پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـارتیــن کـاسـرس - El Pelado

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
576 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
درسته .كاسرس فوق العاده است.
فقط نقاط ضعفش اينه كه:
1.زود عصبي ميشه و بعضي مواقع رو بي تجربگي تيمو 10 نفره ميكنه
2.سانترهاش بده
ولي واقعا تو نفوذهاش عاليه.
سرعتش بالاست و واسه دفاع جا نمي مونه
با تعصب و جنگندگي بازي ميكنه

با پست بالایی کاملا موافقم .
کاسرس سن خیلی خوبی داره و ارزش پرداخت یک مبلغ قابل توجه را به ازای بیمه کردن چندین و چند ساله دفاع راستمون داره .
اگر اشتباه نکنم قرارداد 2 تیم به شکلی بود که ما در پایان فصل میتوانیم با پرداخت 15 ملیون به خدمت بگیریمش . بعید میدانم در صورت خوب بازی کردن و درخشیدنش بارسلونا بتواند درخواست مبلغ بالاتری بدهد .

نه ديگه نميتونه.قرارداد ثبت شده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کلا من با خریدهای این فصل را همشون و دوست دارم و همشون و %100 قبلو دارم. مارتین کاسرس خیلی بازیکن خوبی هست و واقعا حیف بود که در بارسا نیمکت نشین شد ولی اومد و دفاع راست یوونتوس به نام خودش ثبت کرد،22 سالش هست و بیشک تا 8 سال دیگه میتونه دفاع راست یوونتوس باشه همچون زامبروتا قبل از کالچو پولی. سبک بازیش خیلی شبیه به بارسا هست،دقیقا مثل دنی آلوز از دفاع راست نفوذ میکنه. به نظر من تنها ضعف مارتین کاسرس این سانترهاش هست که درست و دقیق نیست. من از زمان ورودش خیلی بهش اعقتاد داشتم و دارم خیلی خوب پیشرفت کرد یادمون نره ما برد مقابل اینتر یجورایی مدیون مارتین هستیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
کاسرس 20 روز به دلیل مصدومیت نیستش !!!! متاسفانه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

کاسرس 20 روز به دلیل مصدومیت نیستش !!!! متاسفانه

ای بابا اخه چرا ؟ چش شد این پسر یک دفعه ؟ :furious: :furious:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
زرشک ! فقط امیدوارم فقط چشم ما طرفداران ایرانی یووه اینقدر شور باشه :Facepalm: .....که اگر به بقیه هم تعمیم داده بشه که دیگه هیچی :دی:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
من بحث رو شروع کردم . مطمئنا چشم من شور بوده . خاک بر سرم . بیایید بنم کنید شاید کاسرس برگشت . غلط کردم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واااااااااااااااي.مارتين هم مصدوم شد و 20روز رفت با اين وضع بايد به جاي تيم يووه بگيم مصدوم خونه يووه :Facepalm:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
بازگشت مارتین به تمرینات :

تصویر

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
مدیر برنامهاش گفته حتما در یووه می مونه !!!! قرارداش دائمی می شه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

,گریگرا و زبینارو با هم باید بفروشن و یه دفاع راست با کلاس جهانی بخرن.

یه دفاع راست داریم که مطمئن باش تا یکی دوسال دیگه الوز و مایکون به گرد پاش هم نمیرسن
البته نه در این حد ولی یه چیزی تو همین مایه ها :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

یه دفاع راست داریم که مطمئن باش تا یکی دوسال دیگه الوز و مایکون به گرد پاش هم نمیرسن
البته نه در این حد ولی یه چیزی تو همین مایه ها :دی:

از لحاظ سرعت كه خيلي بهتره
فرقي كه دارن و باعث برتري اون دوتا ميشه اينه كه مايكون و آلوز تو كارهاي دفاعي و قدرتي تواناترند وبخصوص سانترهاي خيلي بهتري انجام مي دن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارتين هم برگشت بارسا تا در كلينيك باشگاه بارسلونا مداوا كنه خودش رو . اينجوري كه احتمال ميره خيلي بعيده كاسرس به ادامه بازيهاي فصل برسه ! بايد منتظر جواب تست پزشك بارسا باشيم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو این مدت انقدر از دفاع راست ضربه خوردیم در نبود مارتین که به مولا علاقم بهش 100 چندان شده و برای رسیدنش و نهایی شدن قراردادش با یووه لحظه شماری میکنم طوری که دیگه دسکتاپم رو کاسرس گذاشتم !!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
براساس گزارش نشريه توتو اسپورت، مارتين كاسرس، مدافع تيم يوونتوس، براي جلب رضايت باشگاه بارسلونابراي انجام عمل جراحي، راهي اسپانيا شد. اين بازيكن اروگوئه اي اين فصل به طور قرضي براي يوونتوس به ميدان مي رود و پزشكان باشگاه توريني اعلام كرده اند كه بهتر است اين بازيكن زير تيغ جراحي برود اما او هنوز تحت مالكيت باشگاه بارسلوناست و پيش از اين اقدام، بايد نظر مثبت آنها را جلب كند. در صورتي كه بارسا رضايتش را با اين مسئله اعلام كند، كاسرس به آلمان خواهد رفت تا تحت عمل جراحي قرار بگيرد. كاسرس به دليل مصدوميت حدود يك ماه است كه براي يووه بازي نكرده است. مدير برنامه هاي اين بازيكن اعلام كرده كه اواحتمالا فصل آينده نيز پيراهن يووه را به تن خواهد كرد. غیر از جمله ی آخر بقیه اش در حد فاجعه است

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا خيلي بهش احتياج داريم.از جمله بازيكنانيه كه خيلي ميتونه تاثير گذار باشه بخصوص در پستي كه الان تو بحران هستش و گريگرا واقعا ضعيف داره ظاهر ميشه.اميدوارم هرچه زودتر برگرده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارتین امروز 23 ساله شد . از وقتی نیستش واقعاً تیم یجاش لنگه ! با اینکه اول فصل اصلاً مدافع قابل اعتمادی نبود ولی با گذشت زمان بدون شک بهترین و کامل ترین مدافع کناری تیم بود . خیلی امیدوارم که اولین خبر ترانسفر تابستان خرید مارتین با یه قرارداد دائمی باشه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من تولد مارتین تبریک میگم. من خیلی به بازیش اعتقاد دارم. 23 سالش هست و حداقل تا 10 سال دیگه میتونه بازیکنه و دفاع راست ما باشه. خلعش این روزها خیلی احساس میشه. امیدوارم در انتهای فصل قرار دادش را دائمی کنند.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
امیدوارم پایان فصل قرار داد کاسرس رو قطعی کنند. انصافا رفته رفته تو تیم جا افتاد. پول زیادی هم بارسا نخواست. فکر کنم 10-11 تا بود. با توجه به سنش قیمتش هم مناسبه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من هم قيمت مناسبيه.چون اگه از دستش بديم مطمئنا ديگه همچين بازيكني حالا حالا ها پيدا نميشه و بايد با بازيكنان درجه 2 ايتاليا كار كنيم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا جاي خاليش تو تيم حس ميشه.كي برميگردي؟ ديگه داريم له ميشيم بازي رفت با درخشش كاسرس و سيسوكو برديم و بازي برگشت با اخراج سيسوكو به اشتباه و گند زدن زبينا باختيم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی