پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-استون ویلا (فینال جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ترکیب یووه : بوفون مولینارو کلینی لگروتالیه زبینا مارکیزیو ملو کامورانزی جووینکو یاکوئینتا ترزگه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس واقعا بهتر و هماهنگ تر شده. کار های ترکیبی و پاس های تک ضرب خیلی بیشتر شدن و بازی کاملا دست یووه هست. مالکیت توپ در ده دقیقه اول : یووه ۶۸٪ استون ویلا ۳۲٪ -- چند دقیقه ای هست که بازی افت کرده. کلا سه نفر خط حمله اصلا خوب بازی نمی کنن. -- یاکوئینتا از ۵ متری دروازه توپ رو زد بیرون! واقعا هیچ کاری نکرده تا اینجای بازی.این تک موقعیتش رو هم خراب کرد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول در مجموع بد نبود! اویل بازی یوونتوس خیلی بهتر بود اما رفته رفته بازی از دست یووه ای ها خارج شد. بزرگ ترین مشکل یوونتوس هم سه نفر خط حمله بودن.جووینکو به جز چند پاس عمقی که داد هیچ کاری نکرد و مشابه بازی با رئال محو بود. ترزگه اوایل بازی خیلی پر تلاش بود و عقب میومد و جا گیری های خوبی هم داشت اما حتی یک پاس سالم هم بهش ندادن!جووینکو تمام پاس ههش رو به صورت عمقی و برای یاکوئینتا م فرستاد یاکوئینتا هم مثل بازی قبل بی اثر بود. کلا تغییرات زیاد نسبت به بازی قبل تاثیر چندان خوبی نداشت.البته باز هم میگم که ۲۰ دقیقه اول بازی یوونتوس خیلی سریع تر بود اما بازی دست استون ویلا افتاد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
امروز واقعا پس از چندین وقت ، خط هافبک مورد علاقم رو دیدم !!! هرچقدر خوب موقعیت سازی شد ،قدر موقعیت ها دونسته نشد !!!!! جووینکو ، زانتی و ملو و کامورانسی واقعا عالی بودند !!! یاکوئینتا خیلی بد بود !!!!! گریگرا هم بالاتر از حد انتظار بود !!! ببینیم وقت اضافه چی می شه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پنالتی ها اینقدر بد بودن که حوصله حرف زدن در مورد قبلش رو ندارم! الکس خیلی از پنالتی ها رو اینطوری گل کرده بود اما نمی دونم دروازبان استون ویلا چطوری فهمید و تکون نخورد.کلا خیلی عجیب و غریب بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
باورم نمیشه بازی رو باختیم !
چرا الکس اونجوری زد ؟!

بچگانه بود باختمون،

الان اصلا حال ندارم درباره بازی بگم، خیلی ضد حال بدی بود !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
این چی بود الکس زد؟؟؟جام رو تقدیم کرد به این تیم در پیت نیمه دوم یوونتوس واقعا عالی بود ولی بازم مهاجم ها و زبینا قدر توپ ها رو ندونستند پنالتی ها رو همینجوری که وسط نمی زنند بازیکن زننده پنالتی تا اخرین لحظه حرکت دروازبان رو دنبال می کنه الکس هم همیشه این کار رو می کرد ولی دروازبان انقدر تکون خورد که الکس تمرکزش رو از دست داد

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خوب اشکالی نداره باختیم که باختیم فدای سر الکس دل پیرو خداییش ولی نباید بگیم تقصیر کاملا معطوف دل پیرو هستش بلکع یاکوئینتا هم تو بازی موقیعت های زیادی خراب کرد همچنین ترزگه و بقیه ولی ای کاش بعد از مدتها می بردیم یه کاپ رو :scarflong:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
باز اون مزدک حرام زاده زر زر کرد دو دفعه این مزدک رو تو خیابان دیدم چیزی بهش نگفتم ولی این دفعه اگه ببینیمش دهنشو مورد عنایت قرار می دم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

باز اون مزدک حرام زاده زر زر کرد
دو دفعه این مزدک رو تو خیابان دیدم چیزی بهش نگفتم ولی این دفعه اگه ببینیمش دهنشو مورد عنایت قرار می دم

آخه این بشر ارزش فکر کردن داره اصلا؟!
کسی که به بهترین گلزن سه فصل اخیر تیم بگه اکثر مواقع موثر نیست وضعش معلومه! (کجا دیدیش؟! ;D انصافا بگو خونشون اینا کجاست من خیلی کار دارم باهاش!)

---

الکس بعد از تمام شدن بازی خیلی عصبانی بود!بطری های کنار زمین رو شوت می کرد.
اصلا فکر نمی کردم دروازبان استون ویلا تکون نخوره!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

آخه این بشر ارزش فکر کردن داره اصلا؟!
کسی که به بهترین گلزن سه فصل اخیر تیم بگه اکثر مواقع موثر نیست وضعش معلومه! (کجا دیدیش؟! ;D انصافا بگو خونشون اینا کجاست من خیلی کار دارم باهاش!)

3 ماه پیش یه بار رو به رو جام جم از بقلم رد شد با موبایل صحبت می کرد
یا بار دیگه هم خیلی وقت پیش شهر بازی تهران دیده بودمش

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اگه یه بار دیگه دیدیش جای ما هم مورد لطف قرارش بده انشاالله

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

3 ماه پیش یه بار رو به رو جام جم از بقلم رد شد با موبایل صحبت می کرد
یا بار دیگه هم خیلی وقت پیش شهر بازی تهران دیده بودمش

من این رو کاملا جدی می گم!اگر یه روزی ببینمش و حتی به اندازه نصف الان عصبانی باشم جوری توی گوشش می زنم که خون از تمام سوراخ هاش بزنه بیرون!

---

ترزگه چقدر افت کرده!
کلا اصلا انگیزه قبل رو نداره و با اینکه تا آخرین دقیقه هم می دوید اما اصلا شور و شوقی برای گل زدن نداشت!
تاکتیک یوونتوس توی وقت های اضافه خیلی جالب نبود.هیچ بازیکنی توی پست اصلیش بازی نمی کرد!دل پیرو هافبک چپ و یاکوئینتا هافبک راست.دیگه تقریبا ۲-۴-۴ شده بود.
اصرار فرارا برای نگه داشتن ترزگه و یاکوئینتا توی بازی هم جالب بود!دل پیرو و آمائوری از دقیقه یک نیمه دوم گرم می کردن اما تعویضشون نکرد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
مزدک خیلی وقت پیش قرار بود بیاد بندر، فکر کنم مسابقات فوتبال بود.
محل اقامتش رو میدونستم، قرار بود چند نفر یه خورده باهاش حرف بزنن فقط !
ولی منتفی شد و نیومد !

ولی فقط میخواستیم باهاش حرف بزنیم !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من دیگه مطمئن شدم یوونتوس باید ترزگه رو بفروشه و به جاش یه مهاجم سرعتی بگیره یوونتوس تو خط حمله کمبود سرعت داره ترزگه اصلا انگیزه ای برای بازی کردن نداره کنترلاش در حد بازیکنای ایرانی بود تو این بازی ها هم که کلی موقعیت گل از دست داد شاید اگر از اول امائوری بازی میکرد یوونتوس خیلی راحت این بازی رو می برد استون ویلا غیر از سانتر کردن هیچ برنامه دیگه ای نداشت ولی واقعا خوب سانتر می کردن توپ ها رو ملو تا زمانی که خسته نشده بود فوق العاده ظاهر شد پاساش دقیق بودن تو توپ گیری خوب عمل می کرد, توپ ها برگشتی از دفاع رو هم خوب جمع و جور می کرد. مارکیزیو اصلا خوب بازی نکرد رمانی که زانتی وارد زمین شد تفاوت بازی این رو بازیکن رو دیدم حتی تیاگو تو بازی های قبل بهتر از مارکیزیو بازی می کرد کامورانزی هم خیلی تلاش کرد و واقعا طراوت می بخشید به بازی یووه ولی مهاجمین از موقعیت هایی که خلق کرد استفاده نکردن

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
چقدر زود قضاوت میکنید شما !! یک جام ساده بوده و نمیشه تمام گذشته خوب بازیکنها و تیم رو به یکسری اشتباهات فروخت ! این بازیها زیاد مهم نیست و هدف چیرو هم استفاده بهینه از این فرصتهاس ! میخواد ببینه کی باید کجا باشه ! کی میتونه و کی نمیتونه و ... ! اتفاقا باید خوشحال باشیم که چیرو داره نقصها و مشکلات رو پیش بینی میکنه تا بعدها دچار مشکل نشیم (همون کاری که تو تمرینات برای مقاومت بازیکنها انجام داد تا تو بازیهای آخر فصل کم نیارن). به نظرم چیرو و کادر کمکیش کارشون رو خوب بلدند و امیدوارم اگر هم نقصی دارن خودشون متوجه بشن و سریع به نحو احسنت رفعش کنن.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مصاحبه بازیکنان و فرارا : کاپیتان : من واقعا برای پنالتی که از دست دادم متاسفم چون می تونست پیروزی بخش باشه.به هر حال دروازبان باهوش بود و تکون نخورد.همگی برد توی این بازی رو می خواستیم و باخت دردناکی بود اما فقط باعث شد انگیزه ما بیشتر بشه.در کل ما از نمایشمون در این بازی ها راضی هستیم و تونستیم کار های تیمی زیادی رو تمرین کنیم و امشب هم نشون دادیم می تونی با چهار مهاجم بازی کنیم! ملو : متاسفم که باختیم اما داریم به آرامی پیشرفت می کنیم و به یک تیم تیدیل می شیم.ما بازیکن هایی که تازه به تیم ملحق شدیم داریم با بقیه بازیکن ها هماهنگ می شیم و این هماهنگی در بازی بعدی و تمرینات بیشتر خواهد شد. ترزگه :من قطعا این فصل در یوونتوس می مونم.بعد از ده سال حضور در تورین فکر نمی کنم رفتن کار درستی باشه.حمایت تماشاگر ها,مدیران,مربی و هم تیمی ها نقش موثری در این تصمیم گیری داشت فرارا : یه مقدار ناراحتم چون می خواستیم برنده بازی باشیم.ما هر کاری که می شد انجام دادیم و حتی با چهار مهاجم بازی کردیم.با این حال از نحوه بازی تیم در این بازی و کلا این رقابت ها خیلی راضی هستم.در این روز ها خیلی خوب کار کردیم و تجربه بسیار مثبتی بود.برای ترزگه خیلی خوشحال هستم که در آخر بازی تصمیم گرفت با من و هم تیمی هاش صحبت کنه و اعلام کنه که در یوونتوس می مونه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یکی میشه موقعیت های حساس و ضربات پنالتی رو بزاره ممنون میشم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یه نکته جالب بازی این بود که با حضور الکس و دیوید ولی بوفون کاپیتان بود

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
خیلی بد شد که بازی رو باختیم اصلا من نمیدونم این یاکوئینتا چش شده بود تموم توپها رو خراب میکرد :cray: خلاصه ما اگه شانس داشتیم .... :sorry:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی