پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-استون ویلا (فینال جام صلح)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اه به این شانس بهترین بازی را کردیم تا گرفتن جام هم رفتیم ولی الکس همه امید ما را ناامید کرد!!!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

اه به این شانس بهترین بازی را کردیم تا گرفتن جام هم رفتیم ولی الکس همه امید ما را ناامید کرد!!!!

خوب عزیزم این وسط الکس چیکارست که نا امیدمون کرد ما تو بازی موقیعت دروازه خالی رو نمیتونستیم بزنیم تو گل تازه مگه فقط الکس پنالتی خراب کرد حالا به هر نحوی که زده اخه من نمیدونم این جام چی داره که اینقدر سنگش رو به سینه میزنید

یعنی اینقدر تیممون بربخت شده که با گرفتن جام صلح بپریم رو هواااااااااااااااااااا

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال
برد و باخت زیاد مهم نبود ولی دلپیرو هم می تونست بهتر بزنه کلا یوونتوس تو پنالتی شانس نداره بالاخره هر بازیکنی می تونه پنالتی خراب بکنه حتی دلپیرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خوب عزیزم این وسط الکس چیکارست که نا امیدمون کرد ما تو بازی موقیعت دروازه خالی رو نمیتونستیم بزنیم تو گل تازه مگه فقط الکس پنالتی خراب کرد حالا به هر نحوی که زده اخه من نمیدونم این جام چی داره که اینقدر سنگش رو به سینه میزنید

یعنی اینقدر تیممون بربخت شده که با گرفتن جام صلح بپریم رو هواااااااااااااااااااا

مهندس اگه الکس اون پنالتی را اینقدر شل نمیزد و جوری میزد که دروازه بان نتونه بگیره ما الآن فتح جام صلح بودیم.
درسته ما اگه فلان موقعیتها را گل میکردیم قهرمان بودیم ولی نشد بازی به پنالتی کشید و ما باید میبردیم..................

هیچ خوشم نمیاد با اشتباه بچه گانه یک بازیکن یک جام از دست بره این میتونه مقدمه ای برای لیگ قهرمانان باشه تو لیگ قهرمانان همیشه ضربات پنالتی پیش میاد................

تیممون هم هیچ بریخت نیست ولی اونقدر هم پکیده نیستیم که نتونیم استون ویلا را ببریم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اگه با بردن جام صلح قرار بود خیلی خوشحال بشیم همون بهتر که نشدیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اگه با بردن جام صلح قرار بود خیلی خوشحال بشیم همون بهتر که نشدیم

چرا اونوقت؟ یعنی مهم نیست که ماقهرمان می شدیم یا نه؟ خوب خود فرارا گفت هدف ما قهرمانی در این جام بود.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

چرا اونوقت؟ یعنی مهم نیست که ماقهرمان می شدیم یا نه؟ خوب خود فرارا گفت هدف ما قهرمانی در این جام بود.

پس واسه فرارا متاسفام

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پس واسه فرارا متاسفام

من فکر میکنم تو باید برای خودت متاسف باشی نه برای مربی تیم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

پس واسه فرارا متاسفام

بچه ها همانطور که سکو ، فرارا ، بوفون گفتند تجربه ی این جام خیلی مفید بود ، یعنی قهرمانی هدف اول یووه نبود ، خیلی از هواداران یووه وقتی می دیدن بازیکنان اینطور آماده و با انگیزه منتظر شروع فصل جدید هستند بی خیال قهرمانی شدند .......... مهمترین چیز در این جام اثبات بزرگی یووه و آمادگی بازیکنان بود نه قهرمانی ، گذشته از اینها این جام ثابت کرد که یووه دارای دو خط میانی درجه اول با وجود زانتی ، ملو ، کامو ، مارکیزیو ، تیاگو و ... ، خط دفاع نشون داد که لگروتالیه و زبینا جدید متولد شدند و کاناوارو 2006 در راهه ، در خط حمله الکس و تره زگه با وجود بزرگی خودشون درسهای زیادی رو گرفتند ....... دوستان تمام اینها از صد قهرمانی در همچین مسابقاتی هم مهمتره.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

واقعا هم واسه خودم متاسفام که با تو دارم بحث میکنم :D

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

واقعا هم واسه خودم متاسفام که با تو دارم بحث میکنم :D

...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
لطفاً تموم كنيد و اگر مشكلي دارين خارج از فروم بهش بپردازيد و به قوانين احترام بذاريد ! ممنون ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ببین دوست عزیز Juventus FC بابت حرفم متاسفام قبول دارم اشتباه کردم و ازت معذرت میخوام

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ببین دوست عزیز Juventus FC بابت حرفم متاسفام

قبول دارم اشتباه کردم و ازت معذرت میخوام

مشکلی نیست!!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس