پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5235 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوى كونته با Radio Mana :

" همواره به يوونتوس فكر مى كنم و در صورتيكه يوونتوس من را بخواهد " نه " نخواهم گفت "

جدا شدن از سيه نا و پيوستن به يوونتوس :

" در صورتى از سيه نا جدا خواهم شد كه احساس كنم آينده ى ايده آل و فوق العاده اى در انتظار من است ، اگر پيشنهادى از سوى مديران يوونتوس ارائه شود ، آن را رد نخواهم كرد ، هنگاميكه در يوونتوس توپ مى زدم ، براى بزرگى يوونتوس تلاش زيادى كردم البته يووه نيز بزرگ بودن را به من هديه كرد ، بنظر من وفادار بودن و داشتن آرزوهاى بزرگ در تشكيل آينده اى ايده آل تاثير گذار است ، تا كنون پيشنهادى به من ارائه نشده است "

رابطه ى كونته با هواداران بانوى پير :

" در فصل جارى و پيش از ديدار برابر تيم نووارا ، در پيولا مشغول انجام تمرينات بوديم كه با گروهى از هواداران يوونتوس موسوم به Drughi روبرو شديم ، اين گروه براى تشويق من به پيولا آمده بودند ، هنگاميكه براى موفقيت تيم فداكار و سخت كوش باشيد ، هواداران هرگز شما را فراموش نخواهند كرد "

نشستن بر روى نيمكت آتلانتا براى مقطعى كوتاه در سرى آ :

" در 12 ديدار ، 12 امتياز را بدست آورديم كه نمى تواند عملكرد خوبى باشد ، پس از اين من استعفاى خود را به مديريت باشگاه ارائه كردم چونكه احساس مى كردم تيم پيشرفت نخواهد كرد "

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال

در نظرسنجی شرکت کنید.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
واسه کونته هنوز زوده .. سه چار سال باید زمان ببره ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال
من با اینکه کونته رو خیلی دوست دارم ولی خیلی موافق این نیستم که سرمربی فصل بعد کونته باشه،
ولی مطمئن هستم در آینده روزی کونته سرمربی یووه خواهد شد !

:ultra:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
چون کونته رو دوس دارم اینجوریه ... نمیخوام بیاد یووه و مثل فرارا خراب بشه ... و مثل فر ارا که برخی از اهالی همین فروم بهش فحش دادن ... فحش بشنوه ... این یوونتوس یه با تجربه میخواد که چم و خم کار دستش باشه ... بحرانهای مختلفی رو تجربه کرده باشه و بتونه از بحران تیم رو خارج کنه ... کونته فعلا باید توی تیمهایی مثل سیه نا باشه ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
سیه نا در حالی که تا دقیقه 70 از اسکولی 2بر 0 پیش بود در نهایت بازی رو 2بر 3 باخت !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کونته فصل 99.2000... در بازی با سلتاویگو .. که 4 تا خوردیم حذف شدیم از یوفا .. از بازی اخراج شد .. اون دوران .. یه مدتی باب شده بود که ...میگفتن که ایتالیایی ها در برابر اسپانیولها حرفی واسه گفتن ندارن .. و همیشه میبازن .. یووه هم بد طوری زد توی ذوقمون .. رفت رو 1.0 برد ولی برگشت رو در کمال ناباوری باخت .. البته اون بازی مونترو هم طبق معمول اخراج شد ..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ماروتا به تلویزیون اسکای ایتالیا گفته مربی آینده ی یووه کونته است و 2-3 روز آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد. این تاپیک به انجمن تیم یوونتوس منتقل میشه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
علیرغم میل باطنیم به کونته تبریک میگم ... :rose: انتظارات فصل از کونته و یوونتوس فصل آینده نباید آنچنان باشه ... .. :39: من که انتظار خاصی ازش ندارم .. :39: حضور توی لیگ قهرمانان .. شاید کافی باشه .. :Facepalm:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين موضوع كه كونته يه مربي در سطوح پائين فوتبال ايتاليا بوده نمي تونه ملاك سنجش باشه من بيشتر شخصيت و نحوه مواجهه با مسائل تيم رو تاثير گذار مي دونم آريگو ساكي نمونه خوبي واسه اين مدعاست ساكي سال 1986 با پارما قهرمان سري C1 شد همون پارما رو مستقيم به سري A اورد و به ميلان رفت و فصل بعد ميلان رو بعد از 9 سال قهرمان سري A كرد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
‘Conte is our Coach.’ این بنری بودش که در بازی دیشب توسط تیفوسی ها نصب شده بود. کاملاً بستر مناسبی برای کونته و تبدیل شدنش به یه مربی موفق فراهم شده. از بازیکنان تیم مثل آله گرفته تا کسانی مثل ندود و کاپلو و حتی قدیمی هایی مثل دی لیویو و تاکیناردی ازش حمایت کردن. یجورایی فضای خیلی خوب و روشنی رو کونته در آغاز راه داره. و نباید فراموش کرد که آنتونیو فرداشب در حالی روی نیمکت یووه برای اولین باز میشینه که داره در برابر منچستر بازی میکنه. جایی که یک خاطره خوب مثل گلش در فصل 98-99 لیگ قهرمانان داره و یه خاطره بد مثل شکست فینال 2003. ولی هر چیزی که باشه بنظر میرسه فرداشب نشستن کونته روی نیمکت یووه همونقدر جذاب باشه که گری نویل داره برای بار آخر بازی میکنه. به هرحال کونته امروز رسماً سرمربی یووه میشه. چیزی که اون انتظارش رو داشت دو فصل پیش بدست بیاره. من این رو چند روز پیش هم گفتم نمیشه هیچ چیزی رو پیش بینی کرد. گوآردیولا وقتی جانشین ریکارد شد، در ابتدا اونقدر بد کار کرد که حتی تا مرز اخراج شدن هم رفت ولی حالا بدون شک یکی از بهترین هاست. همین ویلاز بوآس مربی 33 ساله پورتو که حالا کاندیدای اول جانشینی آنچلوتی هستش. آلگری هم هرچند تیم خوبی در اختیار داشت ولی به هرحال همین تیم خوب رو اینتر هم داشت! و گفتم که لیپی با همه ی بزرگی در جام جهانی بد کار کرد یا حتی مورینیو که با اینهمه ستاره فقط یه کوپا دل ری گرفت. من فعلاً ترجیح میدم که از اومدن کونته خوشحال باشم و به آینده امیدوار. بنظرم کونته راه هموارتری به نسبت امثال رانیری و دلنری برای موفقیت داره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه موضوع فکر کنم مهم رو یادم رفت بگم. من فقط امیدوارم که اگر فصل بعد کونته تو مقطعی از فصل از آله کم بازی گرفت یا روی نیمکت گذاشتش، کسی نگه که کونته باهاش لجه! به هرحال کونته بطور رسمی 5 فصل کاپیتان یووه بود که از سال 2001 بازوبند رو به آله دادن. هرچند کونته یا آله هیچوقت درباره این موضوع صحبت نکردن و کونته هیچوقت جنجالی به پا نکرد، ولی از من نشنیده بگیرید ولی یه عده از تیفوسی های حاضر در تورین کونته رو کاپیتان رسمی تیم تا سال 2004 میدونستن.

تصویر

و البته اینکه، باید دید کونته چه نفراتی رو به عنوان دستیارش انتخاب میکنه. فرارا که از رامپولا استفاده کرد. به هرحال یجورایی عادت شده که سرمربی های بخصوص جوان از هم بازی های سابق خودشون به عنوان مربی استفاده کنن. پروتزی که دستیار فرارا در زیر 21 ساله ها هستش و دی لیویو هم مربی تیم جوانان رم هستش اگر اشتباه نکنم.

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
این نکته ی آخری که بابک عزیز گفت رو میخواستم به یه طریق دیگه بهش اشاره کنم. در این 6 فصل اخیر ؛ یعنی از دوران کاپلو به این ور ، این یه عادت شده که مربی های یووه باید برای نشون دادن اقتدار خودشون ، الکس رو حتماً حتی شده برای چند بازی بی دلیل نیمکت نشن کنن ! این دیگه قشنگ به یه اصل تبدیل شده . چه زمان رانیری که سعی میکرد برای دیکته کردن خودش به مجموعه اینکار رو بکنه و خیلی حرف و حدیث پیش اومد چه زمان فرارا چه حتی زمان زاکرونی و البته دل نری ! یادم نمیاد بازی با کدوم تیم بود ولی فکر کنم اون صحنه رو همه یادشون بیاد که بین 2 نیمه ، جیجی با حالت عصبانی زودتر از بقیه اومد تو زمین و خیلی تشویق شد و وقتی بازی شروع شد همه دیدیم که الکس بی دلیل رفت رو نیمکت ! فرارا هم وقتی مربی شد از همون اول گارد خودش رو محکم گرفت و البته با زرنگی خاصی نه مستقیم ، بلکه بوسیله کمک مربی خودش به الکس گفت یا در سیستم جدید و در پست جدید بازی میکنی یا میری رو نیمکت که الکس خیلی خونسرد گفت من در هر پستی که در نظر گرفته بشه بازی میکنم . اینو نگفتم که چیرو رو خراب کنم ، فرارا رو همه دوست داریم . بحث اینکه الان الکس به یه Alternative برای همه مربی هایی که روی نیمکت یووه نشستن تبدیل شده . اینکه چرا ، خودش چندین صفحه جواب داره ولی اگر به کلیت قضیه بخوایم نگاه کنیم تو این چند ساله بخصوص ، محبوبیت وحشتناک الکس باعث شده خیلی از رقیباش ؛ چه بازیکن چه مربی ، به راحتی Knock out بشن و این یه خط قرمز خیلی خطرناک برای کونته بوجود میاره که با توجه به مسائلی که عنوان شد ، با کوچکترین حرکتی که هوادارا احساس کنن بر علیه الکس انجام داده در مقابلش موضع بگیرن و این کاری رو که کونته در این یووه ی بیمار پیش رو داره ، سخت تر از قبل میکنه ! الا ایو حال امیدوارم که هم هوادارا مثل 5 سال اخیر صبر و حوصله و البته اعتمادشون به مجموعه زیاد تر از قبل باشه و بخاطر هر حرکت و مسئله ای جو رو متشنج نکنن ، و هم کونته مربی زرنگی باشه که از سنت 5 مربی قبل از خودش عبرت گرفته باشه و صلاح قدرتنمایی خودش روی نیمکت رو بر اساس بازی دادن یا ندادن به شخص الکس قرار نده ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فكر مي كنم عكس اين قضيه باشه البته سر و ته هر دو شكل داستان آخرش به هم مي چسبه ولي منظورم اينه كه مربي هاي اين چند ساله يوونتوس و حتي كاپلو با توجه به نقشي كه الكس هماره در يوونتوس داشته دوست دارن ثابت كنن كه بدون الكس هم مي تونن موفق باشن دوست دارن نشون بدن اين اونا هستن كه نتيجه مي گيرن البته اين موضوع فقط درمورد مربيان يوونتوس اتفاق نيفتاده بلكه خيلي مربي هاي بزرگ ديگه هم اين رويه رو در پيش گرفتن الكس بازيكني نيست كه واسه خودش بازي كنه و هميشه به بهترين شكل در خدمت تيم بوده من اميدوارم كونته به اين مساله آگاهي داشته باشه چون الكس بودنش توي زمين بزرگترين پوئن يوونتوسه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
انتقادها از انتخاب کونته در ایتالیا خیلی بالاست...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من این رو چند روز پیش هم گفتم نمیشه هیچ چیزی رو پیش بینی کرد. گوآردیولا وقتی جانشین ریکارد شد، در ابتدا اونقدر بد کار کرد که حتی تا مرز اخراج شدن هم رفت ولی حالا بدون شک یکی از بهترین هاست. همین ویلاز بوآس مربی 33 ساله پورتو که حالا کاندیدای اول جانشینی آنچلوتی هستش. آلگری هم هرچند تیم خوبی در اختیار داشت ولی به هرحال همین تیم خوب رو اینتر هم داشت! و گفتم که لیپی با همه ی بزرگی در جام جهانی بد کار کرد یا حتی مورینیو که با اینهمه ستاره فقط یه کوپا دل ری گرفت. من فعلاً ترجیح میدم که از اومدن کونته خوشحال باشم و به آینده امیدوار. بنظرم کونته راه هموارتری به نسبت امثال رانیری و دلنری برای موفقیت داره.

در عین حالی که اعتقاد دارم عملکرد کونته قابل پیش بینی نیست، ولی یه چیزایی هم هست.

اول اینکه مطمئنا به مسی و ژاوی و اتوئو و ... که وقتی گوردیولا مربی شد با دنی الوز و پیکه و اینطور بازین ها تقویت شدند خیلی به گوردیولا کمک کرد. یا تیمی که لیپی داشت با راونلی و کونته و دشان و دلپیرو جوان که با اومدن لیپی با بازیکن هایی مثل فرارا و ویالی تقویت شد. باید دید همچین حمایتی از کونته میشه یا باز باید جذب کیلویی بازیکن های آزاد و خرج های الکی مثل مارتینز باشیم ؟

دوم، مسئله فشار و انتظارات هم هست. یه زمانی یه تیمی هست که روی یه مسیر قرار گرفته و در جایگاه خودش قرار داره و فقط یه ایده نیاز داره تا توی مسیر پیشش ببره. الان یووه بسیار تیم سردرگمیه. یووه فصل دیگه می خواد چیکار کنه ؟ قهرمان بشه ؟ به سهمیه برسه ؟ پروژه اش رو پیش ببره ؟ برای چی یووه می خواد ستاره بخره ؟ هدفشون صرفا تقویت تیمه یا دنبال کسب جام هستند ؟ آیا از فصل اول کونته انتظار جام دارند ؟ هوادارا و رقیبان و فوتبال دوستان هم به همین شکل. الان مسئله اینه کونته قرار نیست فقط ایده اش رو پیاده کنه و پیش بره. باید بیاد با یه باشگاه بحران زده که کوچکترین عملکردیش توی بوق رسانه ها میشه و هیاهو و حاشیه دور و برش خیلی زیاده دست و پنجه نرم کنه. کونته در این شرایط باید یه باشگاه رو دوباره "اثبات" کنه و باید یه تیم زمین خورده رو بلند کنه که کار ساده ای نیست.

و سوم از لحاظ فنی، مسئله ی بحران های فوتبالی که تیم ها باهاش روبرو می شند. این رو بارها گفتم، حالت عادی لزوما نام بزرگ نیست که فوتبال اجرا می کنه، ولی الان این یووه نیاز به یه نام بزرگ داره که وقتی بحرانی شکل گرفت همه تقصیرها گردن اون مربی انداخته نشه، همه ازش قطع امید نکنند، تیم انگیزه و امیدش رو از دست نده و فشار زیادی به تیم و مربی وارد نشه.

علاقه ی من به عملکرد خوب کونته دوچندانه، هم به خاطر یووه هم به خاطر اینکه یه اسطوره روی نیمکت می خواد بشینه. ولی این زمان و مکان، این بستر که وجود داره ممکنه باعث خوب عمل نکردن حتی مربی های کارآمد بشه، چه برسه به یه مربی جوان. شاید ما الان شباهت زیادی به اینتر قبل از کالچوپولی داشته باشیم، تیمی که دور خودش می چرخید و مربی بزرگ و کوچیک و پیر جوان میومد و می رفت و اینتر به هیچی نمی رسید !

باید دید چی میشه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

یه موضوع فکر کنم مهم رو یادم رفت بگم. من فقط امیدوارم که اگر فصل بعد کونته تو مقطعی از فصل از آله کم بازی گرفت یا روی نیمکت گذاشتش، کسی نگه که کونته باهاش لجه! به هرحال کونته بطور رسمی 5 فصل کاپیتان یووه بود که از سال 2001 بازوبند رو به آله دادن. هرچند کونته یا آله هیچوقت درباره این موضوع صحبت نکردن و کونته هیچوقت جنجالی به پا نکرد، ولی از من نشنیده بگیرید ولی یه عده از تیفوسی های حاضر در تورین کونته رو کاپیتان رسمی تیم تا سال 2004 میدونستن.

تصویر

و البته اینکه، باید دید کونته چه نفراتی رو به عنوان دستیارش انتخاب میکنه. فرارا که از رامپولا استفاده کرد. به هرحال یجورایی عادت شده که سرمربی های بخصوص جوان از هم بازی های سابق خودشون به عنوان مربی استفاده کنن. پروتزی که دستیار فرارا در زیر 21 ساله ها هستش و دی لیویو هم مربی تیم جوانان رم هستش اگر اشتباه نکنم.

بابک من توی حرفام یه اشاراتی به این موضوع کرده بودم .. ولی اصلا دوست نداشتم درباره اسطوره های تیم اینجوری شفاف حرف بزنم ..

گفته هات کاملا درسته ... اینکه کونته رو یه عده ای کاپتان میدونستند کاملا صحیحه ...

حواشی در این مورد زیاده .. ولی امیدو.ارم اله و کونته با هم کنار بیان که مطمئنا .. اگه کنار نیومدن در نهایت کونته مغلوب خواهد شد .. و در درجه دوم یووه ..

خیلی دوست داشتم کونته بعد از خداحافظی اله به یووه بیاد و قدرتنمایی کنه( به دلایل فراوان ) ... که متاسفانه این اتفاق الان افتاد ..

من به قهرمانی کونته اصلا امیدوار نیستم ...

نمیتونم قبول کنم که یه گواردیولای جدید ظهور کرده و ما قراره فصل بعد مثل بارسا تیکی تاکا بازی کنیم و 4 تا 4 تا به همه گل بزنیم ..
نمیتونم قبول کنم که قراره یووه راه و روش بارسا رو یه شبه تقلید کنه .. ( اصلا مقایسه بارسایی رو که گواردویولا بدست گرفت و یووه فعلی کاملا غلطه )

امیدم اینه که مدیرا از همین الان با قاطعیت اعلام کنند اگه کونته تیم رو به دسته دو هم برد باز هم مربیه یووه خواهد ماند ..

تنها امیدم اینه که مدیرا حالا که این تصمیم کاملا ریسکی رو گرفتن از کونته تا پای جان حمایت مطلق داشته باشن ..

تنها امیدم اینه که کونته ، روحیه یوونتوسی رو به تیم برگردونه و سهمیه لیگ قهرمانان رو بدست بیاره .. به تیم شکست نخوردن رو یاد بده .. به تیم شخصیت بده ... به همه رقبا بقبولونه که یووه دوباره یووه شده ... به همه بازیکنا بفهمونه که قدرت اول کونته است نه بازیکن .. امیدوارم با مدیریت هم رفتاری در شان مربی یووه داشته باشه و همیشه بله قربانگو نباشه .. خواسته هاش رو در کمال قدرت و متانت از مدیریت بخواد ...

امیدوارم اگه جایی حس کرد که مدیرا ابزار لازم رو در اختیارش نذاشتن .. براحتی استعفا بده و با ابروی خودش بازی نکنه ..
امیدوارم بخاطر شهرت دوباره به یووه نیومده باشه.. مثل قبل و مثل یه سرباز بجنگه و برای استیلای یووه تلاش بکنه ..

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
یعنیا فقط کافیه الکسو بی دلیل رو نیمکت بذاره :sleep: :Dispute: اگه اینکارو کنه به نظره من خیلی ضرر میکنه. الان فقط به خاطره اله کسی مثه من بازیهایه یووه رو میبینه.بشینم مثلا بازیه مارکیزیو رو ببینم یا کراسیچ؟؟ :yapyapyapf: :yapyapyapf: هنوز که هنوزه خیلیا واسه الکس طرفداره یووه میشن. امیدوارم کونته موفق باشه. :rose: :rose: و آرزو میکنم بازیکنی به سبک و هیکله خودشو به یووه بیاره واسه هافبک. :drinks: :drinks: با بازیکنی مثه مارکیزیو که خیلیا دوستش دارن اصلا نمیتونم کنار بیام

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
سیستم کونته مبتنی یر سیسوکو است.... خدایا دلنری از این لحاظ که یه این بازیکن مجال نداد کارش درست بود.... حالا کی میتونه جلو پاسهای اشتباه اینو بگیره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کونته یکی از بزرگان تاریخ یوونتوس بوده و هست امیدوارم ایندش توی یوونتوس به گونه ای نباشه که به شخصیت و بزرگیش خدشه ای وارد بشه. امیدوارم که اتتونیو با اهداف و برنامه مشخصی به تورین اومده باشه و مدیرای باشگاه رو وادار کنه که مطابق برنامه هاش اون بازیکنای مورد نیازش رو بخرن و دوباره مثل دلنری تحت تاثیر سیاست ترانسفر باشگاه قرار نگیره. در مورد مربی های قبلی می گفتم که از موفقیتشون نا امیدم اما در مورد کونته میکم که امیدوارم به پدیده فوتبال اروپا تبدیل بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی