پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - فیورنتینا 0 (هفته بیستم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی اخبار محلی تورین گفته شده جووینکو از اول بازی می کنه. راست و دروغش با کسی که نقل قول کرد !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم موافق بازی سبا هستم ولی احتمالش رو کم میدونم چون رانیری ثابت کرده مربی محتاطی هستش که کمتر دست به ترکیبش میزنه . البته بازی سبا در سمت راست و بجای مارکیونی بستگی به خیلی عوامل مثل بازی گرفتن از گریگرا یا ملبرگ داره و با توجه به غیبت سیسوکو ، احتمال بازی دادن مارکیونی بیشتر هستش چون مارکیونی از سبا بهتر دفاع میکنه و تو نبردهای تن به تن موفقتره . احتمال خیلی زیاد سبا تو این بازی هم مثل بازی قبل به عنوان مهاجم بازی میکنه حالا جای کی باید صبر کرد ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

توی اخبار محلی تورین گفته شده جووینکو از اول بازی می کنه.

راست و دروغش با کسی که نقل قول کرد !

نه بابا فکر نمیکنم رانیری از مارکیونی به این سادگیها بگذره!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هواداران یوونتوس به سمت اتوبوس تیم فیورنتینا پرتغال پرتاب کردن و از همین الان جنگ رو شروع کردن!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بیانکونری قهرمان می شه ،خدا نی دونه که حقشه !!! آخ الان حسین و داداشش چه کری خونی ای دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو خونه ما هم اگر الکس ضربه آزاد گل کنه همه شکست می خورند !!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم این مارکیونی چه مرگش شده ! تکلیفش با خودش مشخص نیست ! نمی دونه می خواد چیکار کنه ! نمی دونه هدفش چیه ! خیلی داره بی فکر بازی می کنه. نمی دونم رانیری چه اصراری به بازی دادنش داره،خوب سبا رو بازی بده. بازی خوب بود،این فیو مثل همیشه زهر دار و خطرناکه،هیچ تیمی اینقدر به یووه فشار نیورده بود تاحالا وقتی تو ذهنم مرور می کنم. توی یووه دلپیرو و زانتی خیلی خوب بود.زانتی که عالی بازی میکنه و عالی توپ گیری و تخریب انجام میده.و دلپیرو هم 2-3 تا پاس فضایی داشت ! خط دفاع هم خوبه با اینکه زیر فشار بود و کیه لینی نبود. خط هافبک خوب نیست زیاد.جز زانتی بقیه خیلی آمار اشتباهشون بالاست. باید یوونتوس یه گل دیگه بزنه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
شک ندارم که یوسفی قبل از بازی اومده یه سر به فروم زده و اون اطلاعات رو برداشته ولی کاشکی یه سر به تاپیک دی چلیه هم می رفت . خدا کنه رانیری تو نیمه دوم سبا و ایاکوئنبا رو به بازی بیاره.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
الکس بی نظیره فقط همین رو می تونم بگم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یوونتوس حساب شده بازی کرد آرام آرام جلو اومد و با 1 حرکت ترکیبی عالی به گل رسید بوفون نشون داد که اصلا هنوز رو فرم نیست که با توجه به مصدومیت و آنفولانزا چیز طبیعیه مارکیونی خیلی خوب بازی کرد ، خوب پاس می داد و خوب دوید لگرو و ملبرگ جلوی جیلا مشکل دارند و سرعتشون خیلی پایینه برای مهار جیلا اما کیلینی می تونست بهتر مهارش کنه جلوی چلسی و دروگبا اگر کیلینی نباشه کارمون زاره ده چلیه واقعا بهتر از مولینارو هست ، در تمامیه جوانب مارکیزیو هم که عالی بود و نشون داد خرید پولسن فقط پول دور ریختن بود زانتی هم به چشم نمی اومد اصلا !!! با این وصعیت نیمه دوم خیلی باید حرص بخوریم از دست جیلا و احتمال گل خوردنمون بالاست یووه باید مثل 25 دقیقه اول بازی رو بدست بگیره و مواظب ضدحملات زهر دار باشه خیلی خوبه موتو نیست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این مارکیونی چی کار می کنه؟!؟! من واقعا درک نمی کنم!چه دلیلی داره که یه بازیکن توی موقعیت تک به تک توپ رو بیاره روی پای غیر تخصصی؟!در حال حاضر کامورانزی با ویلچر از مارکیونی بهتره! بوفون هم خیلی با روز های خوبش فاصله داره.البته خیلی وقته که شادابی گذشته رو نداره اما عکس العمل هاش هر چقدر هم که به موقع باشه شباهتی به بوفون ۲-۳ سال پیش نداره! آمائوری خیلی پر تلاش بود.یه موقعیت خیلی عالی گلزنی رو هم درست کرد که ندود از دست داد.الکس هم که دو گل!(هنوز نمی فهمم مارکیونی چه طوری توپ رو گل نکرد!) ساخت و از خوب های زمین بود. یوونتوس اگر قبل از زدن گل دوم گل بخوره کارش خیلی سخت میشه.چون فیو چیزی برای از دست دادن نداره و پراندلی هم مربی شجاعیه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دل پیرو واقعا شاهکاره . چه حرکت هایی چه پاس هایی. دمش گرم . بی پایان. بی انتها . همیشه تازه. همیشه متفکر و بازی ساز در حمله.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مهاجم های هیچ مشکلی ندارند،همچنین دفاع هم خوبه نسبتا. جیلا تو کل بازی "هیچ کاری" نکرده هنوز. اتفاق مرکز خط دفاع تا الان بی نقص بوده (ملبرگ،لگرو) حالا تا بعدش رو ببینیم. مارکیزیو هم کمی تا قسمتی پاس اشتباهش زیاده. اگر اون شوت اول بازی الکس می رفت تو گل من خونه رو میزاشتم رو سرم ! ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

جیلا تو کل بازی "هیچ کاری" نکرده هنوز.

جیلاردینو گل زد!
هر چند که همون لحظه (قبل از اینکه بفمم آفساید اعلام شده) هم به خودم گفتم این جیلا فقط بلده گل های مسخره بزنه اما به هر حال وظیفش رو انجام داد!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این رانیری چی کار می کنه؟!بازی رو می بینه یا فقط الکی تعویض می کنه؟!دقیقا مثل بازی پیش جووینکو و پولسن رو به بازی آورد و الکس رو کشید بیرون!اسمش رو استراحت دادن هم نمیشه گذاشت چون تعویض دقیقه ۷۶ بود. مارکیونی همچنان افتضاح بود!کاملا گیج بازی می کنه.وسط زمین و روی ضد حمله توپ رو می گیره و می چرخه سمت دروازه خودی!یه پاس یا سانتر درست هم نداشت.باز با این اوصاف باید توی زمین بمونه و الکس بیاد بیرون!! در مورد جووینکو هم از دست دادن موقعیت تک به تک توی اون شرایط حساس کافیه که بگیم خوب نبود! بوفون فوق العاده بود!مخصوصا اون صحنه ای که با پا توپ جیلا رو گرفت. به امید باخت اینتر.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب 3 امتیاز رو حساب شده گرفتیم الکس واقعا پاس های فوق العاده ای تو این بازی داد و به هیچ وجه در مقابل آمائوری که هیچ کاری نکرد و ندود خسته و مارکیونی جوان حقش تعویض نبود و من هم بودم ناراحت می شدم !!!! بوفون واقعا ناجی یووه بود ،شاید اگر جز یووه هر دروازه بان دیگه ای بود گل رو خورده بودیم از دقیقه 75 تا 85 یووه یکدفعه فوق العاده شد جووینکو عالی بازی کرد و نه تنها جلوی حمله فیورنتینا رو گرفت ،حتی اگر بی دقتی در حمل توپ نمی کرد گل دوم رو هم می زد آمائوری از سال جدید اصلا رو فرم نیست و من همیشه یاکوئینتا رو به آمائوری وقتی که رو فرم نباشه ترجیح می دم ده چلیه سوتی داد ،اما خوب بود

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بابا این رانیری چرا هی الکس و تعویض میکنه؟؟؟؟؟ جای تعویض الکس باید ندود رو میکشید بیرون. به نظر من که ندود دیگه این فصل باید فصل اخرش باشه همونطور که خودش هم می خواد.کم میاره واقعا. تا کی می خوان ازش کار بکشن اخه.1بازیکن درست حسابیم نیست که جاش و پر کنه.واسه فصل دیگه اگه ندود هم باشه باید 1 بازیکن تو این پست بخریم.ندود کم میاره نود دقیقه نمیتونه بازی کنه دیگه.حقم داره. با تعویض الکس و نگه داشتن ندود تو زمین واقعا مخالفم .اعصابم و این حرکت رانیری بد ریخت بهم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو آفساید بود خوب. -=-=-=-=-=-=-=- بازی خیلی جالب نبود نیمه دوم،مارکیونی همچنان بد بود،چند تا از موقعیت ها رو خیلی عجیب خراب کرد. درک تاکتیکی درستی نداره اصلا،خیلی انفرادی بازی می کنه. حتی دقایق آخر که از سمت چپ اومد،پاسش به آمائوری خیلی محکم و خیلی بد بود.می تونست بهتر ازینا پاس بده. یا اونجا که 3 به 2 بودند توپ رو سانتر کرد تو دست دروازه بان. به نظر من بهترین بازیکن نیمه دوم زانتی بود که واقعا عالی بازی کرد.همیشه جایی که باید باشه بود و خیلی خوب و بی نقص بازی کرد. اگر زانتی اینطور بازی کنه کنار سیسوکو یه خط هافبک فوق العاده میشه. برخلاف میلم باید بگم ندود امروز خوب نبود.خسته بود.مشخص بود نای دویدن نداره. البته بعد از اون همه دوندگی مقابل لاتزیو عجیب نیست. ندود خسته بود،مارکیونی گیج بود،برای همین 2 قسمت کلیدی هافبک یووه امروز فعال نبودند. خط دفاع خوب بود. نمی دونم چرا رانیری اصرار داره سبا باید مهاجم باشه.میشد جای مارکو بازی کنه. هرچند که اصلا خوب بازی نکرد توی اون 15 دقیقه. از نظر من بهترین بازیکن یووه زانتی و الکس بودند. بدترین هم مارکیونی و تا حدودی ندود.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به نظر من باید الکس میموند جاش مارکیونی میومد بیرون چون خیلی جالب بازی نکرد. ولی در کل بازی خوبی بود . یووه 15 دقیقه آخر رو کاملا مالک توپ بود و فیو هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
جووینکو که اومد به بازی اصلا تیم نشاط گرفت نمی دونم چرا رانیری به او بیشتر میدون نمی ده چند دقیقه هم سمت راست بازی کرد. کلا نیمه دوم تیم به جزء مارکیونی خوب بازی کرد البته مارکو هم بد نبود دی چلیه هم که با سوتی هایی که داد بازم ثابت کرد اصلا به درد دفاع نمی خوره

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر تصویر تصویر

Serie A, Week 20
Juventus - Fiorentina
Saturday January 24th 2009, 20:30CET
Stadio Olimpico Grande, Turin, Italy

FLV-1150Kbps--512*384--AL-Jazeera Sport--arabic Comm

:: Prematch Video ::