پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدریا-یوونتوس(هفته پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
88 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 6 مهر 1387 (ساعت 19:30 به وقت تهران)
هفته پنجم سری آ ایتالیا
سمپدریا-یوونتوس
سایر مسابقات هفته پنجم سری آ ایتالیا
شنبه 6 مهر (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
سمپدریا-یوونتوس(ساعت 19:30)
فیورنتینا-جنوا (ساعت 22)
یکشنبه 7 مهر
لچه-کالیاری (ساعت16:30)
اودنیزه-سیه نا
بولونیا-ناپولی
رم-اتالانتا
تورینو-لاتزیو
کاتانیا-کیه وو
پالرمو-رجینا
میلان-اینتر (ساعت 22)

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به راحتی میشه حدس زد یوونتوس با این بازی هایی که داره میکنه در مقابل سامپدوریا به راحتی نتیجه رو واگذار میکنه

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
این بازی بسیار سخت عیار یووه را نشون میده امیدوارم بتوانیم از ضد حملات استفاده خوبی کنیم چیزی که تا الان پر رنگ نبوده برای ما

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
يووه چهارشنبه با كاتانيا بازي كرد يكشنبه با سمپدوريا خارج خونه داره و سه شنبه با باته بوريسوف بازم خارج خونه. اين همه مصدوم سيسوكو هم كه روزه ميگيره نميتوته بازي كنه. واقعا برنامه بازي ها و شرايط بد يووه آدم رو به وحشت ميندازه.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
سیسوکو میتونه بازی کنه چون هر دو بازی بعد افطاره بازیهای قبل از کالیاری هم که خیلی خوب بود روزه میگرفت پس میتونه بازی کنه! رانیری این بازی که بهش استراحت داد احتمالا برای 2 بازی بعد!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

سیسوکو میتونه بازی کنه چون هر دو بازی بعد افطاره بازیهای قبل از کالیاری هم که خیلی خوب بود روزه میگرفت پس میتونه بازی کنه!
رانیری این بازی که بهش استراحت داد احتمالا برای 2 بازی بعد!

نه بازي سمپدوريا 4:30 به وقت ايرانه 2 به وقت اونجا

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی ساعت 6 بعد از ظهر به وقت ایتالیا و 7:30 به وقت ایران شروع میشه. کامورانزی امروز با بقیه بازیکن ها تمرین کرد و به نظر می رسه به این بازی برسه. بوفون و ترزگه و زانتی و زبینا مصدومان یووه هستند.در ضمن بوفون از فردا تمرینات ویژه خودش رو شروع می کنه تا به بازی مقابل باته در لیگ قهرمانان برسه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من مانینگر خوب کار کرده و احتیاجی نیست به بوفون فشار بیاریم تا برگرده و مصدومیتش تشدید بشه ضمنا ما بازیهای سختی پیش رو نداریم ، یکی با سمپدوریا است که فکر میکنم میتونیم پیروز باشیم و یکی هم با باته که مسلما آسونترین تیم توی کله لیگ قهرمانان هست باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب ترکیب یووه رو می شه حدس زد !!!! منینگر که بدون شک دروازه بان یووه خواهد بود !!! در خط دفاعی عم ترکیب مشخصه و مثل بازی مقابل کاتانیا خواهد بود ده چلیه کیه لینی ملبرگ گریگرا در خط هافبک باید شاید تغییرات زیادی باشیم به نظرم سیسوکو شانس بیشتری نسبت به مارچسیو داره برای بازی کردن و همین جور ندود نسبت به جووینکو و شاید امجیچ نبست به مارکیونی ندود پولسن سیسوکو امجیچ و در نهایت بدون شک ترکیب خط حمله رو دل پیرو و امائوری تشکیل خواهند داد که نمایششون عالی بوده !!!1 امیدوارم توی این بازی بد شانسی و بی دقتی گریبان یووه رو نگیره !!!! چون مطمئن هستم رانیری بر خلاف فصل گذشته ترکیب برترش رو می فرسته به زمین و حالا می رسیم به سمپدوریا !!!! دو تا بازیکن سابق یووه توی اون تیم بازی می کنند !!!! میرانه و گاستادلو که انگیزه براشون حرف اول رو خواهد زد !!!! به نظر من نقطه مثبت سمپدوریا .خط حملش هم که کاسانو و دلوکیو در اون بازی می کنند و کاسانو پشت سر دلوکیو بازی خواهد کرد !!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سمپدوریا همیشه برای یووه حریف سختی بوده

اما با توجه به اینکه یووه 2 امتیاز از دست داده ، برای اینکه

از کورس قهرمانی خارج نشه میاد و این بازی رو می بره !!!!!

چرا شما همش نیمه خالی لیوان رو می بینید ، مصدوم داریم که داریم

مگه بقیه تیم ها هیچی مصدوم ندارن !!!

هی نباید نتیجه نگرفتن یووه رو با مصدومیت توجیه کنیم !!

یووه تیم قوی ای هست که با چند تا مصدومیت از هم نمی پاشه و از این بازی سربلند خارج خواهد شد

به راحتی میشه حدس زد یوونتوس با این بازی هایی که داره میکنه در مقابل سامپدوریا به راحتی نتیجه رو واگذار میکنه

در ضمن من نمی دونم این مجتبی چه طرفداریه که بازی با کاتانیا پیش بینی کرده بود 1 -0 می بازیم

و الان هم می گه می بازیم !!!

1 دفعه بیا بگو ما چوکا تالش هستیم همه رو باید ببازیم دیگه !!!!!!

حالم از این نظرات بهم می خوره !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی بازی سختیه.ولی من فکر میکنم 2-0 بازی رو می بریم.خدا کنه این بازی دیگه شانس با ما یار باشه ما ببریم و اینتر به بازه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من هم امیدوارم که بازی رو ببریم. اما امیدوارم که ایت توپ ها کمتر به هدر بره و به دیرک بخوره و بره تو گل

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

در ضمن من نمی دونم این مجتبی چه طرفداریه که بازی با کاتانیا پیش بینی کرده بود 1 -0 می بازیم

و الان هم می گه می بازیم !!!

1 دفعه بیا بگو ما چوکا تالش هستیم همه رو باید ببازیم دیگه !!!!!!

حالم از این نظرات بهم می خوره !

1- قبول داری نظر هر کس به خودش ربط داره و من هم تحت هیچ شرایطی نه نظر کسی رو تایید مکینم نه تکذیب و بهتره شما هم در مقابل من حداقل اینکارو بکنید

2- مگه این همه گفتن یوونتوس میبره یوونتوس برد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3- با نظر من که نتیجه عوض نمیشه و شک نکن تیمی که مقابل کاتانیا تو خونه ی خودش به زور تساوی کنه بازی با سامپدوریا اونم تو خونه ی حریف خیلی سخته براش

4- 5- 6 - 7- 8- 9 - 10- ووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

اگر بخوای دلیل برات بیاریم که حرف من خیلی پایه و اساش نسبت به نظر های افراطی شماست من تا فردا واستون دلیل میارم یوونتوس خیلی از سمپدو.ریا ضعیفتره نسبت به خودش

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

1- قبول داری نظر هر کس به خودش ربط داره و من هم تحت هیچ شرایطی نه نظر کسی رو تایید مکینم نه تکذیب و بهتره شما هم در مقابل من حداقل اینکارو بکنید

2- مگه این همه گفتن یوونتوس میبره یوونتوس برد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3- با نظر من که نتیجه عوض نمیشه و شک نکن تیمی که مقابل کاتانیا تو خونه ی خودش به زور تساوی کنه بازی با سامپدوریا اونم تو خونه ی حریف خیلی سخته براش

4- 5- 6 - 7- 8- 9 - 10- ووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

اگر بخوای دلیل برات بیاریم که حرف من خیلی پایه و اساش نسبت به نظر های افراطی شماست من تا فردا واستون دلیل میارم یوونتوس خیلی از سمپدو.ریا ضعیفتره نسبت به خودش

اگر یووه با اختلاف 2 گل به سمپدوریا باخت حرفت رو قبول می کنم که یووه از سمپدوریا ضعیف تره !!!!!

البته من فکر نمی کنم یووه به زور با کاتانیا مساوی کرده باشه ، البته من چون بازی رو ندیدم احتمالا تو درست میگی !!

ok!!!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من بازی یووه-کاتانیا رو ندیدم...ولی مثل اینکه منینگر بد نبوده؟!!! به هر حال ، به نظر منم بهتره به بوفون استراحت بده که کاملا خوب شه...

ندود پولسن سیسوکو امجیچ

*مگه کامو خوب نشده؟!...
*میرانته فیکسِ دروازه ی سمپدوریاست؟!؟؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من بازی یووه-کاتانیا رو ندیدم...ولی مثل اینکه منینگر بد نبوده؟!!! به هر حال ، به نظر منم بهتره به بوفون استراحت بده که کاملا خوب شه...
*مگه کامو خوب نشده؟!...
*میرانته فیکسِ دروازه ی سمپدوریاست؟!؟؟!

میرانته که 100% دروازه بان فیکس سمپدوریا هست !!!!

اره کامو هم می تونه بازی کنه و هیچ مشکلی برای این دیدار نداره !!!! ولی شاید به خاطر مصدومیتی که داشته بازیکن فیکس نباشه هر چند رانیری از مهره هاش نمی گذره !!!! ولی خوب شاید با حضور کامو بتونیم دوباره شاهد ترکیب ندود سیسوکو پولسن کامو باشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لگروتالیه به علت خستگی شدید بهش استراحت داده شد و به تیم به جنوا برای بازی مقابل سامپدوریا نرفت. کامورانزی هم توی لیست هست : 3 Chiellini 4 Mellberg 7 Salihamidzic 8 Amauri 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 12 Chimenti 13 Manninger 15 Knezevic 16 Camoranesi 18 Poulsen 19 Marchisio 20 Giovinco 21 Grygera 22 Sissoko 27 Ekdal 28 Molinaro 29 De Ceglie 30 Tiago 31 Nocchi 32 Marchionni

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
Nocchi? نوکی؟ این کیه دیگه؟ پستش چیه؟ نه تو لیست جوانان بود نه تیم اصلی!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

Nocchi?
نوکی؟
این کیه دیگه؟ پستش چیه؟ نه تو لیست جوانان بود نه تیم اصلی!

دروازه بان سوم از جوانان.چون بوفون نیست.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
امیدوارم یوونتوس بتونه بازی رو ببره از بردش همگی خوشحال میشیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی