نشون داد، ديد خوبي هم داشت فقط معلوم بود كه خيلي هماهنگ نيست و اونم ميشه گفت دليلش كم بازي كردنشه.. كلا من فكر ميكنم يوونتوس با جذب احتمالي وراتي و داشتن پيرلو-ماركيزيو و مارونه تا چند سال بعد به يكي از بهترين و هماهنگ ترين تيماي اروپا تبديل بشه....

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیدونم چرا کونته انقدر کم بهش اعتماد میکنه دو تا بازی این فصل کرد ، یه پاس گل به جاکرینی داد این بازی هم که گل زد و بهترین بازیکن زمین شد باتشکر

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

نمیدونم چرا کونته انقدر کم بهش اعتماد میکنه
دو تا بازی این فصل کرد ، یه پاس گل به جاکرینی داد
این بازی هم که گل زد و بهترین بازیکن زمین شد
باتشکر

آقا کمال به قول معروف : مرغ همسایه غازه! حتما باید کلی حقوق بدن پوگبا یا کلی پول بدن واسه امثال آساموآه تا به جونشون بچسبه بهش بازی بدن!!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
مارونه واقعا بازی با اتالانتا من رو تحت تاثیر قرار داد با بازی فوق العاده ای که انجام داد اگه مارونه تو تیم دیگه ای فیکس بازی میکرد وراتی به تیم ملی دعوت نمیشد به هر حال خرید وراتی خوبه ولی اگه رو همین مارونه سرمایه گزاری بشه یووه مشکلی در بازی سازی تا سالها نخواهد داشت البته حمایت کونته نشون میده آینده مارونه روشنه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
در مورد مارونه هم باز دوباره باید این ضرب المثل رو تکرار کنیم . مرغ همسایه غازه . مارونه اگه بهش فرصت داده بشه تا دو سال دیگه یکی از خوب های ایتالیاست . ولی با خرید یکی دو بازیکن دیگه تو پست مارونه عملا بازی بهش نمیرسه و فقط نابودش می کنه .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تصویر

بعد از کلودیو مارکیزیو و پائولو دی چلیه , لوکا مارونه هم توانست بعد از پرورش در اکادمی های یوونتوس خودش را در ترکیب اصلی یوونتوس هم قرار بدهد .

درسته مارونه زیاد بهش بازی نرسید ولی در همان چند بازی ای که وارد میدان شد نشان داد که از امادگی خوبی برخوردار هست و می تواند برای تیم مفید واقع شود .

او اولین پاس گل خود را در بازی رفت مقابل آتلانتا داد . پاسی فوق العاده که امانوئدل جاکرینی را به گل رساند . در بازی برگشت با همین آتلانتا نیز مارونه روی پاس زیبای بوریلو توانست اولین گل فصل خودش را به ثمر برساند .

××

به نظر من حیف هست که بشینه رو نیمکت . اگه وراتی نشد فدای سرمون چون کسی مثل مارونه رو داریم . کسی که اگه روش کار بشه واقعا می تونه تبدیل به هافبکی بزرگ بشه .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

گفته میشه ماروتا میخواد در ازای خرید آسامواه بخشی از مالکیتش رو بده اودینزه ولی مثل اینکه کونته بهش علاقه منده و احتمال اینکه تو یووه نگهش داره زیاده حالا

بایستی نشست و دید سمبه کدوم پرزورتره ماروتا یا کونته.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
^^^ کاملا مخالفم. :1: البته نه با پستت.با حرفهای ماروتای کچل :laughing: لوکا مارونه بر خلاف مارکیزیو و دی چلیه و سبا انقدر خوش شانس نبود که بتونه با داشتن چند رقیب آماتور در پست خودش به جایگاه اصلیش تو تیم برسه. به قول مارکیزیو " من باید از کالچوپولی خوشحال باشم.بدون شک اگر کالچوپولی نبود و بازکنهایی ماندد ویرا و امرسون از تیم جدا نمیشدند من و امثال من هیچ وقت فرصت این پیدا نمیکردیم به ترکیب اصلی راه بیابیم " مارونه تو این سال اخیر هروقت به بازی اومد خوب و موثر بود و بسیار بسیار آینده دار هستش.از بازی با رم در کوپا گرفته و 2 بازی با آتالانتا که کلا بازیهایش در این فصل فکر نکنم به 5 تا رسیده باشه خیلی خوب بوده. واقعا بدشانس هست که باید با برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با بهترین خط هافبک جهان رقابت کنه. لوکا بسیار خوش فکر هست.تغییر ناگهانی جریان بازی نقطه عطف بازیش هست.پاس های دقیقش خیلی تو چشم هست.بسیار هم باهوئش هست.استایل عالی داره و سن بسیار کم برا رشد و بهتر شدن. دو پا هم هست و با وجود اینکه چپ پا هم بودش شوت قشنگش با راست به آتالانتنا گواه این ادعای من هست. بسیار بسیار دوست دارم که وراتی خریداری نشه و مارونه جوان که دلش هم با یووه هست تو تیم بمونه. ما برا ستاره شدن مارکیزیو چند سال بهش وقت دادیم و تاوان های سنگینی پس دادیم حالا چرا نباید برا ستاره شدن مارونه بهش زمان بدیم؟مطمئن فصل بعد اگه تو تیم باشه با توجه به فشردگی بازیها بازیهای بیشتری بهش میرسه و میتونه خودش نشون بده. امیدوارم باشگاه اشتباهاتی که در قبال بازیکنهایی مثل سبا و پاسکواتو داشت با مارونه تکرار نکنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی عالیه کونته باید مشکلشو با خودش حل کنه ، اگر درست حسابی بازیش میده نگهش داره ولی اگر جرات نداره جوون بازی بده ، بزاره بره مثل جووینکو تو یه تیم دیگه خودشو نشون بده و کسب تجربه کنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
موندن مارونه فقط بستگی به خرید های یووه داره اگه یوه وراتی یا هر بازیکنی که هم پست مارونه و پیرلو هست رو جذب کنه دیگه بهتره مارونه قرض داده بشه وگرنه میتونه در این فصل بازی های بیشتری رو برای یووه انجام بده

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خیلی گوگولیه :1:

تصویر

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
یکی از دلایلی که بنظرم یوونتوس وراتی رو نخرید وجود همین جناب مارونه با استعداده.بنظرم با وجود ویدال و آساموآ 24 ساله و شخص شخیص ایشون بعلاوه پل پوگبا تا سالهاهافبک ما میتونه تامین باشه.حتما که هر چی استعداده که نباید تو یووه باشن ما باید بر اساس نیازمون خرید کنیم که اولویت ما مهاجمه نه جانشین پیرلو تو 3 ساله دیگه که تازه بنظرمن برای جانشینی پیرلو مارونه محق تره

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
این چند وقته حرفایی زده شد راجع به اینکه ممکنه مارونه بخشی از قرارداده یووتیچ واسه پیوستن به یووه بشه ! امروز 1 کوچولو شاخ و شونه کشیده :1: : - نقشی که پیرلو در یووه بازی میکنه همون پستیه که من ترجیح میدم اونجا بازی کنم ! - من مشخصات این رو دارم که بعنوان 1 بازیساز استفده بشم . - هر اتفاقی ممکنه تو نقل و انتقالات بیوفته اما مربی خواسته که من برای 1 ساله دیگه در تورین بمونم و من خوشحالم .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
مارونه واقعا عالیه دیشب بازی وراتی مقابل چلسی رو دیدم ، اصلا پختگیه مارونه تو بازیش دیده نمیشه ، مارونه خیلی باهوش تر عمل میکنه

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht
در بخش دیگری از مصاحبه اش هم گفته :

« من و مربی میخوایم روند صعودی فصل پیش رو ادامه بدیم. چند سالی هست که با کنته کار میکنم و میدونم که چی میخواد. خیلی باهاش راحتم. او حس مهم بودن رو به همه القا میکنه، باعث میشه که همه مون حس کنیم که شانس بازی در ترکیب اصلی رو داریم (*). اعتماد او و باشگاه بهم اعتماد بنفس، غرور و انگیزه ای برای کار با بیشترین تعهد ممکنه رو میده »

* وجود همچین باوری در یک بازیکن خیلی مهمه. اینکه اهمیتی نداره که اسمش چیه، چند بهار از عمرش میگذره، گذشته اش چی بوده، تا الان چند تا بازی کرده و... اگه تو تمرینات با تمام وجود خودش رو نشون بده در تفکرات مربی هم جایگاه قابل توجهی پیدا میکنه و فرصتی که لازم داره برای عرضه خودش، بهش داده میشه

همین نکات بظاهر کم اهیمیت تفاوت مربیان رو رقم میزنن. رانيری بعد از تنه ای كه كريشيتو از توتی ميخوره و رم به گل ميرسه بين 2 نيمه با لگروتاليه تعويضش ميكنه (حتی تا پايان بازی هم صبر نميكنه) و طومارش رو در يووه ميپیچه :Facepalm:

کنته اما بعد از بازی های ضعیف بونوچی در اوایل فصل، کم کم از ترکیب اصلی کنارش میذاره ولی توامان شانس بازگشت رو ازش دریغ نمیکنه و بونوچی که با 7 اشتباه منجر به گل تا اون موقع پراشتباه ترین مدافع/بازیکن یووه بود ...

... لازمه از بهترین خط دفاع لیگهای معتبر بگم؟ از 2 گل حساس و تعیین کننده اش در سرنوشت اسکودتو؟ از یوروی فراتر از انتظارش؟ .. :hanghead:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مارونه واقعا عالیه
دیشب بازی وراتی مقابل چلسی رو دیدم ، اصلا پختگیه مارونه تو بازیش دیده نمیشه ، مارونه خیلی باهوش تر عمل میکنه

بابا آقا کمال بی انصاف نباش. مارونه 3 سال بزرگتر از وراتیه.وراتی تازه 19 سالشه. پختگیش کجا بود؟ مسی هم تو 19 سالگیش اونقدر پخته بازی نمی کرد که حالا از وراتی انتظار داری پخته بازی کنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

بابا آقا کمال بی انصاف نباش. مارونه 3 سال بزرگتر از وراتیه.وراتی تازه 19 سالشه. پختگیش کجا بود؟ مسی هم تو 19 سالگیش اونقدر پخته بازی نمی کرد که حالا از وراتی انتظار داری پخته بازی کنه

من که نگفتم چرا پخته بازی نمیکنه :1: وراتی مثل گل کوزه گری میمونه ، خیلی خیلی کار داره تا کوزه بشه ، چیزهای پایه رو داره ولی حسابی باید کار کنه ، بعید میدونم به این زودیها اون چیزی بشه که ایتالیا لازم داره

مارونه 3 سال ازش بزرگتره ، اگر زودتر تو پست پیرلو جا بیوفته ، چه بسا بتونه وراتی رو سالها نیمکت نشین کنه :evilgrin:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی