پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - فیورنتینا 0 (هفته بیستم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
مارکیزیو هم خوب کار کرد چند تا حرکت زیبا انجام داد و اون گل رو هم زد. در کل الکس و زانتی و مارکیزیو و حتی گریگرا خوب بودن.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من که باز جونم در اومد تا اخر بازی رانیری مربی ترسویی هستش من مطمئن بودم جووینکو جای مارکیونی و ندود وارد زمین نمیشه چون از نظر دفاعی بازیکن ضعیفی هستش و باید روش کار بشه الکس حق داشت عصبی بشه عالی بود تو این بازی زانتی تو نیمه دوم عالی بود بر خلاف نیمه اول مارکیزیو هم خوب بود واقعا بازیکن بزرگی میشه بوفون هم که همه دیدند فوق العادست این بشر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا بازی جالبی نبود دچلیه نشون داد که تو دفاع کردن توفیقی نداره و دو سه بار بد سوتی داد زانتی بدک نبود اله حرف نداشت آما مثل دو سه هفته اخیر رو اعصاب بود مرکز دفاع خوب بود جیجی خیلی بیشتر از انتظار من بود و در کل میشد بهتر از این بود

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بازی خیلی خوبی بود و به نظر من به این میگن برد لذت بخش .... :-* AssAssin شما هم به نظر من بهتره بزاری اول بازی تموم بشه بعدا بگی فولانی خوب بود یا بد بود که مجبور نشی پست هایی با محتویات متفاوت بدی ..... ;) تیم ما عالی و حرفی ای کار کرد ......به نظر من اصلا حق مارکیزیو این نیست که رو نیمکت باشه !!!!! به نظرم در حال حاضر زوج سیسوکو و مارکیزیو میتونه بهترین باشه ...... زانتی هم خوب روی حریف فشار میاورد ولی چون %100 نمیتونه دفاعی باشه ضعفایی هم داشت که میتونست کار دستمون بده ..... ولی باتوجه به اینکه بعد از مصدومیت هست میشه گفت برای بهبود نیاز مند زمان هست .... دلپیرو = کوچکتر از انم که نظری بدهم :-X امائوری به نظر من فوق ستاره یووه بود هر چند که گلی نزد ..... روی کرنرهای حریف عالی دفاع کرد و توپ رو در دقایق پایانی خوب اون گوشه موشه ها حفظ میکرد و ..... لگروتالیه و ملبرگ هم خوب بودند .....در زدن ضربات سر اول و تکل های به موقع موفق بودند .... پراندلی با اوردن بوناتزولی قصد داشت به بازی مستقیم از سمت راست دفاع ما رو بیاره ..... که نسبتا هم با توجه به داور واقعا بیتجربه و بد شانس برای یووه موفق بود .... اگه دقت میکردین بوناتزولی داعما با دست گریگرا رو شارژ میکرد و داور هم که انگار نه انگار ..... جیجی هم در موردش تو امضام حرفهایی رو زدم که به نظرم دیگه نیازی نیست چیزی بگم .... :)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از همه بدتر وضعیت افتضاح زمین المپیکو بود ! بارها بازیکن سر خوردن و توپ تغییر مسیر داد ! ولی باید ممنون کمک داور هم باشیم چون گل جیلاردینو کاملاً درست بود !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی چون صدای ورزشگاه تو گزارگشر انگلیسی خوب نبود من عربی دیدم، بعد این گزارشگر هی به داور می گفت "سید زاکانی" :D اسمش چی بود مگه ؟ زاکانی ؟ --- پای جیلا اینور خط بود،ولی بالا تنه اش اونور خط بود.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

AssAssin شما هم به نظر من بهتره بزاری اول بازی تموم بشه بعدا بگی فولانی خوب بود یا بد بود که مجبور نشی پست هایی با محتویات متفاوت بدی ..... ;)

از اظهار فضلتون متشکرم !!!

آمائوری افتضاح بود ،افتضاح

یعنی چند تا بازیه که خیلی بد بازی می کنه
خوره گل زدن داره و تکروی زیاد می کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

راستی چون صدای ورزشگاه تو گزارگشر انگلیسی خوب نبود من عربی دیدم،
بعد این گزارشگر هی به داور می گفت "سید زاکانی" :D

اسمش چی بود مگه ؟ زاکانی ؟

---

ساکانی !!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

امائوری به نظر من فوق ستاره یووه بود هر چند که گلی نزد

فکر کنم شما 1 بازیه دیگرو دیدید

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
برد یووه رو تبریک میگم رو رفتن به صدر جدول که امیدوارم که دیگه پایین نیاییم در مورد تعویض ها اگر جیونکو زودتر میومد به نظر من میتونستیم گلهای دیگری رو هم میزدیم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

راستی چون صدای ورزشگاه تو گزارگشر انگلیسی خوب نبود من عربی دیدم،
بعد این گزارشگر هی به داور می گفت "سید زاکانی" :D

اسمش چی بود مگه ؟ زاکانی ؟

بابا اینکه خوب بود این اسم یووتیچ رو هزار مدل گفت ! یوتیچ ، جوجیچ ، یوتچ ، یووتیش ! اصلاً مگه اینا چ ندارن ؟! پس چطور این چ رو میگفت من نمیفهمم !

ساکانی بود اسم داور ...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

از اظهار فضلتون متشکرم !!!

آمائوری افتضاح بود ،افتضاح

یعنی چند تا بازیه که خیلی بد بازی می کنه
خوره گل زدن داره و تکروی زیاد می کنه

خواهش میکنم قابلی نداشت !!!!!

امائوری بسیار عالی دوید و بسیار عالی دفاع کرد .........درسته پستش دفاع نیست ولی نمیشه گفت که مهاجم فقط باید بلد باشه حمله کنه و گل بزنه .......

در ضمن من اصلا توپ مناسبی ندیدم برای اما مهیا شه و اما نتونه استفاده کنه ......

به جرعت میتونم بگم بسیار خوب تلاش میکرد و با حرکات مثبت خودش بارها باعث شد که تیم از زیر فشار فیورنتینا بیرون بیاد .......

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آما الان واقعا نسبت به روزای اول افت کرده یه پاس هم نمیده شده مثل نیکبخت اگر کسی بهش پاس نده شروع میکنه به اعتراض و این خیلی بده

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

از همه بدتر وضعیت افتضاح زمین المپیکو بود ! بارها بازیکن سر خوردن و توپ تغییر مسیر داد !

ولی باید ممنون کمک داور هم باشیم چون گل جیلاردینو کاملاً درست بود !

وقتی گل سالم جیلا مردود اعلام شد ناخود اگاه یاد دوران مدیریت موجی افتادم اون موقع ها دیگه عادت کرده بودیم به مشکلات داوری به سود خودمون ولی حالا بعد از مدت ها یه اشتباه به سودمون رخ داد

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من این پست رو از دیدگاه یک هوادار که فقط فکر میکنه مهاجم باید گل بزنه ندادم ..... ;)

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظر من هم امائوری بی نظیر بود رو تمام توپ های ارسالی از زمین یووه ضربه اول می زد تو حفظ توپ عالی بود چه جوری می گید افتضاح بود؟؟؟؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

خواهش میکنم قابلی نداشت !!!!!

امائوری بسیار عالی دوید و بسیار عالی دفاع کرد .........درسته پستش دفاع نیست ولی نمیشه گفت که مهاجم فقط باید بلد باشه حمله کنه و گل بزنه .......

در ضمن من اصلا توپ مناسبی ندیدم برای اما مهیا شه و اما نتونه استفاده کنه ......

به جرعت میتونم بگم بسیار خوب تلاش میکرد و با حرکات مثبت خودش بارها باعث شد که تیم از زیر فشار فیورنتینا بیرون بیاد .......

بازم میگم شما کانال و اشتباه زدی و 1بازی دیگرو دیدی.
دلیل نمیشه که هرکی راه راه بپوشه یوونتوس باشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

په جرعت پ

اهمدرظا ویران کردی فروم رو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرض بگیریم گل سالم بود(که از نظر من نبود،بزار شاید عکسی پیدا کردم) ولی خیلی خیلی میلیمتری و نزدیک بود. نمیشه کسی رو سرنزش کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه با این بازی موقتا به صدر رفت. اگر اینتر سامپدوریا رو نبره صدرنشین میشیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی