پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - اینتر ( سری آ // هفته 32 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

یوونتوس نتونست تیم غالب باشه توی خونه ی خودش ولی داور هم در نتیجه بازی خیلی تاثیرگذار بود،
گل اینتر کیه لینی رو رسما "شوت" کردند و همونطور که قبل از بازی گفتم فارینا "خیلی راحت" کارت زرد و قرمز میده.اخراج تیاگو خیلی مسخره بود،بالوتلی داشت توپ رو بین پاهاش عوض میکرد و طبیعی بود ضربه ی تیاگو خطا بره و حتی بعد از خطا رفتنش هم برخورد خاصی صورت نگرفت من نمی دونم داور به چی کارت قرمز داد.
از اول نباید سبا بازی می کرد و ندود میومد وسط،من نمی دونم پولسن چه خدمتی به یووه کرد در این بازی.نمی دونم رانیری چه عشقی به ارسال توپ بلند برای مهاجم ها داره.
شاید تساوی نتیجه ی عادلانه ای بود و حق یووه هم پیروز شدن نبود،ولی بهرحال قضاوت جالبی نداشت فارینا توی نیمه دوم.قبل از بازی آمارش رو گذاشتم و گفتم خیلی راحت کارت زرد و قرمز میده، این بازی هم این مسئله رو نشون داد.
بهترین بازیکن یووه قطعا بوفون بود و بدترین بازیکن یووه هم قطعا پولسن بود.

رضا با چه رویی داری از داوری حرف می زنی؟ تیم رو گرفته بودن زیر رگبار.. دیگه این یکی بازی رو همه دیدن. امشب اگه بوفن نبود 3-4 تا جا داشت یوونتوس گل بخوره.. تازه پنالتی هم براشون نگرفت..
از یوونتوس فقط لباس و لوگوش مونده، هیچی دیگه نمونده از تیم..

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

واقعا حق يووه بود كه ببره.

در واقع ما 1-0 برديم.
گل اينتر كاملا بايد مردود اعلام ميشد. داور بايد روي كيليني خطا مي گرفت.

من كاملا از يووه و بازيكنان رازي هستم. جز اون حركت بچگانه تياگو كه كارت قرمز گرفت كل بازي خوب بود. البته نيمه دوم يه مقدار يووه كيفيت بازيش نسبت به نيمه اول پايين اومد ولي من كاملا از بازي يووه راضي هستم.

بابا وقتي نخوان يووه بياد بالا ، نميشه ديگه...
ديگه از اون خطا روي كيليني واضح تر . من كه ديگه دليلي نمي بينم به يووه و رانيري ايراد بگيرم.

اون بالوتلي با اون همه خطا اواسط نيمه دوم ديگه بايد دومين كارت قرمزش رو مي گرفت . اما هيچ.

به نظرم نبايد الكس رو بيرون مي كشيد چون با بيرون اومدن الكس تيم خوابيد.

من به فصل بعد خيلي اميدوارم. به اينتر چنان نشون بديم كه دو دستي اين اسكودتو هايي رو كه به نا حق گرفته به يووه پس بده...

:ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra:

فکر کنم 1بازی دیگرو دیدی.
بیرون اوردن الکس و اوردن جوینیکو درست بود...
بعد اینکه اگه هی از داوری میگید که بد بود خطای پنالتی لگرو هم رو ابراهیمویچ رو نگرفت در صورتی که به نظرم خطا بود

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال

یوونتوس بهترین بازیکن های جهان رو هم جمع کنه با رانیری هیچی نمیشه

من کاملا با شما موافق هستم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دیگه اینقدر بی انصاف نباشید اگه اون خطایی رو که روی زلات تو محوطه جریمه انجام شد عکسش اتفاق میفتاد 100% بچه ها رای به پنالتی میدادن در هر صورت من اصلاً برد رو حق یووه نمیدونم.اگه جی جی رو نداشتیم نتیجه عجیبی تو المپیکو به دست میومد ما عملاً وسط زمین رو از دست داده بودیم در ضمن نفهمیدم چرا بازهم پولسن 90 دقیقه بازی کرد!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رضا,واقعا خندم می گیره که میای و این نتیجه رو حتی به اندازه یک درصد تقصیر داور می دونی!این طوری حرف زدن فقط و فقط از روی تعصب هست که طبیعی هم هست اما دیگه وقت هواداری نیست!از یه جایی که می گذره نمیشه از هر چیزی طرفداری کرد.باور کن اگر یوونتوس به جز صحنه گل یه موقعیت ۵۱٪ گل دیگه هم داشت منم میومدم می گفتم اگر داور روی کلینی خطا می گرفت ما می بردیم اما توی بازی هایی مثل بازی امشب آدم فقط شرمنده میشه!تنها خاصیتی که گل گریگرا داشت این بود که من بتونم فردا از خونه برم بیرون! صحنه ای که گریگرا گل زد و فقط اختلاف ده امتیازی رو حفظ کرد و اون طوری خوشحالی کرد من بیشتر ناراحت شدم که دیدم تیمی که تا همین پارسال با اون همه مشکلات تلاش بیشتری برای رسیدن به صدر جدول می کرد الان با گرفتن مساوی تو خونه خودش از اینتر به وضع در اومده ...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

بعد اینکه اگه هی از داوری میگید که بد بود خطای پنالتی لگرو هم رو ابراهیمویچ رو نگرفت در صورتی که به نظرم خطا بود

نه من همين بازي رو ديدم اتفاقا...
من نگفتم كه جووينكو رو نبايد مياورد ... گفتم الكس رو نبايد بيرون مياورد.

اگه از اون پنالتي حرف ميزني از ده ها موقعيت ديگه اي رو كه داور براي يووه نگرفت چرا نمي گي؟!!!!

اون كرنري رو كه نگرفت و ....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب بازی مساوی شد.در شبی که کاملا دو تیم برابر با هم بودن.همه خوب بودن تو یووه.همه یعنی همه مولی،تیاگو،پولسن،گریگرا و بقیه فارینا هم که تو کاشته ها همه عملکردشودیدیم به نظر من اگه مربی اینتر این فصل مورینیو نبود یووه اینجوری به مشکل نمیخورد جلوشون .کل کل خوزه و رانیری خیلی تو این دو تا بازی اثرگذار بود.در کل رانیری عملکرد قابل قبولی داشت.همین که بعد از خوردن گل تیمو 3 مهاجمه کرد خیلی پیشرفت بود واسه خودش.تو این دو سال یادم نمیاد یه همچین تعویضی رو از رانیری همین که روی ضد حمله ای گل خوردیم که فقط 3 تا یار خودی رو صحنه ی گل دیدیم نشون میداد رانیر فقط واسه ی برد اومده تیاگو هم عالی بود به معنای واقعی کلمه.همین که یه گلو تو نیمه ی اول خرید خودش خیلی خیلی خیلی زیاد ارزش داشت. اخراجش هم فکر کنم میتونست فارینا کمی مماشات کنه باهاش.اگر همیشه همین کیفیتو ارائه میداد حداقل از وجود یه تعویضی خوب مطمئن بودیم.پولسن هم خوب بود.خیلی خوب جنگید. و در نهایت این که باید با میلان دیگه دست کم مساوی کنیم تا بی دغدغه به لیگ قهرمانان بریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کدوم خطا رو میگید ؟ زلاتان ؟ فکر نمی کنم پنالتی بود،برخورد خیلی ساده ای بود (یاد گل تورس توی یورو افتادم) گزارشگر بازی هم توی تصویر آهسته گفت به نظر چیز جدی نبود،توی چنل4 هم گشتم دیدم نوشته : slight contact with Legrottaglie. (یعنی ناچیز و بی اهمیت) چی شده همه می گند پنالتی بود ؟ من اصلا اون صحنه به ذهنم خطور نکرد پنالتی باشه،زلاتان آماده افتادن بود از قبل رسیدن لگرو.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

رضا,واقعا خندم می گیره که میای و این نتیجه رو حتی به اندازه یک درصد تقصیر داور می دونی!این طوری حرف زدن فقط و فقط از روی تعصب هست که طبیعی هم هست اما دیگه وقت هواداری نیست!از یه جایی که می گذره نمیشه از هر چیزی طرفداری کرد.باور کن اگر یوونتوس به جز صحنه گل یه موقعیت ۵۱٪ گل دیگه هم داشت منم میومدم می گفتم اگر داور روی کلینی خطا می گرفت ما می بردیم اما توی بازی هایی مثل بازی امشب آدم فقط شرمنده میشه!تنها خاصیتی که گل گریگرا داشت این بود که من بتونم فردا از خونه برم بیرون!
صحنه ای که گریگرا گل زد و فقط اختلاف ده امتیازی رو حفظ کرد و اون طوری خوشحالی کرد من بیشتر ناراحت شدم که دیدم تیمی که تا همین پارسال با اون همه مشکلات تلاش بیشتری برای رسیدن به صدر جدول می کرد الان با گرفتن مساوی تو خونه خودش از اینتر به وضع در اومده ...

اگه يووه خوب بازي نمي كرد هوادارا تا آخر بازي يووه رو تشويق نمي كردن.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من نمیدونم این داور رو از کجا اوردن ........ با این که با قدم فاصله قانونی رو میگیره ولی فکر میکنم ریاضیش خیلی ضعیفه چون 3 قدم کمتر فاصله رو میگیره !!!! دیگه یه تیم چند ضربه ازاد میخواد تا الکس بتونه استفاده کنه !!! اونم از گل اینتر که قبلش کیلینی رو له کردن و اونم از اخراج تیاگو که یه داور درجه 4 هم به اون کارت زد بیشتر نمیده !!! اینتری های ندید بدیدم که تا حالا جامی رو خودشون به دست نیاوردن به خاطر بازی غیر جوان مردانه و البته در حد تیمشون تبریک میگم !!!!!! من دیگه نمیدونم به این رانیری چی باید گفت !!! چرا جوینکو رو از اول بازی نمیده !!!! چرا ترزگه روی نیمکت بود !!!! چرا چرا چرا و چرا های دیگر !!! در کل باید بگم پولسن از نظر عقلی مشکل داره !!! این موجود اصلا نمیتونه تصمیم بگیره که میخواد چی کار کنه !!! تا بهش پاس میدن گیچ میشه که به کی پاس بده و بعد یهو دفع توپ میکنه !!! چرا مارکیونی رو تعویض میکنه !!! دم گریگرا گرم که یه جورایی جواب اینتری ها رو داد !!! بی انگیزگی موج میزنه در بین بازیکنامون !!! همش هم تقصیر ملبرگ بود با اون اشتباهش تیم رو کاملا بی انگیزه کرد !!!! به هر حال من خیلی دوست دارم فصل بعد دشان رو روی نیمکت یووه ببینم !!!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
تنها نکته ی + بازی این است که نباختیم. بوفون عالی بود. پولسن حتی شایسته نیست بدترین بازیکن میدان باشد.(فکر کنید "یووه" از اول 10 نفره بازی را شروع کرد)

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
تو اون صحنه هم که تیاگو اخراج شد قشنگ داشتن مسخره میکردن با حرکتاشون... غیرت از تیم رفته... مدیریت بی خاصیت ککشم نمیگزه بزرکترین تیم ایتالیا تو زمین خودش تحقیر میشه...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من نمیدونم چرا همیشه شما این حرف رو میزنی که یه بازی دیگرو دیدی !!!!!!

خوب نظرش رو داره میده دیگه :treaten:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3778 ارسال
توی زمین خودمون اونم جلوی اینتر تحقیر شدیم ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اتفاقا پولسن غیر از صحنه ی گل اگه دقت میکردین کاملا مونتاری رو ... کره بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا,واقعا خندم می گیره که میای و این نتیجه رو حتی به اندازه یک درصد تقصیر داور می دونی!این طوری حرف زدن فقط و فقط از روی تعصب هست که طبیعی هم هست اما دیگه وقت هواداری نیست!از یه جایی که می گذره نمیشه از هر چیزی طرفداری کرد.باور کن اگر یوونتوس به جز صحنه گل یه موقعیت ۵۱٪ گل دیگه هم داشت منم میومدم می گفتم اگر داور روی کلینی خطا می گرفت ما می بردیم اما توی بازی هایی مثل بازی امشب آدم فقط شرمنده میشه!تنها خاصیتی که گل گریگرا داشت این بود که من بتونم فردا از خونه برم بیرون!
صحنه ای که گریگرا گل زد و فقط اختلاف ده امتیازی رو حفظ کرد و اون طوری خوشحالی کرد من بیشتر ناراحت شدم که دیدم تیمی که تا همین پارسال با اون همه مشکلات تلاش بیشتری برای رسیدن به صدر جدول می کرد الان با گرفتن مساوی تو خونه خودش از اینتر به وضع در اومده ...

من "واقعا" برتری خاصی تو بازی اینتر ندیدم.جز چند ضدحمله چی داشت بازی اینتر ؟ از نظر آمار شوت و کرنر و موقعیت گل هم یووه برتری نه چندان محسوسی داشت.که من همون "برابر" حساب می کنم.من میگم یووه حقش برد نبود چون نتونست تیم غالب باشه،ولی اینتر هم تیم غالب نبود.من تاحالا تعصبی نظر ندادم،هروقت یووه بد بوده یا بازیکنی بد بوده راحت گفتم،الانم قطعا از روی چیزی که دیدم دارم میگم.الانم میگم یووه خوب نبود،ولی همچین فاجعه هم که میگید نبود.

شاید تو احساسی نظر میدی.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

مشخصا فرق فوتبال ایران و اروپا رو نمی دونی که این حرف رو می زنی!شاید توی ایران هوادارها با عقب افتادن تیمشون هر چی از دهنشون در میاد به بازیکن و مربی بگن و از استادیوم برن بیرون اما هیچ جای دیگه اینطوری نیست.
درضمن تماشاگر ها برای این تیم رو تشویق می کردن که گل تساوی به ثمر برسه که این اتفاق هم افتاد.انتظار داری توی بازی به این حساسی هوادار ها بیان بازیکن ها رو هو کنن؟!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی افتضاح بود...یوونتوس حقش بود شکست سنگینی بخوره تا یه عده از خواب خرگوشی بیرون بیان... از او لبازی یووه تحت کنترل اینتر بود و در واقع این اینطور بود که هر جوری دلش میخواست بازی رو به جریان می انداخت. تکنیک زلاتان و همکاریش با بالوتلی کاملا دفاع یوونتوس رو تحقیر کرده بود... هر جوری دلشون میخواست از چپ و راست دفاع رو به هم می پیچیدن و اگر سوپر واکنش های بوفون نبود اختلاف بیش از 3 گل میشد. این بازی که تو المپیکو شاهدش بودیم اصلا در شان یوونتوس نبود...امشب فقط اسمی از یوونتوس در زمین شنیده شد. مربی تیم هم که کاملا خونسرد اول تا آخر فقط داشت گند کاریهایی که به بازیکناش یاد داده بود تماشا میکرد. پولسن شاهکاری بود در وسط زمین و شاهکارتر از اون کسانی هستن که اینو خریدن و دارن بازیش میدن. به هر حال بازی رو امشب مردم دنیا دیدن که باعث سرافکندگی هواداران بود... تا یه عده بعد بازی بیان و هر زری دوست دارن در مورد فوتبال ایتالیا و یوونتوس بزنن

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

مشخصا فرق فوتبال ایران و اروپا رو نمی دونی که این حرف رو می زنی!شاید توی ایران هوادارها با عقب افتادن تیمشون هر چی از دهنشون در میاد به بازیکن و مربی بگن و از استادیوم برن بیرون اما هیچ جای دیگه اینطوری نیست.
درضمن تماشاگر ها برای این تیم رو تشویق می کردن که گل تساوی به ثمر برسه که این اتفاق هم افتاد.انتظار داری توی بازی به این حساسی هوادار ها بیان بازیکن ها رو هو کنن؟!

نه چنين منظوري نداشتم.

ولي بعد از گل نتنها تشويق كمتر نشد بلكه بيشتر هم شد . چون يووه بد كار نكرد و همه اون صحنه خطا روي كيليني رو ديدن.

به هر حال هركس نظري داره و نظر من هم اين بود كه يووه خوب كار كرده.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

رانیری حیا کن یوونتوس رو رها کن به ایتالیایی چی میشه؟

Tanha Nokteye Mosbate Bazi Ine Ke Nabakhtim.
Buffon A'ali Bood.
Poulsen Hatta Shayeste Nist Badtarin Bazikone Zamin She(Fekr Konid Juve Az Aval Ba 10 Nafar Bazi Kard).

مهسا خانم این که نکته مثبتی نبود.. چه فرقی می کرد که ببازه یا مساوی بشه..؟ تازه اگه می باخت ممکن فشار از طرف هوادارا بیاد که مدیرا بیدار بشن بازی رو ببینن..

-----
ولی مردونه مرد باشید و تعصبی حرف نزنید.. داوری رو بذارید کنار راجع به بازی حرف بزنید.. متعصب بودن به این نیست که فقط بگید اگه داوری اینطوری بود اونطوری میشد ما بهتر بودیم فرزا بیانکنری.. بازی رو یکی صحبت کنه ازش که شرمسارمون کرد..

----
رضا واقعا انتظار نداشتم.. تو نه حرکت روی زلاتان رو پنالتی دیدی نه برتری خاص تو بازی اینتر؟ بذار فردا پس فردا که خلوت میشه صحبت میکنیم..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی