پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس دات آی آر

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3208 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حمید رضا مشکل رو ریشه ای انالیز کرده درست مثل امیر حاج رضایی ;D ;D ;D واقعا جای تقدیر و تشکر داره ;D :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من اصلاً دوست ندارم این بحث رو دنبال کنم ولی میخوام بدونم فوتبال بازی انفرادی هستش یا گروهی ؟ مگه یه نفر چند بار باید یه راه اشتباه رو بره تا براش درس عبرت بشه ؟ مگه میشه یه نفر همه رو دریبل کنه و تو بین بهترین و بدترین ، بدترین رو انتخاب کنه و به کسی که تو موقعیت خوب هستش پاس نده ! مگه من بیلم توی زمین ! والا منم میتونم 2 نفر رو دریبل کنم و بعد بزنم تو دیوار ! اولین کسی که حرف از رفاقتی بودن بازی زده من بودم همیشه ولی گفتیم رفاقتی نگفتیم که بازی در حد بالا بلندی ! بالاخره هرکی اومده و هزینه مالی و وقتی کرده دوست داره بازی کنه و اگر قرار باشه هر نفر خودش رو ببینه و خودخواهانه بازی کنه که نمیشه و به شخصه به من لذت نمیده و برای همین که لذت نمیده نمیخوام دیگه خودم رو علاف کنم و بیام و بازی 4 نفر رو تو زمین ببینم ! میشینم تو خونم بازی یووه رو میبینم و میلیون ها برابر بیشتر از فوتبال لذت میبرم . من حرفم کلی هستش و منظورم شخص خاصی نیست و این موضوع هم مربوط به این جلسه نیست و همیشه بوده و برای من آزار دهنده بوده . من برای اینکه شما راحت باشید و به میل خودتون بازی کنید دیگه نمیام حالا هرکی میخواد نیومدن من رو هم حواله بده به قسمتی از بدنش ایراد نداره ! در ضمن توپ هم دست مسعود هستش و 2 هزار تومن هم اضافه پول دست منه که میرسونم دست مسعود . یه نکته دیگه هم بگم که دوستی و رفاقتی که با یسری داشتم از طرف من سرجاش هستش و دلیلی نمیبینم که بخوام مسائل رو قاطی کنم . من با اونایی که دوست بودم به همون اندازه نه بیشتر و نه کمتر از جانب خودم دوست هستم و بقیش دیگه مربوط به نظر اون اشخاص میشه ...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
واقعا تو فکر میکنی ما از قصد پاس نمیدادیم؟؟؟؟؟؟ به خدا امروز اصلا کلا تیم ما تعطیل بود.کسی منظوری نداشته مطمئنم. بیخیال بابا این حرفا چیه.هفته پیش که خوب بودیم این حرفا بود؟؟؟ بازیه دیگه 1بار میگیره 1بارم مثل امروز نمیگیره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مگه من حرفم همین یک جلسه بوده ؟! من دارم میگم 10 ماه اینطوریه ! نیست ؟! مگه بقیه چغندرن که پاشن بیان تو زمین وایسن یا مگه یسری از مدرسه فوتبال روبرتو باجو ترخیص شدن که فقط خودشون رو میبینن ! الآن هم بنظرم الکی داره این مسئله کش پیدا میکنه و اتفاقی هم نیفتاده . من تا امروز میومدم و زمین و نفرات رو OK میکردم حالا از این به بعد گرفتارم نمیتونم بیام . فکر نکنم اونقدر مسئله مهمی باشه که بخوایم کشش بدیم .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
باشه .با این شرایط منم نمیام.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم نمیام ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

منم نمیام ;D

منم دیگه عمرا بیام ;D

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
خب اون از میتینگا اینم از زمین فوتبال . عمو بابک داری به در میگی دیوار بشنوه که شنید داداش درسته که ما امروز کسی رو آورده بودیم اونم تقصیر من نبود میثم هماهنگ کرده بود باهاش . در ضمن این مبحث پاس ندادن تا همین هفته قبل که تو سالن با هم تو یه تیم بودیم چطوری بهترین تیم تاریخ بودیم اما 3 روزه قضیه ریشه دار شد؟ خدا وکیلی این قضیه پاس ندادن تو کت من یکی نمیره چون هم تو تیم ما بودی خودت دیدی هم از هر کی بپرسی مثل میثم یا مصطفی بهت میگن واسه من فرق نداره به کی پاس میدم . اینا رو هم اصلا از روی عقده یا ناراحتی نگفتم چون باهات رفیقم و نون و نمک همدیگرو خوردیم به هر کی هم رسیدم گفتم بابک ته مرام و معرفته خیلیم باهات حال میکنم اما انتظار همچین حرکتی ازت نمیرفت چون نسبت به سایرین بزرگتری و با جنبه تر . در ضمن آقا شما مسئول تیمی باید بری کارا رو ردیف کنی من دیگه نمیام تا دیگه همچین برنامه هایی نباشه تازه با نیومدن تو بچه ها مثل روزبه و حمید ه دیگه نمیان اما نبودن من زیاد تاثیری نداره . زنده باشی .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی این ۱۱ ماه ما فقط دور هم جمع می شدیم تا تفریحی فوتبال بازی کنیم.کاری ندارم که هدفمون چی بود و به چی رسیدیم.نهایت کار این بود که یه جمع دوستانه هفته ای یکبار دور هم جمع می شدیم و از فوتبال بازی کردن لذت می بردیم.مسلما همه هم دوست دارن این جمع پا برجا بمونه.به نظر من هر اتفاقی هم که طی بازی بیفته ارزش ترک کردن این جمع رو نداره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه خیرم،من که دیگه نمیام ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من فقط موندم به قول شما 10-11 ماه توی عجب تیمی بازی می کنیم که با 1 پست منحل میشه بعد با 1 پست دوباره تشکیل میشه بعد مثل یک لوپ همینطوری تا ابد داره تکرار میشه.. به قول هیچکس 1 مشت بازیکن بی حال باهامن که هرکدوم واسه خودشون داستانا دارن (حال کردید از هیچکس هم بلدم شعر بگم).. اخر سر هم هیچکس گذشت به طرف متاقبل (مطقابل ؟؟؟ ) نداره.

mostafaeshghi

mostafaeshghi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال

سلام دوستان
امروز رفتیم فوتبال و خیلی حال داد جز اون یه تیکه ای که اتفاق افتاد و برای همه ناخوشایند بود !

من به عنوان یه عضو کوچیکتر (ارادتمند همه هستیم علی الحصوص با مرامترهاش) یه صحبتهایی با جمع دارم !

مهمترین اصل اینه که اصلا این دنیا (تمیگم این وقت و فوتبال و این چیزها) ارزش این حرفها را نداره!
من از اون هفته ای که اینجا اومدم خداوکیلی خیلی چیزها یاد گرفتم از این جمع دوستهای بامرام و گلی مثل شما دوستداران یوونتوسی (اینو جدی میگم)
به نظر من همه ی بازیکنها تقریبا در یک سطحند و میشه فوتبال متعادلی را شاهد بود! و برای بهتر شدنش واقعا لازمه که از توصیه های دوستانمان نهایت استفاده را ببریم و مهمتر سعی کنیم اصول یک فوتبال قشنگ را رعایت و عملی کنیم ! خود من قبل اینکه اینجا بیام و حتی جلسه ی اول که دوستان دیدند (وحتی میتونم بگم هنوز هم) یه اخلاق بدی دارم یه مقدار تکرو هستم ولی به لطف دوستان گلی مثل شما کم کم دارم تغییر رویه در بازیم میدم و از اون هفته دقت کنید پاسهای من بیشتر و بهتر شده (و خداییش نتیجه ی بهتری هم گرفتم از این کار) پس همه ی ما باید سعی کنیم یه بازی معقول و منطقی و در سطح دیگر بازیکنها انجام بدیم. درسته که فوتبالمان تفریحی و تفقننی است ولی نباید لودگی ایجاد بشه که از بازی کردن احساس ناخوشایندی داشته باشم (که بحمدالله معلومه همه ی بچه ها با اشتیاق فراوان از اقصی نقاط تهران خودشون را به فوتبال میرسونند تا از این موقعیت نهایت لذتت را ببریم) و این لازمه اش اینه که یه مقدار دوستان تو بازی کردن و همچنین اخلاقشان یه تجدید نظری بکنند (اینو کاملا کلی گفتم و مظنون اولیش خودمم) باید محیط و شرایط را طوری بکنیم که همه از بازی کردن لذت ببریم نه اینکه یکی تو یه تیم قرار بگیره و زجر بکشه و ازهمه بیشتر بدود و حرص بخوره بقیه عین خیالشون هم نباشه.

این قضیه ای هم که امروز اتفاق افتاد چیز خیلی غیر طبیعی ای نبود (به نظرم یه مقدار بابک زیاد عصبانی شد) یه روزهایی هم ممکنه که بازی این شکلی بشه و بگیر و نگیر داره. خود من هفته ی پیش از وضعیت یارکشی مینالیدم و اعتراض کردم که خب خودم هم مورد اعتراض بقیه دوستان قرار گرفتم که نباید از این حرفها زد و بازی کردیم و تموم شد و من یه چیزهایی یاد گرفتم که مهمترینش این بود که آدم باید (مثل مسعود) بدون توجه به تیمش تواناییها ی خودش به نمایش بگذاره و تا آنجا که میتونه به تیم خودش کمک کنه. این جور موقعها است که میشه ارزش یک بازیکن را فهمید. اگر بازیکنی میاد و در سطح دیگران نیست و فوتبال و اخلاق خوبی را از خود ارائه نمیده با نظر یه بزرگتر (مثل بابک و قاسم و ...) بهش تذکر و اخطار بدیم که اگر درست شد که چه بهتر و اگر نشد خیلی محترمانه مودبانه عذرش را یخواهیم (حالا الحمدالله که همچنین فردی نداریم تو افرادمون) چون 1 نفر و 2نفر و 3نفر نباید مخل بازی و تفریح 10-15 نفر دیگه بشوند

من فکر میکنم یه مقدار دوستان اصول فوتبال و اخلاق را رعایت کنند هیچ مشکلی پیش نمیاد و این مباحث خیلی الکی داره شکل میگیره و داره میشه یه مشکل!

مرام و معرفت بابک که بر همه اثبات شده است و شکی توش نیست! در همه ی جلسات بوده مسئول زمین و خبردارکردن دوستان و هزار تا کار دیگه که گفتنش فایده ای نداره چون همه میدونند! به نظر من بابک باید یه مقدار تحمل کنه تا دوستان هم با عنایت به موضوعات پیش آمده یه تجدیدنظری تو اخلاق و فوتبالشان بکنند تا از این جمله مسائل هیچ گاه پیش نیاد. با رفتن بابک هیچ مشکلی حل نمیشه و بلکه خیلی مشکلات دیگه هم پیش میاد و همینطور با رفتن امین و امثالهم هم مشکلی حل نمیشه ما به جای تعویض کردن بهتره خودمونو اصلاح کنیم.

انشاءالله بابک و تمامی دوستان (از جمله امین و میثم و ....) این هفته تشریف میارند امید است که با تجدید نظر در اخلاق و فوتبالشان شاهد یه فوتبال تفریحی قشنگ باشم که همگی از سانس فوتبالمان لذت ببریم. (دیگه خواهشا کسی روی من را که کوچیکترتونم را زمین نندازه و نه! نیاره)
من مطمئنم این هفته شاهد یه وضعیت کاملا دگرگون شده خواهیم بود چون خداوکیلی هیچ کس دوست نداره این اتفاقات ناخوشایند در سانسمان اتفاق بیافته.

من به عنوان یه کوچیکتر این حرفها را زدم که همگی نظر شخصی من هست و نظر همه ی دوستان برای من قابل احترام است و هر گونه انتقادی نسبت به متن من کاملا رواست.

قربانتان: مصطفی عشقی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

خب اون از میتینگا اینم از زمین فوتبال . عمو بابک داری به در میگی دیوار بشنوه که شنید

داداش درسته که ما امروز کسی رو آورده بودیم اونم تقصیر من نبود میثم هماهنگ کرده بود باهاش .

در ضمن این مبحث پاس ندادن تا همین هفته قبل که تو سالن با هم تو یه تیم بودیم چطوری بهترین

تیم تاریخ بودیم اما 3 روزه قضیه ریشه دار شد؟ خدا وکیلی این قضیه پاس ندادن تو کت من یکی نمیره

چون هم تو تیم ما بودی خودت دیدی هم از هر کی بپرسی مثل میثم یا مصطفی بهت میگن واسه من فرق

نداره به کی پاس میدم . اینا رو هم اصلا از روی عقده یا ناراحتی نگفتم چون باهات رفیقم و نون و نمک همدیگرو

خوردیم به هر کی هم رسیدم گفتم بابک ته مرام و معرفته خیلیم باهات حال میکنم اما انتظار همچین حرکتی

ازت نمیرفت چون نسبت به سایرین بزرگتری و با جنبه تر . در ضمن آقا شما مسئول تیمی باید بری کارا رو

ردیف کنی من دیگه نمیام تا دیگه همچین برنامه هایی نباشه تازه با نیومدن تو بچه ها مثل روزبه و حمید ه دیگه

نمیان اما نبودن من زیاد تاثیری نداره .

زنده باشی .

امین من که با تو مشکلی ندارم ! تو تمام بچه های یوونتوسی بیشتر از همه با تو بودم و با تو وقتم رو گذروندم . من فقط حرفم سر تیم و بازی هستش و از قاطی کردن مسائل خیلی بدم میاد و تنفر دارم . برو از نوید و امین بپرس که چند روز پیش در مورد تو بهشون چی گفتم ! تو که اونجا نبودی تا بخوام تو روت ازت تعریف کنم ولی بهشون گفتم که امین یکی از بهترین هاست و واقعاً پسر خوبی هستش .

من همه حرفم سر تیم و بازی هستش . بابک یول هستش فوتبال بلد نیست ، بابک 10 ماهه اومده این پاش به اون پاش پنالتی میزنه ولی شما که فوتبال بازی میکنید و از تکنیک خوبی بهره مندید چرا درجا میزنید ! چرا بعد 10 ماه هنوز نباید اونقدر به خودتون اعتماد داشته باشید که بریم یه بازی دوستانه بندازیم ! به خدا قسم قرار بود ما یک سال پیش 1 ماهه تیم درست کنیم و بازی کنیم ولی اونقدر بی نظم هستیم و اونقدر تو زمین خودبین هستیم که به هیچ جا نرسیدیم ! من حرفم کلی هستش و از نوید و امین و مسعود گرفته تا سهیل و بقیه و حتی خودم متوجه حرفم هستند .

به خدا وقتی آدم بازی تیمی بکنه و بهترین تصمیم رو بگیره اولین نفر خودش لذت میبره و مطمئناً نتیجه بهتری میگیره . من همه حرفم اینه وگرنه همونطور که تو پست قبلم هم گفتم من رفاقتم با هیچکس بهم نخورده و این یه مسئله ای هستش که فقط برای داخل تیم هستش و خارج زمین تموم شده هستش .
من میگم بعد 10 ماه هنوز انگار داریم جلسه اول رو برگزار میکنیم . هنوز یه دفاع کردن ساده بلد نیستیم ، هنوز بلد نیستیم با چهارتا پاس حمله کنیم و بدبختی هم اینه که نمیخوایم پیشرفت کنیم و سعی کنیم که بهتر بشیم و یاد بگیریم .

من از وقتی که اومدم خونه اعصابم داغونه ! همش از خودم میپرسم شاید این مسئله ساده باعث بهم خوردن دوستی من با خیلی ها از جمله تو بشه . بازم میگم من اگر حرفی میزنم فقط و فقط برمیگرده به زمین بازی و خارج اون همون آدم های سابقیم .

شما یه نفرید و میاین فوتبال ولی به کی قسم که من یه تیمم که میام فوتبال ! اگر تعداد کم و زیاد بشه همه از چشم من میبینن و اول از همه به من اعتراض میکنن . اگر سالن کیفیتش بد باشه همه منو مقصر میدونن که چرا سالن خوب نگرفتم . خیلی ها توقع دارن من دعوتشون کنم و بهشون زنگ بزنم که شما میاین یا نه ! همین تیم اگر فردا یه بازی دوستانه کرد و باخت اولین نفر حسین منو بازخواست میکنه چون میگه تو عامل وجود این تیم شدی و آبروی کانون و یووه رو بردی .
به خدا اونقدر فشار روی من هستش که اگر یه جلسه جای من باشید میفهمید چی میگم ! از سه روز مونده به جمعه زنگ میزنم به عزیزی و کلی بالا و پائینش رو دستمال میکنم که سالن اصلی رو بده به ما تا شماها راحت بازی کنید وگرنه برای من چه فرقی داره نهایتاً میرم تو گل وایمیسم تا کیفیت بد زمین روم اثر نذاره !
پس بهم حق بدید که یه جایی کاسه صبرم لبریز بشه و خودم رو خالی کنم ...

خودتون هم دیدید که تو بازی با همه شوخی میکنم و میگم و میخندم . از سهیل که 6-7 سال ازم کوچیکتره تا بداخلاق ترینتون رو باهاش سعی میکنم خوش رفتار باشم . از همه تو بازی بیشتر معذرت خواهی میکنم چون اصلاً دوست ندارم کسی از دستم ناراحت بشه . امروز یه جایی تا یزره سر خودت داد کشیدیم اعصابم ریخته شد بهم و احساس کردم رفتی تو خودت و سریع تشویقت کردم . به همون خدا قسم شماها برام خیلی مهمتر هستید ولی دوست دارم حالا که دارید وقت میذارید و هزینه میکنید پیشرفت هم بکنید . من دوست دارم یوونتوس ایران رو یوونتوسی ها توش بازی کنن و برای همین دوست دارم شماها عالی باشید تا کسی نتونه از تیم ایراد بگیره .
من که نخودی هستم ولی شماها میتونید عالی باشید و یه تیم خوب بسازید ...

حالا هم چه فرقی میکنه من باشم یا نه ! من اخلاقم و رفتارم همینه و سطح بازیم بهتر از این نیست . من شصت دستم مشکل داره که نمیتونم وایسم تو گل و تمارض نمیکنم چون لذتی که تو گل برای من هستش تو بازی جلو نیست . وقتی که بازی جلوم افتضاحه و تو گل هم نمیتونم وایسم کجا بیام ؟! برای چی بیام ؟! اصلاً مسئله بزرگی نیست که من باشم یا نه ، اینهمه دیگه نمیان یکی هم من ! سالن هم که آماده هستش پس مشکلی نیست .

بازم تو کلام آخر میگم که اگر حرفی زدم فقط و فقط تو زمین بوده و بس و تو زمین دفنش کردم و بیرون بازی همونی هستم که بودم . بازم اگر کسی ناراحت شد ازش معذرت میخوام بخصوص امین .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بابک.یه جوری خودت رو نقد می کنی که انگار بقیه بچه ها بهترین های فوتسال ایران هستن! یه بار می گیم که هدفمون تفریح و دور هم بودنه یه بار می گیم چرا به اندازه ای آمادگی نداریم که بازی دوستانه انجام بدیم و چرا پیشرفت نمی کنیم!پیشرفت کردن و بهترن شدن بد نیست و همه دوست دارن بهتر بشن اما هدف ما این نیست!خودت هم توی این مدت دیدی که در طی بازی هر کسی هم سر یکی دیگه داد بزنه و ازش ایراد بگیره بیرون زمین بهش چیزی نمی گه!بازیش رو نقد نمی کنه.هممون در یک حد هستیم و روز خوب و بد داریم. در کل با توجه به هدفمون که صرفا تفریح هست حتی اگر یکی از بچه ها نباشن لذت کار از بین می ره!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ببین بابک تا حالا پیشرفت از این بهتر ندیدم اونروز داشتم به میثم میگفتم که روز اول بازیمون رو یادت بیار خیلی کند و خشک بازی میکردیم اما الان ماشاالله همه آماده 90 دقیقه تو سالن دارن میدون و بازی میکنن !!! تازه هفته پیش که یه سانس اضافه که بازی کردیم من عمرا فکر نمیکردم که تو هم وایستی و بازی کنی اما موندی و پا به پای هم بازی کردیم حالا موندم که چرا راجع به خودت اینطوری فکر میکنی !!! ببین بابی سطح بازیت خیلی بالا رفته اینو میتونی از سایرین هم بپرسی تلاشت ستودنیه . راجع به دیروز هم بگم بالاخره یه روز خوبیم مثل جمعه که عالی بودیم یه روز هم بد مثل دیروز قبول دارم دیروز نصف بازیمون رو هم نکردیم اما باید بریم دنبال ایرادمون باشیم که چرا یه روز خوبیم یه روز بد !! به خدا همیشه به میثم گفتم دم بابک گرم که همه رو دور هم جمع میکنه و گفتم دم بچه ها گرم که همت میکنن دور هم جمع میشن و فوتبال بازی میکنن ببین اینا تعریف بیجا نیست که ازت میکنم چون اینا خصوصیات بارزت هست . منو میثم بیشتر بخاطر تو و چندتا از بچه ها میکوبیم این راه دور رو میایم وگرنه خودتم میدونی رنج سنی ما با اکثر بچه های تیم و فروم فرق میکنه .. اما به خاطر رفاقتمون پامیشیم میایم. وگرنه من از خدامه یه روز تعطیلمو بیشتر بخوابم و استراحت کنم. پس دلم میخواد دوباره منتظر تماست باشم که شب قبل بازی میگی فردا ساعت 10 با میثم خوراکیان باش . بابک منتظرم پس

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
البته یه چیزی هم در نظر بگیرید دیروز توی سالن بازی نکردیم.. چمن هم توی فضای نسبتا سرد بیرون بود هم بزرگتر بود.. برای همین با تفکر فوتسالی بازی کردنمون کار رو خراب می کرد.. توپ هم سنگین بود برای توپ بلند فرستادن مشکل بود، بچه ها هم توی جاگیری و دویدن مشکل داشتند.. من خودم هم مشکل داشتم چند بار توپ رو با دست زدم ولی چون ارتفاع دروازه بیشتر بود به جای اینکه بره بیرون میرفت توی گل.. یعنی همه مشکل داشتن برای بازی.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نمیدونم به خدا چی بگم ! دیروز یکی میگفت اگر تو نیای منم نمیام ! میام تو فروم میبینم جو یجوریه که اگر من نیام احساس میکنم یه چیزهایی خراب میشه ! البته این توانایی من اصلاً نیست بلکه شاید اعتمادی باشه که بچه ها به شخصیت من دارن . من هزار بار گفتم و بازهم میگم که زبونم چندان شیرین نیست و به اصطلاح تلخ هستش ولی تو دلم نه چیزی هستش و نه چیزی باقی میمونه هیچوقت . یه اخلاقی که دارم خیلی خیلی روراستم و رو در رو حرفم رو میزنم و مشکلات رو میگم . مثلاً یکی از دلایلی که همیشه مشکل داشتم چه تو فروم و چه خارج از فروم همین مسئله بوده که حرفم رو میزنم ، حرفی که مثلاً یکی دیگه باید بزنه رو من میزنم تا یه نفر حداقل خراب بشه . من اگر حرفی میزنم فقط و فقط به همین رفاقتی که داریم قسم برای اینه که دوست ندارم کسی به این بچه ها تیکه بندازه یا از تیم ایراد بگیره . دوست ندارم کسی بگه اینه فوتبال بلد نیستن و اصلاً تیم نیستن ! اون بچه هایی که تو آرسنال کاپ بودن شاهدن که وینسار چجوری دفاع میکرد . وینسار رو آمارش رو درآوردم که فقط 3 جلسه قبل اون تمرین کرده بودن و تازه اونم تو چمن مصنوعی ! پس حق بدین که یجایی از بازی خودمون ناراحت بشم . من نمیگم برای جام جهانی بازی میکنیم ولی همین رفاقتی جمع شدن رو هم میتونیم به بهترین نحو بازی کنیم تا لذت بیشتری ببریم . من اول از همه ، همه این حرفها رو به خودم میزنم تا تلنگری برام باشه و بعدش اصلاً منظورم امین باقری نیست ، منظور همه حرفهام همه تیم بود . وقتی میگم بی نظمی اصلاً منظورم امین نیست بلکه منظورم قاسم هم هست که شب میگه میام ولی صبح نمیاد ! منظورم امیر و سیامک هم هستند که سرزده میان ! ما اگر یه نفرمون بالا پائین بشه همه چیز میریزه بهم . من اگر از بازی ایراد میگیرم اصلاً منظورم یه نفر نیست . هزاربار به خود روزبه گفتم که یزره وسط زمین بی تفاوتی و برای دفاع برنمیگردی و پاس به موقع نمیدی . همین ایراد رو از نوید گرفتم که اون جلو توپ ها رو خراب میکنی . با مسعود که اینقدر راحتم و تو مسیر همیشه تیم رو تحلیل میکنیم هم گفتم و ازش ایراد گرفتم و بقیه ... خودمم که سر تا پا ضعف هستم ولی میخوام از همین جمعه دیگه خوب باشم و یاد بگیرم تا پیشرفت کنم . میخوام از همتون فوتبال یاد بگیرم از سهیل تا ... من بازم اگر کسی رو با حرفم رنجوندم ازش عذرخواهی میکنم چون گفتم که زبونم شاید تلخ باشه ولی از همتون خواهش میکنم به عنوان یه دوست کوچک و نه بیشتر که از این هفته دیگه با نظم بیایم و سعی کنیم بهترین بازی رو ارائه بدیم و از همدیگه یاد بگیریم و بهم یاد بدیم . من خواهش میکنم که سروقت بیاین و تو بازی از خودگذشتگی داشته باشیم و درست بازی کنیم . امیدوارم هیچکس از حرفهام ناراحت نشده باشه و اگر هم شده به دل نگرفته باشه چون اینا همش یه درد و دل دوستانه بود ...

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
salam Omidvaram ham ekhoob bashid, Midoonam babak chi migi, darket mikonam vali be nazar man bi khiyal sho, u ke nabashi, motmaen bash kasi zamin ro hamahang nemikone, nafarat kam tar mishe, dige oon zav samimi o doost dashtani nistesh be nazar man in kar ro nakon, hame in chizhayee ke migi baray man ham pish oomade, nemoonash hafte pish, , bi khiyal baba az to entezar bishtari dashtam v adaram, pas bache nasho, ,ok mersi az hame, masoud

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
هستمت رفيق تا ته خط جمعه مي بينم همگي رو پس تا جمعه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خوراکیان احتمالاً فردا سالن اصلیش مسابقه هستش ! حالا امشب معلوم میشه ولی فکر کنم تو اون سالن کوچیکه باشیم . کلاً چون ما داریم وقت و هزینه میکنیم و هرهفته مداوم میریم بهتره تو فکر یه سالن خوب باشیم . من 2-3 تا سالن خوب رو نشون کردم که تو هفته بعد برم ، شما هم اگر سر راهتون سالن مناسب و باکیفیتی سراغ دارین حتماً آمارش رو دربیارید . اصلاً یه لیست از سالنهای خوب که کیفیت مناسبی داشته باشن و از نظر مسیری هم جای خوبی باشن رو بگیم تا من پیگیریش کنم . اگر سالنی رو هم سراغ دارین که نامه از ارگان یا سازمان خاصی میخواد بگید تا من نامش رو ردیف کنم . من فعلاً اینا به فکرم میرسه غیر خوراکیان : حجاب . برق آلستوم . درفشی فر ( که پر هستش ) .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی