پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-استون ویلا (فینال جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

یه نکته جالب بازی این بود که با حضور الکس و دیوید ولی بوفون کاپیتان بود

تو یووه هیچ وقت کاپیتان اول، بازو بند رو به کاپیتان اصلی نمیده مگر اینکه تعویض بشه !
این اتفاق بارها افتاده،

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا نمی دونم چی بگم ! اول 1 اعتراف کنم ! وقتی الکس اومد بزنه به برادرم گفتم تا حالا ندیدم الکس پنالتی خراب کنه ،حالا به خاطر من خراب می کنه ! ولی فکر نمی کردم این جوری ! واقعا فکر کردم اولش الکس قبل از اینکه پاشو به توپ بزنه ، پاش به توپ خورد ! خیلی آروم زد ،خیلی !!!!!! ************************ مزدک رو هم که نگید !!!! واقعا کثافت تر از این بشر ندیدم !!! آشغال علنا تو این چند سال هروقت الکس بازی کرده 1 چیزی بهش گفته !!!!! ********************** در مورد بازی هم باید بگم !!!! یووه توی این بازی دقیقا برعکس فصل قبل بود ! فصل قبل هرچقدر هافبک ها بد بودند ،مهاجم ها خوب بودند اما دیشب هرچقدر هافبک ها دلچسب بازی کردند ،مهاجم ها افتضاح بودند !!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
الکس تو بازی با رم هم اگه یادتون باشه پنالتی خرای کرد . هر چند اگه اشتباه نکنم تو اون بازی با گل جبرانش کرد . به خدا من عشقم به الکس جاودانه اگه بیشتر نشده با شه کمتر هم نشده . زنده باد الکس که هر چی جام تو دنیا وجود داره فدای یک تار موش ولی عجیب ترین نکته ی بازی این بود که پنالتی ترزگه گل شد !!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آره ! فوتباله دیگه !!!! 1 روز الکس وای می سه می زنه تو گل ترزگه خراب می کنه ،جام رو الکس می بره ! 1 روز تو 1 پیراهن توی 1 تیم ترز گل می کنه و الکس خراب می کنه !!!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
راست عکسی از بازی هست ؟ کسی داره ؟! در ضمن اون قضیه ی بازوبند که دست بوفون بود فقط رسم باشگاه یوونتوسه یا همه ایتالیایی ها !؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

در ضمن اون قضیه ی بازوبند که دست بوفون بود فقط رسم باشگاه یوونتوسه یا همه ایتالیایی ها !؟

به نظر من قرار نیست وقتی الکس به بازی میاد مثل ایرانی ها و بخصوص استقلالی ها بیان بازوبند رو به با سابقه ترین بازیکنشون بدن این روند مسخره ای هستش به نظر من مارادونا بهترین فکر رو برای دادن بازوبند رو کرد و باید از اون یاد گرفت

راست عکسی از بازی هست ؟
کسی داره ؟!

به این لینک برو

http://www.juventus....E25520BC4FA.asp

اون پایین عکس هایی از بازی رو گذاشته

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
نه اتفاقا منم میگم این کار قشنگیه که بازوبند رو ندند به اونی که تازه میاد . از بابت عکس ها هم ممنون .

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
یوونتوس دیشب خوب بازی کرد اما بدشانسی اورد چون اون همه موقعیت داشتیم ولی استفاده نشد!!!!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

در ضمن اون قضیه ی بازوبند که دست بوفون بود فقط رسم باشگاه یوونتوسه یا همه ایتالیایی ها !؟

من فقط اینو تو یووه دیدم، نمیدونم شاید تو بقیه تیم ها هم باشه .
ولی یادمه یه بار مالدینی به عنوان یار ذخیره اومد تو بازی که بازوبند رو بهش دادن.
تو رئال هم یادمه برای رائول چنین مسئله ای پیش اومد.

ولی فکر کنم تو منچستر هم بازوبند رو نمیدن، البته درست یادم نیست .
--------------------------------------------------------------------------------

راست عکسی از بازی هست ؟
کسی داره ؟!

تصویر

تصویر

تصویر

جیگر چیرو ;D

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
[quote author=B a H M a N link=topic=2263.msg155796#msg155796 date=1249295316]
من فقط اینو تو یووه دیدم، نمیدونم شاید تو بقیه تیم ها هم باشه .
ولی یادمه یه بار مالدینی به عنوان یار ذخیره اومد تو بازی که بازوبند رو بهش دادن.
تو رئال هم یادمه برای رائول چنین مسئله ای پیش اومد.

ولی فکر کنم تو منچستر هم بازوبند رو نمیدن، البته درست یادم نیست .
--------------------------------------------------------------------------------

خلاصه خیلی جالبه . اینم یه رسمه که ما داریم فقط

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
خوب باز هم پنالتی و باز هم یک تیم انگلیسی و باز هم ناکامی ... نیمه اول که یووه افتضاح بود یک تیم منفعل و کم اثر به تمام معنا اما نیمه دوم یووه تیم برتر زمین بود که من دلیلش رو بازی زیبا و بی نقص زانتی می دونم یعنی از وقتی زانتی اومد تیم اصلا زنده شد و یک نظمی پیدا کرد و چندین حمله خوب دیدیم از یووه . اما مشکلاتی که به نظرم باید حتما رفع بشه = 1- باید یووه هر چه زودتر تاکتیک اصلی که بیشتر می خواد روی اون مانور بده و همچنین ترکیب نهاییش رو شناسایی کنه چون ناهماهنگی زیادی در بازی دیشب در کار تیم دیده میشد . 2-الکس اگر در پستی غیر از مهاجم شبیه چیزی که دیشب بازی کرد قرار بگیره باید منتظر بدترین فصلش باشیم چون الکس نه سرعت نه قدرت بدنی لازم برای پستی غیر از مهاجم رو نداره . 3- زبینا توانایی حضور در ترکیب اصلی رو نداره (عجب افه سوسه هایی می امد ناکس ) 4- یووه باید با دو هافبک دفاعی بازی کنه و گرنه انسجام تیمی خیلی میاد پایین .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من که تا صدای مزدک میرزایی رو شنیدم صدای تلویزیون رو بستم... راحت تا آخر بدون اینکه دری وری هاشو بشنوم بازی رو نگاه کردم اون پنالتی هم فکر کنم پای الکس خوب به توپ نخورد یجورایی انگار ناخواسته به توپ خورد اونجوری که الکس انتظارش رو داشت به توپ ضربه نزد به هر حال بازی دوستانه برای همینه که تیمها ایراداشون رو رفع کنن دیگه...

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
یوونتوس:
1:به نظر من ترکیب اولیه مشکل داشت
2:بعدش هم با بازی خیلی بد دلم نمی خواد بگم ولی در حد افتضاح دیوید مواجه شدیم
3: تعوض جوونکو و کامو که قدرت خلاقیت تیم کم شد
4:بعدش هم نباید الکس متمایل به چپ بازی می کرد همون اول که اومد در مرکز بود و یه پاس خوب هم به زبینا داد ولی بعدش اومد سمت چپ
5: کمی هم بد شانس بودیم
در تیم استون ویلا هم بازی اشلی یانگ جالب بود ولی هافبک های توانمندی نداشتند

درضمن مگر شما تازه مزدک رسیدین اون یه پدر کشتگی به الکس داره می گفت فقط فقط ضربه آزاد خوب می زنه یکی نیست بهش بگه عزیزم به جای اون که بشینی همش بازی منچستر رئال یا بارسا رو ببینی یکم بازی های سری آ رو ببین اون وقت متوجه میشی که الکس کار های دیگه هم بلده تازه گفت بیشتر سایت ها ساعت بازی رو 1 اعلام کردن در حالی که 90 درصد سایت ها همون ساعت 12:30 رو زده بودند کسی نیسن بگه خیر شما می خواستید اون برنامه محاکمه رو کامل بزارید

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الکس برای بازی نکردن در چپ از تیم ملی فاصله گرفت!الان هم به خاطر دوستانه بودن بازی ها هست که در پست های مختلف ازش استفاده میشه وگرنه الکس هیچ وقت دوست نداشته که در سمت چپ باشه و یک دهم قابلیتی که در خط حمله داره رو انجا نداره. در ضمن پنالتی الکس مثل همیشه بود.همون طور که دیشب هم گفتم بار ها و بار ها اینطوری پنالتی زده بود اما اصلا انتظار نداشت دروازبان تکون نخوره.خودش هم توی مصاخبه بعد از بازی به سایت یووه گفته که دروازبان خیلی باهوش بود که فهمید می خوام توپ رو به وسط بزنم!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به نظر من یوونتوس فصل اینده باید 2 مهاجم نک و یه هافبک نفوذی استفاده کنه و به نوعی 3 مهاجمه بازی کنه همون بازی که من خیلی دوست دارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
یک نکته دیگه هم داشت بازی،
داور چند دقیقه زودتر بازی رو تموم کرد !

کسی فهمید چرا ؟

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

یک نکته دیگه هم داشت بازی،
داور چند دقیقه زودتر بازی رو تموم کرد !

کسی فهمید چرا ؟

آره خيلي خسته شده بود ديگه حال و حوصله داوري نداشت

يكي از كمكاشم بهش گفت كه خنديد و گفت بي خيال بابا كي به كيه

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
تازه داور ها هم که بین دو نیمه تعویض می شدن کلا این جام چیزهای عجیب غریب زیادی داشت بهتری که توی همون آسیای شرغی این جام برگزار بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون بعد از بازی تو سایتش گفته : هروقت من پنالتی میگیریم تیمم می بازه، ازین به بعد اصلا توی ضربات پنالتی سعی نمی کنم پنالتی بگیرم :دی:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته بوفون هم گفته که از باخت مقابل استون ویلا احساس شرم هم میکنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی