پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موراتوپولی

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1008 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
الیار خودت میفهمی داری چی میگی ؟ :Facepalm: منظورتو اصن متوجه نمیشم من یکی حداقل !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
همین که فقط محرومیت موجی رو ببخشند برای ما بسه و البته اسکودتوها رو از اینتر پس بگیرند

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اره از اينتر بگيرن عالي ميشه موجي هم كه محروميتش پرت شه ديگه نور الان نور ميشه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
محرومیت موجی که لغو نمی شه! موجی هم به اندازه ی کافی گندکاری کرده بود! در حال حاضر بهترین اتفاق اینه که اسکودتوی 2006 رو بدن به Roma که واقعا عالیه. البته اینتر هم محاله بری سری ب.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
فعلا كه ما رو خيلي اميدوار كردن اميدوارم همه چيز رو پس بدن :2qcmh45:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
وضع خراب خراب شده ! :دی: :victory2: موجی قول داده بود مدارک بیشتری رو کنه، امروز تیم حقوقی موجی مکالمه ای توی ایتالیا پخش کرده بین اسپالتی و برگامو !!! برگامو به اسپالتی میگه کمک داورای خوبی برات فرستادم، مگر اینکه اتفاقا خاص بیفته. پیسکارا رو فرستادم که برای ما شماره 1 بوده، گریسلی هم فرستادم که حرف نداره، می تونی مطمئن باشی که ازت حفاظت میشه. خوب، موفق باشی ! پائولو تروفینو از وکلای موجی گفته، این مکالمات از همون جایی اومدن که مکالمات یووه اومدن، چرا 4 ساله هیچکس به اینا توجه نمی کنه و سال 2006 نادیده گرفته شدند ؟
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اگه اینجوری باشه و اسکودتو رو بگیرن از اینتر به رم هم که نمیتونند بدن. یا به همون یووه بدن و یا به تیم پنجم. راستی. یه اسکودتو رو به اینتر دادن آره؟ اون یکی رو هم به هیچ تیم دیگه ای ندادن. درسته؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خداترین چیزی که تو این یک هفته اتفاق افتاده صحبت های زامپارینی رئیس پالرمو بود ! مردک بی پدر و مادر برگشته گفته بهتره کالچوپولی رو فراموش کنید و ببخشید و نذارید بیشتر از این لیگ دچار آسیب بشه ! به قول رضا ، انگار پای خودش هم گیره ترسیده :دی: ولی اگر اینجوری قضیه پیش بره ، احتمالاً ایندفعه جام رو میدن به رم ، پیش بینی میکنم تا تابستان 2020 جام به تریستینا و لچه و ریمنی از سری بی برسه :دی: به قول حمید ، اینجا همه دوست دارن داور بخرن ! :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ولي اغينطور كه به نظر مياد ما از همه بي گناه تريم و گناهمون هم اينه كه در اين حد با برگامو صحبت و مكالمه نداشتيم.ماشاا... از انتر گرفته تا رجينا همه با برگامو رفيقند و هر روز با هم در ارتباطند.بهتره اسكودتو 2005-2006 رو كلا از ايتاليا خارج كنند .

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
http://goal.com/en/n...er-milan-others

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

اگه اینجوری باشه و اسکودتو رو بگیرن از اینتر به رم هم که نمیتونند بدن. یا به همون یووه بدن و یا به تیم پنجم.

راستی. یه اسکودتو رو به اینتر دادن آره؟ اون یکی رو هم به هیچ تیم دیگه ای ندادن. درسته؟

اون سال روما پنجم شد!
فیوره چهارم شد.
بله اون اسکودتوی 2005 رو هم بایگانی کردند!
برنده: برگامو!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دو موردش فکر کنم اینا بوده :

برگامو از نتیجه ای که میان یووه و میلان ( برتری یوونتوس با تک گل ترزگه در فصل 2005 ) به دست امده ابراز ناخرسندی و ناراحتی کرده است.

و یا می توان به پیام کوتاهی که میان مارتینو مانفردی به مه انی مدیر روسونری پس از تساوی میلان و لچه برای دلجویی از باشگاه میلان ارسال شده اشاره کرد.

این هم هست !!!!

مکالمه تلفنی فاکتی و برگامو 9/1/2005

فاکتی : الو پائولو، فاکتی هستم

برگامو : روز به خیر جاچینتو

فاکتی : در حال رفتن به استادیوم هستم. با برتینی هماهنگ هستیم و همه چیز اماده و مهیاست و من این مسئله را با بازیکنان، مانچینی و سایرین مطرح کردم .

برگامو : خواهی دید که یک دیدار زیبا خواهد بود.

فاکتی : خوبه .

برگامو : او ( برتینی ) برای انجام یک دیدار زیبا اماده شده .

فاکتی : بله، بله، خوبه .

برگامو : جدالی است که خواهی دید در کنار یکدیگر پیروز خواهیم شد.

فاکتی : می خواستم بگم که کار را انجام دادم . ( با بازیکنان و تیم صحبت شده که برابر عکس العمل و تصمیمات برتینی برخوردی نداشته باشند . )

برگامو : خواهی دید که همه چیز خوب پیش می رود و بعد تیم می تواند بار دیگر اعتماد خود را از سر گیرد و نتایج را از ان خود کند.

دادگاه شهر ناپل که مسئول رسیدگی به پرونده کالچوپولی هستش ، حالا یک مکالمه تلفنی از پائولو برگامو و موراتی به دست آورده که مربوط به قبل از بازی اینتر با بولونیا میشه که در جام حذفی سال 2005 اینتر 3-1 تک بازی رو برد . تو این مکالمه تلفنی که در ساعت 12:23 دهم ژانویه 2005 بدست اومده ، برگامو به موراتی میگه که گابریله ( داور بازی ) و دو کمک داور خیلی خوب برای بازی فرستاده و یسری صحبت های دیگه !

بوبو ویری هم مجدداً گفته که موراتی رابطه با برخی مقامات داشته و باید اسکودتوی فصل 2005-2006 رو از اینتر پس بگیرن .

پیش بینی شده که مجدداً یه تابستان داغ در انتظار فوتبال ایتالیا باشه !

سلام میشه منبع این خبرها را بگید؟ ( موضوع حیصیتی) :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خبري كه آقا حسين گذاشته رو من تو سايت گل ديدم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خبري كه آقا حسين گذاشته رو من تو سايت گل ديدم

لینک بده. منبع میخوام. هرچه معتبر تر بهتر.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فردا میتونه یه روز تاریخی باشه.فردا 13 آپریل هست و من امیدوارم موجی،این بزرگ مرد تاریخ یووه "مثل همیشه" به حرفش عمل کنه و ثابت کنه کالچو پولی هیچوقت نبوده

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اگه اونجوري باشه كه من شام همه رو مهمون مي كنم واي فكرشو بكنيد چه انرژي به تيم وارد ميشه موفق باشي موجي عزيز

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
همه چيز به دادگاه فردا مربوطه.اگهخ موجي موفق بشه اين انتر رو به سري ب بفرسته خودش يه موفقيته و دسته كمي از فتح اسكودتو نداره

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
بازم می گم: اینتر محاله که بری سری ب. 5 سال پیش فوتبال ایتالیا با سقوط یووه به اندازه ی کافی ضرر کرد. خیلی حماقته که اینتر رو بفرستن سری ب. درسته که همه ی ما ازش متنفریم و به قول سن لیپی اصلا تیم ایتالیایی نیست، اما حداقل داره به اسم لیگ ایتالیا و زیر پرچم ایتالیا بازی می کنه. خوش بینانه ترین جریمه ای که می شه واسه اینتر در نظر گرفت، پس گرفتن قهرمانی 2006 ازشون و دادنش به فیورنتینا (احتمالا) و شاید هم پس گرفتن یکی دیگه از قهرمانی هاشون و بایگانی کردنش. البته اگه موجی بتونه ثابت کنه کالچوپولی در کار نبوده (که بعید می دونم! چون یووه به این کار اعتراف کرد و حکم دادگاه رو پذیرفت!) اون 2 تا قهرمانی پس گرفته رو می دن به یووه و شاید قهرمانی سال پیش اینتر رو هم بدن به یووه چون یووه دوم شد. اما این اتفاقات فک کنم فقط تو خواب و رویا اتفاق بیفته!
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من فکر نمیکنم قهرمانی رو از اینتر پس بگیرن.سال پیش هم که اینتر مگه با داوری قهرمان شد؟ منظورم اینه که باید با مدرک باشه. مدارکی که موجی داره همه مربوط به سال 2006 به قبل هست و نه بعد. پس قهرمانی اینتر بعد 2006 دست نخورده هستش دیگه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
موجی گفته بود منتظر 13 آپریل باشید مدارکی جدیدی دارم ؟ لاستمپا از منابعی فهمیده (ادعا کرده فهمیده) که مدرک مهمی که موجی در اختیار داره که رئیس یک باشگاه به طراح داوران میگه : برو خونه پیش بزرگترین سهام دار، و اون بهت یه هدیه میده ! توی مکالمه اسم برده نمیشه، ولی لاستمپا نوشته از روی صدا مشخصه که موراتی داره صحبت می کنه و اشاره داره به فاکتی. البته این مکالمه نیاز به تایید صحت داره از طریق پلیس ایتالیا. ولی فعلا بعضی سایت های مهم ایتالیایی از جمله ویرجیلو این موضوع رو "بمب موجی" خطاب کردند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی