پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـارتیــن کـاسـرس - El Pelado

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
575 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
اتفاقا مولینارو سخت تر از گریگرا و زبینا دریبل میخوره ! ------------- خود بارسا هم با مبلغ هنگفتی کاسرس رو خریده، به نظرم باید چند تا بازی ازش ببینم با یووه، بعد نظر بدیم . اما حس خوبی دارم به کاسرس .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
به مظر منم جای مولینارو میشه حسنو گذاشت بهتره راست بازی کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
تیریپش هم باحاله ها ;D
یه خورده خلاف میزنه ;D

تصویر

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
داشتم www.youtube.com/watch?v=aACXrmfoCsE"]این ویدئو[/URL] رو از خوزه مارتین میدیدم ! دوتا گلی که با ضربه سر تو این ویدئو بود نشون داد که ظاهرا تو زدن ضربه سر قدرت خوبی داره ! علاوه بر این به نظر قدرت بدنی خوب و قابل قبولی هم داره.

+ حالا میخوام www.youtube.com/watch?v=4h5Cqfr_aHE"]این ویدئو[/URL] هم ازش ببینم !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من که به خوبی می تونه جای مولینارو رو پر بکنه !!!!! اگر سانتر کردن بلد باشه خیلی عالی می شه ، و دیگه از دست اون سانتر های مزخرف مولینارو راحت بشیم ! احساس خوبی نسبت بهش دارم و فکر می کنم آینده روشنی داشته باشه !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ته چهره ای شبیه کامو داره یا من اینطوری فرض میکنم :D خوب فکر کنم بتونه موفق بشه البته امیدوارم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی خوشحالم که مارتین کاسرس بیانکونری شد. من ازش خوشم میاد در ویارئال که بود غوغایی بود واقعا تکلهاش و ضربه سراش فوق العاده بود از اون دفاع هایی هست که یا توپ نمیگذره یا بازیکن. تکلهاش عالیه. میگم کسی چند تا عکس خوب غیر از عکسهای بالا از تست پزشکیش نداره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

خیلی خوشحالم که مارتین کاسرس بیانکونری شد.

من ازش خوشم میاد در ویارئال که بود غوغایی بود واقعا تکلهاش و ضربه سراش فوق العاده بود از اون دفاع هایی هست که یا توپ نمیگذره یا بازیکن.

تکلهاش عالیه.

میگم کسی چند تا عکس خوب غیر از عکسهای بالا از تست پزشکیش نداره.

البته بگم که کاسرس تو ویارئال یک بازی هم نکرد ! ;D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ولی خب قیافش به اشرار میخوره...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
کاسرس تمرینات بدنسازی خودش رو از امروز آغاز کرد این هم آخرین تصاویر :

http://www.tuttospor...immagine_xl.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

البته بگم که کاسرس تو ویارئال یک بازی هم نکرد ! ;D

فکر کنم در این مورد خیلی اشتباه کردین. کاسرس با درخشش در ویارئال بود که بارسا 16 میلیون به خاطرش داد. مگر نه یک بازیکن که هیچ بازی نکرده و هیچی از خودش نشون نداره که 16 میلیون قیمت نداره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
ویارئال خریدش و همون موقع قرضش داد به رکرتیوو که اونجا خودش رو نشون داد و 34 تا بازی کرد و بعد اون فروخته شد به بارسا

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
اين كاسارس بالاخره چي شد معرفي شد يا نه ؟؟؟

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

ویارئال خریدش و همون موقع قرضش داد به رکرتیوو که اونجا خودش رو نشون داد و 34 تا بازی کرد و بعد اون فروخته شد به بارسا

دقیقا اون ابتدا در ماه ژانویه سال 2007 از کشورش به ویارئال اومد و بعد از حدود6 یعنی در جولای 2007 به صورت قرضی به رکرتیوو رفت که این قرار داد تا ماه ژوئن سال 2008 اعتبار داشت و به خاط بازی های خوب در آن تیم بالاخره در ماه جولای سال 2008 (یعنی 1 ماه پس از اتمام قرارداد با رکرتیوو) به بارسا پیوست

البته هنوز اعلام رسمی نشده

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
انتقالش قطعی شد؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

انتقالش قطعی شد؟

اره عزیزم واسه همین اسمشو گذاشتن تو تاپیک بازیکنان یووه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رسمی اعلام نشده ها، ولی روزنامه ها حتی عکساش توی تمرینات یووه رو هم زدند !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
يه جا خوندم ( يادم نمياد كجا ! ;D فكر كنم تريبال فوتبال بود ) ديروز كه نوشته بود قرارداد كاسرس زودتر امضا بشه . فكر كنم يزره مدير برنامه هاش دلخور بود كه چرا حتماً بايد تيم از اسپانيا برگرده تا قرارداد امضا بشه ! البته من كاملاً نخوندم ولي كلاً تو خبرش يزره به باشگاه توپيده بودن كه چرا قراردادش رو با وجود اينكه نزديك به 10 روزه به تورين اومده امضا نميكنيد ! البته فكر كنم به احتمال خيلي قوي تا شنبه امضا بشه ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

انتقالش قطعی شد؟

طبق قانون یوفا 5 درصد از مبلغ قرارداد باید به باشگاه سابق کاسرس ( ویارئال ) اختصاص داده بشه که تا الان یووه و بارسا بر سر پرداخت این مبلغ که حدود 600 هزار یورو هست به توافق نرسیدند ، مدیران یووه در نظر دارند که پس از خرید کامل در پایان فصل این هزینه رو پرداخت کنند ......... البته حق با یوونتوسه چون کاسرس هنوز بازیکن بارساست و بطور قرضی به یووه امده ، در کل بارسلونایها یجورایی میخوان خرجشون رو از جیب یووه در بیارن.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
قرارداد کاسرس رسما اعلام شد مثل اینکه امسال 1 میلیون یورو می گیره برای مالکیتشم یووه اگر بخواد باید 11 میلیون بده به بارسا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی