پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - فیورنتینا 0 (هفته بیستم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
احتمال اینکه انتر امتیاز بده خیلی زیاده چون هم سمپدوریا تیم خوبیه هم مورینیو بعد بازی قبل فحش داده به بازیکنان و گفته به اسکودتوهای مفتی تون ننازید در نتیجه جو تیم الان خرابه و می تونیم تا آخر هفته حداقل ، خواب امشبمون تو صدر جدول رو مرور کنیم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

فرض بگیریم گل سالم بود(که از نظر من نبود،بزار شاید عکسی پیدا کردم)

ولی خیلی خیلی میلیمتری و نزدیک بود.
نمیشه کسی رو سرنزش کرد.

انگشت اشاره دستش جلو تر از دفاع یووه بود ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

اهمدرظا ویران کردی فروم رو

شما درست میگی !!!! ;D

فرق قلت عملایی رو هم با اشتباح ..... فحمیدیم ........ :-\

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
البته به لیگ باید از سیستم صدر نشین استفاده کنه
و به قول اونی که رضا گفت

1 مهاجم پشت مدافعان توی این سیستم آفساید حساب نمیشه

اونم آفساید میلیمتری ، که اصلا نمی شه بازخواست کرد از کمک داور

شما درست میگی !!!! ;D

فرق قلت عملایی رو هم با اشتباح ..... فحمیدیم ........ :-\

از اینکه انتقاد سازنده رو قبول می کنی نهایت قدردانی رو دارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
[img width=480 height=288]http://www.corrieredellosport.it/images/59/C_3_Media_676059_immagine.jpg[/img]

پاش اینوره،
ولی نگاه کنید بالا تنه و دستش اینورتر از آخرین دفاع یووه است.
این خط قشنگ از پای عقب گریگرا رفته.

قسمتی از بدن جیلا شامل دست و شونه اش اینور خط هستند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
خوب خدا رو شکر که بردیم اما واقعا بازی ضعیفی بود و توقع بیشتری از تیم می رفت توی این بازی و اگر یک سوپر گلر به نام بوفون نبود به احتمال زیاد بازنده از بازی بیرون می امدیم الان معلوم میشه سیسوکو چه جواهریه برای تیم چون عملا فیورنتینا خیلی راحت مرکز زمین رو در اختیار گرفته بود و براحتی تاکتیک مورد نظرش رو اجرا می کرد ... بابا دچلیه مدافع نیست مار کیزیو هم هافبکی نیست که زیاد درگیرانه بازی کنه از سمت گریگرا هم مثل آب خوردن توپ می ریختند بدون سیسوکو هافبکمون بدجوری لنگ می زد ... ترکیب خط دفاعی در بازی با لاتزیو به نظرم کارآمد تر بود تا این ترکیب ... از نظر تهاجمی هم یک مقدار زیادی کم دقت بودیم و نظم لازم رو هنگام حمله نداشتیم بعضی اوقات هم کار انفرادی موقعیتهارو از بین برد

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

احتمال اینکه انتر امتیاز بده خیلی زیاده

چون هم سمپدوریا تیم خوبیه

هم مورینیو بعد بازی قبل فحش داده به بازیکنان و گفته به اسکودتوهای مفتی تون ننازید
در نتیجه جو تیم الان خرابه

و می تونیم تا آخر هفته حداقل ، خواب امشبمون تو صدر جدول رو مرور کنیم

البته من همیشه انتقاد سازنده رو قبول دارم ........

ولی ما که همیشه غلط املایی داریم اینتر مینویسیم .......ولی چون شما انتر نوشتی ما هم تابع شما میشویم ...... ;)

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بازم میگم شما کانال و اشتباه زدی و 1بازی دیگرو دیدی.
دلیل نمیشه که هرکی راه راه بپوشه یوونتوس باشه

اره درسته حق با شماست من داشتم یه کانال دیگه رو میدیدم !!!!

اره من از الجزیره دیدم !!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات شاید عجیب و غریب کارشناس فدارسیون بوفون 7 - گریگرا 5/5 - ملبرگ 6 - لگروتالیه 5 - دچلیه 6 - مارکیونی 5/6 - مارکیزیو 7 - زانتی 6 - ندود 6 - امائوری 6 - دل پیرو 5/6 - رانیری 6

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

[img width=480 height=288]http://www.corrieredellosport.it/images/59/C_3_Media_676059_immagine.jpg[/img]

پاش اینوره،
ولی نگاه کنید بالا تنه و دستش اینورتر از آخرین دفاع یووه است.
این خط قشنگ از پای عقب گریگرا رفته.

قسمتی از بدن جیلا شامل دست و شونه اش اینور خط هستند.

اینم همون چیزی بود که اون لحظه که گل زدن من داشتم به تمام دوستام میگفتم ولی کسی قبول نمیکرد !!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو تصاویر تلویزیونی نبود، ولی سبا بخاطر شوت بعد از سوت داور کارت زرد گرفت. تو تصاویر بود ؟ من ندیدم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال
زانتی بی نظیر بود ! واقعا دلنشین بازی میکنه . خیلی عالی و مسلط ، پاس هاش که مثل همیشه بی نقص بودند . زانتی دوباره آماده شده ، این خیلی خبر خوبیه !! دچلیه چند تا سوتی داد که خیلی بد بودن ! ضمن اینکه اگر دقت کنید نیمه اول پشت دچلیه کاملا خالی بود و راخت نفوذ میکردن . الکس یکی از خوب های تیم بود و واقعا تعویضش معنایی نداشت ! نمیدونم چرا تعویض شد ! ندود خسته بود و روی یکی از ضد حمله ها خیلی راحت توپ رو از دست داد . بوفون نیمه دوم عکس العمل های بیشتری رو داشت و به نظر من خیلی خوب بود . مارکیونی درسته که موقعیت ها رو خیلی راحت خراب میکنه ولی واقعا بازیکن موثریه ! بار ها و بارها خط دفاع فیورنتینا رو به خودش مشغول کرد . هر چند موقعیت ها رو واقعا راحت از دست میداد ولی به نظر من خوب بود . ضمن اینکه یکی از تاکتیک های یووه حرکت های مارکیونی هست . خط دفاعی خوب بودند ، لگرو و ملبرگ هماهنگ نشون دادن اما در بعضی صحنه ها که البته تعدادشون هم کم بود ، کم بودن سرعتشون به چشم اومد . گریگرا هم در حر متوسط ظاهر شد به عقیده من . آمائوری جنگنده بازی کردنش که عجیب نیست ! نوع بازیش این جوریه ، بازیکن موثری بود ولی نتونست کاری کنه ، دلیل به بازی نگرفتن یاکوئینتا رو نفهمیدم ! یه سوال ! پولسن رو برای چی به زمین میاره ؟ از یه هافبک دفاعی در 2 ، 3 دقیقه چی میخواد ؟ فکر کنم فقط برای بالا بردن تعداد بازی هاشه !!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

تو تصاویر تلویزیونی نبود،
ولی سبا بخاطر شوت بعد از سوت داور کارت زرد گرفت.

تو تصاویر بود ؟ من ندیدم.

واقعا کارت گرفت !!!!

من هم تو تصویر چیزی رو ندیدم !!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

یه سوال ! پولسن رو برای چی به زمین میاره ؟ از یه هافبک دفاعی در 2 ، 3 دقیقه چی میخواد ؟
فکر کنم فقط برای بالا بردن تعداد بازی هاشه !!

خوب به نظرم این سئوال رو به شوخی پرسیدی .....!!!

ولی اگه جدی بود ................خوب تیم تحت فشار بود و رانیری میخواست هم زمان بازی رو بگیره و هم بالاخره یه 2_3 دقیقه ای مونده بود و ممکن بود زانتی خسته در اون 2-3 دقیقه پایانی نتونه کارایی پولسن تازه نفس رو داشته باشه .....

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تعویض پولسن که از حرکات مثبت رانیری بود و باعث شد فشار از مرکز زمین کم بشه و زانتی هم که خسته شد بود تو دقایق آخر اشتباهی نکنه . بنظرم تو نیمه اول بهترین بازیکن یووه دل پیرو بود و در نیمه دوم بوفون و در مجموع بازی ، بازی زانتی خیلی مفید و موثر بود . البته مارکیزیو هم بازی خوبی رو انجام داد و تو یه صحنه که فکر کنم پاسکوآل رو دریبل کرد نشون داد تکنیک خوبی هم داره . البته تو موقع دفاع کردن خیلی فوق العاده نبودیم و یجورایی بازیکنان گیج بودن و بخصوص از دو جناح خیلی راحت به ویولایی ها فضا میدادیم و این نشون دهنده ضعف یووه در کناره های خط دفاع هستش .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بعد از بازی با اینکه برده بودیم , با اینکه موقتا ً در صدر بودیم ولی مثل مواقعی که می بازیم هی ناخودآگاه سرم رو تکون می دادم (عادت دارم) فکر می کنم به خاطر بازی ضعیف یوونتوس بود که می تونم اعتراف کنم ما شایسته سه امتیاز نبودیم هر چند خوشبختانه اونها هم توانایی کسب امتیاز رو نداشتن البته موقعیت های زیادی مخصوصا ً در نیمه اول داشتیم که می تونست همون اول کار رو تمام کنه به هر حال مهم سه امتیازی بود که به دست آوردیم ولی چیزی که بهش ایمان کامل آوردم اینه که درصورتیکه امسال سه جام هم کسب کنیم من دیگه نمی تونم رانیری رو به عنوان مربی سال بعد یوونتوس قبول کنم واقعا ً زیر فشار به هم می ریزه و مثل مربی های مبتدی عمل می کنه من اگه الکس توی گوش رانیری هم می خوابوند تعجب نمی کردم چون مارکیزیوی هشت ساله هم می دونست که بازیکنی که باید تعویض میشد ندود بود نه الکس !!! بیرون کشیدن الکس می تونست مرگبار تمام بشه همون اتفاقی که سال گذشته باعث باخت یوونتوس شد می تونست دیشب با بیرون کشیدن خلاقیت اتفاق بیفته دفاع دیشب خیلی زیر فشار بود و شاید هر بیننده ای رو متقاعد می کرد دفاع یوونتوس ضعیفه ولی چیزی که دیشب باعث این فشار شد ضعف مفرط خط میانی و کناره ها بود جایی که وقتی توپ به پشت محوطه یوونتوس می رسید کاری از دست گریگرا و دچلیه بر نمیومد بوفون هم با اینکه میشه نقش اصلی رو در حفظ سه امتیاز بهش داد ولی در چند مورد مخصوصا ً نیمه اول بوفون نبود منم آمائوری رو خوب دیدم هافبک هایی که زیر اون فشار باید به خط دفاع کمک کنن مطمئنا ً در کار توپ رسانی به خط حمله کمک چندانی نمی کنن هافبک های کناری هم که دیشب خیلی ضعیف بودن مخصوصا ً ندود که فکر کنم ضعیف بازی عمرش رو دیدیم من توپی ندیدم به آمائوری برسه و تاثیر مثبت نزاره اگه مارکیونی اون توپ عرضی رو آروم تر داده بود می تونستیم 2-0 برنده باشیم دیشب اگه یه بازیکن که بتونه در سمت چپ دفاع بازی کنه داشتیم دچلیه می تونست به عنوان جایگزین ندود اشک فیورنتینا رو در بیاره دیشب به شدت جای خالی سیسوکو احساس می شد و فکر می کنم دیگه رانیری نمی تونه من به بازیکن جدیدی نیاز ندارم چون با توجه به خصوصیات بازی سیسوکو (درگیرانه) می تونه موارد مشابه دیشب دوباره و اینبار در مقطعی حساس تر پیش بیاد خوشبختانه بازی دیشب رو بردیم و باید امیدوار به شکست اینتر در بازی امروز باشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته تو موقع دفاع کردن خیلی فوق العاده نبودیم و یجورایی بازیکنان گیج بودن و بخصوص از دو جناح خیلی راحت به ویولایی ها فضا میدادیم و این نشون دهنده ضعف یووه در کناره های خط دفاع هستش .

بازی که از فیو مقابل میلان دیدم،
خیلی خیلی زیاد از کناره ها و خصوصا چپ خودشون و راست حریف بود.یه بازیکن به اسم یوتویچ داشتند شماره 8 بود،خیلی قشنگ بازی می کرد،یعنی هرکسی جز زامبروتا مقابلش بود خوار و خفیفش می کرد ولی اون شب زامبروتا ستاره ی بازی بود.

95 درصد تاکتیک فیو مقابل میلان ارسال پاس های عمقی توسط مونتلیوو بود،
اگر این 1 قلم رو مهار کنیم تا حدود زیادی فیو مهار میشه.

بعدشم یووه نباید یادش بره فیو هیچوقت تسلیم نمیشه و تا آخرین ثانیه می جنگه.

البته خداییش این بازی رو نمیشه اینطور حساب کرد،
بازی میلان-فیو رو دیدی ؟

میلان 20 دقیقه آخر با 5 دفاع (مالدینی،سندروس،فاوالی،یانکلوسکی،زامبروتا) و 5 هافبک که 3 تا دفاعی بودند (پیرلو،فلامینی،سیدورف) و 2 تا تهاجمی (کاکا،رونالدینیو)
یعنی میلان با سیستم 5-5-0 مقابل این شیوه تهاجمی فیو بازی کرد و هرچند خیلی از حملات رو زامبروتا دفع کرد،ولی بازم فیو خیلی میلان رو تحت فشار گذاشته بود.

کلا فیو تیم مهار نشدنیه ! اگر بازی رو ازش بردی باید بدونی خیلی خوش شانس بودی ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کلاً پراندلی مربی شجاعی هستش و بازی تیمش همیشه قابل ستایش هستش چون به معنای واقعی فوتبال بازی میکنه . ولی هرچقدر هم که فیورنتینا تیم هجومی بودش ولی یووه تو کناره ها خیلی بهش فضا میداد ! بارها گریگرا و دچلیه جا موندن و از پشت سرشون فرار کردن . بنظرم نبودن سیسوکو و کیلینی خیلی تو پوشش این فضاها نقش داشت ، حتی گریگرا وقتی که کامورانزی جلوش بود بهتر بازی میکرد ولی با اومدن مارکیونی که خیلی خوب دفاع نمیکنه یزره گیج شده و البته نامطمئن . در کل باید خوشحال باشیم که از فیورنتینا 3 امتیاز گرفتیم چون واقعاً تیم خوبی هستش و بردنش اینقدرها راحت نیست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تحلیل دون بندینی(بعضی بچه ها می شناسند) هم به نظرم جالب بود گفتم با حفظ کپی رایت بزارمش اینجا :

مارکیونی از لحاظ مغزی یه چیزی تو مایه های ژولیه! کلا بازیش خوبه. خوب پا به توپ میشه و خوب سانتر میکشه و پاس میده. اما بعضی مواقع انگار خون به مغزش نمیرسه و کارهای عجیب غریبی میکنه! اما مطمئنا رانیری کسی بهتر از اون نداشته در اون پست.

دیشب یه تعویض فوق العاده از رانیری دیدم. ظاهرا همه فکر میکردن که جووینکو به جای ندود میاد. اما رانیری با درایت دلپیروی کند رو بیرون کشید و یه بازیکن زهر دار و سرعتی گذاشت جاش. من فکر کردم میخواد 1-5-4 کنه اما با همون 2 مهاجم باقی موند. فکر میکنم 10 دقیقه فیورنتینا شدید روی دروازه یووه بود و هر لحظا ممکن بود بازی مساوی بشه. این تعویض باعث شد دو سه موقعیت عالی برای یووه پیش بیاد و حریف عملا از ترس گل نخوردن دیگه اونجور با جسارت حمله نکنه. نگه داشتن یه بازیکن باتجربه مثل ندود تصمیم درستی بود. فیو از راست فشار می آورد و ندود علیرغم خستگی خیلی خوب داشت با استفاده از تجربش اون قسمت زمین رو چه در فاز دفاع و چه حمله کنترل میکرد و هم اینکه کمک بزرگی برای دیچلیه جوان بود که نشون داد بهتره هافبک چپ بازی کنه تا دفاع چپ! من که به رانیری احسنت گفتم و ایشالا آقا هم بهش احسنت گفته باشه.

راستی فری بازوبندی رو به دستش بسته بود که روبرتو باجو سال 2004 بهش هدیه داده بود!!
ممنون میشم اگه کسی عکسش رو داره بذاره...

به فیورنتینایی ها حق میدم از داور عصبانی باشن چون گل سالمشون مردود اعلام شد. اما انصافا خیلی خوب بازی میکنن. نمیدونم چی شده که به لچه باختن!

بوفون هم انگار لاغر شده بود. یا توی لباس سر تا پا مشکی اونطور به نظر میرسید. به نظرم کمی افت کرده چون بوفون همیشگی نبود. مخصوصا سر صحنه گل آفساید فیو. کمتر خطر میکرد و سعی میکرد به جای جمع کردن موقعیت، توپ رو دور کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم موافق اومدن سبا بودم چون بارها با سرعتش زائوری رو عقب نگه داشت و اجازه نداد که ویولایی ها بی مهابا حمله کنن و کاملاً به خط دفاع فیورنتینا شکل داد و از اون تهاجم گسترده عقب بردشون . من حتی تعویض پولسن رو هم مثبت دیدم و بنظرم تو دقایق پایانی خیلی موثر و مثبت بود چون زانتی خسته شده بود و در موقع تعویض هم به پولسن داشت دقیقاً میگفت چیکار کنه . واقعاً تعویض های خوب و بجایی کرد . البته اگر با اختلاف دو گل جلو بودیم قطعاً یاکوئینتا هم به زمین میومد ولی رانیری ریسک نکرد و آمائوری رو که قدرت حفظ و حمل توپ بالایی داره رو در زمین حفظ کرد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی