پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـارتیــن کـاسـرس - El Pelado

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
576 پاسخ برای این موضوع

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آقا تکلیف ما رو مشخص کنید! کاکرو یا سوباسا؟!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

آقا تکلیف ما رو مشخص کنید!
کاکرو یا سوباسا؟!

کاسرس عزیزم کاسرس ! نمیدونم کجا چیزی غیر از این دیدی ولی اگر دیدی هم اشتباه بوده ! هم ایتالیایی هم انگلیسی تلفظش کاسرس هستش .

magmag

magmag

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
دمش گرم تو اولین بازیش تو سری آ خوب گل زد :pleaseantry:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
منم می دونم کاسرسه اسمش. یه سری اومدن گفتن کاکروس و کاکرک(!) و کاچرچ! منم به اونا کنایه زدم! پ.ن: اگه واضح نبود بازم توضیح بدم!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این کاسرس هم همچین مدافع کناری خوبی نیستا ، حداقل تو این دو بازی برابر لاتزیو و بوردو که اینطور بوده . نه اینکه بد باشه اما خیلی کند هستش و خیلی راحت تر از گریگرا و زبینا دریبل میخوره ! حالا اینکه هنوز با تیم هماهنگ نشده یا چیزی دیگه یه بحثه ولی کلاً خیلی جا میمونه و راحت دریبل میخوره . من با این چیزی که تا حالا ازش دیدم خیلی نا امیدم کرده و گریگرا و حتی زبینا رو بهش ترجیح میدم . البته نباید فراموش کنیم که پست اصلی خوزه مدافع میانی هستش و شاید زمان ببره که مدافع کناری قابل قبولی بشه .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
درسته که این دوتا بازی زیاد نمایش قابل قبولی نداشته ولی هنوز یه مقدار زوده که در مورد کیفیت بازیش بخوایم قضاوت کنم فقط می تونم بگم امیدوارم هم نفوذهای بهتری داشته باشه هم اینکه اینقدر جا نمونه.یه خوبی که داره اینه که قرضی اومده اگه هم خیلی ناامیدانه بازی کرد فصل دیگه برگشته بارسا پیش گواردیولا

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بابا این دیگه کیه ;D تیم ارگوئه رو زد به زمین همون خطایی که کرد باعث شد ارژانتین گل رو بزنه ولی دمش گرم خوب کاری کرد ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی قشنگ باعث باخت اروگوئه شد ! :دی: البته برای اروگوئه مساوی هم با باخت فرقی نداشت و بهرحال پنجم می شد.اما کاسرس تو خط دفاع صاحب توپ بود، اومد پاس بده، بازیکن روبروش روی توپ اثر گذاشت، دو نفری تکل رفتند برای توپ، بازیکن آرژانتین رد شد، کاسرس با دست پاشو گرفت و انداختش و غیر ازینکه اخراج شد، همون ضربه آزاد خطا منجر به گل شد ! خیلی دونده بود تو این بازی، از صحنه ی خطا بگذریم، نه خوب بود نه بد.بعضی جاها خیلی خوب کار می کرد بعضی جاها خیلی بد اما همه جا حضور داشت.پستش هم تقریبا غیر تخصصی بود چون داشت سمت چپ بازی می کرد.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فکر می کنید اخر فصل قیمتش یازد ملیون یورو بشه و یوونتوس قرار داد جدید ببنده؟ من که چشمم اب نمیخوره

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خیلی خوشحالم که فرارا داره به کاسارس بازی میده !! درسته شاید الان با این مدافعان فعلی بهترین دفاع راستمون گریگرا باشه ولی من اصلاً بازیشو قبول ندارم / درسته تو کارای دفاعی کم اشتباه ولی اصلاً تو کارای هجومی خوب نیست ( یعنی افتحضاست ) / ولی کاسارس درسته که الان زیاد آماده نیست خیلی اشتباه میکنه ولی با توجه به سنش و نوع بازیش خیلی خیلی از امسال گریگرا بهتره فقط باید بیشتر بازی کنه تا هم تجربش بیشتر بشه هم تو جو تیم و بازی قرارا بگیره !! امیدوارم که فرارا همینطوری ازش بازی بگیره !!

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
پست بالایی کاملا تایید میشه . الان اعتماد کردن به کاسرس خیلی بهتر از بازی دادن به گریگراست .لااقل برای این یکی میشه یک آینده ای را متصور شد .. گریگرا که ..... :confused2:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی به نظر من فصل که تموم شد بفرستنش دوباره بره بارسا چون اگه قرار باشه حدود 15 میلیون بابت اون بدیم میتونیم با این پول خیلی مدافعان بهترین مثل رافینیا و ماجیو و لام رو بگیریم!!! تا به امروز که من چیز خاصی ازش ندیدم همین 900 هزارتا قرارداد قرضیش هم زیاد بوده!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پیشرفت تو بازی مارتین به وضوح دیده میشه . مارتین برخلاف امثال گریگرا ، زبینا و مولینارو که هیچوقت پیشرفت قابل قبولی نداشتن و همیشه روی یک خط بودن و حتی بعضاً پسرفت هم داشتن ، بازی به بازی بهتر و مورد اعتمادتر میشه . اگر همین روند مثبت رو ادامه بده قطعاً ارزش این رو داره که باشگاه بصورت جدی و با یک مبلغ خوب در پایان فصل روش فکر کنه چون بعیده خودش هم راغب باشه که به بارسا برگرده چون قطعاً با بودن بازیکنانی نظیر پیکه ، آلوز و پویول کار سختی برای بازی کردن خواهد داشت . اگر بتونه باز هم کیفیت بازیش رو بالاتر ببره قطعاً ارزش یک قرارداد مناسب بلند مدت و خوب مالی رو داره .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دقیقا مارتین کاسرس خیلی خوب و فوق العاده بازی میکنه مخصوصا اینکه سرعت بالایی هم داره که برای ضد حملات و سانتر از جناحین خیلی خوب هست. کلا یوونتوس باید یک بازیکن برای سمت راست و چپ خود پیدا کنه و روش سرمایه گذاری کنه که برای مدت طولانی دفاع راستمون بیمه باشه. ما سال های قبل روی زامبروتا سرمایه گذاری کنیم و این بازیکن برای مدت خیلی طولانی دفاع راست ما را پوشش داد و خیلی خوب بود که قابلیت بازی در دو سمت دفاع را داشت. به اعتقاد یوونتوس باید روی کاسرس سرمایه گذاری بکنه و نگهش داره تا دفاع راستمون تا مدت طولانی بیمه باشه.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
كاسرس تا اينجا خوب نشون داده و با توجه به استعدادش به درد تيم مي خوره و اين فصل كم كم داره خودشو به تركيب ثابت ميرسونه.نفوذ هاش از جناحين خيلي خوبه.فقط حيف كه بازيكن قرضيه. :Facepalm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

كاسرس تا اينجا خوب نشون داده و با توجه به استعدادش به درد تيم مي خوره و اين فصل كم كم داره خودشو به تركيب ثابت ميرسونه.نفوذ هاش از جناحين خيلي خوبه.فقط حيف كه بازيكن قرضيه. :Facepalm:

واسه سال بعد میشه با 15 میلیون تمدیدش کرد .تو قراردادش هست

ولی ارزش شو نداره

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
با توجه به سنش و اینکه چطوری داره پیشرفت می کنه و استعدادش رو نشون میده به نظرم ۱۵ میلیون می ارزه.. طرز فکرشو خوشم میاد.. البته بجز پرتاب اوت هاش. :Facepalm:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

البته بجز پرتاب اوت هاش. :Facepalm:

آره کلاً درست اوت نمیندازه ! یه چیزی تو مایه های سانترهای مولینارو ! بازی با کالیاری یجا کامو اومد انداخت با اینکه کاسرس مارتین آماده پرتاب شده بود ولی بهش نداد !

ولی من کاسرس رو اگر قرار باشه همینجوری خوب بازی کنه و بازی به بازی پیشرفت کنه به هر مدافع راستی ترجیح میدم ، حتی بیش از 15 میلیون هم ارزشش رو داره با توجه به سن و سالش . فکر نکنم چیزی از چیگرنسکی مدافع بارسا کم داشته باشه که برای نیمکت بارسا حدود 25 میلیون یورو گرفته !

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
همونطور که اوایل فصل میگفتم کاسارس فقط باید بیشتر بازی انجام بده تا تو جو تیم و بازی های حساس قرار بگیره اینجوری سریع پیشرفت میکنه !! آخه هم سرعتش خوبه هم فکر خوبی داره و از هم مهمتر استیل خیلی خوبی داره !! من که به شخصه خیلی قبولش دارم و اگه بتونه تا آخر فصل این روند روبه رشد رو ادامه بده ارزش اینو داره که یووه یه سرمایه گذاری خوبه روش انجام بده و یه قرارداد بلند مدت باهاش ببنده !! به شخصه آینده کاسارس رو خیلی شبیه کیه لینی میبینم با توجه به اینکه کاسارس قابلیت بازی تو مرکز دفاع رو هم داره میشه مثل کیه لینی بعد ها با رفتن بازیکنایی مثل کانا و لگرو ازش تو مرکز دفاعم استفاده کرد !!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
امشب دیگه پیک بازی کاسرس بود... من از اول فکر می کردم که یه همچنین روزی رو داشته باشه.. با اینکه توی ۲-۳ بازی اول واقعا نا امید شدم.. ولی از بازی با مکابی شروع کرده به پیشرفت و نمودارش هم مطلقا صعودیه.. به نظر من اینده خیلی خفنی داره.. بهتره یوونتوس از دست نده این فرصت رو. بارسا دنی الوز رو داره و احتمالش هست که نخواد کاسرس رو.. وگرنه بازیکنی هست که با گذشت چند فصل اگه بتونه روند ثابت و صعودی داشته باشه تا خیلی جاهای بالا برسه..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی