پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدریا-یوونتوس(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
88 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من یک چییز رو میخواهم بگم تا این مدیرا عوض نشن و لوچیانو موجی نیاد و ستاره ها رو به یووونتوس نیاره و لیپی یا کاپلو مربی یوونتوس نشند ما قهرمان سری آ نمیشیم.ببین کی گفتم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

اتفاقا ً اکثر بازیکنا توپ رو واسه شروع بع مولینارو می رسوندن
منم عصبی می شدم می گفتم اگه بچه های کما میگن این بازی بلد نیست تو رو خدا ندین به این
چرا کسی اون دو تا گلی رو که نجات داد نمیبینه ؟ دقایق 17 و اواخر بازی
فوتبال که فقط سانتر کردن نیست
اینقدر که همه مولینارو رو بد دونستن کامورانزی که در حد بلای آسمونی بازی می کرد رو نگفتن

میخوای دیگه این کار را نکنه
اصلا خوبه بیاد دو سه تا گل هم بزنه تو گل خودمون

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یوونتوس = اماتور ها خواهشا کسی ناراحت نشه ولی حق بدید دیگه ما سمپدوریا رو نتونستیم ببریم تازه شانس اوردیم نباختیم باته رو نبازیم شاهکار کردیم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اخه رضا چرا مارکیونی بازی نکنه ....................................... کامورانزی چی کار کرد تو این بازی چرا این قدر بی جهت با توپ ور میرفت و سرعت حملات سر در گم ما رو گرفت.......... الکس هم همه میدونن یه افسانس ..........به نظر من این طور بازیکنا در یه لحظه کار را تمام میکنند هر چند که در کل بازی بد بوده باشن !!!!!!! ولی کلا نظر من این بود که زوج امائوری و یاکوئینتا استفاده شه .......معمولا بازیکنان تا از مصدومیت بر میگردن زیاد نمیتونند خوب باشن!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من توی این چند سال تا حالا ندیده بودم به جز بلاردی بازیکنی به بدی کامورانزی امشب بازی کنه
ولی خندم گرفت وقتی دیدم هنوز بعضیا میگن مولینارو بد بود
هرچقدر هم بد باشه امشب خوب بود
دو تا گل صد درصد رو نجات داد
یکی دقیقه 17 نیمه اول یکی هم اواخر بازی
نکات منفی هم داشت که دو تا سانتر ضعیف بود
دیگه از یه بازیکن بدتون میاد بی خودی گیر ندین

دقیقا!هر چه قدر هم که توی حمله بد بود توی دفاع عالی کرد و خیلی خوب توپ ها رو دور کرد

اما در مورد دل پیرو باز هم میگم که قبول دارم زیاد توپ لو داد اما باز هم هر لحظه ممکن بود بتونه کاری بکنه!یاکوئینتا رو همه سبک بازیش رو میشناسیم.آخه تو روزی که هاقبک های یووه 2 تا پاس سالم نمی تونن بدن یاکوئینتا که فقط میتونه روی هوا کار کنه چه کار مفیدی می تونست انجام بده؟!بازی با اودینزه که همه یادتونه.توپ رو از هر جا که می شد می فرستادن روی سر یاکوئینتا و آمائوری تا شاید یه اتفاقی بیفته!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من اینطوری نمره می دم :

منینگر 6.5

ملبرگ 7
کیه لینی 6
مولینارو 4 !
گریگرا 5.5

پولسن 0 !
کامورانزی 6.5
سیسوکو 7
ندود 7

دلپیرو 5
آمائوری 6

--
البته کامورانزی از خوب های یوونتوس بود به نظر من.
دلپیرو هم نیمه دوم جز لو دادن کاری نکرد که ! تعویض دلپیرو به نظر من چیز عجیبی نبود.بهرحال خوب نبود.و مهاجم دیگه ای هم نبود که جاش بیاد پس تعویضش خیلی الکی نبود.

ولی 2 تعویض باید می شد که نشد !!!
1- دچلیه کلی گرم کرد،باید میومد توی زمین.
2-پولسن باید می رفت بیرون،تایگو،مارکیزیو...اینا خیلی خیلی خیلی بهتر از پولسن بودند.

اگر فشار روی سیسوکو کم می شد می تونست بیشتر در حملات باشه،
و اگر کسی بود از موقعیت های بسیار که ندود خلق می کرد استفاده کنه حملات یووه خیلی بیشتر می شد.

ندود توپ رو از مولینارو می گرفت بازی رو می برد به وسط که مجبور نباشه با مولینارو بازی کنه !!!

بابا سانتر آخر بازی مولینارو رو ندیدید مگه ؟!!؟ توی اون موقعیت به اون حساسی چطوری سانتر می کنه !!!!
زیر توپ هم می خواست بزنه اینقد بیرون نمی رفت !!!

اخه رضا چرا مارکیونی بازی نکنه .......................................

کامورانزی چی کار کرد تو این بازی چرا این قدر بی جهت با توپ ور میرفت و سرعت حملات سر در گم ما رو گرفت..........

الکس هم همه میدونن یه افسانس ..........به نظر من این طور بازیکنا در یه لحظه کار را تمام میکنند هر چند که در کل بازی بد بوده باشن !!!!!!!

ولی کلا نظر من این بود که زوج امائوری و یاکوئینتا استفاده شه .......معمولا بازیکنان تا از مصدومیت بر میگردن زیاد نمیتونند خوب باشن!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

دقیقا!هر چه قدر هم که توی حمله بد بود توی دفاع عالی کرد و خیلی خوب توپ ها رو دور کرد

اما در مورد دل پیرو باز هم میگم که قبول دارم زیاد توپ لو داد اما باز هم هر لحظه ممکن بود بتونه کاری بکنه!یاکوئینتا رو همه سبک بازیش رو میشناسیم.آخه تو روزی که هاقبک های یووه 2 تا پاس سالم نمی تونن بدن یاکوئینتا که فقط میتونه روی هوا کار کنه چه کار مفیدی می تونست انجام بده؟!بازی با اودینزه که همه یادتونه.توپ رو از هر جا که می شد می فرستادن روی سر یاکوئینتا و آمائوری تا شاید یه اتفاقی بیفته!

منم در مورد دل پیرو موافقم
اون تو هر بازی که بد هم کار کنه اما تو یه لحظه کار رو تموم می کنه.
این از اون کاپلویی که باهاش لج بود و ذخیره نگرش می داشت اینم از این

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در مورد کامورانزی هم دفاع میکرد هم جای خودش بازی میکرد زوج کامورانزی تو این بازی کی بود !!! دل پیرو که هرچه توپ بهش داد اشتباه کرد گریگرا و پولسن دیگه هیچ معجزه که نمیتونه بکنه میتونه!!!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
سال قبلم قهرمانیو همین مساوی ها جلوی امسال جنواو کالیاری و سمپدوریا ازمون گرفت.حالا ما اومدیم اینتر و بردیم .رم بردیم ولی n تا مساوی و باخت جلو تیم های درجه 2 مث سمپدوریا دادیمو قهرمانی از دست رفت چه فایده داره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ببینید کلا به نظر من نمیشه گردن بازیکنی انداخت باختن رو،کل تیم بد بود،طبیعی بود که کامورانزی و دلپیرو و ... هم عالی نباشند. من توی نمره هم اگر نگاه کنید به کامورانزی نمره ی بالایی ندادم ! ولی بین این همه بد،نسبتا خوب بود. من خودم نوشتم خوب بود،ولی پر اشتباه ! من در سطح همین بازی می گم. ولی کامورانزی و ندود خیلی خیلی عقب بودند،چند بار کامو برگشت و توپ گیری کرد ! در حالی که وظیفش این نبود. یا حتی ندود. البته، توی یوونتوز هم اکثرا می گند کامو خوب نبود.منم نمی گم بود،ولی همین کامو خیلی ازون جرقه هایی که توی یه لحظه قرار بود الکس بزنه رو زد حداقل !! هرچی که نبود در لحظاتی پاس های می داد. مگه آمائوری خوب بود ؟ امائوری نود دقیقه بی استفاده بود تقریبا ! یا حتی سیسسوکو هم عالی نبود. به نظر من این بازیکن ها به خاط بازی بد تیم خوب نبودند.یعنی کامورانزی و الکس و آمائوری انرژیشون هدر رفت توی سردرگمی تیم. - اما 2 بازیکن بد بازی کردنشون ربطی به کل تیم نداشت ! مولینارو داشت به خودمون گل می زد تقریبا با پاسی که جلوی پاس کاسانو انداخت !! اصلا فعالیتی نداشت سمت چپ یووه ! - راستی نباید از بازی ناجوانمردانه ی سامپدوریایی ها هم گذشت، توی اکثر حملات یووه خودشون رو زمین می نداختند و یووه هم مجبور می شد توپ رو بزنه بیرون،بعد هم سر و مر گنده بلند می شدند بازی می کردند.هربار یووه میومد به بازی سرعت بده یکیشون اینطوری می افتاد. تا هفته ی پنجم،سامپدوریا 4 مساوی کرده !! در ضمن،کی میگه اینتر می بره و ما امتیاز می دیم ؟!!؟ اینتر هم با سامپدوریا مساوی کرد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نگران نباشید !! درسته می شه !! صبر داشته باشید !!!!!! هرچقدر یووه بدتر نتیجه بگیره من بدم نمیاد چون به پایان مربی گری ،مربی سطح پایینی مثل رانیری نزدیک می شیم !! چون ما 100 سال هم با این مربی به هیچ جا نمی رسیم !!!! مگه مربی چقدر حق داره اشتباه کنه !! همین تک اشتباه ها وقتی 2 3 تا بشه دیگه قهرمانی از دست رفته !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ولی حتی با این بازی نه چندان بد(!) اصلا در حد یوونتوس نیست.

من فکر نکنم کسی با این جمله مشکلی داشته باشه!مولینارو در حد هیچ تیم خوب سری آ هم نیست چه برسه به یوونتوس.
منم مثل مانی می گم در کنار اون بازی افتضاحش در کار های تهاجمی یه اشاره ای هم با اون دو تا توپی که از سمپدوریایی ها گرفت بشه بد نیست!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
ای بابا بازم مساوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا نوبت سمپدوریا شد که از ما امتیاز بگیره؟؟ 5 بازی و 4 گل؟؟ رانیری توی هر فصل باید یک آماره خیره کننده داشته باشه سال قبل از چهار بازی یک امتیاز الانم از 5 بازی 4گل!!!!! با 4تا مهاجم ملی پوش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری راجب بازی گفته که بازی خیلی سخت و طاقت فرسایی بود،گفته خیلی سعی کردیم به بازی سرعت بدیم ولی نمی شد.(به نظر من یه دلیلش همین الکی روی زمین افتادن های حریف بود) و وقتی احساس کردم از بازی زمینی راهی به دروازه ی حریف نداریم،با آوردن یاکوینتا تصمیم داشتم روی سانتر و ارسال بلند به نتیجه برسم که موفق نشدیم.همچنین می خواستم جووینکو رو به بازی بیارم ولی دیدم کامورانزی داره خوب بازی می کنه. از سایت یووه. به نظر من،رانیری بلد نیست وقتی چیزی گره می خوره بازش کنه ! هروقت بازی گره خورده روی حرکتی فردی ستاره هامون تونستیم پیش بریم، مثل ضربه ی آزاد الکس،مثل شوت راه دور ندود توی هفته ی اول.مثل هنر سر زنی آمائوری....

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

نگران نباشید !! درسته می شه !!

صبر داشته باشید !!!!!!

هرچقدر یووه بدتر نتیجه بگیره من بدم نمیاد

چون به پایان مربی گری ،مربی سطح پایینی مثل رانیری نزدیک می شیم !!

چون ما 100 سال هم با این مربی به هیچ جا نمی رسیم !!!!

مگه مربی چقدر حق داره اشتباه کنه !! همین تک اشتباه ها وقتی 2 3 تا بشه دیگه قهرمانی از دست رفته !!!

شما حامی دکتر رانیری بودی من اسمت رو یادم مونده..

---
شما دارید از بازیکنا ایراد می گیرید... ولی من اعتقاد دارم تا بازیکنی توسط کادر مربی گری تعلیم نبینه (اونم این همه جوون) موفق نمیشه...
بازی قبل شما از رانیری و مربی ها حمایت کردید، و به شانس ربط دادید..
ولی همون هم که می گفتید ضربه اخر رو نمی زدن بازم به مشکل کار مربی های بدنساز و تمرین دهنده ها بر می گرده..

نمی دونم من چرا این مشکلات رو از رانیری می بینم.. البته باید قبول کنیم که سمپدوریا 3 بازی هم مساوی کرده بود قبلا.. ولی بازم یوونتوس تیمی هست (که الان فقط اسم مونده) که میتونه شکست بده هر تیمی رو...

یوونتوس هم توی دوران افتش هست.. از دست ما هم کاری بر نمیاد.. چون مثلا اگر ایران بود می رفتیم استادیوم یه حالی به کل یوم تیم می دادیم.. هاها. ولی الان اعصاب خودتون خرد نکنید مشکل داریم که نمیشه حلش کرد..

این تیم در وضعیتی نیست که بتونه موفق بشه.. ولی اگر یک مدیر و مربی نسبتا قابل قبول مثل کسایی که تو میلان بودن، می تون یوونتوس امسال روی لیگ قهرمانان فوکس کنن تا حداقل فصل بعد هر اتفاقی که میافته یک کمکی شده باشه به تیم..
البته خودم خنده ام گرفته از اینی که گفتم ولی میشه هرچند در حدود 0 هست احتمالش.

**

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
با سلام خدمت دوستان امیدوارم این بار  به بنده  حقیر  نگن  که فوتبال  را    نمیشناسم  چون من ادعایی  از این بابت نداشته  وامر خطیر کارشناسی  فوتبال  را به عهده  همان عزیزان میگذارم اما اول  بگم که این بازی رو  در نیمه  دوم دیدم  ویک سری نکات به نظرم میرسه  که اینجا می گویم = 1- ببخشید  استراتژی ما برای این بازی  چی بود اقای رانیری اگر قراره  دو تا مهاجم سرزن  اون جلو بزاریم  مگر نباید  از جناحین  سانتر کنیم  یا توپ بریزیم  چپ ما که با حضور  مولینارو  (که فیکس بازی کردنش شرم اوره ) در فاز  حمله  کاملا تعطیل بود (امیدوارم  از این به بعد  سانتر کردن بهش یاد بدن  که با ابروی  تیم  و  هوادار بازی نکنه ) در راست  هم  که  حضور  کامو  قوت قلب  بود  نمیدونم روی کدام منطقی  جناب مربی  در وسط زمین  ازش  استفاده کرده بود  که با این شاهکار  راست  ما  را هم  عملا  از کار انداختند. 2-بزرگترین نقطه  ضعف تیم  خط میانی ان است  انجایی  که معمولا  نقطه قوت تیمهای بزرگ است  وقتی بازی پولسن رو  میبینی ویاد 10 میلیون  یورویی  میافتی  که بابتش سوخت شد  دود از کله ادم بلند میشه (سویا  میدونست چه خبره  که 2-3  ساعته معامله رو جوش داد) این ادم نه تنها کمکی  نبود بلکه  بنده خدا سیسوکو  هم بهش چسبیده بود تا  سوتیاشو  جمع کنه--اگر یکی رو داشتیم  که عقب رو جمع کنه وسیسوکو  یک مقداری متمایل  به جلو بازی میکرد  مشکلات تیم تو فاز حمله  خیلی کمتر میشد --از ندود بیش از این انتظاری نمیشه داشت خدا پدرش رو بیامرزه  که هنوز  جنگنده بازی میکنه . 3- در مورد خط حمله هم فقط اینو بگم  تا درست تقضیه  نشن  نباید انتظار  خاصی داشت متاسفانه  تو این چند تا بازی که ما از تیم دیدیم ارتباط بین  خط میانی با  خط حمله یا برقرار  نیست  یا بسیار ضعیفه (البته  به نظر من  یاکی و امایوری  انگشت کوچیکه  ترزگل    نمیشن) 4-من نمیدونم  چرا  رانیری  شجاعت  تعویض درست رو نداره  پس کی دچلیه  باید  بجای  مولینارو  بازی کنه  چرا مارکیزیو  یا  اکدال  جای پولسن بازی نمیکنن  وقتی  کامو اماده نیست  و پشت سر هم  توپ لو  میده  چرا حسن رو  به بازی نمیگیره  چرا وقتی ندود یا  دلپیرو  پر اشتباه یا خسته بازی  میکنن  جووینکو  نمیاد توی زمین  پس کی باید اینها اعتماد  بنفس  برای بازی پیداکنن  شاید نگرشون داشتیم برای بازی با میلان یا اینتر -مگر برنامه ما امسال استفاده از جوانها نبود... 5-اگر فردا  اینتر  ببره  (که به نظر من میبره) دیگه می افته  رو دور برد  وسخت میشه گرفتش  وبعد ما باید دوباره  مصاحبه  های  اقایان  مدیر و مربی  رو  ببینیم  که از گل و بلبل  و این که همه چیز عالی و زیباست  صحبت میکنند  ... 6-  یکبار دیگه میگم  که این تیم رو بد بستن  واگر  میخواهیم  سهمیه  جام باشگاهها  رو بیاریم  باید خیلی تلاش کنیم (قهرمانی پیشکش) فان در فارت فقط با 13  تا رفت مادرید  ... ببین کار یووه بزرگ  به کجا رسیده  که از همین اول فصل  باید  منتظر  این بشینیم  تا نتایج بازیها به نفع ما رقم بخوره... **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توی این دیدار اصلا نمی شه گفت فلانی بد بود !!! کل تیم یوونتوس بد بود و توی این هیچ شکی نیست !!! مولیارو الان متهم اول هست ولی به نظر من توی دفاع خیلی خوب بود ولی در حمله زیر صفر هست !!! واقعا من معنی تعویض رانیری رو نفهمیدم !!!! وقتی توپ اصلا به مهاجمان نمی رسه مربی تیم ما روی چه حسابی یاکی رو به بازی میاره !!!! البته از بازی ضعیف الکس هم نمی شه گذشت ولی در کل من مفهوم تعویضش رو نفهمیدم !!! باز هم توی این دیدار شاهد بودیم که تیم نیاز به تعویض داره ولی رانیری فقط لب های خودش رو می خورد و سرش رو تکون می داد !!!! بازی با کاتانیا تیم نیاز به تعویض نداشت چون همه خوب بازی می کردند ولی توی این بازی داد می زد تیم تعویض می خواهد !!! الان اصلا نمی شه از مشکل خاصی صحبت کرد جون تازه اول فصل هست و خداییش همه تیم های سری آ دارند خوب بازی می کنند و از همه تیم های بزرگ امتیاز می گیرند هر چند به هیچ وجه نمی تونیم از بازی فوق العاده ضعیف یووه به سادگی بگذریم !!! ولی شاید اگه ضربه ازاد الکس در ابتدای کار گل می شد همه چیز عوض می شد !!!! من بخواهم نمره بدم اینجوری می م منینگر 5/6، گریگرا 6، ملبرگ 5/6، کیه لینی6، مولینارو 4، کامورانزی 5/6، پولسن 5، سیسوکو 5/6، ندود 7، امائوری 5/5، دل پیرو 6

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این هم صحبت های پایانی دیدار : رانیری : گفته بیشتر شبیه یه دیدار انگلیسی بود این بازی !!!! در مورد تعویض یاکی هم گفته : می خواستم توی محوطه جریمه تحول ایجاد کنم !!!! کیه لینی : جورجو گفته دلمون برای پیروزی تنگ شده ولی ما تاره اول راه هستیم و هفته 5 هست در حالی که تا پایان سری آ خیلی فرصت هست !!!! کامورانزی : تاسف خورده و گفته بازی فوق العاده بد بود و اصلا خط هافبک جالب نبود !!!! ما هر سه روز یک بار به میدان می ریم و کار سخت هست !!! در مورد وضعیت خودش هم گفته : کمی از ناحیه مچ پا احساس خستگی و گرفتگی می کنم اما مشکلی نیست

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس چی شد؟ مثل اینکه صدقه دادن منم نتونست کمکی به تیم رانیری بکنه!! دیگه مشخص شد واقعاً ما بد شانسیم! یه ذره شانس به رانیری تزریق کنن فکر کنم مربی موفقی بشه. حرف دیگه ای ندارم اما همچنان منتظر یک پیروزی شیرین و پر گل و دلچسب هستم...!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
واقعا ! دارم ياد رانيري چلسي ميفتم ديگه ! دو هفته ديگه اينجوري ادامه بده به عقلش شك ميكنم ! خدا كنه بتونه تو اين دو هفته درصدي از مشكلات خودش و تيم رو حل كنه ! ضمنا واسه هوادارانيم كه تو استاديوم مولينارو رو هو كردن فقط ميتونم تاسف بخورم !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی