پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدریا-یوونتوس(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
88 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من که خوابم گرفت واقعا بازی بدی بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی از افتضاح یه چیزی اونور تر بود! اصلا از تاکتیک و سیستم رانیری توی نیمه دوم سر در نیاوردم! همه توپ لو دادن!همه پاس اشتباه داشتن!توی اون ۱۵ دقیقه نمی دونم رانیری توی رختکن چیکار کرد! هافبک های یوونتوس توی خلق موقعیت خیلی ضعیف بودن!کلا شاید ۵ تا توپ به مهاجمین یووه نرسید.در اینکه اشتباهات الکس در نیمه دوم زیاد بود شکی نیست اما باز عقب میومد و جریان بازی کاملا در دستش بود و می تونست دو تا پاس سالم بده.از وقتی که یاکوئینتا اومد توی زمین که تیم کلا تعطیل شد!یه توپ به پای این بازیکن نخورد.فقط یه بار خواست هد بزنه که توپ خورد به دستش! شاید بشه گفت سیسوکو از همه بهتر بود.خیلی جنگنده بود و تلاش می کرد و دو سه بار عالی جلوی ضد حمله های سمپدوریا رو گرفت بازی در حدی فاجعه بود که من از دقیقه ۸۵ آرزو می کردم سوت پایان بازی رو بزنه داور!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب نیمه دوم هم پیشرفتی نداشت بازی و همون طوری دنبال شد ! البته خوش شانس بودیم پاس گل مولینارو به کاسانو رو مننینگر با یه شیرجه ی سریع توی پای کاسانو گرفت،و کیه لینی هم خودش اشتباهات خودش رو پوشش میداد، و صد البته !! هوشیاری و آمادگی منینگر.توپای که منینگر گرفت رو وقتی بلاردی یا کمینتی رو میارم توی ذهنم،100 بار خدا رو شکر می کنم به خاطر داشتن منینگر ! -- بازیکن های یوونتوس خیلییییییییی پر اشتباه بازی کردند،در صدرشون هم دلپیرو ! دلپیرو نیمه دوم اصلا خوب نبود و خیلی توپ لو داد.کامورانزی خیلی خوب بود،ولی توپ هم زیاد لو می داد. ندود و آمائوری بازی خوبی کردند. سیسوکو هم درسته مثل قبل شاداب نبود،ولی بازم وجود توی زمین نعمتی بود ! چند صحنه ی خیره کننده توی بازی داشت. ملبرگ هم بازی خوبی کرد. خط دفاعی یوونتوس توی این بازی اینطوری بود : ندود   کیه لینی   ملبرگ   کامورانزی !!!!!!!!!!!!! چون ندود و کامورانزی داشتند وظایف مولینارو و گریگرا رو انجام می دادند ! طبیعی بود به همین دلیل 2 مهاجم خیلی تنها شده بودند.آمائوری یه صحنه توپ رو در اختیار داشت،شاید چند دقیقه با توپ ور رفت و لو نداد،ولی دید هیچکس نیست ! مجبور شد شوت کنه به سمت دروازه که زاویه اش خیلی بد بود و نتونست شوت خوبی کنه. یووه اصلا شاداب نبود،خیلی کند و خسته بازی می کرد و از اون بازی زیبایی که توی 4 بازی قبل از یووه دیدیم اثری نبود. بازی خوبی نبود،در صدرش، مولینارو و پولسن افتضاح بودند. **

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

خدايي كاپلو با اين كه 1-0 1-0 ميبرد ميگفتيم بابا اين چه تيم مزخرفيه اما در نهايت قهرمان ميشد اما اين تيم رانيري ديگه آخره ضايع بازي هستش

من به شخصه با اون دفاع حال میکردم
اخه تو همون دفاع کردن هم زیبا دفاع میکردیم
ضریب پاسهای اشتباه اون تیم را نگاه کنید حالا این تیم چه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
رسما از همین الان اختلاف داره زیاد میشه باید تبریک گفت به رانیری مشکل گلزنی یووه فقط الکس بود انقدر محو گند کاری خودش تو زمین میشه که یادش میره تعویض کنه خرید تاریخی پولسن هم باید تو تاریخ یووه ثبت بشه این همه بازیکن بی مغز داشتیم مثل بلازی و نوچرینو این اینو اوردن که فقط دهن هوادارارو ببندن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان من خودم نمرات بازیکن های را دادم شما هم با نظر من موافق هستید: منینگر10 ملبرگ 6 کیلینی 5 گریگرا 5 مولینارو 10- کامورانزی 8- دل پیرو 0 سیسوکو 6 ندود 5 یاکوئینتا 6 آمائوری 6 پولسن 8- بهترین بازیکن زمین به نظر خودم منینگر بود که واقعا عالی کار کرد بازی غیر قابل تحمل یوونتوس مقابل سمپدوریا و همین طور تعویض های افتضاح کا حاضر نشد ده چلیه را جای مولینارو بیاره.حاضر نشد جووینکو رو جای ندود بیاره خداییش به این میشه گفت مربی و همین طور بازی بسته ای کا ارائه کرد این فوتبال بود میزدید شبکه 3 بازی استقلال و را آهن را میدیدید سنگین تر بود حالا آقا رضا بیاد و جواب بده با این جناب آقای کلودیو رانیری.اگه امثال یوونتوس قهرمان ایتالیا نشه خودم پا میشم میرم ایتالیا کوبولی - بلانک - سکو - رانیری را همشون را آتیش میزنم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من واقعا واقعا واقعا نمیدان پولسن اون وسط چه میکنه نه تنها دفاع را پوشش نمیاد بلکه دفاع باید بیاد پولسن را پوشش بدن!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
یک بازی بسیار بد...........!!! شاید بدترین بازی امسالمون بود !!!!!!!!!!! واقعا نمیدونم در مورد کامورانزی چی بگم ...........(اخه وقتی ادم مارکیونی اماده رو داره به بازیکنی که تازه از مصدومیت برگشته بازی میده!!!!!) واقعا متاسفم :-X

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من واقعا واقعا واقعا نمیدان پولسن اون وسط چه میکنه نه تنها دفاع را پوشش نمیاد بلکه دفاع باید بیاد پولسن را پوشش بدن!!!

پولسن اصلا نمیره توی پای کسی ،اصلا نمی دوه،اصلا خبر نداره اطرافش چه خبره،
یه جا کامورانزی پاس بلند می خواست بده به ندود،پولسن خبر نداشت ندود پشت سرشه،پاشو دراز کرد به سختی روی توپ تاثیر گذاشت،
نه خودش توپ رو گرفت و نه گذاشت توپ درست برسه به ندود !

100 بار این تکرار شد و هی می رفت برای توپ های که اصلا برای اون نبودن !! خبر نداره اطرافش کی هست،چی هست !!
اصلا تو بازی نیست انگار !!

وقتی هم توپی رو میگیره،45 دقیقه طول می کشه تا تصمیم بگیره کجا پاس بده !!

سیسوکو بدبخت مجبور همه جای زمین باشه چون پولسن اصلا نمی دوه !!! عقب،جلو،چپ،راست،هرجا بازی بود فقط سیسوکو دیده می شد و خبری از پولسن نبود.

بابا نوچرینو هرچی که نبود حداقل می دوید دیگه !!!!!

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
انگار رانیری با بعضیها تو تیم تعارف داره قرار نیست این بازیکن بازی کنه وقتی خوب نیست! ما که با کسی شوخی نداریم ! مولینارو خوب نیست بازیکن بدیه افتضاحه یعنی هست سالیحمیدزیچ رو بذاره دفاع چپ بهتره! من نمیدونم چرا انقدر کم و افتضاح تعویض میکنیم! رانیری مربی بدی نیست ولی نمیدونه باید چیکار کنه نمیتونه تیم رو کنترل کنه در مواقع سخت!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

دوستان من خودم نمرات بازیکن های را دادم شما هم با نظر من موافق هستید:

منینگر10 ملبرگ 6 کیلینی 5 گریگرا 5 مولینارو 10- کامورانزی 8- دل پیرو 0 سیسوکو 6 ندود 5 یاکوئینتا 6 آمائوری 6 پولسن 8-

بهترین بازیکن زمین به نظر خودم منینگر بود که واقعا عالی کار کرد بازی غیر قابل تحمل یوونتوس مقابل سمپدوریا و همین طور تعویض های افتضاح کا حاضر نشد ده چلیه را جای مولینارو بیاره.حاضر نشد جووینکو رو جای ندود بیاره خداییش به این میشه گفت مربی و همین طور بازی بسته ای کا ارائه کرد این فوتبال بود میزدید شبکه 3 بازی استقلال و را آهن را میدیدید سنگین تر بود حالا آقا رضا بیاد و جواب بده با این جناب آقای کلودیو رانیری.اگه امثال یوونتوس قهرمان ایتالیا نشه خودم پا میشم میرم ایتالیا کوبولی - بلانک - سکو - رانیری را همشون را آتیش میزنم.

100% مخالفم.....................................

مولینارو هنوز بلد نیست توپ رو دروازه سانتر کنه تو دادی 10 ......

کامورانزی فکر کرده فوتبال خیابانی داره بازی میکنه(تو این بازی)

سیسوکو اون همه قطع ارتباط کرد دادی 6 !!!!!

ندود بسیار دونده و عالی بود دادی 5

پولسن که کولکسیون سوتی ها بود تو این بازی !!!!!

دل پیرو هم دیدی که از یاکوئینتایی که توپ نخورد بهش خیلی موثرتر بود !!!!!!!!!!

لطفا بازی رو ببینید و درست ببینید !!!!!!!!!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
کامورانزی هم دیگه با دریبل های زیاده از حدش شور خودش و بازی رو در آورده بود!!!!!!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من توی این چند سال تا حالا ندیده بودم به جز بلاردی بازیکنی به بدی کامورانزی امشب بازی کنه ولی خندم گرفت وقتی دیدم هنوز بعضیا میگن مولینارو بد بود هرچقدر هم بد باشه امشب خوب بود دو تا گل صد درصد رو نجات داد یکی دقیقه 17 نیمه اول یکی هم اواخر بازی نکات منفی هم داشت که دو تا سانتر ضعیف بود دیگه از یه بازیکن بدتون میاد بی خودی گیر ندین ================================== تعویض الکس هیچ کمکی نمی تونست بکنه چون با وجود الکس که نقش طراح رو بازی می کنه نتونست کمکی بکنه چه برسه به اینکه همون طراح هم توی زمین نباشه واقعا ً نمی دونم پولسن موقع بازی چطوری فکر می کنه بی نهایت ضعیف بود ولی همونطورکه گفتم ضعیف ترین بازیکن یوونتوس کسی نبود به جز کامورانزی **

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
نمره هاي سايت گل: Manninger -6.0: Grygera -6.0: Mellberg -6.5: . Chiellini -6.5: Molinaro -5.0: Camoranesi -6.5: Poulsen -5.5: Sissoko -6.5: Nedved -5.5: Amauri -6.0: Del Piero -5.0: Subs: Iaquinta 5.0.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دوستان من خودم نمرات بازیکن های را دادم شما هم با نظر من موافق هستید:

منینگر10  ملبرگ 6  کیلینی 5  گریگرا 5   مولینارو 10-    کامورانزی 8-   دل پیرو 0   سیسوکو 6   ندود 5   یاکوئینتا  6  آمائوری 6   پولسن 8-

من اینطوری نمره می دم :

منینگر 6.5

ملبرگ 7
کیه لینی 6
مولینارو 4 !
گریگرا 5.5

پولسن 0 !
کامورانزی 6.5
سیسوکو 7
ندود 7

دلپیرو 5
آمائوری 6

--
البته کامورانزی از خوب های یوونتوس بود به نظر من.
دلپیرو هم نیمه دوم جز لو دادن کاری نکرد که ! تعویض دلپیرو به نظر من چیز عجیبی نبود.بهرحال خوب نبود.و مهاجم دیگه ای هم نبود که جاش بیاد پس تعویضش خیلی الکی نبود.

ولی 2 تعویض باید می شد که نشد !!!
1- دچلیه کلی گرم کرد،باید میومد توی زمین.
2-پولسن باید می رفت بیرون،تایگو،مارکیزیو...اینا خیلی خیلی خیلی بهتر از پولسن بودند.

اگر فشار روی سیسوکو کم می شد می تونست بیشتر در حملات باشه،
و اگر کسی بود از موقعیت های بسیار که ندود خلق می کرد استفاده کنه حملات یووه خیلی بیشتر می شد.

ندود توپ رو از مولینارو می گرفت بازی رو می برد به وسط که مجبور نباشه با مولینارو بازی کنه !!!

بابا سانتر آخر بازی مولینارو رو ندیدید مگه ؟!!؟ توی اون موقعیت به اون حساسی چطوری سانتر می کنه !!!!
زیر توپ هم می خواست بزنه اینقد بیرون نمی رفت !!!

**

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
منم بد ندونستم نمیره بدم منینگر 7 ملبرگ 5.5 کیه لینی 5.5 مولینارو 2 گریگرا 3.5 پولسن منفی 5 کامورانزی 5.5 سیسوکو 5.5 ندود 6.5 دلپیرو 3 آمائوری 3

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
انشاء الله باته بوريسوف رو 1-0 ميبريم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

100% مخالفم.....................................

مولینارو هنوز بلد نیست توپ رو دروازه سانتر کنه تو دادی 10 ......

کامورانزی فکر کرده فوتبال خیابانی داره بازی میکنه(تو این بازی)

سیسوکو اون همه قطع ارتباط کرد دادی 6 !!!!!

ندود بسیار دونده و عالی بود دادی 5

پولسن که کولکسیون سوتی ها بود تو این بازی !!!!!

دل پیرو هم دیدی که از یاکوئینتایی که توپ نخورد بهش خیلی موثرتر بود !!!!!!!!!!

لطفا بازی رو ببینید و درست ببینید !!!!!!!!!!!!

دوست عزیز من که به مولینارو 10 ندادم من بهش منفی 10 دادم یعنی خیلی افتضاح 10- حالا موافقی؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اتفاقا ً اکثر بازیکنا توپ رو واسه شروع بع مولینارو می رسوندن منم عصبی می شدم می گفتم اگه بچه های کما میگن این بازی بلد نیست تو رو خدا ندین به این چرا کسی اون دو تا گلی رو که نجات داد نمیبینه ؟ دقایق 17 و اواخر بازی فوتبال که فقط سانتر کردن نیست اینقدر که همه مولینارو رو بد دونستن کامورانزی که در حد بلای آسمونی بازی می کرد رو نگفتن

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
وقتی سانتر کرد که خودش خندش گرفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی