پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موراتوپولی

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1009 پاسخ برای این موضوع

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
خیلی دوست دارم موجی موفق از دادگاه بیرون بیاد و بعد از اون توی تابستان دوباره مدیر یووه بشه خیلی حال میده ای کاش ... :yes: :yesssmileyf:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
شانس گند من اینترنتم امروز مشکل پیدا کرده بود و تا 6 عصر نتونستم بیام نت!!! خیلی استرس داشتم!!! :Facepalm: از رضا خیلی خیلی خیلی خیلی تشکر میکنم که امروز دادگاه را لحظه به لحظه گذارش داد!!! و پست های خبری خیلی خوبی درباره مدارک کالچو پولی داد و کلا امروز بدجوری بهمون حال داد!!!!! :rose: :rose: :rose: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :juvefan:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تازه الان می فهمم که چرا بعد از قضایای سال 2006 موجی گفت فقط می خواسته از یووه محافظت کنه الان داشتم یه سایت طرفدارای اینتر رو می خوندم گویا قراره بیانیه بدن تمام مدارک جدید رو سناریو موجی نامیدن کم مونده به امریکا جهان خوار هم ربطش بدن :biggrin:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آسوشیتد پرس : تهاجم موجی به رسوایی های ایتالیا بعد از چهار سال، رسوایی های فوتبال ایتالیا به خاطر مانور های لوچیانو موجی دوباره اوج می گیرد. رسانه های ایتالیا امروز در اخبار دادگاه کالچوپولی گزارش دادند که قاضی دادگاه 75 مکالمه ی تلفنی را به عنوان مدرک تایید کرد و هیچکدام از وکلا و گروه تحقیق اعتراضی به تصمیم قاضی نداشتند. مکالمات تایید شده توسط دادگاه که به شکل گسترده در هفته ی گذشته در ایتالیا منتشر شده بودند، باشگاه های دیگری از جمله اینتر را به رسوایی های ایتالیا پیوند می زند. "هنوز تمام نشده" موجی بعد از خروج دادگاه خبرنگاران می گوید. خبرگذاری ansa می گوید که در جلسه ی بعدی دادگاه اسناد و مدارک جدیدی شنود خواهد شد که به طور گسترده در مورد نقش باشگاه اینتر و میلان در کالچوپولی خواهد بود. در سال 2006 بعد از اتفاقات کالچوپولی یوونتوس به سری بی تبعید شد و 2 قهرمانی خود را از دست داد که یکی ازین افتخارات به اینتر رسید. کارلو آنجلوتی مربی وقت باشگاه میلان نیز برای جلسه ی بعدی به دادگاه احضار شده است. فدراسیون فوتبال ایتالیا نیز اکنون منتظر پیشبرد وضعیت دادگاه ناپل هستند تا تحقیقات جدیدی در زمینه ی کالچوپولی رو آغاز کنند. به طور کلی، نکته ی اصلی دفاعیات موجی این بوده است که همه ی تیم ها با مسئولین در ارتباط بودند. در اسناد جدید منتشر شده، ماسیمو موراتی در حال صحبت با برگامو در مورد داورهای بازی با بولونیا در کاپ که 3-1 به نفع اینتر تمام می شود شنیده می شود، موراتی این اتهامات رو شرم آور و زشت خطاب کرده است، درحالی که برگامو می گوید : صحبت کردن با مدیران تیم ها در اون زمان امر کاملا طبیعی بود. موجی و جیرائودو برای 5 سال از فوتبال محروم شده بودند به دلیل تاثیرگذاری در نتایج بازی ها. اتهامی که آن ها همیشه رد کرده اند. این رسوایی بزرگترین رسوایی تاریخ فوتبال ایتالیا بوده است که به جز یوونتوس، 3 تیم بزرگ دیگر از جمله میلان، فیورنتینا و لاتزیو در آن جریمه شدند.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این موراتی چقدر پرروئه خدا! یعنی خیلی حرفه که تو حرفات موجود باشه ولی پاش واینَسی. آنچلوتی رو چرا فراخوندن؟در جریان کارهای برلو گالیانی بوده؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باید بیاد در مورد مسائلی شهادت بده. نمی دونم دقیقا چرا. احتمالا هم نمیاد چون تیمش بازی داره.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا.یعنی میشه امیدوار بود قهرمانی رو پس بدن یا از اینتر بگیرن و اینکه اینتر بره سری ب؟

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من فکر نکنم قهرمانی رو پس بدن چون بالاخره موجی که بی گناه مطلق نبوده! ولی همین که از اینتر بگیرنش و آبروی موراتی بره یه دنیا می ارزه

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
بالا خره اميدواري خوبه يعني وضع از اين بد تر نميشه سنگ مفت و گنجشك مفت هست هر چي باشه براي ما خويه ديگه ديگه از ما كه امتياز كم نمي كنند پس ما اميدواريم

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
میلان و اینتر آماده باشین
تصویر

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
وای سر اون قضیه که وکیل موجی گفت "3 بازی"، آریکیو گفت "2 بازی" داشتم دل درد می گرفتم از خنده. فوق العاده بود!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
وای عجب خنده بازاریه تو فروم اینتر! همه شون متفق القول، کمترین جریمه ی اینتر رو پس گرفتن اسکودتوهاش و دادنشون به اینتر می دونن! :دی:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
این پست یکی از اعضای انجمن اینتری هاست که توی تاپیک کالچوپلی توی انجمن خودشون دادن واقعا که خیلی بی غیرت و ... هستن !

خوب دادگاه اصلا به نفع خودمون نبود.

کلونل آریکیو که مسئول تحقیقات کالچوپولی بوده عملا جلوی موجی و وکلاش کم آورده بود. تا جایی که وقتی از خودش دفاع می کرد بهش می خندیدن ملت!
حتی موجی خودش هم یه جا به حرف هاش خندید. چند تا از هوادارای یوونتوس هم اونجا بودن ظاهرا !

قاضی و دادگاه هم شکایات و حرف های موجی و وکلاش رو پذیرفتند و در نهایت جلسه ی دادگاه روز بیستم آپریل ، روز بازی با بارسلونا دنبال میشه! ‌(چه شود ) :guntootsmiley: :clapx:
در بین این دو جلسه ی دادگاه هم اینتر و یوونتوس با هم بازی می کنن..
موراتی هم در مورد اتهاماتی که به فاکتی زده شد با قیافه ای جدی گفت:وقت دنبال کردن قضیه را نداشتم

رئیس سابق فدراسیون فوتبال هم اسکودتو 2006 رو به اینتر داده بود تهدید به مرگ شده !

اینا همه به کنار ! وسط جلسه ی دادگاه توتواسپورت اومد یه تیکه انداخت که:
"ماسیمو موراتی می خواهد باشگاه اینتر را بفروشد"

حالا روزنامه ی اول تورین ، عین بچه ی 6 7 ساله دروغ منتشر می کنه! خجالت هم خوب چیزیه !

ولی اگه گندکاری مرحوم فاکتی احمق+موراتی ثابت بشه باید فاتحه اینتر رو برای چند سال خوند و من هم اصلا فوتبال و بازیای اینتر رو دیگه دنبال نخواهم کرد و طرفدار هیچ تیمی نخواهم بود

اگه اسکل واسه چی با داورا تماس میگیری؟؟؟ خوبه تمام اشتباهات بازیا به ضرر اینتر تموم میشد در غیر اینصورت که باید همه جامای سالهای 1989 و ماقبل رو ازمون میگرفتن

تازه داشتیم اوج میگرفتیم این موجی *** زاده دوباره اومد نحسیش اینتر رو داره میگیره
با این حاشیه ها هم اصلا نباید به هیچ جامی امیدوار بود.لعنت به لیگ ایتالیا و هرچی ایتالیاییه ( بی *** ببین چه *** داره میخوره )

حال میکنم *** ها حالا ببینین ما 4 سال پیش چی کشیدیم اونم با گناهی خیلی کمتر از شماها ! :clapx:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خیلی عجیبه.....اون پست را مهریار در فروم اینتر در فوتیران داده بود . الان دقیقا همون را حامد د ر سایت اینتر داده . این عزیزان همه از روی هم کپی میکنند یا کلهم یک نفرند ؟ ???

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
فکر کنم همشون رو هم چهار پنج نفرن با 50 تا اسم مختلف .

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آره بابا! مگه این اینتر کلا چنتا طرفدار داره؟! :دی: سر جمع 15 نفر نمی شن!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
انگار سايتشون منحل شده... :2qcmh45: واقعا اين لحظات لذت بخشه :onesmiley2:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
چه ربطی به کالچو پولی داره؟؟؟؟ :دی: :Facepalm:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
این یکی از پست های طرفدار اینتر تو فرومشون بود.اسمش احسان بود چي شد پس اون تعصب؟؟؟ خجالت بكشيد. يووه رفت دسته دو ولي هيچكدوم از طرفداراش ولش نكردن! تازه بيشتر ازش حمايت كردن!! واقعا حيف كه به شما بگن تيفوسي! حيف... احتمالا فقط اسكودتو رو ميگيرن و ميدن يووه, اتفاقي نيوفتاده كه! اگر هم واسه سه سال پيش 20 امتياز منفي رد كنن! بازم اينتر قهرمان!! موجي دنبال اينه كه ثابت كنه اون اسكودتوها حق يووه بوده, خودش برگرده و تبرئه بشه و ثابت كنه كه تو اون ماجراها مقصر فدراسيون و داورا بودن! همين... تهش گرفتن اسكودتوييِ كه مال يووه بوده, همين وبس... === اینم یوزر +16 خطاب به حامد گفته حامد جان یکم خجالت داره یکی مثل تو .... بیاد بگه مرحوم فاکتی .... + موراتی .... واقعا خجالت داره عزیز ... هیچوقت یووه قبول نکرد که این حرفها راست بوده ... نمیگم اتهام بلکه میگم حقیقت.... شما هوادارای اینتر همیشه یک ایرانی هستید یعنی کسی که تا وقتی چیزی میشه صحنه رو خالی میکنه ... ایرانی الان 30 ساله که شده (تا وقتی دنیا به کامشه میخنده و راضیه و از همه حمایت میکنه ولی وقتیه یه نمره اون چیزا عوض میشه همه صحنه رو خالی میکنند ... خودمم یک ایرانیم ولی سعی میکنم ایرانی نباشم ... ما قبلا چی بودیم الان چی شدیم ... شدیم جک روز مردم دنیا ... متاسفم .. همین!!) نمونه ها ... همه طرف دار آدریانو بودند ... یادم میاد تا آدری گل میزد توفروم میگفتند امپراطور ... ولی تا وقتی چیزی میشد از یه زن .نده هم بد تر میشد پیش شما ویه ری ... ایبراهیموویچ وقتی میخواست بره .. و ..... الانم این فاکتی رو نشونه گرفتین ...!!!!!!!!!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
طرفداران اینتر اصلا خودشون مهم نیستند چه برسه به پستشون که بخونم !!! اما بازهم از رضا و در کنارش احسان بابت پخش زنده دادگاه تشکر می کنم !!! من الان خوندم کف کردم !! خیلی فاز داد !!! قهرمانی و کم شدن امتیاز از اینتر اصلا مهم نیست !فقط در صورتی که بره دسته 2 من خوشحال می شم !!!! دوستان من یه حسی بهم می گه موجی رو ترورش می کنند !! :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی