پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس دات آی آر

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3208 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این هفته چه ساعتی زمینه.بعدازظهره؟؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
احتمال زیاد همون صبح هستش . تا چهارشنبه شب معلوم میشه .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
برای من فرقی نداره اما به نظرم اگه صبح باشه خیلی بهتره حداقل من به شخصه راحت ترم اما اگه تصمیم به عصر شد من تابعم خدا رو شکر توی این چند هفته یه چند نفر به ما اضافه شدند که واقعا خوب هستند و تیم کلا رشد خیلی خوبی داشته اگه همینطور ادامه بدیم میتونیم یه تیم خیلی منسجم و خوب درست کنیم هرچند هدف اولیه فعلا فقط تفریح و بازی هستش

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من اگر خودم اگر ازاد باشم بین صبح و عصر، صبح رو انتخاب می کنم ولی فعلا سه هفته دیگه نمی شود که بیام صبحا.. اگر هم عصر باشه میام دیگه. منم تابع جمعم ;D ..

mostafaeshghi

mostafaeshghi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
سلام به همه ی دوستان عزیز و دوست داشتنی یوونتوسی ! شکر خدا فوتلبال هر هفته داره حال میده ! انشاءالله زمین بزرگه رسما تثبیت بشه بابا این زمین کوچیکه واقعا ستمه ! نوید جون دقیق نگفتی حضور چه کسانی باعث رشد شد !؟ :دی مطمئنم من که نبودم! (اقا شوخی بود جدی نگیرید ، برای اثبات این که چه کسانی باعث شدند باید در عمل دید) من هم که قبلا گفتم اولویت من صبحها است ! ولی تمام سعیم را میکنم تابع نظر جمع باشم ! این هقته هم که انشاءالله ساعت 10:30-12 زمین بزرگه هست دیگه !؟ برنامه که تغییر نکرده ؟1 قربانت : مصطفی عشقی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زنگ زدم به عزیزی گفت فردا برای مذاکرات نهایی ساعت 10 صبح زنگ بزن ;D البته فقط بخاطر حمید زنگ میزنم چون دوست دارم دوباره بیاد یه شکم سیر به حرکاتش بخندیم ;D حمید چندتا گل لایی توپ برات کنار گذاشتم ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اگه واسه همین سه هفته هم بشه خوبه.. چند وقتی هست که بچه ها رو ندیده ام، بیام ببینم چه خبره؟ بابک حیف که اینطور که نوشتی توی یک تیم هستیم وگرنه بهت میگم چه خبره؟ یک پکیج جدید پاسهای گمراه کننده هم اماده دارم.. کلی جلوی اینه تمرین کردم.. مرحله اخر خودم هم گول می خوردم ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یعنی تو با اون حرکات میخواستی بازیکنان حریف رو گمراه کنی ;D خب بهشون روزبه رو نشون میدادی که بهتر بود ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اون موقع داشتم روشون کار می کردم.. یه سری جلسات فشرده گل کوچولو هم دارم میرم که بتونم با پا هم پاسهای خوبی بدم.. هم معمولی هم گمراه کننده ;D

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
خوب پس اين هفته من ديگه گلر نيستم ؛ خوشحالم راستي بازي ساعت چند شد ؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فردا سالن اصلی رو هماهنگ کردم . دوتا سانس خالی هستش : اولی همون سانس خودمون که 10:30 تا 12 هستش و دومی هم از 7:30 تا 9 شب . من فعلاً گفتم بهش که همون سانس صبح خودمون رو برامون بذاره چون احساس کردم سانس دوم یزره دیر میشه . حالا چیکار کنم چون باید سریع خبرش رو بدم ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
برای من که فرق زیادی نداره اما فکر کنم صبح بهتر باشه چون صبح همه می تونن بیان.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من مشکلی ندارم ولی وقتی 6 تا 7:30 مشکل دارن بچه ها که بیان دیگه فکر نکنم 7:30 تا 9 رو کسی بیاد..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همون صبح شد .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
چه فوتبالی بازی کردیم این هفته خیلی حال داد ابتدا تو سانس خودمون زدیم تیم حریفمون رو ترکوندیم بعدشم با قدرت سانس بعدی هم با یه تیم دیگه بازی کردیم . انصافا خیلی حال داد مخصوصا به بابک که بالاخره تیمی که توش بازی میکرد مقتدرانه پیروز شد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من الآن متوجه شدم سه شنبه تعطیل هستش . پایه هستید این هفته رو دو جلسه کنیم و سه شنبه صبح و جمعه صبح بازی کنیم ؟ فکر کنم سه شنبه اگر بازی کنیم حمید هم میتونه بیاد . پایه اید ؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
من هستم اگه بچه ها بیان .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته میشه سه شنبه بعداظهر هم گرفت . باید ببینیم چه سانسی خالی داره ولی صبح فکر کنم راحت تر گیرمون بیاد . فکر کنم اکثر بچه ها بیان . تا شب تکلیف رو مشخص کنیم که اگر OK شد نفرات من تماس بگیرم سالن اصلی رو هماهنگ کنم .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من که مشکلی ندارم و میتونم بیام. ولی بعدازظهرباشه بهتره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منم میام و اولویت من با صبحه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی