پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - میلان 2 ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
160 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نیکولا ریتزولی برای قضاوت بازی انتخاب شده . ریتزولی بازی در برابر سامپدوریا ، رم و اگر اشتباه نکنم اینتر رو هم برای یووه قضاوت کرده بود .

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
دوستان این خبر گل در مورد کاکا چه جوریاست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ریتزولی داوریه که کمتر خطا میگیره و بیشتر اجازه میده بازی جریان داشته باشه،داور یوونتوس-اینتر هم بود، ممکنه خیلی پشت محوطه شانس برای خطا گرفتن نداشته باشیم.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

اردک : پاتو ( یا احتمالا شوچنکو)

Pato به زبون پرتغالی که تقریبا همون برزیلی هست یعنی اردک!... :D
جدی!...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی میلان که کاکا حتما بازی خواهد کرد و مشکلی برای بازی نخواهد داشت !!! کسانی که در مقابل یووه حتما بازی نمی کنند بونرا - بوریلوو - نستا - گتوززو

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پس از خط دفاعشون چی موند ؟ فکر کنم باید دوباره برن سراغ کافو ;D ------------------------------------------- من فکر می کنم یه نکته توی تحلیل های این چند صفحه واسه بازی مقابل میلان فراموش شد همه می دونیم که توی این چند سال الکسی هر وقت شارژ روحی مناسبی شده یا بهتر بگم هر وقت در شرایط نامناسبی قرار گرفته با قدرت به اوج برگشته و به عبارتی توی زمین جواب منتقدانش رو داده من فکر می کنم این بار به شکل دیگه ای این شرایط به وجود اومده بعد از اون درخشش های خیره کننده مقابل رئال و زدن دو کاشته دیگه مقابل رم و کیوو همه نگاه اروپا به الکسی معطوف شد ولی از اون به بعد الکس عزیر به واسطه مصدومیت یه جورایی در سکوت و بی خبری رسانه ای ادامه داد و فکر می کنم الآن نوبت یک انفجار دیگه ست مخصوصا ً اینکه یه بازی بزرگ در پیش هست و الکسی نشون داده همیشه مرد اینجور لحظه هاست منتظر یه سوپر گل دیگه از الکس باشید انفجاری در راهه

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
به نظر من تیم میلان اونقدرها که در موردش فکر میکنن حریف دست و پا بسته ای نیست. اگه یه نگاهی به جدول رده بندی سری A بندازیم میبینیم که میلان همپای یووه پیش اومده و الان هم امتیاز با یوونتوسه.

میلان همیشه تو بازی با یووه قدرتمند نشون داده. حالا چه در اوج باشه چه زمانی که تیمشون شرایط خوبی نداشته باشه.

به نظرم امشب یه بازی پایاپای رو از دو تیم میبینیم. خط هافبک میلان با تجربه اما تا حدودی کنده و در مقابل هافبک یووه جوونتر و تیزتره.
خط حمله میلان واقعا زهردار و خطرناکه. یووه هم خط حمله خوبی داره.

اما در کل شرایط یوونتوس نسبت به میلان بهتره. هم اینکه میزبان هستیم و هم اینکه الان یووه به شرایط روحی و هماهنگی مناسبی رسیده. بازیهای خوب یووه در چند هفته اخیر اینو نشون میده.

میلان چند تا بازیکن داره که اگه بازیکنان یووه سفت و سخت مهارشون کنن تیم میلان خیلی ضعیف میشه. کاکا یکی از این بازیکناست.
در کل هر چقدر بتونیم وسط زمینو بگیریم، موفقتریم.

یه چیز دیگه که باید مراقبش باشیم ضد حمله هاست. دفاع و هافبکها باید خیلی مراقب ضد حمله های میلان باشن.
کافیه یه توپ رو سریع به حمله برسونن و ...

امیدوارم امشب شاهد یه بازی قشنگ و یه برد از یـوونـتـوس عزیز باشیم.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
میلان سوسکه بچه ها اینقدر نترسید که بگید کاکا واینزاگی خطرناکن یک الکس برا همشون کافیه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کامورانزی به بازی نرسید ! اسمش توی لیست نیست،سایت یووه نوشته با اینکه تا آخرین دقایق به سختی تلاش کرد و می خواست جزو تیم باشه ولی مصدومیت شونه اش بهش اجازه نخواهد داد.صالیحمیزیچ بعد از مدت ها از مصدومیت تاندون رها شد و توی لیست هست. سیسوکو و بقیه هم هستند. 3 Chiellini 4 Mellberg 6 Zanetti 7 Salihamidzic 8 Amauri 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 12 Chimenti 13 Manninger 19 Marchisio 20 Giovinco 21 Grygera 22 Sissoko 27 Ekdal 28 Molinaro 29 De Ceglie 32 Marchionni 41 Ariaudo 42 Pinsoglio

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
میلان یه رقیب قابل احترام هستش . اصلاً قابل مقایسه با هیچکدوم از رقبای یووه در ایتالیا مثل اینتر و رم نیست . وقتی به سال 2005 برمیگردیم که با یک حرکت پسندیده آبیاتی رو بجای بوفون مصدوم بهمون دادن متوجه میشیم که هر دو تیم رابطه خوبی دارن . یاد بازی فصل پیش که با 3 گل بردیم بیفتید که چقدر راحت تو آخر بازی بازیکنان باهم خوش و بش کردن و زمین رو ترک کردن . میلان بازیکنان قابل احترامی هم مثل مالدینی بزرگ داره . بنظرم با کیفیت ترین بازی سری آ هستش چون حاشیه ها روی کیفیت بازی تاثیر چندانی مثل بازی یووه و اینتر نداره .

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
یکی از دوستای هتتریکی من که یوونتوسیه فردا میره استادیوم ::) Thank! Tomorrow I will come to the stadium to see Juventus Milan!!!! Bye friend and good hattrick! نمیدونین چقدر هوس تورینو کردم... کسی میفهمه من چی میگم؟ :'( :'( :'( کاش پایان خدمت داشتم... هرجوری بود یکی از بازیهای یووه رو میرفتم... از این ناراحتم که تا وقتی که من پایان خدمت بگیرم ممکنه دیگه الکس عزیز از فوتبال خداحافظی کرده باشه. :-[

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

میلان یه رقیب قابل احترام هستش . اصلاً قابل مقایسه با هیچکدوم از رقبای یووه در ایتالیا مثل اینتر و رم نیست . وقتی به سال 2005 برمیگردیم که با یک حرکت پسندیده آبیاتی رو بجای بوفون مصدوم بهمون دادن متوجه میشیم که هر دو تیم رابطه خوبی دارن .
یاد بازی فصل پیش که با 3 گل بردیم بیفتید که چقدر راحت تو آخر بازی بازیکنان باهم خوش و بش کردن و زمین رو ترک کردن .
میلان بازیکنان قابل احترامی هم مثل مالدینی بزرگ داره .

بنظرم با کیفیت ترین بازی سری آ هستش چون حاشیه ها روی کیفیت بازی تاثیر چندانی مثل بازی یووه و اینتر نداره .

اول زدن بوفن رو چینی بند زده کردن بعد ابیاتی رو دادن.
به نظر من اینتر خیلی قابل تحمل تر از میلانه..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

اول زدن بوفن رو چینی بند زده کردن بعد ابیاتی رو دادن.
به نظر من اینتر خیلی قابل تحمل تر از میلانه..

حمید یه چیزایی میگیا ! مگه کاکا از قصد بوفون رو زد ! یه برخورد طبیعی تو فوتبال بود . در ثانی میلان میتونست آبیاتی رو به یووه نده تا با کیمنتی فصل رو تموم کنه و یا اگر هم قرار بود دروازه بانی بگیره مسلماً بهتر از آبیاتی نبود .

در مورد اینتر هم این تیم حال بهم زنترین تیم تاریخ هستش ! اصلاً میلان کجا اینتر کجا !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب احتمالی فرداشب : منینگر . کیلینی . ملبرگ . گریگرا . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری . آبیاتی . مالدینی . کالادزه . زامبروتا . یانکولوفسکی . آمبروزینی ( فلامینی ) . پیرلو . سیدورف . رونالدینیو . کاکا . پاتو ( اینزاگی ) .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

حمید یه چیزایی میگیا ! مگه کاکا از قصد بوفون رو زد ! یه برخورد طبیعی تو فوتبال بود . در ثانی میلان میتونست آبیاتی رو به یووه نده تا با کیمنتی فصل رو تموم کنه و یا اگر هم قرار بود دروازه بانی بگیره مسلماً بهتر از آبیاتی نبود .

در مورد اینتر هم این تیم حال بهم زنترین تیم تاریخ هستش ! اصلاً میلان کجا اینتر کجا !

منم کاملا باهات موافقم! اون فصل آبیاتی واقعا کمکمون کرد! خیلی زیاد!
به نظرمن هم اینتر منفورترین تیم دنیاست! من که حالم ازش بهم می خوره! میلان هم خودش هم بازیکناش خیلی قابل احترام ترند! خیلی!

*شماها مطمئنین پیرلو بازی می کنه؟! با یکی از دوستای میلانیم که داشتم حرف می زدم، می گفت بعیده به پیرلو بازی بده، چون بعد از خوب شدنش دیگه اون پیرلوی همیشگی نبوده! [من خودم تازگیا بازیای میلان ـُ ندیدم!]

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پیرلو مطمئناً هستش چون اگر پیرلو بازی نکنه مجبور میشن سیدورف رو ببرن وسط و سیدورف هم نمیتونه وظایف پیرلو رو بخصوص تو کارهای تدافعی انجام بده . نبود پیرلو معادلات میانه زمین میلان رو بهم میریزه . بنظرم یه پیرلوی نا آماده به صدتا امرسون یا فلامینی آماده می ارزه !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به مصاحبه آنجلوتی به احتمال خیلی زیاد فلامینی فردا شب در ترکیب ثابت قرار می گیره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با توجه به مصاحبه آنجلوتی به احتمال خیلی زیاد فلامینی فردا شب در ترکیب ثابت قرار می گیره.

و متاسفانه اینزاگی.

میلان یه رقیب قابل احترام هستش . اصلاً قابل مقایسه با هیچکدوم از رقبای یووه در ایتالیا مثل اینتر و رم نیست . وقتی به سال 2005 برمیگردیم که با یک حرکت پسندیده آبیاتی رو بجای بوفون مصدوم بهمون دادن متوجه میشیم که هر دو تیم رابطه خوبی دارن .
یاد بازی فصل پیش که با 3 گل بردیم بیفتید که چقدر راحت تو آخر بازی بازیکنان باهم خوش و بش کردن و زمین رو ترک کردن .
میلان بازیکنان قابل احترامی هم مثل مالدینی بزرگ داره .

بنظرم با کیفیت ترین بازی سری آ هستش چون حاشیه ها روی کیفیت بازی تاثیر چندانی مثل بازی یووه و اینتر نداره .

اصلا الان سایت دو تیم دارند برای هم پپسی باز می کنند و میوه پوس می کنند !

سایت یووه ازینطرف تعریف میلان و بزرگی میلان میده،سایت میلان هم ازونطرف.امروز اتفاقی رفتم سایت میلان ببینم چی نوشته.
صحبت های آنجلوتی رو که نوشته بود یه تیکش ازش پرسیده بود نظرت راجب رانیری چیه ؟ یه تیمه به مورینیو انداخته بود.

گفته بود :
به نظر من رانیری مربی بزرگی و تا الان هم این رو ثابت کرده،مهم نیست که زیاد جام نبرده چون شاید هیچوقت توی تیمی نبوده که ابزار و شرایط لازم برای قهرمانی رو داشته باشه ولی رانیری تجربه بسیاری داره و همیشه هم مربی موفقی بوده.

از دلپیرو هم تعریف کرده بود.
مطالب سایت یووه هم قسمت هایی که از میلان تعریف کرده بود رو توی سایت خودشون گذاشته بودند :D

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
:D با این تفاسیر فکر کنم این بازی تبدیل به بازی خیر خواهانه بشه ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
امشب یوونتوس در حالی در ورزشگاه المپیک تورین میزبان میلان است که هر دو تیم با 30 امتیاز به دنبال امتیازات کامل این بازی هستند تا خود را به اینتر 36 امتیازی که در صدر جدول قرار دارد، نزدیک کنند. بازی این دو تیم همیشه از جدال های حساس سری A بوده، تا آنجا که در دهه 90 برخی به جای بازی اینتر – یووه، این بازی را دربی اصلی ایتالیا می دانستند. اما در سالهای اخیر، تمرکز میلان روی مسابقات اروپایی و اتفاقاتی که برای یووه در جریان قضیه کالچوپولی افتاد، باعث شد تا کمتر شاهد مسابقات حساسی از این دو تیم باشیم، اما این فصل اوضاع متفاوت شده و هر دو تیم در کورس قهرمانی با اینتر قرار دارند. تیم برنده این بازی می تواند با خیال آسوده تری به تعطیلات کریسمس برود ولی مساوی فایده چندانی برای هیچکدام ندارد. هر دو مربی مشکلات مهمی برای این بازی دارند. جنارو گتوزو به دلیل مصدومیت لیگامنت زانو احتمالاً ادامه فصل را از دست می دهد و در هر صورت غایب قطعی میلان برای این بازی به شمار می رود و به لیست مصدومان آنچلوتی که شامل بوریلو، سیدورف، پیرلو، بونرا، نستا و احتمالاً رونالدینیو اضافه می شود. رونالدینیو هفته گذشته بازی برابر کاتانیا را از دست داد، ولی مانند پیرلو و سیدورف شانس بالایی برای بهبودی مصدومیتش وجود دارد. آنچلوتی در این باره می گوید: «بازیکنانی در حال بازگشت به شرایط بازی هستند که ما نیاز شدیدی به آنها داریم، به خصوص در میانه میدان. در غیر اینصورت ما نمی توانیم رقابت برابری با یووه داشته باشیم». البته یووه هم مشکل مصدومیت بازیکنانش را از ابتدای فصل به همراه دارد. دیوید ترزه گه، بوفون، صالح حمیدزیچ، پولسن، تیاگو و زبینا غایبان همیشگی این روزهای تیم رانیری به شمار می روند و حالا نیکولا لگروتالیه هم به آنها اضافه شده. الکس دل پیرو و یاکوئینتا هم پس از غیبت شان در بازی با لچه به شرایط بازی رسیده اند. بازگشت الکس و یاکوئینتا البته به معنای نیکمت نشینی سباستین جووینکو است که هفته گذشته اولین گلش با پیراهن بیانکونری را به ثمر رساند. مائورو کامورانزی هم امیدوار است تا با بهبودی مصدومیت شانه اش، بتواند به میدان برود ولی اگر این اتفاق نیفتد، رانیری از مارکو مارکیونی در جناح راست استفاده می کند. همچنین با مصدومیت لگروتالیه، اولاف ملبرگ زوج چیلینی در مرکز خط دفاع خواهد بود. از نکات جالب این بازی می توان به جدال زامبروتا، آبیاتی و امرسون با تیم سابقشان اشاره کرد. دو تیم تاکنون 73 بار با هم بازی کرده اند که در این بازی ها 114 گل برای یووه و 89 گل برای میلان به ثمر رسیده است. ترکیب احتمالی دو تیم یوونتوس: منینگر، گریگرا، ملبرگ، چیلینی، مولینارو، مارکیونی، سیسوکو، مارکیسیو، ندود، آمائوری و دل پیرو میلان: آبیاتی، زامبروتا، کالادزه، مالدینی، یانکولفسکی، فلامینی، امرسون، آمبروسینی، کاکا، پاتو و شوچنکو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی