پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - میلان 2 ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
160 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

یوونتوس - میلان
هفته شانزدهم کالچو
ورزشگاه المپیک تورین
یکشنبه 14 دسامبر 2008
ساعت 23 به وقت ایران

یووه تا پایان هفته پانزدهم با 30 امتیاز در رده دوم جدول قرار داره و میلان هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر سوم است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب مهم ترین چیزی که توی این بازی جلب توجه می کنه غیبت لگروتالیه خواهد بود که خوب در شرایط فعلی صربه ی بزرگی برای یووه خواهد بود ولی امیدوارم ملبرگ همون نمایشی که در دیدار مقابل رئال رو ارائه کرد اینجا هم نشون بده !!! توی بقیه پست ها هم دقیقا همه چیز معلوم هست !!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من حقیقتا از میلان خیلی بیشتر از اینتر بدم میاد.. امیدوارم هفته دیگه از امتیاز میزبانی هم استفاده کنه و میلان رو بزنه..

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
امیدوارم حرف بعضی از دوستان که معتقدند تیم مشکل نفری نداره توی این بازی که لگرو نیست اثبات بشه و یووه پیروز از زمین خارج بشه من یکی که می ترسم چون میلان 90 درصد حملاتش از عمق دفاعی حریفه ... باید سعی کنیم زود به گل برسیم و با پرسینگ مناسب قدرت و زمان مناسب برای بازیسازی رو ازشون بگیریم .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه و میلان بازیهاشون بورس 0-0 و بازی کسل کنند هستند این بار هم فکر نکنم از این قاعده مستثنی باشه . ولی با رونالدینهو و کاکا بیچاره ایم مخصوصا که کاکا خیلی داره این هفته ها خوب بازی می کنه ، امروز که عالی بود !!!!! سخته ، 1 الکس لازم داریم واسه این بازی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر رانیری از میلان ترسید بازنده ایم.اگر نترسید می بریم.میلان این فصل اصلا تیم خوبی نبوده.این همه بازیکن تو سیستم درخت کریسمس کارلتو تلف می شند هربازی.قدرت گل زنی میلان هم این مدت خیلی پایین بوده. من برخلاف بازی با اینتر که امیدی نداشتم به این بازی خوشبینم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

یووه و میلان بازیهاشون بورس 0-0 و بازی کسل کنند هستند

دو-سه سال اخیر که اینطور نبوده.حتی دو فصل پیش که یووه توی سری ب بود بازی های یوونتوس و میلان توی جام برلوسکونی و تیم کاپ بازی های قشنگی بودن.

یوونتوس توی المپیکو به میلان امتیاز نخواهد داد!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
امتیاز ندادن یک چیزه از طرف دیگر مسای یا باخت یعنی عقب افتادن بیشتر از اینتر که امیدوارم ببریم .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اره منم خواستم همین رو بگم.. بازی های یوونتوس میلان جذاب بوده اکثرا.. بازی که 3-0 یوونتوس 7-8 سال پیش برد فکر کنم بهترین بازی بود که دیده بودم من ازشون.. بعدشم که یک بازی که دلپیرو ایستگاهی زد.. یکی هم برگردون زد که ترزگه گل کرد.. اینا بازیهای شاخی بودند.. یوونتوس توی المپیکو به میلان امتیاز نخواهد داد!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
منم تا جایی که یادم میاد بازی های یووه با میلان همیشه جذاب و قشنگ بوده،امیدوارم ببریم،اما واقعا توی مرکز دفاع باید خیلی مواظبق باشیم چون میلان خیلی زهر دار عمل میکنه.... (تعداد ارسالهای من با این پست به سال تولدم رسید/)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
عابد عزیز تبریک به خاطر پی گیری همیشگیت...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

عابد عزیز تبریک به خاطر پی گیری همیشگیت...

مرسی عزیزم،اما نفهمیدم من پی گیر چی ام؟:دی

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
پی گیر ارتباط با فوروم -وقتی تعداد پستهای خودم می بینم وتعداد پستهای شما رو متوجه علاقه شما نسبت به تیم و وقتی که صرف این کار کردی می شوم . امیدوارم شما و همه دوستان پاینده باشید.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تنها علامت سوال برای این بازی سمت راست خط میانی هستش که آیا کامورانزی به بازی میرسه یا نه ! و اگر رسید چند درصد احتمال داره از ابتدا بازی کنه ! کامورانزی با توجه به تمرینات یک هفته اخیر 99% به بازی میرسه و چون مصدومیت از ناحیه کتف هستش بعید میدونم از ابتدا بازی نکنه . ملبرگ هم قطعاً جایگزین نیکولای محروم میشه . از بین مارکیزیو و زانتی هم یه نفر بازی میکنه که باید دید رانیری میخواد از تجربه زانتی استفاده کنه یا از جوانی مارکیزیو . امیدوارم تو این بازی رانیری دست از لجبازی برداره و دچلیه رو از ابتدا بجای مدافع زیر صفری به نام مولینارو بزاره تا یزره خیالمون راحت بشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تنها علامت سوال برای این بازی سمت راست خط میانی هستش که آیا کامورانزی به بازی میرسه یا نه ! و اگر رسید چند درصد احتمال داره از ابتدا بازی کنه !
کامورانزی با توجه به تمرینات یک هفته اخیر 99% به بازی میرسه و چون مصدومیت از ناحیه کتف هستش بعید میدونم از ابتدا بازی نکنه .

ملبرگ هم قطعاً جایگزین نیکولای محروم میشه . از بین مارکیزیو و زانتی هم یه نفر بازی میکنه که باید دید رانیری میخواد از تجربه زانتی استفاده کنه یا از جوانی مارکیزیو .

امیدوارم تو این بازی رانیری دست از لجبازی برداره و دچلیه رو از ابتدا بجای مدافع زیر صفری به نام مولینارو بزاره تا یزره خیالمون راحت بشه !

مارکیونی بازی قبلی افتضاح بود ! اگر بخواد جلوی میلان اینطوری بازی کنه خیلی بد میشه.امیدوارم فقط 1 بازی اینطوری باشه و جلوی میلان توی روز خوبش باشه.دیشب دوبار با پاس توی عمق تک به تک شد از سمت راست یک بارش نتونست استپ کنه و توپ رو انداخت توی اوت.یه بار دیگه هم از زیر پاش در رفت.

برای 1 سانتر از سمت راست (برای رضای خدا !) رانیری دچلیه چپ را گذاشت جای مارکیونی تا سانتر کنه و آمائوری بدبخت هم انگار 90 دقیقه منتظر همچین چیزی بود به بهترین شکل گذاشتش توی گل.این بازی که خیلی بد بود مارکیونی.و اون 2 تا نصفه بازی که از کامو دیدم...بدجوری دلم می خواد بازی کامو آماده بشه.اگر نبود هم سبا.هرچند سبا اگر مثل دیشب آزاد باشد خوب بازی می کنه نه اینکه فقط یک سمت زمین باشه.

اینقدر تو فکر کاکا،رونالدینیو،سیدورف و شوچنکو و پاتو و..... نباشید ! میلان برد دیشب که با گل به خودی بود رو بعد از 4 بازی بدون پیروزی بدست آورد.میلان تاحالا 13 گل خورد که 9 تاش خارج از خونه بوده.میلان توی بازی های خارج خونه با تورینو،لچه،کالیری مساوی کرده.از جنوا باخته.و به زحمت آتالانتا رو 1-0 با گل دقیقه 80 برده و به زحمت 2-1 رجینا رو برده.

کاکا 5 گل زده که 3 تاش پنالتی بوده یکیش هم دیشبی بوده که تقریبا گل به خودی بود.تقریبا همه قدرت کاکا روی سرعتشه.و شوت هاش.یووه اگر فشرده بازی کنه کاکا رو مهار می کنه.اگر مثل بازی با میلان بی حساب بکشه جلو، روی ارسال های بلند پشت دفاع حتما گل می خوریم.

از 2 چیز می ترسم در این بازی :
1- ارسال های بلند و پاس های بلند برای تک مهاجم احتمالی میلان.
2-فیلیپو...اینزاگی !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من البته اصلاً روی رونالدینیو حساب نمیکنم ! من اگر پیرلو بازی کنه بیشتر روی پیرلو حساب میکنم چون میتونه با بازیسازی و هوش بالا میلانی ها رو تو موقعیت گل قرار بده . بنظرم مشکل اساسی ما تو این بازی فقط و فقط خط دفاعی هستش که با حضور ملبرگ یه مقدار کندتر میشه . وظیفه سیسوکو و کیلینی برای پوشش اشتباهات احتمالی ملبرگ خیلی حیاتی هستش . من تنها سوالی که تو ذهنم هستش اینه که رانیری از زانتی استفاده میکنه یا مارکیزیو ؟! واقعاً انتخاب سختی هستش ...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
با وجود پاتو و شوا بعیده که اینزاگی در ترکیب قرار بگیره و امیدوارم همین هم بشه چون منم از اینزاگی میترسم اخر زهر خودشو میریزه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
با سلام به دوستان من فقط از گیریگرا میترسم که پاشنه آشیل تیم محسوب میشه.آخه این کیه که رفتن خریدن؟هرچی باشه مولینارو ازش خیلی بدتره/به نظرم بازیکنهایی که ذر حد نام یووه نیستند و لیاقت پوشیدن پیراهن این تیم ندارند به ترتیب:1-گیریگرا2-مولینارو3-مارکیزیو4-کیمنتی5-کنزویچ6-مارکیونی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

با سلام به دوستان من فقط از گیریگرا میترسم که پاشنه آشیل تیم محسوب میشه.آخه این کیه که رفتن خریدن؟هرچی باشه مولینارو ازش خیلی بدتره/به نظرم بازیکنهایی که ذر حد نام یووه نیستند و لیاقت پوشیدن پیراهن این تیم ندارند به ترتیب:1-گیریگرا2-مولینارو3-مارکیزیو4-کیمنتی5-کنزویچ6-مارکیونی

مارکیزیو ؟!!! مارکیونی ؟!!!

بی خیال بابا این دوتا به این خوبی . چجوری دلت اومد بازیکنایی به این خوبی رو کنار اسم کیمنتی و مولینارو بذاری ؟!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره توی این لیست فقط این 2 نفر اضافه هستند. مارکیزیو بیچاره که 20 سالش بیشتر نیست.و توی همین سن هم بازیکن قابل قبولی بوده.بازیکن آینده داریه و بازی ساز اصلی تیم ملی امید ایتالیاست.همیشه گفتم فقط باید درست پرورش پیدا کنه چون هوش و خلاقیت یک هافبک بازی ساز رو کامل داره.توی بازی همیشه تصمیمات قشنگی می گیره،ولی نمی تونه اجراشون کنه ;D مارکیونی هم قابلیت هاش رو به همه نشون داده.ولی با بالا بودن خصوصیت تدافعیش مهره ی کلیدی رانیری شده.ببینید،مثلا شما نمی دونید بازیکنی در سطح خواکین رو بیارید برای سمت راست و بهش بگید بشین نیمکت نشین کامورانزی شو.ولی مارکیونی که علاوه بر خصوصیت خوب و کیفیت بالا، بازیکن بی ادعایی که نیمکت نشین هم باشه صداش در نمیاد.مارکیونی از پرورشات چزاره پراندلیه و توی سری بی با یووه شروع کرد و اینقدر خوب بود که 1 بار اونجا دعوت شد تیم ملی ! -- بازی با لچه وقتی دیدم زانتی یه لحظه اومد کنار زمین و گرم کرد یه جورایی احساساتی شد و اشک شوق در چشمام حلقه بست ;D خداییش توی این 2 سال اگر نگیم کلیدی ترین بازیکن یووه بوده حداقل جزو 3 بازیکن برتر یوونتوس بوده.ولی جدا اینقدر کنار زمین دیدم داشت گرم می کرد یه جوری شدم که انگار مثلا بازیکنی در حد زیدان می خواست بیاد تو زمین ;D البته سبا همون موقع گل زد و زانتی رفت نشست روی نیمکت. اگر جلوی میلان می تونست بازی کنه چی میشد ؟؟؟؟ سیسوکو و زانتی در روز خوبشون باشند قادرند موج حملات هر تیمی رو تدبیل به آب راکد کنند ;D **

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی