پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موراتوپولی

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1008 پاسخ برای این موضوع

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
چه شود! :دی:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
همون سال که یووه رفت سری بی موجی تو یه مصاحبه مفصل گفته بود هدف اصلی و وبعدی مافیا اینتره منتظر روزای نه چندان دوری باشید که همین اتفاقات دامان اینترو میگیره( تو روزنامه گل خونده بودم مصاحبه شو) من که به حرف موجی ایمان دارم!! حالا شاید نره سری بی ولی ناجور لهش میکنن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب هنوز خبری از دادگاه نیومده.خیلی دلشوره ی عجیبی دارم از صبح،کاش دادگاه هم پخش مستقیم داشت :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این مدت نمی تونستم بیام، این پست های این مدتم : همیشه میگفتم هیچوقت خبری رو جدی نمی گیرم تا وقتی همه خبرگذاری های معتبر که صرفا ورزشی نیستند (رویترز، آسویشتد پرس، ای آف پی و... ) به صورت گسترده بهش بپردازند، که بالاخره امروز قضیه کالچوپولی انعکاس گسترده توی خبرگذاری های غیر ورزشی داشت. حتی توی تیترهای صفحه ی اول یاهو هم اومده بازگشت کالچوپولی ! باشگاه یوونتوس هم امروز رسما وارد ماجرا شد و با منتشر کردن بیانه ای خواستار رفتار عادلانه و برابر شد. یوونتوس اعلام کرد ما به قاضی های دادگاه ناپل اعتماد داریم و امیدواریم به مدارک جدید و متهمان جدید متفاوت نگاه نشه و مطمئینم که اینطور نخواهد نشد. ما مسائل رو زیرنظر داریم و پیگیر خواهیم بود و درصورت لزوم از طرق قانونی به پیشبرد پرونده کمک خواهیم کرد. دیروز آباته و پالاتزی (از افراد بالارتبه ی فدراسیون) ملاقات خصوصی داشتند تا در مورد اینکه آیا پرونده ی کالچوپولی باید دوباره باز بشه یا خیر بحث کنند. گمانه زنی ها در مورد اتفاقاتی که خواهد افتاد بیشتر شده و حالا مطبوعات بیشتر از مجازات اینتر حرف می زنند. اما اینطوری که من خوندم خطری میلان رو تهدید نمی کنه، چون میلان برای این جرم یه بار مجازات شده و طبق قانون ایتالیا نمی تونه برای یک جرم دوبار در دو مقطع مجازات بشه. امروز ولی اتفاق خیلی بزرگتری اتفاق افتاد که خبر مهمی بود، مکالمه ای از فاکتی و دی سانتیس منتشر شد توی ایتالیا که باعث شد ماجرا کاملا وارد مرحله ی جدیدی بشه. ارتباط برقرار کردن با داور خیلی سنگین تر از ارتباط با مسئولین فدراسیونه. اونجا همه می خوان ادعا کنند که رابطه با مسئولین معمولی بوده ولی مکالمه ای که از فاکتی با دی سانتیس منتشر شده به صراحت خلاف بند 1 قانون صداقت (وفاداری) چون ارتباط برقرار کردن با داورها خلاف قانونه (بند 1 همون قانونیه که یوونتوس به خاطر رعایت نکردنش مجرم شناخته شد) و حتی گفته میشه این مدرک سنگین تر از تمام مدارکیه که علیه موجی بود. لینک خبر توی گاتزتا قضیه خیلی پیچیده تر از قبل شده. حتی دی سانتیس توی یکی از کانال های تلویزیون ایتالیا گفته که یه شخصی بود از طرف اینتر مرتب باهاش تماس می گرفت که اگر لازم شد (و پرونده ای شکل گرفت) اسمش رو فاش می کنه. خود ماسیمو دی سانتیس یکی از اصلی ترین متهمان کالچوپولی بود که 5 سال از فوتبال محروم شده. ------------ امروز هم کاپلو گفته اون اسکودتو ها متعلق به یوونتوس هستند و در زمین برده شدند. ----------- در مورد این مکالمات تلفنی با داور، این عین قانونه : 4. The companies and their executives, licensed, and the person referred to in paragraph 5, it is forbidden to maintain relations of habitual, or otherwise designed to achieve advantages in sports activity, with components of the organs of sporting justice and with members of the Italian Referees (AIA). تیم ها، مدیرانشان یا افراد تحت لیسانس اون تیم حق ندارند با افرادی که در پاراگراف 5 اومده ارتباط عادی و دائمی برقرار کنند (یعنی به طور مداوم یا مقطعی با مثلا داور در ارتباط باشند) چون این ارتباطات باعث میشه در فعالیت های ورزشی امتیازی نسبت به بقیه داشته باشند. اون افراد شامل قاضیان و اعضای سیستم قضایی و داوران میشه. یعنی مدیران یه تیم حتی حق ندارند تماس بگیرند و کریسمس رو به یه داور تبریک بگند، چون ممکنه موجب دوستی بشه و باعث بشه نسبت به دیگران امتیازی داشته باشند پیش اون شخص. گفتم دیروز، ارتباط با داورها خیلی حساس تر از ارتباط با مسئولین فدراسیونه و صرف ارتباط خلاف قانونه. ----- وضع خراب خراب شده ! موجی قول داده بود مدارک بیشتری رو کنه، امروز تیم حقوقی موجی مکالمه ای توی ایتالیا پخش کرده بین اسپالتی و برگامو !!! برگامو به اسپالتی میگه کمک داورای خوبی برات فرستادم، مگر اینکه اتفاقا خاص بیفته. پیسکارا رو فرستادم که برای ما شماره 1 بوده، گریسلی هم فرستادم که حرف نداره، می تونی مطمئن باشی که ازت حفاظت میشه. خوب، موفق باشی ! پائولو تروفینو از وکلای موجی گفته، این مکالمات از همون جایی اومدن که مکالمات یووه اومدن، چرا 4 ساله هیچکس به اینا توجه نمی کنه و سال 2006 نادیده گرفته شدند ؟ ----- 11 فبریه 2005، قبل از بازی کاپ اینتر فاکتی و پایرتو در مورد داورهای بازی صحبت می کنند و مکالمه اینطور تمام میشه : Pairetto: "See you soon, I recommend eh, you know things are always private, eh, you know these things here ..." Facchetti: "Yes, yes, I agree" Pairetto: "That's something between us." (پایرتو از فاکتی می خواد که صحبت هایی که بینشون رد و بدل شده بین خودشون بمونه.) برگامو هم به مدیاست گفته : با دلاولا، آلیبرتی و موراتی شام هم خورده. گفته من هیچوقت انکار نکردم که همه سراغ من میومدند و همیشه می گفتم این مسائل اون زمان توی سری آ معمولی بود. ----- یکی از مدیرهای اینتر که اسمش سخت بود گفته این چیزهایی که پخش میشه کشف خاصی نیست و هیچ مشکلی توی این مکالمات نیست و کار غیرقانونی صورت نگرفته و این ها دارند از هیچ و پوچ این جنجال ها رو می سازند. دی سانتیس گفته : اون زمان من با همه مدیرها در ارتباط بودم و یه مسئله ی معمولی بود و فکر نمی کنم کار غیرقانونی کرده باشم. با خیلی های دیگه هم در ارتباط بودم. من همون سال 2006 هم گفتم که من با خانواده ی فاکتی رابطه ی دوطرفه داشتم. که اون موقع ازم شکایت کردند و منو مجبور کردن نامه ی معذرت خواهی بنو یسم. ولی حالا می بینید که دروغ نگفته بودم. موجی گفته بود منتظر 13 آپریل باشید مدارکی جدیدی دارم ؟ لاستمپا از منابعی فهمیده (ادعا کرده فهمیده) که مدرک مهمی که موجی در اختیار داره که رئیس یک باشگاه به طراح داوران میگه : برو خونه پیش بزرگترین سهام دار، و اون بهت یه هدیه میده ! توی مکالمه اسم برده نمیشه، ولی لاستمپا نوشته از روی صدا مشخصه که موراتی داره صحبت می کنه و اشاره داره به فاکتی. البته این مکالمه نیاز به تایید صحت داره از طریق پلیس ایتالیا. ولی فعلا بعضی سایت های مهم ایتالیایی از جمله ویرجیلو این موضوع رو "بمب موجی" خطاب کردند. -=-=-=-=-=-=- امروز روز موعود بود ! برم سراغ اخبار ببینم چیزی اومده یا نه ! :4:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
خب نام ديگر كالچوپولي farsopoli است كه كلمه فارس تو اون قرار داره... نكنه اين كلمه با خودمون ارتباط داره؟
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ساعت 9:25 دقیقه : موجی وارد دادگاه میشه با تشویق حضار روبرو میشه. ساعت 9:30 دقیقه : برنامه دادگاه اعلام میشه و گفته میشه که ابتدا مکالمات که موجی آورده شنود خواهند شد و بعد هم وکیل موجی از آریکیو خواهد پرسید چرا این مکالمات مورد توجه قرار نگرفته اند در تحقیقات سال 2006. 9:45 : بعد ازون هم بررسی خواهد شد که آیا مدارک جدید برای باز کردن پرونده ی کالچوپولی کافی خواهد بود یا نه. 9:50 : موجی خیلی ریلکس به نظر می رسه و به خبرنگارها میگه امروز من حرف نمی زنم، وکیل ها حرف می زنند. 9:55 : به تعدادی از هوادارهای یوونتوس که جلوی دادگاه تجمع کردند اجازه ی ورود به دادگاه داده میشه. 10:00 : تروفینو (وکیل موجی) شروع می کنه به پرسیدن سوال هاش از آریکیو. 10:10 : وکیل موجی از دادگاه می خواد که به 75 مکالمه ای که آورده شده گوش داده بشه. و همچنین درخواست می کنه جلسه ای ترتیب داده بشه برای شنود 3 هزار مکالمه ی دیگه ای که آماده شده اند. 10:15: قاضی دادگاه قبول می کنه. که مکالمات گوش داده بشند و اعلام می کنه به دلیل ارتباط این مکالمات با این پرونده، و به دلیل اینکه سال گذشته در جلسه ی دادگاه اعلام شد مدارکی که به این دادگاه مربوط اند می توانند ارائه بشوند، قانونا موجی می تونه درخواست شنود این مکالمات رو بده. 10:20: وکیل موجی از آریکیو می پرسه آیا از این اطلاعات با خبر بوده ؟ آریکیو میگه، بله، خبر داشتم که فاکتی با برگامو صحبت می کنه. ولی خبر نداشتم که موراتی به خونه ی برگامو می رفته. 10:37 : وکیل موجی یه سی دی به قاضی میده شامل 3 هزار مکالمه ی دیگه، قاضی بعدا تصمیم میگیره برای جلسه ی شنود در هفته ی آینده. 10:42: قاضی میگه باید این مدارک بررسی بشوند. این می تونه منجر به باز شدن کامل پرونده ی کالچوپولی بشه. 10:47: با تایید قاضی برای بررسی مدارک جدید، احتمال مجازات شدن و حذف شدن قهرمانی اینتر بسیار بالا رفت. 10:57: یک ساعتی هست که شنود مکالمات ادامه داره، جو بسیار پر از تنشه، همه ی حضار می تونند استرس و تنش حاکم بر دادگاه رو حس کنند. 11:00: دفاعیات دست و پا شکسته از گایدو روسی، روسی اعلام می کنه که تو چند روز گذشته تهدید به مرگ شده و این حرفا. 11:05 : توتوسپورت خبر تصمیم قاضی رو میزنه و می نویسه اینکه قاضی قبول کرد بررسی ها روی اینتر انجام بشه قدم بزرگی بود که می تونه منجر به چرخش اتهامات بشه. 11:05 : اریکیو میگه مکالمه ی فاکتی با کولینا رو در سال 2006 ما ترنسکریپت کرده بودیم برای دادگاه، ولی بع به این نتیجه رسیدیم که این مکالمه اهمیتی برای پرونده نداره. این جمله با خنده ی حضار روبرو میشه. 11:10 : آریکیو با این حرف خودشو توی مخمصه می ندازه، الان متهم شده به مخفی کاری اسناد و ممکنه براش دردسر ساز بشه. 11:15: وکیل موجی به آریکیو میگه : اما به جاش فکر کردی مکالمه ی همسر برگامو با او در مورد شام خیلی اهمیت داره احتمالا ؟ 11:30 : اولین حرکت موجی، مستقیم به چهره ی آریکیو نگاه می کنه و میگه، می خوام بدونم بعد از چیزایی که امروز گفتی باهات چیکار می کنند ! 11:45 : نیکولاس پنتا در دفاع خودش گفته این پرونده داره دچار غفلت بزرگی میشه. چرا خبری از مکالمات موجی در موقع خرید ویرا نیست ؟ چون اون می دونست کنترل میشه و خودشو با سیم کارت های سوئیسی محافظت می کرد. بعد هم میگه که از وقتی داره این پرونده رو دنبال می کنه مرتب تهدید به مرگ میشه. 11:59 : هرچی بیشتر پیش میریم آریکیو با عصبانیت و تندی بیشتری حرف می زنه. 12:00 دادگاه درخواست استراحت کوتاه می کنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بعد از استراحت دادگاه بسیار پرتنش و شلوغ شده و شبیه جلسات پارلمان ! همه داد می زنند، می خندند و...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
327 خداییش داری خیلی حال میدی وامیدامون داره زنده میشه واقعا حقته که سمبل یووه شدی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
منبع خبر هم بگو تا ما بريم تو اون سايت..........

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
منبع اخبار رضا سیکوریته :دی: سیات گل رو نگاه کنین.مسخره های درپیت سايت گل- به گزارش روزنامه كوريره دلو اسپورت، گيدو روسي، كميسر سابق فدراسيون فوتبال ايتاليا كه در سال 2006 به دليل رسوايي هاي كالچوپولي قهرماني هاي يوونتوس را به اينتر داد، اخيرا تهديد به مرگ شد. نامه اي كه در آن روسي و خانواده اش به اقدامات خشونت بار و مرگ تهديد شده بودند توسط مردي ناشناس زماني كه روسي در راه بازگشت به خانه اش بود، به او داده شد. اين اتفاق در حالي رخ داد كه تنها چند روز ديگر دادگاه كالچو پولي در ناپل از سر گرفته خواهد شد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عكس العمل سران انتر چطور بوده؟ موراتي اظهار نظري نكرده؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خب خب خب میبینم که رضا اخبار من رو کپی می کنه :دی: :Facepalm: واقعا قضیه داره به جاهای جالب کشیده میشه! الحق که مدیر واقعی یووه همین موجی عزیزه :love: الان رضا میاد منو بن می کنه :دی: اینو داشته باشین: :victory2: : 1:26تروفینو، وکیل موجی دوباره سوال هاشو به شکل طعنه آمیزی از آریکیو شروع می کنه : اتهامات یوونتوس و میلان بسیار شکننده اند، در بازی میلان و یوونتوس، مادر همه ی بازی ها (!) کولینا، تروفولنی و پاپرستا داوران بودند. (رو میکنه به آریکیو و میگه) ایا می تونی تایید کنی که هیچکدام این ها دوستان موجی نبودند؟ آریکیو میگه : البته که کولینا نبود. و تروفونی و پاپارستا هم همینطور، هرچند پاپارستا تماس می گرفت و به ملاقات موجی هم رفته بود بعد از بازی توی رجیو، ولی نمیشه گفت دوست بودند. تروفولنی مثل پسر برگامو بود، هرچند هیچ مدرکی در ارتباط با یووه علیه او نیست. وکیل موجی میگه : پس من میگم این اتهام کلاه برداری ایراد داره، چون این سه داور حتی دوستان یوونتوس هم نبودند. بعد ادامه میده که چهارم که یووه متهم به ارتباط باهاش بوده دی سانتیس بود : همون کسی که در 3 بازی آخر فصل به یوونتوس ضربه زد اشتباهاتش، آقای آریکیو، میشه به من بگید توی کدوم مکالمات بود که شما دی سانتیس رو بخشی از سیستم موجی دونستید ؟ آریکیو : اول بگم، فقط دو بازی بود، نه سه بازی، در مورد مکالمه دی سانتیس... وکیل موجی صحبت هاش رو قطع می کنه و میگه : سوال های من تمام شد !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دادگاه تمام شد، قاضی 20 آپریل رو به عنوان جلسه ی بعدی مشخص کرد و اعلام کرد که باید تحقیقات صورت بگیره و 3 هزار مکالمه ی مورد نظر موجی شنود خواهند شد که شامل صحبت های مدیران خیلی از تیم های سری آ می شوند. قاضی اشاره می کنه تمام مدارکی که در دادگاه اصلی کالچوپولی 2006 نادیده گرفته شدند بررسی خواهند شد. هیچکدوم از وکلا با تصمیم قاضی مخالفت نمی کنند و دادگاه خاتمه پیدا می کنه. این دادگاه یه پیروزی قاطعانه برای تیم موجی بود ! رضا میگه:(مطمئن نیستم دادگاه تمام شد، یا شنود مکالمات! :دی:) :lol:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باز خوبه اینا رو گفتی که من گفتم، پستای قبلی رو بدون ذکر نام نویسنده همینطوری می نوشتی برای خودت. اکثر سایت های ایتالیایی و خبرگذاری ها گزارش زنده رو داشتند می نوشتند. تیم موجی با پیروزی کامل از دادگاه بیرون اومد و موفق شد پرونده ی کالچوپولی رو دوباره باز کنه. اون حرکت آخر وکیل موجی هم به شدت آریکیو رو تحقیر کرد و سوتی بدی ازش گرفت. تو یوونتوز همه دارند اون تیکه رو تحسین می کنند. وقتی آریکیو گفت، 3 بازی نبود و 2 بازی بود، در واقع توی تله ی وکیل موجی افتاد، مهم نیست چند بازی بود، مهم این بود که توی بازی هایی دی سانتیس اصلا به یووه ضربه می زد. بعد که اومد بقیه اش رو بگه وسط حرف پرید گفت سوالای من تمام شد :lol: واقعا حماسی بود این تیکه ! :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یه سوال،این آریکیو کی بود؟؟؟

و
تصویر
کاملا درسته

تصویر
فعلا،تا بعد ببینیم چی پیش میاد

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
پس از مدتها سایت گل یه خبر خوب زد و گفت که سايت گل- با توجه به مدارك جديدي كه توسط دادگاه شهر ناپل در مورد پرونده كالچوپولي ارائه شد، شايد ماسيمو موراتي، رئيس متمول باشگاه اينتر مجبور به فروش و ترك اين باشگاه شود. روز دوشنبه موراتي دلايل فروش باشگاه توسط پدرش، آنجلو موراتي، در دهه 60 را به خبرنگاران توضيح داد. او گفت كه فشار رسانه موجب فروش باشگاه توسط پدرش شده بود. و در حال حاضر او نيز با توجه به مستندات باشگاه ناپل تحت فشار قرار دارد. او در مصاحبه با توتو اسپورت گفت:" ما به مرحله اي رسيده بوديم كه توسط رسانه ها و زير فشار انتقادات آنها له شده بوديم. اكنون وضعيت ميليون ها بار بدتر است." اين روزنامه توريني ادعا كرد كه با مداركي كه دادگاه شهر ناپل در مورد تماس مسئولان باشگاه اينتر با مسئولان كميته داوران در دست دارند، موراتي به آينده در اين مي انديشد و ممكن است مجبور به فروش اينتر شود." ولی بازم یه اشتباه بزرگ توش داره مدارک جدید رو موجی ارئه داد نه دادگاه ولی به هر حال خبر خوبی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بعد از خروج موجی از دادگاه هوادارای یوونتوس که جلوی دادگاه تجمع بزرگی کرده بودند به شدت تشویقش کردند و براش سرود خوندند و اسمش رو صدا زدند. موجی به رادیو-رادیو گفت بعد از دادگاه : خیلی خوشحالم که هنوز کسانی هستند که من رو حمایت م یکنند و توی این سختی ها کنار من هستند.

ازش پرسیدند وقتی مکالمه ی فاکتی و برگامو رو شنیدی چه احساسی داشتی ؟ گفته احساس خاصی نداشتم، لبخند زدم چون از قبل می دونستم.

اینم عکس دادگاه :

[img width=480 height=300]http://static.sky.it/static/contentimages/original/sezioni/sport/calcio_italiano/2010/04/13/moggi_processo_napoli_ansa.jpg[/img]

آریکیو مسئول پرونده ی کالچوپولی و کسی بود که مسئول بررسی و تحقیق توی مکالمات ضبط شده بود و هیچکدوم ازین مکالمات رو سال 2006 لیست نکرده بود.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا خيلي اخبار خوشحال كننده است.من كه ارزش اين دادگاه رو از برد انتر بيشتر ميدونم... واقعا دارم از شادي بال در ميارم :samvetesmiley:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فقط عيب دادگاه اينه كه خيلي طولانيه كاش نتيجه رو اعلام ميكردن امروز اما چيزي كه معلومه موجي يك گام ديگر جلو رفته اين خيلي مهمه فورزا لوچيانو

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
عالی شد. عالی شد. موجی دوستت داریم. تو رو اندازه الکس و جیجی دوست داریم. واقعا نشون دادی که یه یوونتوسی واقعی هستی. اون تیکه وکیل موجی که به آریکیو میگه حتما مکالمه همسر برگامو با برگامو در مورد شام اهمیت داشته. :laugh3:اونم باحال بود.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی