پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
سیه نا 1 بر 0 بازی رو به تیم AlbinoLeffe باخت تا کونته آمادگی خودش رو برای پیوستن به یوونتوس اعلام کنه ! :1: آتلانتا هم بازی خودش رو مساوی کرد و با اختلاف 2 امتیاز نسبت به سیه نا قهرمان شد !

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
چقدر خوب واقعا دارم می میرم از خوشحالی موندم چیکار کنم اینقدر خوشحالم جمع کنید از سری بی ورداشتن مربی اوردن که چی ؟قحت الرجال اومده مگه این همه مربی. مگه کونته تجربش از فرارا بیشتر بود فرارا چند سالم دستیار لیپی بود ولی اومد گند زد به تیم .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
فقط یه مربی بزرگ و با تجربه میتونه این تیم رو ((یوونتوس)) کنه به نظر میرسه کونته هم مثل مربیهای قبلی ناکام میمونه حتی اگه خریدهای بزرگی انجام بشه ، چون صد در صد فضای سری آ با سری بی خیلی فرق میکنه !

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
میشه گفت قطعآ سیستم فصل بعد این خواهد بود:
تصویر
به هیچ وجه رو بازیکنی مثل باستوس نمیشه حساب کرد!ولی متاسفانه ریبری رویاست.به نظر من کونته به چند دلیل حتمآ موفق میشه!
1-حمایت مستقیم آنیلی و ندود رو داره!که صد در صد رو عملکردش تاثیر داره.
2-کونته قدرت انتقالش بسیار بهتر از فراراست و بهتر میتونه بازیکنارو روشن کنه!
3-بوفون و دلپیرو رو داره که قطعآ مهمترین بازیکناش خواهند بود و عطش بیشتری برای موفقیت دارن.
4-کونته تجربه ی بالاتری نسبت به فرارا داره و البته موفقیت!
5-بازیکنای بهتری در اختیار خواهد داشت.
6-آخریشم ظاهر کونته و حرف زدنش و نگاه کردنش و... :1:

من هنوز باورم نشده کونته مربی یوونتوس هست!بعد اخراج فرارا اولین فکری که کردم این بود که دیگه محاله از بازیکنای دهه 90 یووه کسی مربی یووه بشه!ولی به آرزوم رسیدم و بهترینش هم شد!بهتر از کونته ممکن نبود!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
تا حالا همچین ترکیبی رو ندیده بودم خدا به خیر کنه :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ساعت 4 به وقت ایتالیا معرفی و کنفراس مطبوعاتی کونته خواهد بود. منتها نفهمیدم امروز یا فردا :1: فقط می دونم امروز توی تورینه تا قراردادش رو نهایی کنه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
سیستم کونته 4-4-2 کششی است که در جمله میشه 4-2-4 یعنی بازیکنان کناری و انفجاری بودن و سرعتیشان لازمه موفقیت تیم کونته است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ساعت 9 به وقت ایتالیا باشگاه سیه نا نیز رسما از کونته به عنوان مربی این تیم خداحافظی کرد و برای او در تیم جدید ارزوی موفقیت کرد. 9:10- به نظر میرسد سیستم کونته برای فصل اتی یووه سیستم 4-2-4 باشد. بنابر این رسانه ها از گزینه های احتمالی یووه برای فصل اتی می گویند. 9:40- شبکه اسکای گزارش کاملی از صعود سیه نا به سری ا، خدحافظی کونته از این تیم و حضور وی در شهر تورینو پخش می کند. همه از این روز به عنوان " روز کونته " نام می برند. 10:00- حضور انتونیو به عنوان بازیکن در یووه برمی گردد به سال 91، سالی که انتونیو نخستین قرارداد خود را با بانوی پیر منعقد کرد. در این مدت او لحظات مهم و به یادماندنی زیادی را با بیانکونری به یاد دارد. به یاد مدیریت بونیپرتی، اوج بیانکونری و جام و افتخارات همراه با مربیگری لیپی. بونیپرتی به او یاد دارد که در یووه باید پیروز بود و حالا اندره ا انیلی به او در سمت مربی چنین ایمانی را ثابت می کند. 10:10- گفته می شود کونته پیش از حضور رسمی نام مهره های دلخواه را در اختیار مدیران یووه گذاشته، بازیکنانی نظیر اینلر و سانچس در رتبه های نخست لیست او حضور دارند. 10:20- ماروتا از نام پولی به عنوان گزینه خط میانی یووه نام می برد. مهره ای که کونته به او اعتقاد دارد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
- ماروتا در پاسخ به شایعات اخیر مبنی بر فروش کیه لینی و بونوچی گفت: به فکر خرید مهره هایی هستیم که استحکام تیمی را افزایش دهد و به فکر تضعیف تیم نیستیم. 11:20 - از پرتغال خبر می رسد یوونتوس به خرید رونالدو مدافع مرکزی تیم پورتو فکر می کند و این خبر تکذیب نمی شود. 11:25- یووتنوسی با دل نری خداحافظی می کند. از باشگاه یووه در پیامی اعلام می کند که لوئیجی دل نری برای فصل 2011-2012 مربی یوونتوس نخواهد بود. مدیر انیلی، مدیران و بازیکنان از او ممنون اند و برای او ارزوی موفقیت دارند و همیشه از او با رضایت یاد می کنند. 12:15- خبر کنار گذاشتن لوئیجی دل نری رسما اعلام می شود . 12:37 - کونته مربی بانوی پیر وارد محل ویژه زمین تمرین وینوو می شود. این نخستین روزی ست که او با سمت مربی راهی وینوو می شود. در کنار وی ماروتا و پاراتیچی نیز حضور داشتند. وی از محل تمرین دیدن کرد و سپس به اتاق ویژه ای رفت تا با مدیران یووه صحبت کند. 13:20 – نظرسنجی انجام شده برای مناسب بودن انتخاب انتونیو کونته اعلام میشود و نتیجه 85.3% ارا مثبت را نشان می دهد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

[img width=480 height=320]http://www13.0zz0.com/2011/05/31/13/674726853.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
13:35 – کونته راهی ساختمان اصلی باشگاه در خیابان گالیلو فراریس می شود. طبق گزارشات رسیده کونته قراردادش را با یووه امضا می کند و همه مراحل برای رسمی شدن مهیاست تا او را از این پس مربی بانوی پیر بنامیم. 13:38 - اندره ا انیلی از خواسته خود و تیمش برای پیروزی با کونته می گوید. " می خواهیم با کونته پیروز شویم و موفقیت های گذشته را تکرار کنیم. " 13:45 - امائوری که از امدن کونته بسیار خرسند است بار دیگر اعلام می کند علاقه ای به جز بازگشت به یووه ندارد. 13:54- بار دیگر خبر از سرخیو اگرو. این ارژانتینی هر روز تصمیم جدید می گیرد. این بار مسولین اتلتیکو صحبت های گذشته خود را تایید می کنند و می گویند: اگرو به رئال نمی رود اگر یووه پیشنهاد رسمی ارائه کند او را در ازای 45 میلیون یورو به یوونتوس خواهیم فروخت . " شاید این نخستین ستاره ای باشد که با کونته به یووه می اید. 14:10- شبکه های اجتماعی و صفحات مربوط به باشگاه یووه شاهد حضور بی شمار تیفوسی های این تیم هستند که نظر و عقاید خود را در خصوص این تغییرات و بازیکنانی که برای یووه مفیدند را لحظه به لحظه می نویسند. 14:20- پیام اندره ا انیلی برای موفقیت یووه همراه انتونیو کونته رسما اعلام می شود. تاکید به بازگشت یووه به دوران اوج همراه با کونته 14:25- مدیر برنامه های امائوری در خصوص شایعه حضور او در ناپولی می گوید: لازم به یاداوری نیست که امائوری بازیکن یوونتوس است و خواسته ای جز بازی کردن با این تیم ندارد. 14:28 – کونته در کنار اندره ا انیلی، جوزپه ماروتا و فابیو پراتیچی اماده عقد قرارداد رسمی با یوونتوس است. 14:39 – ماجو مهره ناپولی پیوستن به یوونتوس را تکذیب می کند و در پاسخ به این سوال که به یووه خواهید رفت گفت: یووه؟ نه ممنون من در ناپولی راحت ام. 14:45- بوفون سنگربان بیانکونری کونته را مربی ای پیروز می خواند " کونته مربی ای پیروز است و مطمئن باشید بدون مجموعه ای قدرتمند مربی نیز پیروز می شود. یووه با اندره ا مجموعه ای قدرتمند است و پیروزی از ان ماست. " 15:06- انتونیو کونته مربی یوونتوس شد. از این دقیقه به بعد او را مربی یوونتوس می نامیم. مربی سابق سیه نا با بانوی پیر قرارداد رسمی امضا کرد و این خبر رسما اعلام شد. 15:10- اندره ا در کنار انتونیو و پیش روی این دو دفتری عظیم که با امضای این دو حضور رسمی کونته را اعلام می کند و حالا زمان عکس گرفتن است. 15:12- انتونیو کونته به یوونتوس برگشت این بار برای هدایت تیم از روی نیمکت. او مربی جدید بیانکونری ست که با بانوی پیر قرارداد دوساله امضا میکند، قراردادی که تا پایان 30ژوئن سال 2013 اعتبار دارد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب ، الآن قیافه خندان آنیلی را نگاه کنید و آخر فصل قیافه درهمش و هم ببینید. خب مردک لااقل باهاش یه ساله ببند. باز هم سنت شکنی نکرد یوونتوس و باز هم باید یک فصل سیاه را تحمل کنیم. امیدوارم اینطور که گفتم نشه.FORZA JUVE.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : خوشحالم که به خونه برگشتم. - من عاشق یوونتوسم، و بدونید اگر به من بابت چیزهایی تضمین داده نمی شد، و قول هایی که می خواستم بابت جدی بودن یه پروژه ی بزرگ داده نمی شد هرگز جواب مثبت نمی دادم. - قراره که یووه خرج کنه، و قراره که خوب خرج کنه. بعد ازین مصاحبه من با ماروتا، ندود و آنیلی جلسه ای خواهیم داشت تا به صورت عمیق و جزیی ترنسفر رو بررسی کنیم. - هدف اینه که یووه همون چیزی باشه که تاریخ یوونتوس به ما یاد میده، ما باید به جایگاهمون در ایتالیا و اروپا باز گردیم. - بخشی از فلسفه ی فوتبال من با من میاد و از تجربه ام میاد و بخشیش با شناختن و دونستن بازیکن هام شکل میگیره. - تیم من باید جرات داشته باشه، تیم من هرگز مقابل هیچ تیمی عقب نمی شینه و منتظر حریف نمی مونه. تیم من باید بازی رو به حریفش دیکته کنه. - روح یوونتوسی بودن یعنی ایثار، دیکته کردن و فرهنگ سخت کوشی. - خبرنگار لاستمپا : کونته، احساس نمی کنی گزینه ی اول باشگاه نبودی؟ کونته : اهمیتی نداره که شما چطوری میاید، مهم اینه که چطوری میرید و چطوری کارتون رو انجام می دید. - دلپیرو و بوفون ارزش های تیم ما رو بالا می برند، اون ها هیچوقت ما رو نا امید نمی کنند. - نیازی به انقلاب در یووه نیست، این تیم پایه های لازم برای موفقیت رو داره فقط باید به این تیم انگیزه تزریق کرد و کاری کرد که بتونند خودشون رو نشون بدن.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

خب ، الآن قیافه خندان آنیلی را نگاه کنید و آخر فصل قیافه درهمش و هم ببینید. خب مردک لااقل باهاش یه ساله ببند. باز هم سنت شکنی نکرد یوونتوس و باز هم باید یک فصل سیاه را تحمل کنیم. امیدوارم اینطور که گفتم نشه.FORZA JUVE.

باز هم تعدادى از هواداران سنت شكنى نكردن و از اولين روز انتقادها رو شروع كردن :1:

بنظر من انتخاب خوبى بود ، ديگه نميشه رو تفكرات ليپى ، كاپلو يا تراپاتونى حساب كرد ، الان در سطح ملى و باشگاهى مربيان جوان خيلى موفق بودن البته اين مربيان بيشتر از هر چيزى به حمايت مديران نياز دارن تا به سرنوشت چيرو دچار نشن .

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
دوستان حس نمی کنین یکم که چه عرض کنم خیلی جوگیر شده !!!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
دوست ندارم از همین الان اخر فصل رو پیش بینی کنم اون هم با یکسری افکار منفی فعلا سعی می کنم از این انتخاب لذت ببرم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بچه ها فعلا فقط حمایت کاشکی یوو به اندازه ای که کونته قشنگ صحبت می کنه قشنگ بازکنه

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

Bentornato Alla juve!

Antonio Conteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظر منم اگه با ديد منطقي و با تجارب قبلي به اين مساله نگاه كنيم با حرف سهيل موافقم ! اما چي ميشه كرد در قلبمان جاي دارد كونته :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دوستان حس نمی کنین یکم که چه عرض کنم خیلی جوگیر شده !!!

این جوگیری نیست.

یوونتوس باید اینطوری باشه و اینطوری فکر کنه، پس مثل دلنری خوبه که میگه ما تیم بزرگی نیستیم و قهرمانی زوده و یووه هنوز در جایی نیست که بشه ازش توقع زیادی داشت و ... . اینقدر توقع ما کم شده که حتی حرف زدن از این چیزا هم ضایع به نظر میاد ؟ :np:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی