پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - اینتر ( سری آ // هفته 32 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
امیدوارم تا 2 ،3 ساعت اینده شادتر از اینی که هستید باشید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی سرعت بالایی داره و سبا خیلی بدرد می خوره ! مدافعان کناری یووه به تناوب یکیشون جلو میره و یه هافبک دفاعی میاد جاش و برای همین رانیری با این سبک بازی سبا رو جای پولسن به بازی نخواهد آورد.خط دفاع با توجه به اینکه کیه لینی برای مهار زلاتان تا وسط زمین هم گاهی میره آسیب پذیر شده.بازی ازون بازی های شکننده و آسیب پذیره که هر لحظه ممکنه روی یکی ازین صحنه ها گلی زده. توی یووه تقریبا همه خوبند،کلا سرعت فکر کردن و بازی کردن پولسن از بقیه تیم خیلی پایین تره ! چند اشتباه خطرناک هم انجام داد، وقتی سیسوکو نیست اصلا یووه ساختار دفاعی نداره ! فقط دنبال توپ دویدنه،نمی دونم اون چیکار می کنه که از پس تیاگو و پولسن بر نمیاد ولی واقعا نبود هافبک تخریبی توی یووه خیلی مشهوده !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مساوی با باخت هیچ فرقی نداره! حساسیت این بازی نباید باعث بشه یوونتوسی ها و مخصوصا رانیری قدرت ریسک کردن رو از دست بدن. اون دنیا اونی که پای پولسن رو به یوونتوس باز کرده باید پاسخ گو باشه!به معنای واقعی تعطیله.هیچ چیزی نداره!هیچی!حتی نمی تونه درست زیر توپ بزنه! جووینکو باید بیاد توی بازی.به نظر من ندود توی نیمه اول خوب نیود اما باز هم ترجیح می دم سبا به جای مارکو بیاد تو زمین.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
شانس اوردیم واقعا مولینارو و لگرو که چل میزنند تو دفاع اگه توجه کنید فرق بازیکنای با استعداد با بازیکنایی مثل مولینارو و گریگرا و مارکیونی تو این بازی ها به وضوح دیده میشه فقط امیدوارم اخر بازی اعصابمون سگی نشه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نيمه اول بازي خوبي رو از يووه شاهد بوديم به جز دقايق آغازين بازي كه چند تا اشتباه داشتيم. پدر اينتر رو داريم در مياريم. تنها بازيكني كه يه مقدار اشتباه داشت پولسن بود. تياگو عالي بود و يه گل رو به جون خريد. دل پيرو فوق العاده عالي بود. اين بشر هميشه تو بازي با اينتر عالي كار مي كنه. دمش گرم. اميدوارم نيمه دوم كار رو تموم كنيم كه ديگه اينتر و مورينيو اين قدر شاخ بازي در نيارن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نیمه خوبی بود 2 تیم موقعیت های خوبی داشتند اما یووه بیش تر صاحب توپ بود !!! اول بازی واقعا تیاگو نجاتمون داد و خودشم خیلی خوب بود کیلینی روی همون حرکت بالوتلی سایه توپ رو هد زد و خراب کاری بدی بود ! گریگرا . مولینارو . مارکیونی خدا وکیلی خیلی تلاش کردند اما چه می شه کرد سطحشون از این بازی پایین تره ! پولسن که اصلا دیده نشد ! ندود خیلی خوب دوید و پرتلاش ظاهر شد! هرچقدر الکس ریلکس و عالی فوتبال بازی کرد به همون مقدار یاکوئینتا با استرس و هول بازی کرد ! الکس چند تا دریبل خوب زد و پاس عالی به مارکیونی داد که قدرش رو نتونست ! این الکس که این نیمه دیدم احتمال گل زدنش تو این بازی بسیار زیاده ! واقعا هر دو تیم ممکن بود الان پیروز به رختکن بروند ولی هیچکدوم از موقعیت های بدست اومده استفاده نکردند ! امیدوارم یووه نیمه دوم از موقعیت ها استفاده کنه و رانیری غیرت داشته باشه و تو دهنی به مورینیو کثافت بزنه ! امروز توی روز نام گل خوندم که مورینیو هوادان یووه رو وحشی هایی خطاب کرده که دائما به زلاتان فحش می دن ! واقعا این مربی ابله هیچی جز جنگ روانی بلد نیست !!!!!!! واقعا قضیه حیثیتی شده !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
!!!!!!! داور داره یواش یواش با پنبه سر یوونتوس رو میبره ! ( نمونش کارت زرد ندادن به مونتاری , کرنر آخر نیمه اول , تکل پشت محوطه با پاهای بالا از چیوو و ... ) کلا داور احمقیه ! تیاگو این نیمه رو عالی بود , یک گل 100% هم خرید ! واقعا دمش گرم ! مولینارو هم خوب بود , اما مثل همیشه سر در گمه !!! چرا لگرو و مولینارو 2 بار به طرز وحشتناک با یک تو سر توپ با هم برخورد کردند و جا موندند !!!!؟؟؟ مارکیونی هم یک گل 100% رو نزد !! یووه اگه تلاش کنه میتونه گل رو بزنه ! ( البته اگر داوری افتضاح شدت نگیره ! )

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

کیلینی روی همون حرکت بالوتلی سایه توپ رو هد زد و خراب کاری بدی بود !

اون اشتباه رو مولینارو کرد

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان ترزگه مصدومه؟یا هنوز آماده نشده؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اووووووووووووووووووه اين گزارشگر الجزيره پاك رفته تو ورزشگاه كه !!!!!!!!!!! تو جايگاه ويژه گزارشگر ها نشسته

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
تیاگو عالی داره بازی میکنه... پولسن گیج میزنه... مارکیونی هم جالب نیست... گریگرا 1توپ نمیتونه ضربه بزنه... نه سانتر بلده بکنه نه شوت میتونه بزنه نه هد میتونه بزنه...این بازیکن نابوده اصلا...

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
فکر کنم بازی رو باختیم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
حال بهم زنترین تیم یوونتوسی که تا حالا تو عمر دیدم همین یوونتوس بوده انگار انتر داره با سیه نا یا کیه وو بازی میکنه حقارت داره از سر تیم یوونتوس میباره واقعا حیف وقت که واسه تماشای فوتبال این تیم بذاری .

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
'گرییرا گل زد 1 بر 1 شدیم :clap: یه گل دیگه میخوایم

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
امیدی دیگه برای قهرمانی نیست و باید همین دومی رو بچسپیم یووه بد بازی نکرد ولی عالی هم نبود اگه قهرمانی میخوایم باید یک فکر اساسی کنند برای تیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
حق اینتر بود که بازی رو ببره.. اون هم با اختلاف. ولی خوش شانس بودیم. مورینیو امشب سه بعدی گند زد به هیکل رانیری.. توی تورینو، 1-0 جلو بود داشت حمله می کرد.. یوونتوس هم روی اتفاق گل زد.. قبول کنید قبول کنید.. این همه از تحقیر شدن تیمهای دیگه حرف میزنید امشب من شرمنده شدم.. این بازی خجالت اور بود..

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
مولینارو و گریگرا خوب میان جلو ولی خوب سانتر نمیکنند دیگه از اون یووه پر قدرت خبری نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس نتونست تیم غالب باشه توی خونه ی خودش ولی داور هم در نتیجه بازی خیلی تاثیرگذار بود، گل اینتر کیه لینی رو رسما "شوت" کردند و همونطور که قبل از بازی گفتم فارینا "خیلی راحت" کارت زرد و قرمز میده.اخراج تیاگو خیلی مسخره بود،بالوتلی داشت توپ رو بین پاهاش عوض میکرد و طبیعی بود ضربه ی تیاگو خطا بره و حتی بعد از خطا رفتنش هم برخورد خاصی صورت نگرفت من نمی دونم داور به چی کارت قرمز داد. از اول باید سبا بازی می کرد و ندود میومد وسط،من نمی دونم پولسن چه خدمتی به یووه کرد در این بازی.نمی دونم رانیری چه عشقی به ارسال توپ بلند برای مهاجم ها داره. شاید تساوی نتیجه ی عادلانه ای بود و حق یووه هم پیروز شدن نبود،ولی بهرحال قضاوت جالبی نداشت فارینا توی نیمه دوم.قبل از بازی آمارش رو گذاشتم و گفتم خیلی راحت کارت زرد و قرمز میده، این بازی هم این مسئله رو نشون داد. بهترین بازیکن یووه قطعا بوفون بود و بدترین بازیکن یووه هم قطعا پولسن بود.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من با حمید موافقم صد در صد حق اینتر بود قهرمانی هم حق اینتر هستش یوونتوس بهترین بازیکن های جهان رو هم جمع کنه با رانیری هیچی نمیشه تفاوت تاکتیکی یووه نسبت به اینتر کاملا مشهود بود بازی رفت هم همینطور بود

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
واقعا حق يووه بود كه ببره. در واقع ما 1-0 برديم. گل اينتر كاملا بايد مردود اعلام ميشد. داور بايد روي كيليني خطا مي گرفت. من كاملا از يووه و بازيكنان رازي هستم. جز اون حركت بچگانه تياگو كه كارت قرمز گرفت كل بازي خوب بود. البته نيمه دوم يه مقدار يووه كيفيت بازيش نسبت به نيمه اول پايين اومد ولي من كاملا از بازي يووه راضي هستم. بابا وقتي نخوان يووه بياد بالا ، نميشه ديگه... ديگه از اون خطا روي كيليني واضح تر . من كه ديگه دليلي نمي بينم به يووه و رانيري ايراد بگيرم. اون بالوتلي با اون همه خطا اواسط نيمه دوم ديگه بايد دومين كارت قرمزش رو مي گرفت . اما هيچ. به نظرم نبايد الكس رو بيرون مي كشيد چون با بيرون اومدن الكس تيم خوابيد. من به فصل بعد خيلي اميدوارم. به اينتر چنان نشون بديم كه دو دستي اين اسكودتو هايي رو كه به نا حق گرفته به يووه پس بده... :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra: :ultra:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی