پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - اینتر ( سری آ // هفته 32 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
اگه انتر با 6 تا گل هم می باخت به هیچ جاشون بر نمیخورد اما واسه یوونتوسی که به همه امتیاز بازی احتیاج داشت این نحوه بازی از فاجعه هم اونورتر بود.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
آفرین به غیرت بوفون آفرین ... با اعصاب بازیکنایی مثل الکس - ندود یا بوفون هم داره بازی میشه من که دلم برای خودم و این اسطوره ها سوخت ... ما توی تمام بازیهای مختلفمون که شاید بالغ بر 50 یا 60 تا بازی بشه ندیدیم که تیم یک تاکتیک متفاوت داشته باشه همین جنوا رو که باخت دادیم لاتزیو در خانه جنوا 1-0 شکست داد بابا خفت و خواری دیگه چقدر مثلا ما یوونتوسیم ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

برا من خیلی جالب هست که به خاطر یه بازی کم ارزش با هم در گیر میشین !!!

بابا انتر اصلا در حدود ما هم نیست !!! من که بازی رو 20 _0 میباختیم اصلا ناراحت نمیشدم !!! چون ما یووه هستیم ...

فکر کردین انتر با یه برد پر گل هم میتونه گذشتش رو پاک کنه !!!!

در ضمن از بچه ها خواهش میکنم که فضای نقد رو با شعارهای مسخرشون الوده نکنن چون یووه پرسپولیس و استقلال نیست !!! یووه یووه هست !!! باشگاهی با بیش از 51 جام معتبر که برای نگه داری این جام ها به چندین اتاق نیاز هست ....

ممنون ;)

این حرفا رو بهتره بذاری در کوزه آبشو بخوری....
چون اونی که امشب برتریش رو ثابت کرد اینتر بود نه یوونتوس، اینتر به هدفش که حفظ فاصلش بود رسید و تازه اگه اون توپ رو تیاگو از رو خط برنمی گردوند شاید له شدیم بودیم جلوی هوادارا خودی... دیگه طرفداری کردن هم حدی داره...
وقتی بالوتلی 19 ساله تو المپیکوی تورین میاد بازیکنای یوونتوس روبا تکنیکش مسخره میکنه بقیه باید برن یه کنجی بمیرن...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

برا من خیلی جالب هست که به خاطر یه بازی کم ارزش با هم در گیر میشین !!!

بابا انتر اصلا در حدود ما هم نیست !!! من که بازی رو 20 _0 میباختیم اصلا ناراحت نمیشدم !!! چون ما یووه هستیم ...

فکر کردین انتر با یه برد پر گل هم میتونه گذشتش رو پاک کنه !!!!

در ضمن از بچه ها خواهش میکنم که فضای نقد رو با شعارهای مسخرشون الوده نکنن چون یووه پرسپولیس و استقلال نیست !!! یووه یووه هست !!! باشگاهی با بیش از 51 جام معتبر که برای نگه داری این جام ها به چندین اتاق نیاز هست ....

ممنون ;)

این حرف هایی که می خوام الان بگم رو از روی عصبانیت نمی زنم.باور کن توی همین فصل وقتی حتی یووه کاتانیا رو ۲-۱ برد اما بد بازی کرد از الان عصبانی تر بودم!امیدوارم اصل حرفم رو بفهمی نه اینکه عصبانی یا ناراحت بشی ...

اما این حرف هایی که هایلایت کردم در حال حاضر فقط حکم چرت و پرت رو داره!ابنتر در حد ما نیست یعنی چی؟! اینا همون طرفداری هایی هست که میگم در حال حاضر به درد هیچی نمی خوره!
واقعا صبر و حوصله هر آدمی یه موقع تموم میشه.دیگه فکر کنم بعد از نه-ده سال طرفداری از یه تیم و دیدنش توی این شرایط خیلی عجیب نباشه که صبر آدم تموم بشه!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

1. برا من خیلی جالب هست که به خاطر یه بازی کم ارزش با هم در گیر میشین !!!

2. بابا انتر اصلا در حدود ما هم نیست !!! من که بازی رو 20 _0 میباختیم اصلا ناراحت نمیشدم !!! چون ما یووه هستیم ...

3. در ضمن از بچه ها خواهش میکنم که فضای نقد رو با شعارهای مسخرشون الوده نکنن چون یووه پرسپولیس و استقلال نیست !!! یووه یووه هست !!! باشگاهی با بیش از 51 جام معتبر که برای نگه داری این جام ها به چندین اتاق نیاز هست ....
ممنون ;)

من نمی دونم چقدر باید موردی پست های تو رو کوتیشن بزنم :دی:

1. اسم این بازی بی ارزش داربی د"ایتالیا هست.. میدونی که.

2. شما ممکنه بی غیرت متعصب نما باشی.. چون برد پرگل مقابل رایوالمون قعطا شرمنده میکنه کسی که یکمکی یوونتوسی باشه..

3. دقیقا مشکل این هست که الان یووه یووه نیست.. اون 51 جام رو بذار تو اون چندتا اتاق بشین بازی رو ببین یکم بهت بر بخوره.. من از سال 98-99 اکثر بازیهای یوونتوس رو دیدم.. بازی بوده که یوونتوس 3-1 باخته به اینتر ولی مثل امشب ترکمون نزد به هیکلمون..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 5/6 – گریگرا 5/5– لگروتالیه 5/5– کیه لینی 5/5 – مولینارو 5 ( دچلیه 5/5 ) – مارکیونی 5/5 – تیاگو 5 – پولسن 5/5 – ندود 5 – یاکوئنتا 5 – دل پیرو 5/5

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
می گم که واقعا خوش به حال بعضیا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خیلی ضد حال بود این بازی. این طور مساوی کردن از صد تا باخت هم بدتر بود.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

این حرفا رو بهتره بذاری در کوزه آبشو بخوری....
چون اونی که امشب برتریش رو ثابت کرد اینتر بود نه یوونتوس، اینتر به هدفش که حفظ فاصلش بود رسید و تازه اگه اون توپ رو تیاگو از رو خط برنمی گردوند شاید له شدیم بودیم جلوی هوادارا خودی... دیگه طرفداری کردن هم حدی داره...
وقتی بالوتلی 19 ساله تو المپیکوی تورین میاد بازیکنای یوونتوس روبا تکنیکش مسخره میکنه بقیه باید برن یه کنجی بمیرن...

من نیم در خور این مهمانی گند و مرداب تو را ارزانی

هوادارای ما رو نگاه کن !!! هواداری که با یه بازی همه چیز رو فراموش کنه هوادار نیست !!!!

بالوتلی هم خوب جام ندیدس و در ضمن توی اینتر بازی میکنه !!! توی تیم درست و حسابی بازی نمیکنه که !!!! اصلا ننه ... بابایی نداشته !!! خودت قضاوت کن !!! انتخاب با توست !!!

در ضمن اگه ما هم مثل اونا بودیم به 1 اسکودتو اشاره نمیکردیم که ما به 29 تا اسکودت اشاره میکردیم !!! به هر حال فوتبال برد و باخت داره !!! و هوادار واقعی همیشه با تیمش هست نه فقط هنگام برد وشادی ....

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

خواهشا يوونتوس قبل اون بحران رو با الان مقايسه نكنيد چون واقعا جايي براي مقايسه نيست. بار ها و بار ها سر اين قضيه بحث شده.
يوونتوس بعد رفتن به سري بي خيلي آسيب ديده كه به اين راحتي و با يه چشم به هم زدن اون يووه سابق نميشه.

بابا آخه این چه حرفیه تقی به توقی میخوره می یاید میگید یووه رفته سری بی مثل اینکه شما هنوز توی حال و هوای سری بی هستید ...
به خدا اگر من یا شما هم سر این تیم بود همین نتایج یا شاید بهترش رو می گرفتیم ...
به خدا اگر من یا شما بودیم سر این تیم این تیم رو به مراتب بهتر می بستیم که الان نیاز نباشه گا ... مثل پولسن یا گریگرا (اگر دستم بهش می رسید خونش رو می ریختم ) توش فیکس بازی کنن ...
تو رو به خدا هویت و یوونتوسی بودنتون رو فراموش نکنید ...

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
Sadrajuve: برا من خیلی جالب هست که به خاطر یه بازی کم ارزش با هم در گیر میشین !!! بابا انتر اصلا در حدود ما هم نیست !!! من که بازی رو 20 _0 میباختیم اصلا ناراحت نمیشدم !!! چون ما یووه هستیم ... فکر کردین انتر با یه برد پر گل هم میتونه گذشتش رو پاک کنه !!!! در ضمن از بچه ها خواهش میکنم که فضای نقد رو با شعارهای مسخرشون الوده نکنن چون یووه پرسپولیس و استقلال نیست !!! یووه یووه هست !!! باشگاهی با بیش از 51 جام معتبر که برای نگه داری این جام ها به چندین اتاق نیاز هست .... ----- ----- البته من فکر نمی کنم بازی با اینتر کم ارزش باشه و نباید باافتخارات گذشته زندگی کرد. حتی اگر امشب "یووه" 6 تا گل هم می خورد از علاقه ی ما کم نمی شد. اما بحث سر اعتبار یک تیم و ترس از امتداد این راه است. ترس از تفکری که رانیری را شایسته مربیگری در "یووه" . پولسن را شایسته ی 90 دقیقه بازی و تساوی اینچنین با اینتر در المپیکو را موفقیت می داند.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اون بالوتلی که هر جور تحقیری می خواست می کرد... اصلا کامل هرکاری خواست کرد اینتر.هروقت اراده کرد حمله کرد هروقت اراده کرد دفاع می کرد. دقیقه 80 به بعد هم که قشنگ خرس وسط بازی می کردن . 1خورده به غیرتتو بر بخوره بدنیستا... حالا باز بیا بگو داور فلان و ما فلانیم و انقدر جام داریم و ... .الان چی هسیم؟؟؟؟؟؟؟ تو خونه خودمون اینتری که تا 5 4 سال پیش ارزو میکرد اختلاف امتیازش با یووه 1رقمی بشه تحقیرمون میکنه...

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
اگه همینطوری پیش بره دیگه یوونتوس نیستیم بلکه هیچ فرقی با باری و امپولی نداریم . امیدوارم دیگه از این فراتر نره نزول تیم وگرنه اوضاع دیگه نافرم میشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکته مهم : اگر عصبانی هستید بعدا پست بدید.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

هوادارای ما رو نگاه کن !!! هواداری که با یه بازی همه چیز رو فراموش کنه هوادار نیست !!!!

بالوتلی هم خوب جام ندیدس و در ضمن توی اینتر بازی میکنه !!! توی تیم درست و حسابی بازی نمیکنه که !!!! اصلا ننه ... بابایی نداشته !!! خودت قضاوت کن !!! انتخاب با توست !!!

در ضمن اگه ما هم مثل اونا بودیم به 1 اسکودتو اشاره نمیکردیم که ما به 29 تا اسکودت اشاره میکردیم !!! به هر حال فوتبال برد و باخت داره !!! و هوادار واقعی همیشه با تیمش هست نه فقط هنگام برد وشادی ....

حاجی اخه یه ذره فکر کن.. همین بالوتلی که میگی امشب یوونتوس رو چطوری یه نفری تحقیر کرد؟ ما همینطوری عصبی هستیم، تو هم هی حرف غیر منطقی میزنی..

( :دی: )

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

3. دقیقا مشکل این هست که الان یووه یووه نیست.. اون 51 جام رو بذار تو اون چندتا اتاق بشین بازی رو ببین یکم بهت بر بخوره.. من از سال 98-99 اکثر بازیهای یوونتوس رو دیدم.. بازی بوده که یوونتوس 3-1 باخته به اینتر ولی مثل امشب ترکمون نزد به هیکلمون..

درسته اصلا 51 نه 1051 وقتي در حال حاضر تيم بد بازي ميكنه بدرد نميخوره.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

بابا آخه این چه حرفیه تقی به توقی میخوره می یاید میگید یووه رفته سری بی مثل اینکه شما هنوز توی حال و هوای سری بی هستید ...
به خدا اگر من یا شما هم سر این تیم بود همین نتایج یا شاید بهترش رو می گرفتیم ...

دوست من اين يه حرف نيست اين واقعيته . اين حقيقته و ما بايد دركش كنيم.
نه ما توي اون حال و هوا نيستيم اما من نمي دونم كه شما چطور ميگين كه يه تيم بعد از يه ركود شديد و تكون دهنده بعد دو فصل بشه همون تيم رويايي قبل ؟!!!!!!!!!!!!!!

خوبه كه اين قضيه در مورد ميلان كاملا مشهوده...

در ضمن من نمي خواستم برگردم به دو فصل پيش و سري بي ، اما وقتي شما بر مي گردين به قبل از سري بي و يوونتوس رويايي و آماده من هم ميام و اين موضوع رو گوشزد مي كنم كه كسي فراموش نكنه كه بين اين سالها چه اتفاقي افتاده ...

همين. قصد من بي احترامي و زير پا گذاشتن نظر ديگران نيست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

خب معلومه دیگه...باید هم بیای شعر بگی...
همون بالوتلی جام ندیده بی پدر و مادر بود که خوابوند تو دروازه تیمت
وجود طرفداران بی ریشه مثل سیب زمینی هستن که باعث میشن یک باشگاه از دوران اوجش دور بشه... کسی که سالها هوادارا یوونتوس باشه و با افتخاراتش به قول تو زندگی کرده باشه وقتی ببینه که یک بازیکن باز هم به قول تو بی پدر و مادر جلوی چشم هوادارای خودی تیمش رو به مسخره میگیره کارد بهش بزنی خونش در نمیاد نه اینکه با کمال خونسردی و با افتخار تمام از بازی شرم آور تیمش بیاد دفاع کنه و تازه شعر هم بگه...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
بحث عصبانیت نیست اصلا شاید شما باور نکنی ...اما اینتر اصلا به خودش فشار هم نیاورد یعنی به خاطر بیکفایتی و بی تدبیری مربی نادان ما حتی اگر من یا شما هم روی نیمکت اینتر بودیم براحتی ضد تاکتیک میزدیم به حریفمون ... قبول دارم که مصدومین مهمی داریم اما واقعا میشد خیلی بهتر از همین بازیکنان در قالب یک تاکتیک مثبت و موثر استفاده کرد ... یکی از مشکلات اساسی یووه توی این فصل این بوده که دست ما پیش حریفانمون بازه ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

1 _ من مثل شما خورد بین درشت زیان نیستم که اگه این بازی داربی ایتالیاست پس در کل ما از اونها حدود 30 بار بیشتر بردیم !!!!

2 _ But Not Me ..................شما برو از ناراحتی سرت و بزن به دیوار که تعصبت رو بهم نشون بدی .... منم خوب ناراحت شدم ولی وقتی فکر میکنم حقایق روشن میشه ...........in their last moments people show you who they really are.

اگه از این نظر به قضیه نگاه کنیم خوب من هوادارا رو از شما بهتر میشناسم

1. مشکل تو اینه که همین بازی رو دست به نقد ابرومون رفته رو نمی بینی، بعد به گذشته سبز نگاه میکنی..

2. هوادار واقعی این نیست که بیاد مسخره بازی دربیاره بعد از بازی.. هوادار واقعی ناراحت میشه و "منطقی" فکر می کنه.. نه اینکه بیاد بگه ما که اینطوری بودیم... اونا بی پدر و مادرن..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی