پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدریا-یوونتوس(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
88 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سامپدوریا توی 4 هفته ی اول خوراکش مساوی گرفت بوده ! با اینتر،کیوو و سیه نا مساوی کرده،و از لاتزیو باخته. 2 گل زده داشته و 4 گل خورده ! 2 بازی توی خونه داشته هردوتاش 1-1 شده ! بازیکن های مثل کاسانو،دلوکیو،بلوچی،پالومبو و میرانته داره. -- من نمی فهمم چرا گل دات کام نوشته لگروتالیه مشکل ماهیچه پا پیدا کرده ! چون سایت یووه نوشته اصلا مصدومیتی نداره فقط به دلیل خستگی رانیری بهش استراحت داد.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
احتمالا کمبود نمک داشته ماهیچه هاش گرفتن :D شاید خستگی عضلانی داشته

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من نمی فهمم چرا گل دات کام نوشته لگروتالیه مشکل ماهیچه پا پیدا کرده !

اقا گفتی ماهیچه..یه دفعه هوس باقالی پلو با گوشت کردم یه دفعه..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من نمی فهمم چرا گل دات کام نوشته لگروتالیه مشکل ماهیچه پا پیدا کرده !
چون سایت یووه نوشته اصلا مصدومیتی نداره فقط به دلیل خستگی رانیری بهش استراحت داد.

من هم الان نگاه کردم چند تا سایت زده بودند لگروتالیه با ناراحتی عضله روبرو شده و نرفته !!!!
مهم اینکه که واسه بازی سه شنبه مشکلی نداره و حتما بازی خواهد کرد !!!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم از ترکیب احتمالی بازی:

یوونتوس:

تصویر

ذخیره ها :

تصویر

بازیکنان در دسترس نمیباشند:

تصویر

سمپدریا:

تصویر

ذخیره ها:

تصویر

بازیکن محروم :

تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اگر یادتون فصل پیش هم در بازی هایی که یوونتوس در خانه حریف موفق شد خیلی زود گل اول رو به ثمر می رسوند. توی این بازی هم اگر یوونتوس بتونه در همون نیمه اول کار رو تموم کنه شانس کنترل بازی در نیمه دوم تا حدی ساده میشه اما اگر نیمه اول مساوی به نفع سامپدوریا تموم بشه کار فوق العاده سخت میشه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یوونتوس برد من 2 رکعت نماز شکر میخونم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که به بازی یووه ایمان کامل دارم و مطمئن هستم اگه توی این دیدار مهاجمان یووه دفت کنند خیلی راحت بازی رو خواهیم برد !!! ولی توی چند تا بازی اخبر جای ترزگل به خوبی احساس شده !!!! چون بدون شک ترزگل بازیکنی نیست که موقعیت های 100% گل رو به ثمر نرسونه و توی مهاجمان یووه بهترین کسی که دروازه رو می شناسه ترزگل هست !!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یوونتوس تیمیه که بستگی به مهاجماش و ضربات آخرشون داره اگه مهاجما خوب کار کنن 100 % نتیجه می گیره خوب بازی هم داره شروع می شه

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Del Piero FreeKick Min.3
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Del Piero Chance Min.19
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شاید من با ذهنیت بازی پولسن رو می بینم، ولی یکی بیاد به من بگه پولسن،به جز اون 5-6 سوتی که توی بازی داد، چه غلط دیگه ای کرد ؟!؟!!؟؟ --- نیمه اول بازی کاملا در اختیار سامپدوریا بود ولی بهرحال خیلی به دروازه نزدیک نشدند.خیلی گیج اند ! یوونتوسی ها هم همچین سرحال نیستند.همه ی بازیکن های خوب کم و بیش سوتی می دادند،از دلپیرو و کامورانزی گرفته،تا کیه لینی که همچنان سوتی های بازی قبلش ادامه داره ! البته خدا رو شکر در موقعیت خطرناکی اتفاق نیافتادند. بازی خیلی فشرده ای شده،آمائوری مثل همیشه آماده هست و کافیه بهش فرصت داده بشه. ندود،دلپیرو،کامورانزی و سیسوکو هم خوب اند. روی پاس سیسوکو دلپیرو یه توپ رو هم به تیر دروازه زد،و اول بازی هم پولسن باز یه موقعیت عالی رو گل نکرد. - حالا حسین مسخره میکنه،ولی گزارشگر الجزیره یه چیزی گفت ;D اوایل بازی گفت،شاید همینکه مولینارو در تیم بزرگی مثل یوونتوس بازی می کنه دلیلی باشه برای اینکه بگیم بازیکن بزرگی،ولی این برای من قانع کننده نیست ! درسته بازیکن خوبیه،مطمئنا بازیکن بدی نیست که به یوونتوس رسیده،ولی به نظر من اصلا بازیکن تاپی نیست،شما کافیه به حرکات دفاعی و تهاجمی سمت چپ یوونتوس توجه کنید تا متوجه ضعف مولینارو بشید !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک توی این دیدار خطاها و بازی ضعیف مولینارو و پولسن بیش از همه چیز به چشم اومد !!!! واقعا باید رانیری جواب این سوال رو بده که چرا از مولینارو بازی می گیره !!!! رضا الجزیره بخوره تو سرت !!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
در نیمه اول یوونتوس موقعیت گل کم نداشت و مهم ترینشون هم ضربه ای بود که الکس به تیر دروازه زد. در کل در هیچ کدوم از خطوط سمپدوریایی هابرتر نبودند و یوونتوس در اکثر لحظات بازی توپ و میدان رو در اختیار داشت. ملبرگ خیلی خوب توپ ها رو دفع می کرد.به جز یک صحنه که گیج شد و جا موند روی اکثر توپهای ارسالی روی دروازه ضربه اول رو می زد و بدون اشتباه توپ ها رو دور می کرد. گریگرا پاس های اشتباهش خیلی زیاد بود!خیلی زیاد!اصلا نمی تونست با کامو و الکس کار کنه و این دو بازیکن هر چه قدر هم بهش نزدیک می شدند نمیتونست پاس سالم بهشون بده! مولینارو رو که اینقدر هو کردن که همون بازی نصفه و نیمه فصل قبل رو هم نتونست انجام بده.حتی توی یک سری از صحنه ها بقیه بازیکن ها هم راه های سخت تری نسبت به پاس به مولینارو رو انتخاب می کردند! سیسوکو بد نبود اما هنوز سیسوکو ی فصل قبل نیست.مطمئنا برای فشار روزه هست ضمن اینکه امروز خیلی عقب بازی می کرد و دیگه از اون دریب های ریز و حرکات سریع خبری نبود. پولسن متاسفانه در ۹۰٪ موارد احمقانه ترین راه رو انتخاب می کرد!کاملا آدم رو یاد نوچرینو میندازه.دقیقا جایی که باید به بازی سرعت بده توپ رو نگه می داره و جایی که باید سریع تصمیم بگیره کند بازی می کنه. ندود و کامو خوب شروع کردند اما خیلی مهار شدند و کلا توپ هم کم از دست ندادند.مخصوصا کامو که دریبل ناموفق خیلی داشت. الکس خیلی سریییییع بازی می کنه!خیلی!توی هیچ کورسی از مدافعین سمپدوریا عقب نموند و خیلی سریع مسیر عوض می کرد و تو سر توپ می زد و دریبل می کرد.دو-سه تا موقعیت هم داشت که یکی از توپ هاش به تیر خورد آمائوری هم مثل همیشه پر تلاش بود اما نه توپ خوبی بهش رسید و نه ار توپ هایی که بهش رسید تونست خوب استفاده کنه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مثل چند بازی قبل پولسن بدترین بازیکن یوونتوس!!!! واقعا یوونتوس همان نقاط ضعف تیم دشام را داره مولینارو اصلا در حد نام باشگاه نیست و روی بازی ندود هم خیلی اثر گذاشته

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
مولینارو واقعا ضعیف کار کرد و همچنین پولسن اما به نظرم کامورانزی بیش از حد دریبل می زنه و توپ رو لو می ده اما در کل موثره!!!!!!!!!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
حالم به هم خورد از این بازی مضخرف یوونتوس باز هم رانیری کج فهمی کرد!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
واقعا حیف وقتی که بشینی چنین بازی را نگاه کنی با این مربی با این مدیران نمیشه معجزه کرد حقیقته مشکلات تیم مشکلات تیم دشام بود همون نقاط ضعف تیمی که در سری بی بازی میکرد تو این تیم هم به چشم میاد من نمیدانم رانیری به چه فکری هست که پولسن و مولینارو بازی میده تعویض دل پیرو هم شاهکار رانیری تو این بازی بود این تیمه که میخواهد قهرمان سری آ بشه!!! باید مثل سال قبل فقط فقط به فکر سهمیه جام باشگاهای اورپا باشیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ادم واقعا نمی دون هنگامی که یووه بازی داره بخنده یا تو سرش بزنه !!!! بحنده واسه سانترهای زیبای مولینار و گریگرا !!!! تعویض های دیدنی رانیری !!!! پاس های سر پشت سر پولسن !!!! یا تو سرش بزنه واسه این همه بازی های 0 - 0 و 1 - 0 و 1 - 1 ؟؟؟؟؟؟ نمی دونم این یوونتوس بود یا منتخب بازیکنان سوتی !!!!! متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خوب يه تساوي ديگه اينم يه شاهكار از رانيري آخه اين يارو به چي فكر ميكنه مولينارو رو بازي ميده يا الكس رو ميكشه بيرون عجب مربي فوق العاده اي داريم خدايي كاپلو با اين كه 1-0 1-0 ميبرد ميگفتيم بابا اين چه تيم مزخرفيه اما در نهايت قهرمان ميشد اما اين تيم رانيري ديگه آخره ضايع بازي هستش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی