پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کونته در جام جهانی 94 امریکا عضو تیم ملی بود ... در بازی با اسپانیا و بلغار واسه ایتالیا بازی کرد ..

سال 99 یه گل ملی به دانمارک زده .. سال 2000 هم در مسابقات ملتهای اروپا یه گل به ترکیه زد ..

20 بازی ملی و 2 گل ..

از سال 94 تا 2000 به تیم ملی دعوت میشد ...

در سال 1991 و در بازی با تورینو .. بجای اسکیلاچی به بازی اومد تا اولین بازیش واسه یووه نقش ببنده ..

اولین بازی ای که نود دقیقه کامل رو به میدون رفت .. بازی با اینتر بود در جام حذفی .. 91.92...بازی رفت ..

سال 93 و در بازی اینتر و یووه برای اولین بار از زمین اخراج شد ...

این نماد تعصب یوونتوس .. سال 2002 هم در بازی با اینتر اخراج شد ...

آخرین باری هم که با یوونتوس به میدون رفت .. بازی با اینتر بود .. سال 2004 ( بجای کامورانسی به بازی اومد ) ... :smile:

سال 99 هم یه گل سه امتیازی به ونتزیا زد .. ( نمیدونم تصویری ازش هست یا نه ) ... هفته 5 سری ا

من در حال حاضر مخالفه مربیگری کونته در یوونتوس هستم .. ولی زمانی که رسما بعنوان مربی یووه انتخاب شد ... از حامیان چشم و گوش بسته اون خواهم بود :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى كونته با سپورت مدياست : ويژگى هاى كونته : " بدون شك من تنها به پيروزى فكر مى كنم ، پس از 4 سال مربيگرى اكنون همه من را بعنوان يك مربى جاه طلب مى شناسند و اين باعث مى شود كه تمام توان خود را براى موفقيت به كار گيرم ، دو بار به سرى آ صعود كردم و اين بسيار مهم است ، مى دانم كه راه دشوارى را در پيش خواهم داشت اما من از يك طرز فكر و سيستم خاصى پيروى مى كنم ، تيم هاى من همواره عملكرد خوبى داشته اند ، تيم من براى تدارك حمله هميشه از سيستم هاى خاصى پيروى مى كند و من سعى مى كنم در اين كار از فكر و حتى خيال پردازى هاى خود استفاده كنم ، احساس مى كنم كه من خوش شانس بودم از اينكه 13 سال در يوونتوس توپ مى زدم و قهرمانى هاى فراوانى را كسب كردم البته شكست هايى را نيز متحمل شديم اما اين شكست ها به ما كمك مى كرد تا عملكرد بهترى را ارائه دهيم " فصل جارى با سيه نا : " فصل بسيار خوبى بود ، در حاليكه بى نظمى و بحران باشگاه را فراگرفته بود ما توانستيم كار فوق العاده اى انجام دهيم و به هدف خود رسيديم " نشستن بر روى نيمكت يوونتوس : " مى توانم بگويم كه من از زمانيكه به دنيا آمدم براى اين كار آماده بودم ، اگر يك مربى باكيفيت و با دانش باشيد خواهيد توانست تا شايستگى خود را در سرى ب و حتى در بالاترين سطح فوتبال براى همه ثابت كنيد ، البته نبايد شخصيت و ايده هاى خود را زير پا بگذاريد ، من هنگاميكه بازيكن بودم به اين نتيجه رسيدم كه براى موفق شدن بايد فداكارى كرد ، در حال حاضر من يك مربى هستم و قصد ندارم تا يك فضاى تبليغاتى بوجود آورم ، بهتر است تا به واقعيت ها استناد كنيم " مديران سيه نا : " از همه ى مديران تشكر مى كنم ، آنها از من حمايت كردند و براى آنها احترام زيادى قائل هستم ، سيه نا به من چيزهاى زيادى آموخت البته در مقابل من نيز اين تيم را به خواسته هايش رساندم " كونته و اعتماد كاپلو ، ندود و هواداران : " از اينكه مربى بزرگى مانند كاپلو ، ندود و ساير هم تيمى هاى سابق به من اعتماد دارند خوشحال هستم و در زمين ثابت خواهم كرد كه اعتماد آنها بى جهت نبوده است "

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من با انتخاب کونته موافق نیستم یوونتوس در شرایطی نیست که بخواهد ریسک به این بزرگی کنه بعد انتخاب کونته شاهکار نیست که مارتا داره بهش افتخار میکنه کونته اینقدر عاشق یوونتوس هست که بدون قرارداد مفتی هم میاد در یوونتوس کار میکنه خیلی دوست دارم با کونته موفق بشیم بعد از شش سال حداقل یه جام بگیریم ولی خیلی امیدوار نیستم برای مدیران و مالکان یوونتوس خیلی متاسف هستم گزینه های خیلی بهتری هم داشتند!!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
همین الان اعتراض خود را به انتخاب سیسوکو به عنوان بازیکن میانی فیکس اعلام می کنم....

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من اصلا خوشبین نیستم! نمی دونم چرا! کاپلو گفته کونته مثل گواردیولا واسه بارساست. اما یادش نبود که گواردیولا، پویول و مسی و ژاوی و اینیستا و اتوئویی داشت که 100 سال با هم بازی کرده بودن! اما یووه چی داره؟! گریگرا و حسن و تونی و ...! من خیلی حس جالبی ندارم. البته این حس های من خیلی بهش اعتمادی نیست! من به فرارا و دلنری خیلی امید داشتم! بلکه این دفعه هم اشتباه از آب در بیاد!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى كونته با سكاى پس از ديدار شب گذشته ى سيه نا - وارزه : آيا اين آخرين ديدار به همراه سيه نا بود : " از اين نظر مطمئن نيستم ، مديران يوونتوس در پى جذب من هستند و اين براى من افتخار بزرگى محسوب مى شود اما تا كنون اتفاق خاصى رخ نداده است البته در زمان مناسب شرايط را بررسى خواهيم كرد " هواداران خواستار بازگشت شما به يوونتوس هستند : " بسيار خوشحال هستم از اينكه هواداران من را دوست دارند ، من براى هميشه يك يوونتوسى خواهم ماند ، البته من هنگاميكه بازيكن بودم و در حال حاضر نيز همواره تلاش مى كردم تا به بالاترين سطح برسم و هواداران به اين دليل خواستار بازگشت من هستند " تاكتيك هاى مورد نظر كونته : " انديشه هاى من قابل درك است ، بسيارى اعتقاد دارند كه تيم هاى من از لحاظ تاكتيكى فاقد توازن هستند اما به اين نكته بايد توجه كرد كه تيم هاى من از نظر دفاعى هميشه بهترين عملكرد را دارند ، من اعتقاد دارم كه بازى بايد در عمق صورت گيرد البته من اكنون به ديدار برابر آلبينولفه فكر مى كنم و سپس سيه نا را به مقصد تيمى بزرگ ترك خواهم كرد " پيرلو و نانى در يوونتوس : " پيرلو بازيكن مورد علاقه ى من است ، به كار گرفتن چنين بازيكنى در ميانه ى ميدان فوق العاده خواهد بود ، من همواره از بازيكنان مى خواهم تا توپ را در اختيار داشته باشند چرا كه با مالكيت توپ توانايى انجام هر كارى را خواهيد داشت ، نانى ؟ بازيكن بسيار خوبيست و چنين بازيكنانى در منچستر زياد هستند ، در زمان مناسب شرايط را با حضور آنيلى ، ماروتا و پاراتيچى بررسى خواهم كرد " تفاوت انديشه هاى كونته و دلنرى در سيستم 4 - 4 - 2 : " علاقه اى به بررسى عملكرد ساير مربيان ندارم ، هنگاميكه در بارى ، آتلانتا و سيه نا بودم همه با انديشه هاى من آشنا شدند ، هيچگاه نخواهم گفت كه نسبت به ساير مربيان انديشه هاى بهترى دارم "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دیشب تیمش تو 28 دقیقه 4 تا گل زد :np: گل اخر رو هم دقیقه 56 زد .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
اشك هاى كونته در لحظه ى خداحافظى با هواداران سيه نا :

[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/00/C_3_Media_1265800_immagine_xl.jpg[/img]

[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/02/C_3_Media_1265802_immagine_xl.jpg[/img]

[img width=480 height=312]http://www.tuttosport.com/images/01/C_3_Media_1265801_immagine_xl.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اوخی امیدوارم فصل بعد تو جشن قهرمانی گریه کنه باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه با توتو اسپورت : - در یووه شما باید حرمت پیرهن، باشگاه و تماشاگرا رو نگه دارید. - برای همین تا آخرین لحظه حرفه ای گری باید با رنگ های این لباس پیوند بخوره. - طبیعتا من فقط پیروزی رو می خوام، من نمی تونم بازیکنی که بعد از یک شکست لبخند میزنه رو تحمل کنم. - بازیکن های من باید وقتی زمین رو ترک می کنند از لباس هاشون عرق چکه کنه. چون برای موفقیت تلاش کردن لازمه و بدون این امکان نداره. - پیرلو ؟ پیرلو یک گزینه ی عالی برای وسط میدانه ولی اونم باید بدونه که باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی مبارزه کنه. - ایده ی فوتبال من بر اساس مالکیت توپه بنابراین به بازیکنانی مثل پیرلو نیاز دارم. - یکی از لذت های یوونتوسی بودن اینه که شما در هیچ ورزشگاهی تنها نیستید، هرکجای دنیا که باشید، همیشه بیانکونری هایی هستند که پرچم یووه رو تکون میدن.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
من با امدن کونته مخالف بودم . یعنی کلا با اومدن مربی که بزرگ نباشه مخالف بودم. ولی چیکار کنم دست خودم نیست چهار تا مصاحبه اینجوری که شنیدم ازش مثل الان زود تو دلم جا میگیره. :Facepalm: آقا منم اومدم تو گروه طرفداراش :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اصلا دوست نداشتم کونته سرمربی یووه بشه! از همین الان موضع خنثای خودم رو اعلام میکنم.اگه بد باشه،میگم بده و اگه خوب باشه میگم خوبه! اصلا حاضر نیستم مثل زمان چیرو موهام شروع به ریزش کنه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفته ميشه كه كونته قصد داره تغييراتى رو در كادر فنى بوجود بياره ، به همين دليل مربى بدنساز سيه نا همراه كونته به يوونتوس منتقل نخواهد شد و كونته با جيامپيرو ونترونى تماس گرفته ، ونترونى 50 ساله ست و يكى از بهترين مربيان و كارشناسان بدنسازى ايتاليا و اروپا ست .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اصلا از این جملات کونته لذت نمیبرم ، ما گوشمون از این حرفا خیلی پره ، از رانیری ، فرارا تا همین دلنری همشون اول فصل از این حرفا زیاد میزنند ولی هیچکدامشون سر سوزن هم به این چیزا اهمیت نمیدن ، یوونتوس باز هم سنت شکنی نکرد تا یه فصل سیاه را پیش رو داشته باشه. سنت شکنی نه از بابت نیاوردن مربی ایتالیایی ، نه سنت شکنی از نظر آوردن مربی درجه یک ، چون ما بیش از 3 بار هست که مربی درجه 3 داریم استخدام میکنیم و این خودش یک سنت شده برای یوونتوس چون هر کسی که سمت مدیریت در یوونتوس را میگیره سریع میره سراغ مربی های درجه 2 و 3 ، و از این بابت این سنت شده است برای یوونتوس که ظاهرا امسال هم شکسته نشد.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امشب هفته ی آخر سری بی ه، و شاید بعد ازین بازی کونته رسما اعلام بشه. درضمن سیه نا و آتالانتا هردو بیرون از خونه بازی دارند که بازی سیه نا سخت تره، ولی اگر سیه نا ببره و آتالانتا ببازه، سیه نا قهرمان میشه. ولی اگر آتالانتا ببره سیه نا نایب قهرمان میشه.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
منم مثل خيلي از بچه ها از انتخاب كونته برا سر مربي راضي نبودم و نيستم ! ديگه از اين حرف ها هم خسته شديم كه بقيم ; يه احساسي بهم ميگه موفق ميشه و ... به هر حال براش آرزوي موفقيت ميكنم و بي شك منم با بستن قراردادش طرفدار چشم گوش بستش ميشم :ي

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مجبوریم فعلا ازش چون سرمربی یوو حمایت کنیم به امید اینکه دیگه 5 سال اخیر تکرار نشه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ناراحت نباشید چون اگر کونته هم خراب کنه اخر فصل کنارش میزنیم و اون موقع دون فابیو ازاد میشه از تیم انگلیس و دوباره میاد به تورین.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

Google (1)