پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس دات آی آر

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3208 پاسخ برای این موضوع

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
راستی برنامه فردای سالن چیه فعلا؟!باز همون صبحه؟ ------------ منم چندتا سالن سراغ دارم ولی اگه بتونی از طرف اموزش پرورش نامه جور کنی راحتر میتونی بگیریشون: آزادگان نصر (فاطمه الزهرا) چمران

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هه هه اينجارو باش چه خر تو خري شده! ببين 2روز نيومدما حتماً بايد چوب تر بالا سرتون باشه ! كاري مكنين پاشم بيام بگيرمتون زير چك و لقد ! اين مسخره بازيا رو بزاريد كنار بابا بچه 10-12 ساله نيستيد كه تا يهچيز ميشه ميگن " OOA OOA من ديگه بازي نميكنم. مامــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان" مثلاً شماها 20 و اندي سالتونه ها ! بس كنين اين جريان رو بابا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
احمدرضا ، احمدرضااااااااااااا از خواب بیدار شو ، یه سه چهار صفحه از دنیا عقبی

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اگه این هفته بتونید برای 4شنبه که تعطیله زمین بگیرید بجای جمعه من دیگه این هفته که میاد اخرین جلسه کلاسم هست، از این به بعد صبحا می تونم بیام برای زمین.. اگه میشه خوبه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اگه این هفته بتونید برای 4شنبه که تعطیله زمین بگیرید بجای جمعه من دیگه این هفته که میاد اخرین جلسه کلاسم هست، از این به بعد صبحا می تونم بیام برای زمین.. اگه میشه خوبه

به گفته بابک چهارشنبه و جمعه سالن اصلی خوراکیان خالی هست.
البته در هر صورت برای چهارشنبه زمین می گیریم.اگر هم خوراکیان نشد جای دیگه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

به گفته بابک چهارشنبه و جمعه سالن اصلی خوراکیان خالی هست.
البته در هر صورت برای چهارشنبه زمین می گیریم.اگر هم خوراکیان نشد جای دیگه.

گرفتیم دیگه !

چهارشنبه و جمعه آینده سالن اصلی خوراکیان رو داریم . چهارشنبه ساعت 10:30 تا 12 هستش و جمعه هم همین ساعت بود ولی چون نوید کنکور داشت قرار شد اگر بشه یه سانس بندازیم عقب تر و 12 تا 1:30 بازی کنیم که هنوز معلوم نیست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی تونم بیام ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

من نمی تونم بیام ;D

من الآن با توجه به عکسی که ازت دیدم داشتم فوتبالت رو پیش خودم فرض میکردم که به این نتیجه رسیدم فوتبالت در حد املت هستش ;D

تجسم کردم که داری میدویی بعد موهات میره تو چشمت و شوت میکنی تو تیرک مثل نوید ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من الآن با توجه به عکسی که ازت دیدم داشتم فوتبالت رو پیش خودم فرض میکردم که به این نتیجه رسیدم فوتبالت در حد املت هستش ;D

تجسم کردم که داری میدویی بعد موهات میره تو چشمت و شوت میکنی تو تیرک مثل نوید ;D

:D

البته تصور کن قدم کوتاهه،بنابراین به توپ مسلط ترم ;D

البته من از سوم دبیرستان تاحالا فوتبال بازی نکردم ! ولی اونموقع هم دفاع بازی می کردم بهم می گفتن رضا مالدینی ;D (البته رضا نمی گفتن،فامیلمو میگفتن)برای تیم مدرسه هم انتخاب شدم به عنوان دفاع.1 بازی بیشتر نکردم،اونم جلو بودیم منو گفتن برو تو زمین دفاع کن آخرای بازی ;D

بهترین خاطره ورزشی من اینه یه بار توی سرویس از سالن فوتبال برمی گشتیم، یارو که تو تیم حریف بود،گفت امروز رضاتونم دریبل کردم دیگه.
اینکه براش افتخار بود منو دریبل کنه خیلی خاطره ی خوبی بود :D:D

یادش به خیر ;D
ولی دیگه الان یادم نیست چطوری باید با توپ بازی کرد :D دقیقا از سوم دبیرستان تاحالا فوتبال بازی نکردم.اگر بازی کرده باشم با این توپ کوچیکا توی پذیرایی بوده ;D

به جاش اگر تیم پینگ پونگ درست کردید همتون سوسکید !
پینگ پونگم توپه ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم یه زمان کشتی آزاد میرفتم ;D چون اصولاً قلقلکی هستم تا طرف بهم دست میزد ولو میشدم رو زمین ;D ولی فوتبال خیلی حال میده . از بچگی عاشق دروازه بانی بودم . شاید باورتون نشه ولی برای رفتن به مدرسه فوتبال از گریه داشتم میمردم چون بابام نمیذاشت برم فوتبال و میگفت از درست عقب میفیتی ! با هرچیزی حتی گردو تو بچگیهام فوتبال بازی میکردم :D همیشه دروازه بانی رو دوست داشتم چون خیلی حال میکردم تمام تلاش و امید یه تیم رو با مهار توپ ناامید کنم ! توی دوم راهنمایی اوج دروازه بانی بود و تو مدرسه به اولیور کان معروف شده بودم ، درست سال 98 بود . همیشه خوب پنالتی و شوت میگرفتم و البته فوق العاده نترس بودم ولی حتی با اینکه تو مقطعی تو رده نوجوانان و جوانان تو تیمهایی مثل پرسپولیس ( در حد تمرین پیش فصل ) ، نصر و استقلال نیرو و حتی راه آهن ( در حد تمرینات نیم فصل ) بازی کردم ولی نتونستم به اون چیزی که میخواستم برسم ! تو پرسپولیس که بودم سرمربی تیم خدا بیامرز مجید سبزی بود . در کل به همینم که فعلاً تو این تیمم راضیم . بالاخره یوونتوس ایران هستش ;D . البته پیشنهاداتی دارم ولی ترجیح میدم امسال رو در یووه بمونم ;D .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

البته من از سوم دبیرستان تاحالا فوتبال بازی نکردم ! ولی اونموقع هم دفاع بازی می کردم بهم می گفتن رضا مالدینی ;D (البته رضا نمی گفتن،فامیلمو میگفتن)

بابا .. گندم مالدینی.
حالا که دارید از شیرینکاریاتون می گویید منم بسکتبالیست بودم ;D بهم می خوره؟
ا، یوزارسیف شروع شد..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
توی 130 سانتی چجوری بسکتبالیست بودی ;D راستی قراره تو یوسف 2 احمدی نژاد نقش یوزارسیف رو بازی کنه و آنجلینا جولی هم ذولیخا بشه ;D گند بزنید تو تاپیک بره دیگه ;D

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
حالا گه اینطوری صحبت از گذشته شد منم تو دوران نوجوونی و زمانی که همسن شما بودم! تو زیر گروه دسته یک نوجوانان تهران بازی میکردم تو تیم آتش نشانی ولی اون زمان بد جوری پام شکست که هنوزم درست خوب نشده ! وگرنه الان من تو یوونتوس نه از نوع ایرانیش بلکه خارجیش یا بارسلونا بازی میکردم .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این چیزی که من از تو دیدم اونجا رانیری رو هم دریبل میکردی ;D

ولی من نمیدونم چرا نصف تیم ما یزره مشکوک میزنن و حول و محور بارسا قدم میزنن ??? ;D اون از روزبه اینم از میثم و امین باقری . تازه امروز بحث ال کلاسیکو از بازی یووه و میلان هم بیشتر بود تو زمین !

بازیکن بی تعصب نمیخوایم نمیخوایم ;D

یه چیز دیگه این امین شهریوری عجب خرشوتی هستش ! یه شوت زد خورده پشت پام نمیتونم راه برم ;D سرطان پا گرفتم ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به به جا داره منم از خاطرات جوونیم بگم!!!:دی چندین سال متوالی تو تیم محلمون بازیکن فیکس بودم....اما متاسفانه تیممون  از هم پاشید.... :'( :'( تیم خیلی یک دست بود تمام محله های اطراف بازیکن های مستعدشون رو برای ما میفرستادن تا پرورش بدیم اما دخترهای همسایه باند مافیایی تشکیل دادن که به bandar world معروف بودن ;D تمام بازیکنها رو تحت فشار گذاشتن که به جای فوتبال با اونها برن کافی شاپ..... :'( :'( :'( الانم من مربی تیم فنچولک های محلمون هستم...دختر های همسایمون هم دستگیر شدن هر کدوم به حداقل 2تا بچه محکوم شدن >:( >:( :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
عابد اگر جای تو بودم به یکی از رشته های ورزشی دارت یا وزنه برداری روی میاوردم ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

ولی من نمیدونم چرا نصف تیم ما یزره مشکوک میزنن و حول و محور بارسا قدم میزنن ??? ;D اون از روزبه اینم از میثم و امین باقری . تازه امروز بحث ال کلاسیکو از بازی یووه و میلان هم بیشتر بود تو زمین !

بازیکن بی تعصب نمیخوایم نمیخوایم ;D

می خوای از این به بعد ستاد برخورد با لالیگا رو برپا کنیم توی زمین که این گونه خطا ها سر نزنه..
باز اگه لیگ انگلستان بود یه چیزی ولی اسپانیا غیر قابل قبول..
تیم باید 12 هولیگان داشته باشه..

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
بابی جون قبول کن که در خدمت تیم دریبل میزنم و پاس میدم انصافا روزبه باید بیاد کفشای منو ماچ کنه هر چی زد من ساختم خودتم همینطور ولی بازی مسی رو که میبینم اصلا هوایی میشم دریبل بزنم . ولی عجب گل خوفی زدم به نوید سوپر گل بود لامصب.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
نوید دروازه بان بود؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آره . اونقدر گل زدیم بهشون که دیگه هر کی احساس میکرد که میتونه جلومون رو بگیره میرفت تو گل !!!! فکر کنم 27 تا زدیم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی