پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس دات آی آر

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3208 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منم میام و اولیت من فرق نمی کنه زیاد، صبح باشه چه بهتر..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم فکر کنم صبح بهتر باشه چون عیده و شاید یسری برای غروب برنامه داشته باشن و به هرحال مشکل باشه براشون . امشب زنگ میزنم همون 10:30 تا 12 رو ردیف میکنم .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ورزشگاه های جام جهانی توش اینقدر مسابقه برگزار نمیشه که تو خوراکیان انجام میشه ;D جفت سالن هاش سه شنبه تا پاسی از شب مسابقه هستش ! حالا قرار شد فردا آمار درفشی فر و چمن مصنوعی خوراکیان رو در بیاریم ببینیم چی میشه .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ا؟ سالن استادیوم ازادی رو اگر می خواستیم بگیریم فکر کنم راحت تر وقت بده؟ چمن مصنوعی اگر صبح باشه میشه بازی کرد ولی 4-5 به بعد سرد میشه..

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگه روز عید بذارین من احتمال 90% میام ;D :) وای که چقدر دلم لک زده یه فوتبال اساسی بزنم ;D منم صبح راحت ترم ;)

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
baray man ham fargh nadare free basham miyam chaman masnooye behtare, omidvaram ke faghat aftab bashe

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آقا من چه گرفتگی عضلانی سراغم اومد بعد بازی وحشتناک بود . اونروز واقعا تا آخرین نفس به عشق یووه فوتبال بازی کردیم .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سه شنبه سانس 10:30 تا 12 چمن مصنوعی خوراکیان رو گرفتم . نوید سه شنبه نیست ولی فکر کنم بقیه نفرات مشکلی نداشته باشن و بیان .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وای یعنی من باید 8 صبح بیدار شم وای خیلی سخته ولی احتمال قریب به یقین میام

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
بابک شرمنده،من این دفعه هم نمیتونم بیام،اگه غروب بود میتونستم ولی صبح باید برم جایی :'( امیرم باهاش صحبت کردم گفت اگه صبح باشه نمیتونه بیاد،حالا باز خبر قطعیش رو بهت میدم

yna

yna

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 47 ارسال
اگه مشکلی نباشه من خوشحال میشم بیام

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه صحبتی با چندتا از بچه ها و اعضای ثابت تیم داشتم . شاید بخوایم نفرات تیم رو از فیلتر رد کنیم . تیم داره به 1 سالگی نزدیک میشه و برای مشخص شدن تکلیف تیم و نفراتش مجبوریم یه کارهایی انجام بدیم ! اگر از فردا هرکی از نظر اخلاقی مشکل داشت و وسط زمین جیغ و داد کرد و فرق رفاقت رو با میدون جنگ اشتباه گرفت بهش گفتیم دیگه نیاد ناراحت نشه ;) . کلاً همگی از فردا مراقب رفتار و گفتارمون باشیم ، فرقی هم نمیکنه کی باشه حتی اگر هم خودم بودم از تیم اخراج میشم چون از اول گفتیم برای ما تو وهله اول رفاقت و دوستی مهمه نه نتیجه و گل زده یا خورده . امیدوارم از فردا بزرگتر فکر کنیم و تصمیم بگیریم و سعی کنیم به همدیگه احترام بذاریم .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کسی از تهرانپارس نیست که با من بیاد؟؟؟ من پیرم در میاد که برسم اونجا از تنهایی

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال

یه صحبتی با چندتا از بچه ها و اعضای ثابت تیم داشتم . شاید بخوایم نفرات تیم رو از فیلتر رد کنیم . تیم داره به 1 سالگی نزدیک میشه و برای مشخص شدن تکلیف تیم و نفراتش مجبوریم یه کارهایی انجام بدیم !

اگر از فردا هرکی از نظر اخلاقی مشکل داشت و وسط زمین جیغ و داد کرد و فرق رفاقت رو با میدون جنگ اشتباه گرفت بهش گفتیم دیگه نیاد ناراحت نشه ;) . کلاً همگی از فردا مراقب رفتار و گفتارمون باشیم ، فرقی هم نمیکنه کی باشه حتی اگر هم خودم بودم از تیم اخراج میشم چون از اول گفتیم برای ما تو وهله اول رفاقت و دوستی مهمه نه نتیجه و گل زده یا خورده .

امیدوارم از فردا بزرگتر فکر کنیم و تصمیم بگیریم و سعی کنیم به همدیگه احترام بذاریم .

salam , midoonam manzooretoon man hastam, ama man sare kasi dad nazadam, man faghat bishtra sar e soheil dad mizanam
bazi vaght ha ba inke dadasham hast, majboram saresh dada bezanam

dar kol man too bazi khashaen hastam, ama be kasi bi ehterami nemikonam va nakhaham kard

farda hamegi ro mibinam,
felan

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

salam , midoonam manzooretoon man hastam, ama man sare kasi dad nazadam, man faghat bishtra sar e soheil dad mizanam
bazi vaght ha ba inke dadasham hast, majboram saresh dada bezanam

dar kol man too bazi khashaen hastam, ama be kasi bi ehterami nemikonam va nakhaham kard

farda hamegi ro mibinam,
felan

مسعود تو هم توهم میزنیا ! من که همین غروب باهات حرف زدم و اگر مشکلی بود بهت میگفتم . من صحبتم کلی بود و متوجه فرد خاصی نبود .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ولی اتفاقی که امروز افتاد اعصابمو حسابی بهم ریخت !!! نمیدونم یهو چه بلایی سر بابک اومد که اونطوری برخورد کرد به قول خودت فعلا در حد تمرینه بازیهامون پس قاطی کردن نداره !! یه روز تیم خوب بازی میکنه یه روزم بد . پس طاقت و حوصله هم خوب چیزیه . من زمانی بیشتر عصبی شدم که به تلفنهام هم جواب ندادی ! بابی جون اگه مشکل با من داری من دیگه از این هفته نمیام تا اعصابتون راحتتر باشه. آقا موفق موید باشید .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من با هیچکس مشکلی ندارم ولی همیشه احساس میکردم که هیچکدوم رو بازی من حساب باز نمیکنید و امروز دیگه به عینه دیدم ! تو چشم من نگاه میکردید و بهم پاس نمیدادید ! نه یبار نه دوبار و نه سه بار بلکه بیش از ده ها بار ! البته برام مهم نیست چون از روز اول هم گفتم اصلاً فوتبال بلد نیستم ولی این رفتار درست نبود . حداقل فکر میکردم بعد 11 ماه که یک جلسه هم غیبت نداشتم و مسائلی که خودتون بهتر میدونید چیه حداقل اونقدر ارزش داشته باشم که بد و خوب تحملم کنید . من یک ربع اون جلو کلی برای خودم فضاسازی میکردم و خودم رو تو موقعیت سانتر و تک به گل قرار میدادم ولی شما به هیچ جاتون حساب نمیکردید ! عقب هم که بودم فقط مثل تراکتور میدوئیدم ولی فقط دویدنش برای من بود . بحث یه جلسه یا دو جلسه نیست . تو این تیم متاسفانه فرهنگ از خود گذشتگی وجود نداره و همه دوست دارن خودشون باشن و خودشون بازی کنن . والا منم میتونم شوت بزنم یا دریبل کنم ولی 90% بازیم پاس هستش ولی شما حتی حاضر نمیشدید یه پاس ساده بدید ! در کل من اخلاقم همین هستش و خدا هم نمیتونه اخلاقم رو تغییر بده و بهتره از این به بعد نباشم تا هرکاری خواستید بکنید ، هرکی رو خواستید بدون هماهنگی بیارید و هرجور خواستید بازی کنید . خدا رو شکر عقده بازی کردن هم ندارم که بخوام بخاطرش خودم رو کوچک کنم و الکی وقتم رو هدر بدم . در مورد تلفن هم گوشیم رو سایلنت بود و اصلاً از اونجا تا همین الآن هم از ساکم در نیاوردم . سالن خوراکیان 10:30 تا 12 جمعه ها رزرو هستش و خودتون برای هماهنگی سالنش باهاشون تماس بگیرین و به امید خدا که موفق باشید و از بازی لذت ببرین . اینم شماره عزیزی مسئول سالن : 09122375471 . اینم شماره دفتر : 66057440 . فکر کنم اونقدر سر این تیم و حق شما با بقیه مشکل پیدا کرده باشم که دیگه حوصله سر و کله زدن با شماها رو ندارم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من باز چی شده ؟ اینطور که من برداشت کردم بابک و امین دعواشون شده ، درسته ؟ عجیبه به هیچ کدومشون نمیاد با هم دعوا کنند خدایی اخلاق بابک خیلی باحاله ، بیچاره زنش ;D امیدوارم این مشکل هم مثل مشکل های گذشته حل بشه و جمعه باز هم برید بازی کنید و حالشو ببرید من خیلی دوست داشتم بیام ولی همونطور که بابک هم گفت ، کسی نباید بدون هماهنگی بیاد ، منم دیدم فعلا اعضای تیم هستن و هر وقت نفر احتیاج باشه پست میدید که مثلا دو نفر رو میخوایم و من اعلام آمادگی میکنم در آخر بازم امیدوارم این مشکل حل بشه با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نه کسی با کسی دعوا نکرده . این یه بحثی هستش خصوصی و بین اعضای تیم که دوست نداشتم تو فروم گفته باشه تا مثل گذشته کسانی ندونسته از خارج مجموعه نیان و حرفی نزن ! متاسفانه علنی شد !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من نفهمیدم چرا عصبانی شدی، ولی اینی که الان خوندم اصلا چیزی نبود که بخاطرش ناراحت بشی.. کلا امروز تیم ما مگه چطوری بازی کرد که بخوای از کار تیم ایراد بگیری..؟ کلا چه زمانی که تو عقب بودی چه جلو بودی روی هم 4تا گل زدیم و حدود 20 تا گل خوردیم.. منم عصبانی شده بودم ولی این پست اول صفحه تو رو که خونده بودم فکر کردم قراره جدی نگیریم مشکلات رو.. 5 نفر جلو بودید موقع حمله پشت سر هم قایم می شدید، یا عقب تر می ایستادید..موقع یارگیری 4نفر می ریختید سر 1 نفر و بقیه تیم روبرو بازیکناش ازاد بودند.. موقع دفاع هم که کانهو توی موزه لوور دارید قدم می زنید میامید عقب.. چند تا گلی که خوردیم تک به تک بود؟ ایراد فقط پاس کاری نبود. کلا بد بازی کرد تیم توی بحران بود..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی