پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - میلان 2 ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
160 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خیلی بعیده زانتی از ابتدا در ترکیب قرار بگیره.به احتمال خیلی زیاد در صورت نتیجه نگرفتن تیم در نیمه دوم به زمین میاد. --- میلان در دو فصل اخیر به هیچ وجه تیم خطرناکی نبوده!شاید در مقاطعی نتایج خوبی گرفته باشه و موفق به جذب بازیکنان بزرگ شده باشه اما تفکرات آنجلوتی و سبک بازی میلان در این دو سال اصلا غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل نبوده!به راحتی میشه حدس زد میلان از چه راه هایی می خواد به گل برسه.البته این مساله باعث نمیشه که تیم مقابلش بتونه کاملا راه های گلزنی رو روش ببنده. خلاصه میلان نمی تونه مانعی مقابل یوونتوس برای رسیدن به صدر جدول باشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

من تنها سوالی که تو ذهنم هستش اینه که رانیری از زانتی استفاده میکنه یا مارکیزیو ؟! واقعاً انتخاب سختی هستش ...

من میگم مارکیزیو بازی کنه بهتره چون الان چند وقته فیکسه
اما اگه زانتی باشه هماهنگ نیست و یه اشتباه میتونه منجر به باخت شه

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

من البته اصلاً روی رونالدینیو حساب نمیکنم ! من اگر پیرلو بازی کنه بیشتر روی پیرلو حساب میکنم چون میتونه با بازیسازی و هوش بالا میلانی ها رو تو موقعیت گل قرار بده .

بنظرم مشکل اساسی ما تو این بازی فقط و فقط خط دفاعی هستش که با حضور ملبرگ یه مقدار کندتر میشه . وظیفه سیسوکو و کیلینی برای پوشش اشتباهات احتمالی ملبرگ خیلی حیاتی هستش .

من تنها سوالی که تو ذهنم هستش اینه که رانیری از زانتی استفاده میکنه یا مارکیزیو ؟! واقعاً انتخاب سختی هستش ...

هرکسی 1نظری داره ها ولی من ملبرگ رو به لگرو ترجیح میدم.
مارکیزیو باشه بهتره.زانتی 1مدتی دور بوده از تیم و شاید کمی ناهماهنگی داشته باشه.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بابا بیخیال زانتی. انتظار دارین حالا برنگشته بیاد جلو میلان بازی کنه؟ شما یه بازیکن رو سراغ دارین که تو اولین بازیش بعد از مصدومیت نسبتا طولانی بیاد و خوب بازی کنه؟ علاوه بر هماهنگ نبودن فکر میکنم آمادگی بدنیش هم پایینتره. چون مدتی بازی نکرده. جو تمرین با مسابقه خیلی فرق داره. به نظرم مارکیزیو باشه بهتره. به ریسکش نمی ارزه. اونم مقابل میلان که بیشتر از امتیازش ، حیثیتی بودنش مهمه

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
اگر چه میلان داره خوب می به ولی ضعف این تیم تو کارای تیمی مشهوده و تنها با مهار کاکا می شه 50% توان میلانو کاهش داد باید بای دفاع راست برنامه ریزی مهمی کرد چون بیشتر حملات میلان به علت وجود کاکا از این جناحه و وجود گریگرا خودش یه پاشنه اشیل بزرگه البته نبودن لگروتالیه نیز می تونه از هماهنگی که تو دفاع هست کم کنه ولی ملبرگ هر وقت اومده خوب جواب داده مرکیزیو شاید خوب باشه ولی اگه به زانتی تو بازی با باته بازی بده می شه تو بازی با میلان ثابت باشه و قدرت بدنی تیم افزایش بده این یک بازی درگیرانست که به نظر من زانتی بهتر جواب میده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا در مورد ترکیب یووه هیچ شکی نیست که همون ترکیب همیشگی خواهد بود و در صورتی که کامو نتونه بازی کنه مارکو بازی می کنه !!! در بقیه پست ها هیچ شک و شبهه ای وجود نداره !!! ر انیری هیچ موقع نمیاد از دقیقه یک به جووینکو - زانتی و یاکی بازی بده دیگه !!!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
کار درستش همینه. باید ترکیبی که جواب داده و مطمئنه رو بچینه. خدا کنه کامو برسه... نمیدونم میرسه یا نه؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
چقدر شما نسبت به ملبرگ ناامید هستید.. دیگه برای گرفتن رونالدینیو که خوبه.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
من که تو بازیهای آخر ملبرگ رو خوب دیدم. رو به کسی نمیده. نمیدونم چرا اینقدر به این بنده خدا گیر میدن! یادم نیست کدوم بازی بود تو محوطه جریمه یه تکل اساسی زد، خیلی حال کردم.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بازی رئال بود توی سانتیاگو برنابئو. بازم میگم من ترجیحش میدم به لگرو

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
انشا الله كه مي بريم.اگه فرصت كنم فردا بعد از مدت ها يه نت اساسي ميام و يه بحث اساسي در مورد اين بازي با دوستان مي كنم.اما كلا معتقدم دو حالت داره: 1.يا بازي در ادامه‌ي روند قشنگ شدن بازي هاي دو تيم پيش مي ره و خيلي قشنگ مي شه 2.يا به حالت چندين سال قبل برمي گرده و حساسيت باعث زشت شدن بازي مي شه. و اين حد وسط نداره!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
طبیعتا خیلی بازی حساسه چون جداله واسه دومی و خیلی هم حیثیتی قاعدتا!!
میلان ایندفعه دیگه سوسکه! شک نکنین! بعد تیم کاپ و جام برلوسکنی، حالا دیگه واقعا می تونیم ببریمشون! صد در صد!
خب، ترکیبم هم که همونطور که همه گفتن، منم فکر نمی کنم که دست بهش بزنه رانیری! احتمال اینکه از زانتی به عنوان یار اصلی استفاده کنه، تقریبا 0 ـِه! مسلما هنوز امادگی لازم رو نداره، مخصوصا جلوی میلان!
اگه کامو نرسه، اوضاع یه ذره بد می شه! مارکو که چند وقته اصلا خوب نیست، جلوی میلان هم مسلما چیزی عوض نمی شه، کاش می شد از حسن اونور استفاده کرد...
تا اون جایی که یادمه، هافبک راست هم وا میستاد و خوب هم بود البته تو فصلای گذشته! حالا نمی دونم! به نظرتون می شه!؟!؟ شاید بهتر از مارکو باشه حداقل!
اوف! و عدم حضور لگرو هم یه ذره می تونه خطرناک باشه، هر چند که من فکر می کنم ملبرگ خوب می تونه اون ناحیه رو جمعش کنه! چون جدیدا به شکل متعجب کننده ای خوب شده! نگران اون ناحیه نباشین! جورجو جمعش می کنه یه تنه! ;) ;D

در مورد میلان!
اونا هم حسابی با انگیزه ظاهر می شن مسلما! به هرحال جدال یوونتوس و میلانه و حساسیت های خاص خودش!
اصلا اصلا نگران پاتو و رونالدینیو و شوا نباشین بچه ها! به خدا الان دیگه هیچ کدومشون عددی نیستن! اومدن رونالدینیو به میلان یکی از بزرگترین اشتباهات عمرش بوده به نظرمن! به هر حال ، تا حالا که اونجوری نبوده که باید ! شوا هم که از وقتی رفت و برگشت، دیگه ترسی نداره! هیچ کاری نمی تونه بکنه! فقط یه اسم بزرگه! همین!
پاتو و کاکا، خب واقعا جوونای خوبین، و می شه ترسید ازشون، ولی از پاتو نه خیلی شاید! هنوز اونقدری که لازمه تجربه نداره! اگه لگرو بود، با جورجو دهنشو سرویس می کردن، ولی خب، الانم همچین بد نیست دفاعمون! من بهتون قول می دم که کاری نمی تونه بکنه!
کاکا خیلی ترسناکه! باید حسابی مواظبش باشیم...
اینزاگی اگه بازی کنه، دو سه نفر ـُ باید بزاریم بگیرنش، نذارن جنب بخوره! اینزاگی همیشه مقابل یووه، تقریبا هر کاری خواسته کرده! >:( متاسفانه البته!
سیدورف هم که بره بترکه! باباااا... اون پیرمرد مگه هنوزم بازی می کنه!؟ من واقعا خوشحال می شم اگه ببینمش تو بازی! ;D
مسئله ی بعدی! این اسمایی که تو میلان هستند، همه شون که با هم بازی نمی کنن که آخه.. از 11 تا که بیشتر نمی تونه بیاره تو که! پس فکر اینکه رونالدینیو/شوا/پاتو/کاکا/اینزاگی و ... چه می کنن بیخوده! بی خیال!

*ما می بریم، من می دونم! ;D
به امید برد پر گل!

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
نباید از کاکا ساده گذشت بازیکن واقعا خطرناکیه فقط یک اشتباه از ملبرگ کافیه که تمام رشته های ما پنبه بشه از ناحیه
کیهلینی که غمی نیست مثل یه بلدزر سفت و سخت ایستاده نبودن کامو هم می تونه از خلاقیت یووه کم کنه تیم ما به اندازه کافی
ضعف فانتزی داره خدا کنه کامو به شرایط ایده ال برسه اما گریگرا یک بازیکن کاملا معمولی که فقط میشه امید داشت مثل شب با رئال بازی کنه

تو میانه زمین هم نبودن سیسوکو و تیاگو مشکل بزرگیه و میشه از این ناحیه ضربه زیادی خورد چون بازی با اینتر بیرون رفتن تیاگو همزمان بود با مرگ یووه یه جورایی ارتباط بین خطوط قطع شده بود اگر چه مارکیزیو بد نیست ولی من زیاد بازیشو نمی پسندم

تو خط حمله هم که بودن امائوری با دلپیرو قطعیه

**

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ملبرگ دیشب جلوی باته آماده بود و بازی خوبی انجام داد تا شاید نبود نیکولا زیاد به چشم نیاد . خوبی که ملبرگ داره کلاً تو بازیهای بزرگ بازیکن بزرگتری میشه و این مسئله رو تو ویلاپارک هم نشون داده بود . بعید میدونم از عمق خط دفاع با حضور جورجو و الفی به مشکل بخوریم . یاکوئینتا و کامورانزی هنوز وضعیتشون برای بازی مشخص نیست ولی کامورانزی 90% به بازی میرسه ولی یاکوئینتا هنوز معلوم نیست . تنها جای سوال بازی زوج مومو در مرکز زمین هستش که احتمال میدم رانیری تجربه زانتی رو به مارکیزیو ترجیح بده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ملبرگ دیشب جلوی باته آماده بود و بازی خوبی انجام داد تا شاید نبود نیکولا زیاد به چشم نیاد . خوبی که ملبرگ داره کلاً تو بازیهای بزرگ بازیکن بزرگتری میشه و این مسئله رو تو ویلاپارک هم نشون داده بود . بعید میدونم از عمق خط دفاع با حضور جورجو و الفی به مشکل بخوریم .

یاکوئینتا و کامورانزی هنوز وضعیتشون برای بازی مشخص نیست ولی کامورانزی 90% به بازی میرسه ولی یاکوئینتا هنوز معلوم نیست .

تنها جای سوال بازی زوج مومو در مرکز زمین هستش که احتمال میدم رانیری تجربه زانتی رو به مارکیزیو ترجیح بده .

اگر بر اساس حرف های رانیری توی کنفراس بعد از بازی بخوام برداشت کنم،کامورانزی بازی می کنه و زانتی بازی نمی کنه.
ازش پرسیدند کامورانزی شانسی برای بازی داره ؟

گفت بله،ولی تا روز قبل از بازی چیزی مشخص نیست،اگر تا اون روز احساس کردیم کامورانزی آماده تر از بقیه است کامو بازی می کنه.

ازش پرسیده بود راجب زانتی ؟
گفت کسی از زانتی انتظار نداشت بعد از ماه ها بیاد و بازی خوبی کنه،طبیعیه،زمان می بره تا ریتم خودش رو دوباره پیدا کنه.

و همچنین راجب جووینکو و پنالتی ؟
گفت : جووینکو خیلی فراتر از وظایفش بازی کرد،خیلی بیشتر از چیزی که ازش خواسته بودم در زمین ارائه داد،پاس های خیلی مفیدی داشت و حرکات خلاقانه ی زیادی داشت.از نظر من جووینکو خیلی بیشتر از عالی بود و پنالتی خراب کردن هم ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و من بهش خرده نخواهم گرفت.

--

اگر یکم،فقط یکم شجاعت به خرج بده و اسم میلان نترسه،می تونه سیسوکو،ندود و کامو رو عقب تر نسبتا وسط زمین بازی بده،و جووینکو رو پشت 2 مهاجم.این ترکیب فوق العاده خواهد بود.یووه یه بار این کارو کرد ولی با بازیکن های اشتباه.اون بازی رانیری مارکیزیو رو راست،پولسن رو چپ بازی داده و بود و کلا تیم رو دچار سردرگمی کرده بود.ولی الان می تونه اینطوری بازی کنه :

منینگر
مولینارو کیه لینی ملبرگ گریگرا

سیسوکو
ندود کامورانزی
جووینکو
دلپیرو
آمائوری

بعیده رانیری دست به 4-4-2 خودش بزنه،ولی به نظر من ترکیب ایده آل این بازی اینجوریه !
رانیری اگر کلید کنه رو حملات از سمت چپ یووه و راست میلان بعید نیست نتیجه رو از دست بده.

درضمن 2 بازیکن میلان احتمالا فشار و استرس زیادی تحمل خواهند کرد،زامبروتا و امرسون که احتمالا جانشین گاتوزوی مصدوم خواهد شد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته منم دیشب به همین موضوع فکر میکردم که یووه میتونه با سیستم 4-3-1-2 یا 4-3-2-1 بازی کنه . حتی میشه همون 4-4-2 رانیری رو بازی کنه و ندود رو مثل دیشب بیاره وسط و جووینکو رو ببره چپ . البته خیلی بعیده که رانیری همچین تغییری رو ایجاد کنه و از سبا از ابتدا استفاده کنه و 99/5% از همون 4-4-2 همیشگی استفاده میکنه . بنظرم سیستم میلان بخاطر حضور دو هافبک تهاجمی سریع و تکنیکی پشت سر تک مهاجم و سه هافبک میانی که سیدورف تو موقع حمله به خوبی به کمک رونالدینیو و کاکا میاد میتونه خیلی مرکز زمین رو اذیت کنه . پس ما به یه هافبک تخریبی و تدافعی مثل سیسوکو نیاز مبرم داریم تا سرعت کاکا و رونالدینیو رو با توپ گیری های منحصربفردش بگیره . اگر مومو تنها باشه مطمئناً خیلی ضرر میکنیم پس باید یه مکمل هم داشته باشه که ترجیح میدم فعلاً مارکیزیو بازی کنه هرچند زانتی هم مطمئناً مهره ارزشمندی هستش . اگر سبا از ابتدا بازی کنه احساس میکنم یزره زیادی هجومی میشیم چون کلاً سبا دفاع کردن رو خوب بلد نیست و جثه مناسبی هم برای نبردهای تک به تک نداره . یه راهی میمونه که یووه 4-3-1-2 بازی نکنه و کاپیتان الکس رو بیاره عقب و بذاره کنار سبا و سیستم بشه 4-3-2-1 و آمائوری تک مهاجم نوک باشه تا یزره خط میانی جمعتر بازی کنه . حتی میشه 4-2-3-1 بازی کرد و مومو به عنوان هافبک تدافعی محض قرار بگیره و ندود هم با وظایف مشخص تهاجمی و بازیسازی کنارش باشه و کامورانزی و سبا هم راست و چپ باشن و الکس هم پشت سر آمائوری . با همه این تفاسیر بعید میدونم رانیری دست به 4-4-2 محبوبش بزنه و البته شانس بازی زانتی رو هم 51 به 49 بیشتر از مارکیزیو میدونم . **

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
میلان اکثر مواقع جلوی یووه غیر منتظره بازی میکنه. در ظرایطی که همه انتظار دارن برنده بازی بشه میبازه و در بعضی بازیها که همه انتظار دارن قاطعانه برنده بشه بازی رو از دست میده. ممکنه مشابه اتفاقی که تو سن سیرو بازی با اینتر اتفاق افتاد تو المپیکو بازهم به ضرر یووه اتفاق بیفته.بازیکن تیز هوشی مثل اینزاگی اگه بازی کنه با توجه به سرعت و فرارهای عالی هم که داره میتونه یه تمام کننده مرگبار باشه که سند باخت یووه رو امضا میکنه. ضعف خط دفاعی یووه هم که بر هیچ کسی پوشیده نیست. مهمترین کار تو این بازی مهار کاکاست که نبض بازی میلان رو در اختیار داره و بعد از اون باید اینزاگی مهار بشه که همیشه زهرش رو به یووه می ریزه. رانیری باید با این تفکر تیم رو به زمین بفرسته که ارتباط خط هافبک میلان رو با خط حمله قطع کنه. مهار کاکا خودش نیمی از این برنامه است. اما بازیکن دیگه ای که اصلا نباید فراموش بشه سیدورفه که علارغم سن بالایی که داره خیلی امادست و اگه ازش غفلت بشه در یک لحظه میتونه همه چیز رو عوض کنه. اما در مقابل خط دفاعیشون استحکام چندانی نداره و در این مورد حتی از یووه هم بدتر هستن. اما پشت این خط دفاعی ضعیف دروازه بان شایسته ای مثل آبیاتی حضور داره که به این راحتیها گل بخور نیست. در مورد سیستم یووه هم با توجه به این موارد همون 4-4-2 همیشه بهتره. چون قدرت دفاعی تیم بیشتره در این حالت و علاوه براون در بازیهای قبلی هم جواب داده و عاقلانه ترین کار اینه که رانیری از سیستمی استفاده کنه که بازیهای قبلی موفق بوده. حضور آمائوری هم کنار الکس که هماهنگی خوبی پیدا کردن ایده آل ترین گزینست. تو خط هافبک هم که مرد همیشه مستحکم ، ندود حضور داره کنار سیسوکو و اگه کامورانزی هم شرایط بازی داشته باشه که عالیه و میمونه زانتی و مارکیزیو که حضور مارکیزیو عاقلانه تره. خط دفاع که مشخصه مولینارو و ملبرگ و کیلینی و گریگرا. یووه اگه از ابتدا بنای کار رو بر حمله قرار بده خیلی بهتره مثل کاری که جلوی رئال کرد زدن گل اول و استفاده از ضد حملات میتونه کلید پیرزوی یووه باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مصافی که در ده دیدار اخیر نتایج کاملا یکسانی را در برداشته. این دو تیم در ده بازی اخیر برابر یکدیگر هر یک به دو پیروزی، دو شکست و 6 تساوی دست یافته اند در مجموع یووه و میلان 199 دیدار را برابر یکدیگر انجام داده اند و یوونتوس 69 پیروزی، 69 تساوی، 61 شکست، 279 گل زده و 267 گل خورده را کسب کرده. 146 رقابت از 199 بازی انجام شده در سری رقابت های قهرمانی ایتالیا برگزار شده و 50 پیروزی، 52 تساوی، 44 شکست، 202 گل زده و 194 گل خورده به نام یووه ثبت شده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی یوونتوز تاپیک میلان یووه تهه خنده است ! چند صفحه رو که بخونی می ترکی از خنده ! درحدی که چند نفر اعتراض کردند،میلان تیم باشخصیت و محترمیه،درست نیست اینقدر توهین بشه بهشون،بعد یکی از مدیرا گفت،اون مال بقیه ساله،وقتی باهاشون بازی داریم،من احترام گذاشتن به میلان رو ممنوع می کنم :D اسم تاپیک هم Old lady vs Old Men :D :D :D :D این پست تهه خنده بود : ازونجایی که "سگ" بازی نمی کنه،پس سیسوکو ابتکار خط هافبک رو در دست می گیره،و مراقب حرکات "دندون اسبی" و "Jesus freak" خواهد بود."موش فاضلاب" احتمالا روی نیمکت میشینه و "اردک" نوک خط حمله قرار میگیره و همه ی کتک ها رو از کیه لینی می خوره."خرمگس" در سمت راست بازی میکنه پس ندود و مولینارو باید مراقبش باشند. در خط هافبک یکی ازون فاجعه های "سالی 5 میلیون یورو" یی در کنار دیوانه و رقاصه بازی خواهند کرد.که خط هافبک یووه از پسشون بر میاد و می مونه کامورانزی که کلاس درس برای یانکولوفسکی باز خواهد کرد. و بهترین قسمت : دلپیرو در مقابل بونرا،و آمائوری در مقابل مالدینوساروس!! چطور ممکنه یوونتوس این ژوراسیک پارک رو نبره ؟!؟ (پست از Alen !) توضیحات اگر متوجه نشدید ;D : سگ : گاتوزو دندون اسبی : رونالدینیو Jesus freak که نشد ترجمش کنم : کاکا موش فاضلاب : اینزاگی اردک : پاتو ( یا احتمالا شوچنکو) خرمگس : زامبروتا دیوانه : آمبروزینی رقاصه : پیرلو مالدینوساروس : اسم یک دایناسور قدیمی می باشد ;D البته پست های اینطوری هم هست : I respect Milan much more than the dirty cheap artificial team called Inter. At least in Milan you can admire players such as Maldini, Sheva, Pirlo ex respected players as-well such as Baresi, Van Basten and the list goes on. ;D

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به احتمال خیلی زیاد کاکا بازی با یوونتوس رو از دست داده

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی