پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - میلان 2 ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
160 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من میگم این میلان تو سری ا خط جلوش بعضی وقت ها شدیدا بر روی دفاع حریف خیمه میزد و در اوج فشارها گل میزد حالا اگر تدبیری باشه که این حربه رو خنثی کنه قطعا نیمی از برد انجام شده... در فاز حمله افزایش خلاقیت در نوک حمله و تغذیه کافی مهاجمان حتما باید اجرا بشه. ضمن این که امیدوارم رانیری در این بازی محافظه کار نباشه و حداقل یک نیمه به جوینکو فرصت بده... سیدورف هم بگیرینش

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
امشب جدای از رقابتی که بین یوونتوس و میلان هست یه رقابت بین المللی یا بهتر بگم یه کل بزرگ هم هست با توجه به اینکه دربی اسپانیا که قطعا ً بزرگترین بازی باشگاهی در سطح جهان هست به جز نیم ساعت آخر حرفی واسه گفتن نداشت زیبایی و جذابیت بازی امشب میلان و یوونتوس می تونه ادعای کسانی که سطح کیفی لالیگا رو بالاتر از سری آ می دونن کمرنگ کنه مخصوصا ً با توجه به روابط خوب رسانه ای که این چند روز به وجود اومده و همچنین غیبت گتوزو در این بازی می تونیم به دیدن یه بازی زیبا امیدوار باشیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

امشب جدای از رقابتی که بین یوونتوس و میلان هست یه رقابت بین المللی یا بهتر بگم یه کل بزرگ هم هست
با توجه به اینکه دربی اسپانیا که قطعا ً بزرگترین بازی باشگاهی در سطح جهان هست به جز نیم ساعت
آخر حرفی واسه گفتن نداشت زیبایی و جذابیت بازی امشب میلان و یوونتوس می تونه ادعای کسانی که سطح کیفی
لالیگا رو بالاتر از سری آ می دونن کمرنگ کنه
مخصوصا ً با توجه به روابط خوب رسانه ای که این چند روز به وجود اومده و همچنین غیبت گتوزو در این بازی می تونیم به دیدن یه بازی
زیبا امیدوار باشیم

اخه سری آ اینجاست
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
لالیگا اینجا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نه حمید دیگه اینقدر هم فاصله ندارن هر دو از لیگای مطرح جهانن و انصافا بازی های لیگ اسپانیا در مجموع زیبا تر و پر گل تره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب تنها چند ساعت به شروع بازی بزرگ ایتالیا باقی مونده !!! توی این بازی تقابل چند تا مورد با هم دیگه خیلی جالبه !!! اولیش خوب یوونتوس و میلان دو تیمی که برای حفظ مکان دومیشون تلاش می کنند و هر کسی ببازه فاصلش با اینتر ممکن هست به 9 امتیاز برسه !!! رانیری – انچلوتی *** مصدومین دو تیم *** دل پیرو - مالدینی *** امائوری و رونالدینهو *** تمامی دوئل های بالا باعث جذاب تر شدن بازی دو تیم داره !!! همون جوری که میلان حواسش هست پست محوطه خطا نده یووه هم باید حواسش رو حسابی جم کنه خطا نده !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آره واقعاً ، ما هم نباید پشت محوطه خطا کنیم چون پیرلو فوق العاده میزنه . البته کلاً یه خوبی که داریم اینه که نیکولا نیست تا پشت محوطه خطا بده چون اصولاً زیاد خطا میکنه . برعکس سیسوکو اونقدر بدون خطا توپ میگیره که آدم یادش میره مومو بلده خطا کنه یا نه ! امشب به بازی آمائوری خوب دقت کنید . امشب یه سوپر گل برای روسونری کنار گذاشته و مطمئناً میاد که خودش رو به فوتبال ایتالیا ثابت کنه . به هرحال ملی پوش آینده نزدیک ایتالیا هستش .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

نه حمید دیگه اینقدر هم فاصله ندارن
هر دو از لیگای مطرح جهانن
و انصافا بازی های لیگ اسپانیا در مجموع زیبا تر و پر گل تره

هر لیگی پرگلتر باشه به معنی این نیست که قوی تر باشه، توی اینکه ایتالیا از اسپانیا از نظر باشگاهی قویتره بحثی نیست..
ایتالیا همیشه 3-4 تیم اماده داره برای قهرمانی و بقیه تیماش هم خطرناک هستند مثل فیورنتیا، لاتزیو، پارما، ادینزه و رم و اینا..
ولی تنها لیگی که می تونه با لیگ ایتالیا رقابت کنه لیگ برتر انگلیس هست که اونم همیشه 3-4 تیم مدعی داره و بقیه تیما هم مدعی هستند..
اسپانیا فقط بارسلونا و رئال داره که هر از چند گاهی یه تیم به صورت فصلی (ایران) شاخ میشه و بعدش دوباره می خوابه..

___________________________________________________________________________________________________________
من فقط امیدوارم که مالدینی امشب توی تورینو تموم نکنه وسط بازی که خونش به گردن یوونتوس نیافته ;D (شوخی کردم، من خودم خوشم میاد ازش) البته نمی دونم از فوتبال دیگه چی میخواد که مثل افتاده رویش و ولش نمیکنه..
از طرفی گل زدن به دیدا هم خیلی حال میده ( ایستگاهی دلپیرو)، من دیدا رو بعد درلیست دوازبانان منفورم که تولدو صدرش هست قرار داره..

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من دقیقا با حرف حمیدرضا موافقم توی اسپانیا همیشه رئال و بارسا برای قهرمانی میجنگن و یکهو مثلا یک فصل یکی مثل ویارئال یا مثلا چند فصل پیش دپورتیوو لاکرونیا میان مدعی میشن هیچوقت اسپانیا نشده که سه تا تیم همیشه مدعی داشته باشه ، همیشه فقط بارسا و رئال بودن و یک تیم یک فصل یکهو اومده بالا دقیقا طبق مثال حمید عین ایران ، یک سال سایپا شاخه ، سال بعد ذوب آهن میاد شاخ میشه ، سال بعدش فولاد خوزستان شاخ میشه در کل فکر میکنم لیگ ایتالیا همیشه جذابه ، چون همیشه حداقل چهار تیم پای ثابت قهرمانی داره و تیمهایی مثل فیورنتینا و اودنیزه هم همیشه بالا هستن و خطرناک ، ضمنا ناپولی هم که داره باز به دوران اوجش بر میگرده و همون تیم قابل احترام مارادونا میشه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آقا جان لیگی یهیا توره توش از وسط زمین دریبل می زنه میره تا دروازه کاملا مشخصه چرا پر گله ! :D

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه نکته راجع به بازی امشب اینه که هر کدوم از این دو تیم ببازن یه رتبه سقوط میکنن چون دیشب ناپولی 3-0 لچه رو برد و اومدبه رتبه سوم و بالاتر از میلان . اما جدال اصلی امشب بین خط دفاعی کند و پیر میلان با نقطه قوت یووه یعنی خط حمله که میتونه فوق العاده باشه دلم میخاست گتوزو هم بود تا با تمام ستاره هاش میلان تحقیر میشد . جدال سیدورف و سیسو هم در نوع خودش قشنگه و همینطور ندود و زامبروتا . امشب میتونه شب قشنگی برای تورین باشه .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
هرگاه اسم بازی یووه میلان میاد ناخدا گاه یاد نتیجه 0-0 و یه بازی با سطح بسیار پایین می افتم چیزی که توی چند سال اخیر بارها و بارها شاهدش بودیم مساوی های لوس این دو تیم بوده اما نمی دونم چرا اصلا امشب رو نمی تونم مساوی در نظر بگیرم درسته که میلان با کلی ستاره مثل کاکا و رونالدینهو و ... که البته چندتاش مصدومن میاد سمت یووه اما بازی های یووه در 2 فصل اخیر به من فهمونده که یووه ای ها مقابل تیم های بزرگ فراتر از حد انتظار همه هستند بازی هم که در تورین برگزار میشه !!!! شک دارم بازی 0-0 بشه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

هرگاه اسم بازی یووه میلان میاد ناخدا گاه یاد نتیجه 0-0 و یه بازی با سطح بسیار پایین می افتم

چیزی که توی چند سال اخیر بارها و بارها شاهدش بودیم مساوی های لوس این دو تیم بوده

اما نمی دونم چرا اصلا امشب رو نمی تونم مساوی در نظر بگیرم

درسته که میلان با کلی ستاره مثل کاکا و رونالدینهو و ... که البته چندتاش مصدومن میاد سمت یووه

اما بازی های یووه در 2 فصل اخیر به من فهمونده که یووه ای ها مقابل تیم های بزرگ فراتر از حد انتظار همه هستند

بازی هم که در تورین برگزار میشه !!!!

شک دارم بازی 0-0 بشه ...

عجب !

اتفاقا برعکس این بازی همیشه به شکل سنتی پرگل بوده ! آمار گل های زده و خورده توی این بازی خیلی زیاده نسبت به دیگر بازی های مهم !

آخرین بازی دو تیم هم 3-2 بود !
آخرین باخت یووه به میلان هم 3-1 بود !

توی بازی های دوستانه چند ماه پیش هم هر بازی بالای 3-4 گل داشت.

همیشه نه،ولی معمولا بازی پر گل و پرهیجانی بوده.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نمی دونم ولی من یادمه فصله پیش 1 بارش 0-0 شد تو فینال لیگ قهرمانان 0-0 شد قبل از سقوط یووه 4 سال پیش تو لیگ ،باز 1 0-0 دیگه یادمه !!! نمی دونم ،شاید ذهنیتم اشتباه باشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
در این بازی قول میدم که رونالدینیو فقط یه تماشگر خواهد بود و هیچکاری نمیتونه بکنه نمیدونم پیرلو هست یا نه ولی اگر باشه خطرناکه کاکا هم میتونه خطرناک باشه خط حمله میلان اصلا خطرناک نیست دفاع میلان هم کاملا مشخصه وضعش

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من 6ساعته دارم دنبال تاپيك ميگردم. اين چه اسميه !!! بچه ها ميخوام امشب همگي توي فروش شادي راه بندازيم به اميد پيروزي 2-0 يووه ! اين بازي فكر ميكنم حتي از بازي با اينتر و real سخت تر باشه‌! در اين شكي ندارم :D بايد ببينيم چه اتقاقي مي افته ! ولي برده يووه 90% برد ميلان 5% و مساوي 5%

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی با میلان سخت تر از اینتر برای ما هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
Kaka out of Juve clash حال کنید !!! البته کاکا و فلامینی نخواهند رسید !!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه مقاله توي يه بلاگ خوندم كه نوشته بود دل پيرو توپ طلايي را از كاسياس ربود(مربوط به سه گلي كه بهش زد و باعث شد نذاره كه به اين مقام برسه!)حالا هم امشب به كاكا(هرچند كه نيست) اجازه نمي ده تا به مقام بهترين جهان برسه و اونو از بازي(نيست پس از صحنه‌ي روزگار) محو مي كنه!!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
مرسیییییییییییییییییییییییییییییی کیلینی..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خدا رو شکر نیمه اول خیلی خوب به پایان رسید فقط اگه بعد از گل سوم الکس اون موقعیت سه به تک رو پاس داده بود حالا میلان له شده بود هر چند حالا هم شده !!!! به امید بازی برتر یووه در نیمه دوم !!! ان شا الله !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی