پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - اینتر ( سری آ // هفته 32 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس در این فصل سری آ فقط در یازده بازی گل نخورده و در چهار بازی گذشته هم هشت گل دریافت کرده! توی این بازی هم به احتمال خیلی زیاد اینتر موفق به گلزنی میشه,کار رانیری اینه که تیم رو در صورت مساوی شدن بازی یا حتی عقب افتادن بتونه جمع کنه و به بازی برگردونه.کاری که فصل پیش خیلی خوب انجام داد ما این فصل اصلا موفق نبوده!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب امائوری هم برای این دیدار خودش رو رسوند و جزو لیست هست :دی: 1 Buffon 3 Chiellini 4 Mellberg 5 Zebina 8 Amauri 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 12 Chimenti 15 Knezevic 17 Trezeguet 18 Poulsen 20 Giovinco 21 Grygera 28 Molinaro 29 De Ceglie 30 Tiago 32 Marchionni 33 Legrottaglie 42 Pinsoglio

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
امیدوارم انجمن خودمون و یونتوز بالا نیاد ! ( منظورم از اون بالا نیومدنهاس که بعد از پیروزیهای یووه به خاطر حضور همه رخ میده ! )

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکته جالب مصدوم شدن دوباره ی زانتیه !!!! تو تمرینات دیروز احساس درد کرده توی پای چپش و فردا قراره تست بده،و قطعا به بازی نمیرسه ! ترزگه هم 100 درصد نیست آمادگیش و هرچند توی لیست هست ممکنه از اول بازی نکنه،دیروز هم کامل تمرین نکرده. منینگر هم مصدومه و اصلا توی لیست نیست.کامورانزی و مارکیزیو هم که محروم اند. رانیری گفته قبل از قهرمانی ما به بردن اینتر فکر می کنم چون اونا یک حریف سنتی ما در دربی ایتالیا هستند و نمی خوایم جلوی تماشاگرای خودی پیروز این بازی نباشیم. راجب شایعات بوفون هم گفته : جیجی همیشه جیجیه و همیشه شماره ی یکه.اگر تصمیم گیری با من باشه من حتی با بیش از 100 میلیون یورو هم جیجی رو نمی فروشم.راجب دیگو ازش پرسیدند که گفته از نظر من بازیکن بزرگیه و خیلی خوب داره کار می کنه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
رانیری هم مثل اینکه در استانه بازی قصد راه انداختن جنگ روانی داشته و گفته که:موراتی بیشترین پول را در سری A خرج می‌کند، ولی اینتر 10 سال را بدون هیچ عنوانی به پایان برد. تنها پول نیست که قهرمانی می‌آورد. حالا نوبت آنهاست که ببرند و ما هستیم که باید فاصله‌مان را با آنها کاهش دهیم.»

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من یه مقدار که نه،بیشتر از یه مقدار در مورد داوری نگرانم،فارینا داور خوبیه ولی تو این فصل کم سوت اشتباه نزده

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حضور همزمان تیاگو و پولسن در وسط زمین بشدت منو می ترسونه...وقتی به این فکر میکنم که تیاگو و پولسن باید وسط زمین رو جمع و جور کنن مو به تنم سیخ میشه...خدا به خیر بگذرونه...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سایت گل:الساندرو دل پیرو کاپیتان یووه امروز در اظهار نظری اعلام کرد یووه به هیچ عنوان به شرایط اینتر حسادت نمی کند.مورینیو در جواب دل پیرو می گوید :"دل پیرو باید به دلیل اختلاف 10 امتیازی تیمش با صدر جدول به اینتر حسادت کند.او در مورد گذشته اش درست می گوید.او هر کاری توانسته برای یووه انجام داده اما جای تاسف دارد که تا به حال توپ طلا را برنده نشده است."

:2mo5pow: :2mo5pow: :2mo5pow: :2mo5pow: :2mo5pow:
این مورینیو رو من دوسش دارم ولی دیگه نباید اون دهنِ ... باز کنه هرچی در میاد بگه که...
یکی نیست بهش بگه جوجه تورو چه به این حرفا؟؟؟خودت مگه چه غلطی کردی؟بازیکن بزرگی بودی بدبخت مترجم؟؟؟
الکس لااقلش اینه که یه دنیا عاشق داره...تو چی آقای معمولی :blum:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایبرا تو شبکه ی اینتر گفته : این مهمترین بازی فصل ما نیست،ما مثل بازی های دیگه برای پیروزی میریم توی زمین.برای ما قهرمانی مهمه که ما 10 امتیاز اختلاف داریم،اگر ببریم که بیشتر هم میشه. کامبیاسو هم گفته توی این بازی فشار روی یووه است و روی اینتر فشاری نیست. مورینیو گفته اگر ببریم خیلی خوبه،ولی حتی مساوی هم نتیجه مناسبی برای ماست،گفته یووه در فاز تهاجمی تیم خطرناکیه چون 4 مهاجم بزرگ و خطرناک مثل دلپیرو ترزگه آمائوری و یاکوینتا داره.درنهایت من فکر میکنم بهترین تیم ،تیمیه که در نهایت قهرمان میشه.و این امتیازا هستند که مشخص می کنند که در انتهای فصل برترین تیم بوده. بازی سال قبل که 2-1 بردیم فارینا بود.بازی 2-2 با اینتر توی کوپا هم همین بود. داوری که راحت کارت میده.بازی کیوو-ناپولی 9 کارت زرد داده 2 قرمز،بازی جنوا-سمپدوریا 11 کارت. بازی یووه آتالانتا 6 کارت داده مثلا.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
باز این مورینیو در چاه توالت رو باز کرده در و گهر بیرون کرده...مرتیکه پرتغالی عقده ای همین الکس کل افتخارات و تاریخ اینتر و مورینیو و پرتغال و همه رو با هم میذاره تو یه جیبش... اون موقع که دلپیرو داشت یکی یکی جام و افتخارات رو درو میکرد این بدبخته داشت تو تیمهای دسته 3 پرتغال مترجمی میکرد... حالا چشمش به دوتا خبرنگار افتاده همه چی رو فراموش کرده.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

فکر نمی کنم رانیری ترکیبی غیر از این رو روانه ی بازیکنه !!!

بوفون
مولینارو - کیه لینی - لگروتالیه - گریگرا

ندود تیاگو پولسن مارکیوونی

دل پیرو یاگوئنتا

من باز تاکید می کنم، رانیری تو بازی قبل جای ملبرگ، زبینا رو امتحان کرد و دید که هیچ گلی به سرمون نزد که هیچ، هر چی کاشته بودیمم، زد خراب کرد!
الان تو این موقعیت استفاده از گریگرا خیـــلی اشتباهه! گریگرا وقتایی که کامو نباشه هیچی نیست! هیچی!! (هرچند که وقتایی که کامو هست هم همچین آش دهانسوزی نیس، ولی خب، باز بهتر و هماهنگتر بازی می کنه!!)
کاش ملبرگ بازی کنه! بچه ها! ملبرگ بدبخت چی کار کرد مگه؟! به خاطر یه سری اشتباه تو یه بازی درست نیست حالا 2 بازی نباشه! به ضررمون تموم می شه! ملبرگ خیلی با تجربه تر و پخته تر عمل می کنه تو این بازی حساس!
مورینیو خیلی مربی باهوشیه! بعید می دونم کم بیاره جلوی رانیری! ولی به هرحال، رانیری هر جور شده باید یه تدبیری بیاندیشه!
امیدوارم جورجو بیفته به جون زلاتان، نذاره جمب(؟!؟) بخوره! زلاتان خیلی خطرناکه! اصلا اینتر هر چی داره از زلاتان داره! من حتی موافقم که مثلا پولسن اولای بازی بزنه زلاتان ـُ یه جوری که نفهمه از کجا خورده، حالا اخراجم شد، شد، بود و نبودش خیلی فرقی نداره! :دی: فقط زلاتان نباشه تو بازی!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فکر می کنم برگ برنده رانیری رو باید در پاهای جووینکو جستجو کنیم امیدوارم این برگ برنده رو رو کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تعویض های رانیری بستگی به نتیجه ی بازی داره دیگه اما خوب جووینکو - ترزگه و امائوری می تونند گزینه های تعویض باشن

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اصلا به نظر من از ابتدا اگر جووینکو بازی کنه بهتره...پولسن بود و نبودش فرقی نمیکنه...فقط بودنش درصد اشتباهات رو بالا میبره...سرعت و تکنیک جووینکو تو این بازی خیلی بدرد میخوره و شاید رانیری نتونه اینو درک کنه....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی اگه بازی طوری پیش بره که فیزیکی و درگیرانه باشه جووینکو هیچ کاری نمیتونه بکنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من نشستم فکر کردم با خودم گفتم.............حالا اگر به هر نحوی خدایی نکرده از اینتر ببازیم.........رانیری باز هم در سمت خود ابقا خواهد شد؟ آیا طرفداران یوونتوس در ایتالیا ساکت خواهند ماند؟ و خیلی آیاهای دیگه؟ جدا اونوقت اوضاع چه خواهد شد؟ اینها همش فرضیه است روم به دیوار ، مورچه خاک به سر اگر چنین اتفاقی افتاد اونوقت چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یه چیزی بهم میگه یووه این بازیو می بازه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

ببازو ما فقط برامون افتخارات مهم باشه !!! :unknw:

در نهایت LOGO باشگاه همه چیز رو اثبات خواهد کرد :121fs725372:

:Juveflag:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اگر ترزگول بازی داده بشه مطمئن هستم میتونه در برد یوو کمک کنه زوج اون با الکس برگ برنده یووست اگر با هم بازی کنند هر چند 20 الی 30 دقیقه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

اون چیز غلطی کرده
بزن تو دهنش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی