پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـارتیــن کـاسـرس - El Pelado

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
576 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فوق العاده بود امشب این کاسرس ! ذره ذره پیشرفت کرد و بهتر و بهتر شد، امشب دیگه یه سوپر بازی کرد.اتوئو رفته بود سمت راست دفاع یووه، کاسارس قشنگ فلجش کرده بود. اگر صاحب توپ بود ازش می گرفت.اگر سانتر می کردند توپ رو می زد. اگر پاس می دادند پاسشون رو قطع می کرد. و واقعا هم می دوید توی بازی. با همه وجودش بازی کرد امشب کاسرس.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به هرحال بزرگترين و بهترين فرصت بود براش.فكر ميكنم امشب همه ي يووه ايها مشتاقانه خواهان موندن كاسرس باشن.... اميدوارم سه شنبه شب خودشو بهتر از امشب نشون بده.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
مهم ترین فوایدش نسبت به گریگرا این بود که : 1- سرعتش خیلی عالی بود و جا نمی موند ! 2- اصلا مثل اون زیر توپ نمی زد ! (جز 1 بار ) 3- خیلی هوشمندانه توپ ها رو قطع می کرد (چندین و چند باز این اتفاق افتاد ) یعنی می تونیم پس از مدت ها سمت راستمون به 1 نفر شده برای نیم فصل دل خوش کنیم ؟ باز ای بازی امشب کاسرس ،بلی

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ولی به نظر من فصل که تموم شد بفرستنش دوباره بره بارسا چون اگه قرار باشه حدود 15 میلیون بابت اون بدیم میتونیم با این پول خیلی مدافعان بهترین مثل رافینیا و ماجیو و لام رو بگیریم!!! تا به امروز که من چیز خاصی ازش ندیدم همین 900 هزارتا قرارداد قرضیش هم زیاد بوده!!!

من بخوام حرفم رو پس بگیرم باید چیکار کنم :دی: :Facepalm:
برادران و خواهران عزیز من غلط کردم
همین کافیه یا پیاز داغش رو زیاد کنم؟ :دی: :Facepalm:
امشب عاشقش شدم scarf:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من بخوام حرفم رو پس بگیرم باید چیکار کنم :دی: :Facepalm:
برادران و خواهران عزیز من غلط کردم
همین کافیه یا پیاز داغش رو زیاد کنم؟ :دی: :Facepalm:
امشب عاشقش شدم scarf:

نه اتفاقا همین که ادم وقتی اشتباه می کنه بگه که اشتباه می کرده ارزش داره.. یه سری دیگه اگه بودن.. با این که خوب بازی کرده ولی چون این حرف رو زده بودن می اومدن میگفتن نههههه بازیش اصلا خوب نیست... و اینا.

در هر صورت می خواستم بذارم عکسشو تو اواتارم.. ولی مردونه خیلی بیریخته کلوز اپش.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بازی امشبش فوق العاده بود ! اصلا به شخصه اول فصل هیچ وقت روش واسه چنین بازی ای حساب باز نمی کردم !! فقط نمی شه یکم به خودش برسه ! ! من رو اعصابمه اصلا یکی به خودش نرسه :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: حداقل اون موهاشو جمع کنه پشت سرش ! :Facepalm: فعلا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
قیافش به این باحالی!!! :دی: ناشکری نکنید که خدا کاری میکنه دوباره زبینا بیاد تو ترکیب اصلی :دی: :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یعنی میشه این سرخ پوست دوست داشتنی نامش در تاریخ پر شکوه یووه ثبت بشه یعنی یه جانلوکا پسوتو یا یه دی لیوویو جدید تو راهه؟ من خیلی به اینده کاسرس امیدوارم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ادم رو یاد مونترو میندازه :Facepalm:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
اتفاقاً هم کلوز آپش خوبه هم موهاش هم استیلش / من که میخوام یه چند وقتی امضام و کاسارس بزارم ولی فعلاً عکس مناسبی پیدا نکردم !!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی خوشحالم که همه به توانایی های این بازیکن ایمان آوردند. من کلا از وقتی اومده چه بد بازی کرده چه خوب به دشت بهش علاقه دارم و میپسندمش. خیلی خوشحالم که مارتین جواب اعتماد چیرو را داد بدین ترتیب دفاع راست و دفاع چپ ما تضمین شده است.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بهترين بازيكن زمين بود.با تعصبش خيلي حال كردم.واقعا بايد باهاش قرارداد بست.حيفه كه آخر فصل بره.هم جوونه هم جنگنده.هم نفوذاش خوبه هم دفاعش.بعد از رفتن زامبروتا همچين بازيكني نداشتيم :Juveflag: :Juveflag:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
کاسرس عالی بود. همین که اون قدر دوندگی کرد عالی بود. اگه یه خورده روی سانتر هاش هم کار بکنه می شه زامبی جدید یووه. از دست گریگرا و زبینا هم راحت می شیم!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
منم خیلی از کاسرس خوشم اومد ، کلأ سرعت فوق العاده ای داره و می تونه می تونه دفاع یووه رو از این کندی در بیاره!! امیدوارم که همینجور ادامه بده ، و تو یوونتوس هم بمونه!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديشب مثل بازي با اينتر نبود و شايد اگه اون پنالتي رو نمي داد وضع اينطوري نمي شد

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
شاید... کار ما از پنالتی گذشته بود پنالتی هم نمیشد کلا حرفی واسه گفتن نداشتیم!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کاسرس خوب بود مشکل از جای دیگه ای بود

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
واقعا بازیکن خوبیه این کاسرس . مولی و گریگرا دو فصل بازی کردن ولی سرجمع اندازه این نیم فصل کاسرس پاس گل ندادن . در ضمن کاسرس سرعت و دوندگی فوق العاده ای داره . فقط اشکالی که داره تکل های خشن زیاد میره که دلیلش اینه که بیش تر توی زمانبندی اشتباه میکنه و البته خشونت ذاتی اروگوئه ای ها رو هم داره .

ولی با توجه به سنش و اینکه پارسال ذخیره بوده فوق العاده کار کرده . یووه هر طور شده باید قرارداد دائمی باهاش ببنده .

[img width=480 height=324]http://cache.daylife.com/imageserve/085Xebz5cIc0B/610x.jpg[/img]

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بدون تعصب مارتین یکی از پدیده های این فصل اروپا میتونه باشه ! درسته هنوز ایراداتی بازیش داره که البته خیلی کم هستند ولی واقعاً بعد از زامبروتا با اون نفوذهای فوق العادش ، هیچ مدافع کناری خوبی مثل کاسرس نداشتیم که اینقدر سریع پیشرفت کنه و تو پست غیر تخصصیش اینجوری بازی کنه . فکر کنم حتی خودش هم باور نمیکرد که اینقدر خوب بازی کنه ! حتی بعیده که فرارا هم براش این پیشرفت رو متصور بوده باشه ! یجورایی به سمت راست خط دفاع ابهت داده کاری که نه از پس زبینا بر اومد نه گریگرا . البته زبینا تو دو فصل اولش به بدی گریگرا نبود ولی واقعاً مارتین یه چیز دیگه هستش . فقط یه مشکلی که هستش اینه که احتمالاً هرچی بهتر بازی کنه قیمتش بالاتر میره و سخت تر میشه در پایان فصل خریدش . ولی با توجه به حضور آلوز در بارسا ، خیلی بعیده که بارسا بخواد نگه دارتش . بنظرم کاسرس اگر همینجوری ادامه بده و باز هم پیشرفت کنه قابلیت تبدیل شدن به بهترین دفاع راست اروپا رو تو 2 سال آینده داره . نفوذهاش که هیچ چیزی از امثال مایکون و آلوز کم نداره و فقط توی کارهای دفاعی یکم بیشتر کار داره هرچند به نسبت اول فصل و بازی با لاتزیو که چپ و راست دریبل میخورد خیلی خیلی بهتر شده . بنظرم لیاقت پوشیدن شماره 2 یوونتوس رو کاملاً داره و حتی ارزش پرداخت 20 میلیون یورو رو هم داره .

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
با پست بالایی کاملا موافقم . کاسرس سن خیلی خوبی داره و ارزش پرداخت یک مبلغ قابل توجه را به ازای بیمه کردن چندین و چند ساله دفاع راستمون داره . اگر اشتباه نکنم قرارداد 2 تیم به شکلی بود که ما در پایان فصل میتوانیم با پرداخت 15 ملیون به خدمت بگیریمش . بعید میدانم در صورت خوب بازی کردن و درخشیدنش بارسلونا بتواند درخواست مبلغ بالاتری بدهد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی