پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - فیورنتینا 0 (هفته بیستم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
یووه و فیورنتینا 155 بار با هم بازی کردن 69 بار یووه برده 50 بار مساوی شده و 36 بار هم فیورنتینا برده 264 گل زده و 178 گل خورده

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال
خدایا کی این کابوس مصدومیت دست از سر تیم برمیداره ... نباید الان امتیاز از دست بدیم اونم تو بازیهای خانگی من فکر می کنم باید یک مقدار احتیاط رو بزاریم کنار و جسور تر بازی کنیم امیدوارم هواداران توی تورینو استقبال خوبی از بازی کنند و روحیه بالایی به تیم تزریق کنند .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیاگو بیمار شده و در تمرینات شرکت نکرده. منینگر و ملبرگ مصدومیتی ندارند دیگه و آماده هستند. بوفون هم در وینوو بود ولی تمرین نکرد و فقط تست پزشکی داد. کیه لینی،یاکوینتا و کامورانزی جدا تمرین کردند. تمرین امروز شامل تمرین پرسینگ و مالکیت و گردش توپ بوده.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ایشالا با هماهنگی کامل وارد میدون میشیم و می بریم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به نظر من هیج وقت ما بدون مصدوم نخواهیم ماند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون کاملا آمادست و امروز تمرین کرده،و سایت یووه نوشته مشکلی برای بازی با فیو نداره.

همینطور ملبرگ و یاکوینتا هم هیچ مشکلی برای بازی ندارند.
تیاگو انفولانزاش خوب شده و از فردا با تیم تمرین می کنه.

فردا در پروجیا کیه لینی تست پزشکی زیر نظر پروفسور کرولی میده و اگر مشکلی نداشته باشه خیلی سریع به تیم ملحق میشه و بازی خواهد کرد.
کامورانزی با تیم تمرین کرد بدون هیچ مشکلی ولی هنوز مشخص نیست زمان برگشتش کی خواهد بود.(به این بازی نمی رسه.)

زبینا بعد از مدت ها در زمین بازی تمرین کرد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
پس با این حساب می شه بوفون ده چلیه کیه لینی لگرو ملبرگ ندود مارکیزیو زانتی مارکیونی دل پیرو - امائوری و اگه کیه لینی نرسه خوب ملبرگ میاد وسط و گریگرا میره کنار

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اون پست بالایی حسین رو که خوندم قلبم ریخت پایین... دیدم همشون مصدوم شدم...یه لحظه به خودم گفتم شاید اصلا بازی رو لغو کنن با این همه غایب!!!!!!!! اما پستهای رضا امید رو در دلم زنده کرد.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیــلی بازی سختی خواهد بود مسلما! ما واقعا امتیاز این بازی ـُ می خوایم واسه کم کردن فاصله مون با اینتر، از اون ور فیورنتینا هم تیمی نیست که به این راحتیا امتیاز بده! اگه کیه لینی بتونه بازی کنه، تا یه حد زیادی می شه گفت که خیالمون از دفاع راحته! هر چند که بازیکنای فیورنتینا خیلی زهرین! و خیلی فرصت طلب! یه اشتباه کوچیک خط دفاع کافیه واسه اینکه دروازه رو باز کنن! کلا همیشه هم یه گلای سوزناکی می زنن! اه! مثلا اون گل دقیقه 89 ـِ جیلا تو بازی نیم فصل اول خیلی سوز داشت! یا حتی، پارسال، گل دقیقه 90 موتو تو بازی رفت و تو بازی برگشت هم که فکر کنم اسوالدو بود که تو وقت اضافه گل زد و نهایتا فیورنتینا برد!!! کلا، خیلی دردناکه! تو کل 90 دقیقه ما همیشه خودمون ـُ می کشیم گل بزنیم، یکی می زنیم ، بعد خودمون ـُ می کشیم که نخوریم و خوب دفاع کنیم، ولی اونا هر جور شده زهر خودشونو می ریزن! حیفه واقعا! کلا خیلی خوبه که موتو نیست! مایه ی بسی خرسندیست! ولی جیلا هم حسابی خطرناکه! باید حسابی حواسمون بهش باشه! من واقعا هیچ ایده ای راجع به ترکیب زانتی-مارکیزیو ندارم!! فقط امیدوارم که اتفاق بدی نیفته! به هر حال! ما 3 امتیاز رو می خوایم حتما! و می بریم! یعنی امیدوارم !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خدا رو شکر پاپاوایگو دیکه تو فیورنتینا نیست ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
15 سال از گل رویایی الکس به فیو می گذره !! یادتون هست کدوم گل ؟؟؟

اون سال همین رانیری مربی فیورنتینا بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اسامی 19 بازیکن برای بازی فرداشب اعلام شد که خوشبختانه بوفون با آمادگی به بازی فردا میرسه ولی منینگر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نخواهد بود . همچنین یاکوئینتا هم شکر خدا در لیست هستش و میتونیم منتظر درخشش باشیم .

بوفون
ملبرگ
زانتی
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
اکدال
دچلیه
نوچی
مارکیونی
لگروتالیه
آریائودو
یاگو

ترکیب احتمالی :

بوفون . لگروتالیه . ملبرگ . دچلیه . گریگرا . مارکیزیو . زانتی . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

فری . کرولدروپ . گامبرینی . زائوری . وارگاس . مونتولیوو . کوژمانوویچ . ملو . سانتانا . جیلاردینو . یووتیچ .

داور هم ماسیمو ساکانی هستش و کمکهاش هم استانولی و کوپلی هستند . داور چهارم هم دی مارکو هستش .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
خوب پس با این شرایط کیه لینی نمی تونه مقابل تیم سابق خودش بازی کنه متاسفانه !!! امیدوارم نمایش خط دفاع که دوباره یه ترکیب جدید رو توی این بازی تجربه می کنه راضی کننده باشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من نمی دونم چه گیری داده این رانیری به مارکیونی باور کنید اگر جووینکو به جای مارکیونی جلوی فیو بازیکنه 100 برابره بهتره !!!!! از آمادگی جووینکو اصلا نمی خواد استفاده کنه دلم نمی خواد جووینکو هم مثل پالادینو از دست بدیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منینگر به دلیل مصدومیت در بازی مقابل لاتزیو این بازی رو از دست داد.از قبل هم گفته می شد ممکنه نرسه. کیه لینی،کامورانزی و تیاگو هم نرسیدند. از طرفی یاکوینتا و گریگرا در این بازی هستند که در بازی قبل نبودند. سیسوکو و مولینارو هم که مصدومند : یعنی احتمالا اینطوری میشه دچلیه ملبرگ لگرو گریگرا ندود زانتی مارکیزیو مارکیونی الکس آمائوری سبا و پولسن از دیگر گزینه های بازی هستند. خیلی دستش باز نیست رانیری برای این بازی.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم از ترکیب احتمالی بازی .....

تصویر

خبر خوب بازگشت جیجی هست ..........

Fear Can Hold You Prisoner Hope Can Set You Free

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته احتمال بازی آریائودو هم هستش که خیلی احتمالش کمه ولی منتفی نیست و احتمال داره ملبرگ در راست و آریائودو در مرکز باشه و گریگرا بازی نکنه یا به سمت چپ بره و دچلیه بازی نکنه ولی خیلی بعید هستش این اتفاقات ! ولی به هرحال آریائودو هم ثابت کرد مدافعی هستش که میشه بهش اعتماد کرد و رانیری هم خیلی قبولش داره پس میشه احتمالی هم به بازی آریائودو داد حالا بجای کی معلوم نیست ! به شخصه ترجیح میدم ملبرگ در راست باشه و آریائودو زوج لگروتالیه ولی بعید میدونم رانیری از گریگرا به این سادگی بگذره !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
امشب بازي رو شبكه 3 ميزاره ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

امشب بازي رو شبكه 3 ميزاره ؟

بهمن جان در این مورد باید توی تاپیک پخش زنده بازی های یووه صحبت کنیم ولی خوب !!! اره ساعت 23 بازی رو به صورت مستقیم پخش می کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
وای چقدر جالب !!! سال 94 که یووه و فیو بازی داشتند رانیری مربی اونا بوده و جالب تر اینکه مارکیزیو 8 سالش بوده و توی ورزشگاه به همراه خانوادش بازی رو نگاه می کردند !!! راستی اون بازی رو نیمه اول 2 - 0 باخته بودیم به تیم رانیری اما نیمه دوم سه تا زدیم و بردیم ;D ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی