پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-استون ویلا (فینال جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کاپ مال ماست !!!! دیگه نحس بودن تیم های انگلیسی ما رو نمی گیره ! چوه تیم فرارا به این چیزها فکر نمی کنه اصلا !!!! اولین کاپ رو خیلی زود فرارا برای یووه میاره تا بیاد برای رقابت با په په گواردیلا!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
توی سایت گل چه کل کلیه . رئالی ها دهنشون سرویس شده :
http://www.goal.com/...ال-جام-صلح-رسید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

البته به نظر من خط حمله استون ویلا خیلی قویه، مطمئنا میتونند یووه رو اذیت کنند.
باید حواسمون باشه .

هسکی، اشلی یانگ و آگوانواهور ( اسمش رو اشتباه نوشتم به احتمال زیاد ) به تیم ملی انگلیس دعوت شدن در زمان کاپلو و دعوت میشن !
امیدوارم لگروتالیه از ابتدا بازی کنه و کیه لینی سعی کنه یه روز معمولی رو داشته باشه حداقل !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

البته به نظر من خط حمله استون ویلا خیلی قویه، مطمئنا میتونند یووه رو اذیت کنند.
باید حواسمون باشه .

هسکی، اشلی یانگ و آگوانواهور ( اسمش رو اشتباه نوشتم به احتمال زیاد ) به تیم ملی انگلیس دعوت شدن در زمان کاپلو و دعوت میشن !
امیدوارم لگروتالیه از ابتدا بازی کنه و کیه لینی سعی کنه یه روز معمولی رو داشته باشه حداقل !

البته بهمن جان هسکی بازی قبل ( پورتو ) اخراج شد و در فینال نیست !!!

ولی جان کارو هم میتونه دردهسر ساز باشه !!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تمرینات برای بازی با استون ویلا :

[img width=480 height=321]http://kimag.es/share/21530674.jpg[/img]

تصویر

تصویر
بازی اتل متل توتوله :دی:

تصویر

تصویر

تصویر
اینها تو اتل متل توتوله باختن :دی:

تصویر
نیکولا هر چی میره جلوتر جیگرتر میشه

تصویر
جیگرتو کوچولو

تصویر

تصویر

تصویر

http://kimag.es/thumbs/38120404.jpg

http://kimag.es/thumbs/70787060.jpg

http://kimag.es/thumbs/20570312.jpg

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
اینم ترکیب ایده ال من برای بازی با آستون ویلا بوفون حسن _ کیلینی _ کاناوارو _ زبینا ملو دیه گو _ جیوونکو(کامو) دلپیرو امائوری _ یاکویینتا

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
مصدومیت چیزی که سال پیش هممون دیدیم که چقدر تیم رو عوض کرد خوب از یه جهت آدم یادش به ترزگل می افته که بعد از مصدومیتش افت خیلی شدیدی داشته و خیلی کسهای دیگه و از یه جهت یووه بعد از چندین سال می خواد یه جام رو ببره و امیدی باشه بازگشت به دوران اوج
دیگو در مصاحبه با توتو اسپورت گفته "من به خاطر چیزی که رخ داد ناراحت هستم . من واقعا می خواستم بازی با رئال بازی کنم و به تیم کمک کنم .من با یک ریکاوری خوب دوباری بر می گردم""
از این رو من دوست دارم دیگو رو بازی بدن که احتمالش هم کمه تا با کمک اون این جام رو به تورین ببریم البته مثل همه شما یک ترسی از مصدومیت دارم
خیلی از سایتها دیگو رو جزء مصدومین این بازی بشمار آوردن با این وجود لیست مصدومین:دیگو مارکیزیو سیسوکو دچلیه
از تیم استون ویلا هم استیلاین پتراو مصدومه و هسکی هم محروم و احتمالا از اشلی یانک و کاروو در خط حمله استفاده می کنه
چند تا از سایتها که بازی رو پیشبینی کرده بودند همشون به برد یووه اشاره کرده بودند و فقط یکی از اون ها نتیجه رو مساوی پیشبینی کرده بود اون هم فقط به خاطر نبودن دیگو

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
دیگو بازی میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟ :2mo5pow: منم یه ترکیب تو نظرمه که اگه خوبه نظر بدین و اگه بده انتقاد کنی!!!!!! :biggrin: :181: :help: بوفون سالی همیچیچ فابیو کیلینی گریگرا ملو سیسوکو (اگه برسه) دیگو کامارونزی دل پیرو آمائوری/یاکوئینتا

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خوبه ولي فكر نكنم كه سيسوكو برسه اينم تركيب من بوفون كاناوارو لگروتاليه كيه ليني حميدزيچ ملو ديه گو(ماكيزيو) كامورانزي(جوينكو) الكس آمائوري ياكوينتا(ترزگه)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیه گو احتمالا به این بازی هم نمی رسه چون توی تمرینات دیروز بعد از ظهر حضور نداشته و با سیسوکو و ده چلیه فقط تمرینات بدن سازی رو انجام دادن. دیروز کاناوارو هم مقداری احساس مصدومیت می کرد اما بعد از ملاقات با کادر پزشکی و انجام چند آزمایش مشخص شد که هیچ مشکلی نداره و بعد از ظهر هم با همه تمرین کرد. استون ویلا هم امیل هسکی و پتروف رو نداره که کار رو تا حد زیادی برای مدافعین یووه ساده می کنه. در کل کار یووه برای قهرمانی اصلا سخت نیست!استون ویلا تا اینجای جام خیلی خوب بوده اما فکر نمی کنم توان مقابله با یووه رو داشته باشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
Aston Villa’s last 5 results * Peace Cup Friday July 31, 2009 Aston Villa 2 - 1 Porto * Peace Cup Wednesday July 29, 2009 Aston Villa 3 - 1 Atlante * Friendly Match Wednesday July 29, 2009 Aston Villa 3 - 1 Atlante * Peace Cup Saturday July 25, 2009 Málaga 1 - 0 Aston Villa * Friendly Match Tuesday July 21, 2009 Colchester United 2 - 2 Aston Villa 5 بازی آخر یوونتوس" * Peace Cup Friday July 31, 2009 Real Madrid 1 - 2 Juventus * Peace Cup Tuesday July 28, 2009 Juventus 3 - 0 Seongnam Ilhwa * Peace Cup Friday July 24, 2009 Sevilla 1 - 2 Juventus * Serie A Sunday May 31, 2009 Juventus 2 - 0 Lazio * Serie A Sunday May 24, 2009 Siena 0 - 3 Juventus

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
بازی ساعت 1 هست ؟
چون شبکه 3 نوشته که ساعت 1 میزاره بازی رو.

فکر کنم امین یا یکی دیگه نوشته بودن 12:30 !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازي ساعت 22 به وقت ايتاليا و 30 دقيقه بامداد به وقت ايران خواهد بود .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
امیدوارم اولین قهرمانی یوونتوس رو هم ببینیم بعد از مدتها

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
طبق شواهد که این عکس پایینی باشه ساعت 1 بازی یوونتوس رو میتونم ببینیم :scarflong:

تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
البته اگر ساعت ۱ پخش بشه که مستقیم نیست چون بازی ساعت ۱۲:۳۰ شروع میشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نیمه دومش رو هم نشون بدن ما قبول داریم ! فقط نشون بدن !!!!!!! امیدوارم الکس 1 ضربه آزاد امشب برای قهرمانی کنارگذاشته باشه !!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به نظر من با نیم ساعت تاخیر نشون بدن خیلی بهتره تا اینکه از دقیقه 30 نشون بدن

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بازم خوردیم به پست تیم انگلیسی. من که چشمم آب نمیخوره! :confused2:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
من که ترجیح می دم زنده نشون بدن حالا از دقیقه 30 هم می خواد باشه دیدن زنده بازی یه مزه دیگه داره با تاخیر باشه میری گزارش بازی قلبش میخونی اون هیجانی که تو بازی زنده هست رو نداری فعلا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی