پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موراتوپولی

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1009 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با شنیدن این خبرها واقعا جان تازه ای گرفتم موجی ادم بسیار باهوشی هست الکی ریکس نکرده مطمعا مدرارک لازم را داره که امده وسط و شرایط را خوب دیده که بعد از چهار سال سکوت یک دفعه با این همه مدرک امده و کاملا مشخصه با برنامه داره جلو میره موجی خیلی مردی ای کاش میشود جلوی دادگاه بودیم و اسمت را صدا میزدیم!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه زمانی بود که فاکتی به جام 2006 که از یووه گرفته بود می گفت : جام عدالت ! امروز پسر فاکتی گفته به نظر من بهتره اینتر خودش این جام رو پس بده. چون جامی که اینقدر پشت سرش حرف و حدیث باشه لزومی نداره توی تاریخ اینتر باشه تا تاریخمون پاک باشه ! :دی: خیلی گاردشون رو عقب کشیدن ! از کجا رسیدن به کجا :دی:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

راستش توو قضیه کالچوپولی هیچی سوزناک تر از حرف موراتی نبود : اینتر مانند سایرین کثیف نیست . . . >:(

البته این که مشخصه ، چون اونا از یه لحاظ دیگه کثیفن ! ;D

ولی برای پی بردن به این مسئله ، فقط کافیه یه کمی صبر کنین ! در آینده ی نزدیک خیلی چیزها فاش خواهد شد !

حقا که تیفوسی هستی قاسم! همون وقع هم قاسم به سهیل گفت - که بعد چون پستشون اسپم بود پاک شد :دی: قبل از اینکه اون دختر کوچولویی که اون موقع تو آوتار سهیل بود بره مدرسه ، حقایق روشن میشه! موجی خیلی هم به موقع این کارو کرد این ارائه ی مدارک دقیقا در حالیکه اینتر با اون خوزشون دچار توهم شده بودن به خصوص بعد از اینکه مورینیو تو اون کنفرانس مطبوعاتی لوگوی اینتر رو بوسیده بود :sick: نمی دونم بعد از مجازات های احتمالی اینتر بازم قراردادشو تمدید می کنه یا نه ، ولی حاقلش اینه اینا که نیم قرنه دارن تو آرزوی فینالِ سی ال می سوزن حتی اگه برن فینال هم دیگه فرقی نداره :2qcmh45:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب خبرهای جدیدی هست. فدراسیون فوتبال ایتالیا هم رسما پرونده رو باز کرده و امروز دادگاه ناپل مدارک رو بعد از تایید به فدراسیون تحویل داده. فدراسیون فوتبال ایتالیا روزهای خوبی رو نمی گذرونه. سال 2006 زیر فشارها یوونتوس رو به خاطر مسائلی به سخت ترین مجازات رسوندند که حالا نمی دونند امروز با اتفاقات بدتر از اون چیکار کنند. برخلاف 2006، الان مکالمات مستقیمی هست بین مدیران تیم ها و داور (فاکتی-دی سانتیس) یا مربی تیم و طراح داوران ( اسپالتی-برگامو) و ملاقات ها و مسائل دیگه که خیلی پیچیده تر از سال 2006 هستند. برگامو هم دیشب توی تلویزیون Rai گفته که با فاکتی شام خورده بود و خیلی دیگه از مدیران یا دوستان فوتبالیش، ولی یادش نمیاد هدیه ای گرفته باشه، شاید برای کریسمس هدیه گرفته باشه که ربطی به فوتبال نداشته و مسئله ی سنتیه. برگامو بار دیگه تاکید کرده که من با همه ی مدیرها صحبت می کردم و این کار خیلی معمولی بود اون موقع. اما گاتزتا نوشته که الان فدراسیون فوتبال ایتالیا توی مخمصه ی بدی قرار گرفته، شاید موجی خیلی راحت بگه یا همه گناه کار اند یا همه بی گناه، ولی اگر مشخص بشه یوونتوس بی گناه جریمه شده در مقابل کاری که همه می کردند، یوونتوس می تونه از فدراسیون فوتبال ایتالیا شکایت کنه و درخواست 200 میلیون یورو غرامت کنه. و اگر همه بی گناه نیستند، فدراسیون فوتبال ایتالیا باید به همون شکلی که با یوونتوس برخورد کرد با خیلی ها برخورد کنه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اخبار جديد ديگه واقعا مخ ادم رو مي سوزونه اينكه اقاي كارارو دستور ميداده به برگامو كه داوراني بفغرسته براي ييوه كه بهش كمك نكنند. واقعا مديران چهار سال پيش يووه تو خواب خرگوشي بودند.. اقاي موجي متشكريم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خبر خوبی بود رضا. فقط برام خیلی زوره. یعنی فدراسیون دو تا راه داره یکی اینکه هر جوری با یووه رفتار کردن با باقی تیم ها هم همینطور رفتار کنند. یعنی همه برن سری بی!!!! دو قبول کنند که اون دوران اینطوری بوده و به یوونتوس غرامت بدهند!!!! از این دو راه هیچکدوم خوشم نیومد. اولی که خب چیزی دست ما را نمیگیره. و دومی بدتر. فدراسیون ایتالیا 4 سال عمر ما را هدر داد. اگر اون یوونتوس 2006 فدراسیون فقط مثل میلان جرمیش میکرد به قول یکی از دوستام یوونتوس الآن اسکودتو 33 را هم با کاپلو فتح کرده بود بعلاوه قهرمانی در لیگ قهرمانان و دیگر جام ها!!!!!!!!!!!!!! باید یک فکر عاقلانه تر کرد!!!!!!!!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظرم یووه غرامت رو قبول نکنه. باید با همه همون جوری که با یووه برخورد شد برخورد بشه. حساب کنید اینتر بره سری ب. تا بیان خودشون رو جمع کنند 4-5 فصل طول میکشه. خیلی از بازیکناشون میرن. اما اگر نرن سری ب همه تو تیمشون می مونند. و ساختار تیمیش حفظ میشه. باید کاری کنیم که تیمشون از هم بپاشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه بشه 200 میلیون رو بزنیم به جیب چی میشه ... ;D مسی و رونالدو رو با هم میخریم میندازیمشون رو نیکمت افتخار تماشای بازی های پینتوریکیو از نزدیک داشته باشن

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اگه این پرونده در کمترین شرایط مجازات برای اینتر هم پیش بره، فک کنم از لیگ قهرمانان حذفشون کنن اون وقت یووه با پنجم شدن می ره لیگ قهرمانان! اما اینکه همه برن سری ب هم از یه لحاظ خوبه و هم از خیلی لحاظ دیگه بد! اگه میلان و اینتر برن سری ب، کار واسه یووه خیلی راحت می شه. روما هم تیمی نیست که بخواد با یووه بجنگه. زارت و زورت قهرمان می شیم! اما نکته ی بدش اینه که لیگ ایتالیا کاملا از هم می پاشه و این بدترین ضربه به فوتبال ایتالیاس! در اون صورت باید تا 3-4 تا جام جهانی قید ایتالیا رو بزنیم که خوب اتفاق جالبی نیست! بارها و بارها گفتم، دیگه کسی حماقت فرستادن تیم به سری ب رو تکرار نمی کنه. فوتبال ایتالیا به اندازه ی کافی سر قضیه ی یووه ضرر کرد، دیگه اون اشتباه رو تکرار نخواهد کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زدن تیم مارو نابود کردن بی شرفا، ببین چی داره هر روز پیدا میشه ! تا دیروز می گفتند موجی و یووه کنترل سری آ رو در دست داشتند، حالا نگو واقعا همونطور که موجی می گفت، فقط قصد داشت بین این بازی قدرت از یوونتوس دفاع کنه و یوونتوس این وسط اصلا مظلوم بوده ! دوتا مکالمه از گالیانی منتشر شده که از برگامو می خواد داوری بزاره که به یوونتوس ضربه بزنه ! بهش میگه این داور خوبیه، گالینی میگه اگر به ضرر یووه اشتباه کنه حرفی نیست !! الانم هم سایت ویرجیلیو، متن و فایل صوتی مکالمه ی گالیانی با برگامو گذاشته، که برگامو میگه این یوونتوس هم داره برای ما مثل یه تومور میشه! الان به من گیر دادن که کاری کردم تا ابراهمویچ بازی جلوی شما محروم باشه. گالیانی جواب میده که نگران نباش، من حواسم هست. بعد هم برگامو به گالیانی میگه با کمک تروفلونی(داور) گزارش بازی در مورد خطایی روی کاکا رو تغییر میده، کسی هم متوجه نمیشه چون حق این رو دارم که اعلام کنم نسخه ی فرستاده شده به فدراسیون معتبر نیست، بعد اون که ویرایش کردیم رو می فرستیم !

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

زدن تیم مارو نابود کردن بی شرفا، ببین چی داره هر روز پیدا میشه ! تا دیروز می گفتند موجی و یووه کنترل سری آ رو در دست داشتند، حالا نگو واقعا همونطور که موجی می گفت، فقط قصد داشت بین این بازی قدرت از یوونتوس دفاع کنه و یوونتوس این وسط اصلا مظلوم بوده !

دوتا مکالمه از گالیانی منتشر شده که از برگامو می خواد داوری بزاره که به یوونتوس ضربه بزنه ! بهش میگه این داور خوبیه، گالینی میگه اگر به ضرر یووه اشتباه کنه حرفی نیست !!

الانم هم سایت ویرجیلیو، متن و فایل صوتی مکالمه ی گالیانی با برگامو گذاشته، که برگامو میگه این یوونتوس هم داره برای ما مثل یه تومور میشه! الان به من گیر دادن که کاری کردم تا ابراهمویچ بازی جلوی شما محروم باشه. گالیانی جواب میده که نگران نباش، من حواسم هست. بعد هم برگامو به گالیانی میگه با کمک تروفلونی(داور) گزارش بازی در مورد خطایی روی کاکا رو تغییر میده، کسی هم متوجه نمیشه چون حق این رو دارم که اعلام کنم نسخه ی فرستاده شده به فدراسیون معتبر نیست، بعد اون که ویرایش کردیم رو می فرستیم !

سلام ، این مکالمات صوتی از کجا می آن؟! و چه جوری اصل و تقلبی بودنش رو تشخیص می دن .
یک جورایی باور تمام این اتفاقا خیلی سخته!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا هرچه بیش تر این مکالمات منتشر می شه بیش تر حرص و حسرت می خورم !!! یووه رو نابود کردند !!!! من واقعا تو دلم می گم گور بابای انتر و میلان که چه بلایی سرشون میاد ! 200 میلیون اگر غرامت به یوونتوس بدهند ! یووه شاید بتونه یک هزارم ضرری که بهش رسیده بود رو بازسازی کنه !!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
بابا غرامت چیه؟ بندازن سری ب تیمهای متخلف رو. این جوری آدم دلش خنک میشه. چه زجری کشیدیم از تبعدیمون به سری ب بوده. بزار یه خورده هم اینتر بکشه. من جای مدیرای یووه باشم غرامت نمیگیرم. همون کاری که با یووه کردن باید با اینتر و تیمهای متخلف کنند.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آخه محسن قبول داری اون طوری فوتبال ایتالیا کلا به فنا می ره؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

حقا که تیفوسی هستی قاسم! همون وقع هم قاسم به سهیل گفت - که بعد چون پستشون اسپم بود پاک شد :دی: قبل از اینکه اون دختر کوچولویی که اون موقع تو آوتار سهیل بود بره مدرسه ، حقایق روشن میشه! موجی خیلی هم به موقع این کارو کرد این ارائه ی مدارک دقیقا در حالیکه اینتر با اون خوزشون دچار توهم شده بودن به خصوص بعد از اینکه مورینیو تو اون کنفرانس مطبوعاتی لوگوی اینتر رو بوسیده بود :sick: نمی دونم بعد از مجازات های احتمالی اینتر بازم قراردادشو تمدید می کنه یا نه ، ولی حاقلش اینه اینا که نیم قرنه دارن تو آرزوی فینالِ سی ال می سوزن حتی اگه برن فینال هم دیگه فرقی نداره :2qcmh45:

به من گفت؟؟ :دی:

یادش بخیر اون کوچولوی گوگولی نازو

بازم بذارمش ؟ :biggrin:

--------------------------

ولی اینکه شمامیگین همه تیم های مجرم دیگه برن سری بی

معادل این میشه که کل لیگ ایتالیا بشه هم سطح لیگ اتریش و سوئد و...

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

آخه محسن قبول داری اون طوری فوتبال ایتالیا کلا به فنا می ره؟

موقعی که یوونتوس رو سری ب فرستادن فوتبال ایتالیا به فنا نرفت؟با نبودن اینتر فوتبال ایتالیا به فنا میره؟قطعآ اگر یوونتوس رو نابود نکرده بودن و با اون روندی که یوونتوس اون موقع داشت قهرمان اروپا شده بود.اینتر فوتبال ایتالیا رو به نفع خودش نابود کرد.ضعف یوونتوس و میلان = ضعف فوتبال ایتالیا

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
دقیقا صحبت من هم همینه. فوتبال ایتالیا سر قضیه ی یووه خیلی ضرر دید. حالا دیگه اون اشتباه رو تکرار نمی کنه که بخواد میلان و اینتر رو بفرسته سری ب.

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
یوونتوسیا مثه اینتریا نیستن بخوان بخاطر خودشون بقیه رو نابود کنن . اگه اینتریا اینو دوس داشتن بخاطر این بوده که احتمالا هیچ راهی واسشون برای قهرمانی باقی نمونده بوده (دیگه وقتی با کمک داورا هم نمی شده) یوونتوس همچین چیزیو نمی خواد و نیاز نداره . روشن شدن حقیقت از همه چیز مهمتره

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

دقیقا صحبت من هم همینه.
فوتبال ایتالیا سر قضیه ی یووه خیلی ضرر دید.
حالا دیگه اون اشتباه رو تکرار نمی کنه که بخواد میلان و اینتر رو بفرسته سری ب.

غلط میکنن نفرستن.مگه یووه تیمی نبود که 8 تا بازیکنش تو فینال جام جهانی بازی میکردن؟ انتر رو نفرسته سری ب که چی؟ که مبادا ماتراتزی روحیه ی لطیفش آسیب نبینه؟ میلان برای چی نره سری ب؟ واسه که این آمبروسینی و پیرلو ی فسیل دائم بخوان جای جوون تر هارو تنگ کنن؟ ... لق فوتبالی که بخواد با نا حق بازی اینجوری و به این وسعت،قهرمان جهان بشه.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
زدن تیم ما رو درب و داغون کردن اونوقت شما غصه لیگ ایتالیا رو میخورین به درک که نابود میشه لیگی که اینتر توش سروری میکنه باید هم نابود بشه زنده باد لوچیانو موجی :-*

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی