پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1733 پاسخ برای این موضوع

Guest_parham_*

Guest_parham_*
  • مهمان

اگه این طور بشه واقعآ دیگه نهایت بی رحمی و بی شرمیه!!!

Guest_parham_*

Guest_parham_*
  • مهمان
تیم فوتبال یوونتوس توانست در یک دیدار خوب و روان تیم ویچنزا را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد. گلهای یوونتوس را در این دیدار ترزگه و دل پیرو به ثمر رساندند. با این پیروزی شمار امتیازهای یوونتوس به 13- کاهش یافت. این پیروزی رو به همه یوونتوسیها تبریک میگم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم باید امیدوار باشیم که امتیاز های منفی ما رو بی خیال شن چون در غیر این صورت بازگشت به سری A واقعا سخت. فقط یکی به من بگه سابقه داشته تو لیگ ایتالیا که از یه تیم امتیاز کم کنن یا امتیاز های منفیشو ببخشن ؟؟؟؟ ولی اگه بشه که خیلی حال میده یه دفه از اخر یوونتوس میاد اول

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله از فيورنتينا كم شده

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال

سلام دوستان من
امتيازهاي منفي ميلان و فيورنتينا و لاتزيو به يووه داده ميشه توي اين دادگاه
اگر قرار باشه برلوسکني قاضي دادگاه رو بخره ، حتما همينطوري ميشه
با تشکر

ببخشيد؟؟؟ امتيازهاي منفيه ميلان پس داده شه؟؟ ميشه يكي به من بگه پس مجازات ميلان اين وسط چي ميشه؟؟ چطوره قهرماني رو از اينتر بگيرن بدن به ميلان، خوبه؟؟ >:(

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مزاح فرمودند اقا کمال

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
جامهارو به یووه برمیگردونند و امتیازات منفی یووه رو هم کمتر میکنند

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال

جامهارو به یووه برمیگردونند و امتیازات منفی یووه رو هم کمتر میکنند

حتما بعدشم میگن به خاطر تمام مشکلاتی که براتون تو این فصل درست کردیم شما رو قهرمان فصل 2006-2007 میکنیم؟
بابا بی خیال این حرفا.اون دادگاه واسه اینه که مثلا ببینن که خلافی توی صدور رای ها صورت نگرفته باشه.که همش ....

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
خیلی بیان کمکمون کنن.........امتیازهای منفی رو حذف میکنن.... وگرنه ابرو ریزی میشه....یه دادگاه جام میگیره یه دادگاه میبخشه..... همون امتیازها............

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی اپه جمهارو پس بدند خیلی عالی میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

ولی اپه جمهارو پس بدند خیلی عالی میشه

سلام دوست من
صد در صد عالي ميشه
اگر اينطوري بشه که تا صبح من تو خيابونم
ولي مطمئنم نميشه
با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
فعلا الکس از ناحی ه تاندون آشیل مصدوم شده و به بازی کروتونه نمیرسه. همچنین نیکولا لگروتالیه هم از بند مصدومیت بازگشته و با تیم شروع به تمرین کردن کرده. خود سایت یوونتوس اینو نوشته.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اگه امتیاز منفی ها رو ببخشن خیلی عالی می شه ... ولـــــــــــی خیلی بعیده... اگه می خواستن ببخشن تا حالا بخشیده بودن...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل پیرو: از رفتن كاپلو خوشحالم مهاجم تيم فوتبال يوونتوس درباره جدايي سرمربي سابق تيمش تصريح كرد‌: "كاپلو فصل گذشته به ناحق مرا روي نيمكت نشاند و از جدايي وي بسيار خوشحالم‌." الساندرو دل پيرو به شدت با فابيو كاپلو مخالف است و مدعي است در صورت تداوم فعاليتش به عنوان سرمربي در تيم يوونتوس، تورين را ‌ترك مي‌كرد‌. مهاجم يوونتوس در اين زمينه تصريح كرد‌: "هرگز كاپلو عامل حضورم در يوونتوس نبود چراكه در صورت تداوم فعاليت وي در تورين‌ تصميم گرفته بودم جدا شوم‌. همواره در تمامي مسائل، يووه در اولويت برنامه‌هايم قرار داشته است؛ حتي بيش از موضوعات شخصي به اين تيم تمركز داشته ام‌. كاپلو فصل گذشته رفتار مغرضانه‌اي با من داشت و در بيشتر مسابقات با وجود آمادگي مطلوب مرا روي نيمكت ذخيره‌ها نشاند‌. هرگز علاقه‌اي براي كار كنار كاپلو نداشتم و انتقال وي به رئال مادريد برايم خوشحال كننده بود‌."

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من کاپلو فقط دوست داره با نيمکت نشين کردن يه بازيکن بزرگ خودشو مطرح کنه که در مورد آلکس اصلا موفق نبود با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اره با کمال موافقم این هته هم بکهام رو نیکمت نشین کرده بود و رونالدو

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
کاپلو یه آدم دیوانه هست که هیچ کاری جز گند زدن به ستاره ها رو بلد نیست . البته در مورد رئال این قضیه فرق میکنه چون اونا به هیچ دردی نمی خورن. حالا چه رو نیمکت چه تو زمین.

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
باز كه دارين توهين ميكنين ....... يادتون رفته تا پارسال اون يه مربي باكلاس باشخصيت باهوش و.............. بود بابا چرا اينقدر رنگ عوض ميكنيد در ضمن لطفا"بپردازيد به اخبار --------------------------------------- 4 امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با اینکه خیلی از موضوع پرت میگم ولی من این حرفت رو قبول ندارم چون اگه پارسال به این فوروم سر زده بودی می دیدی که کاپلو اینجا مخالفان زیادی داشت من یادمه اکثر بچه ها اونو احمق می دونستن نه باهوش و با شخصیت بابا ما هنوز همون رنگی هستیم مشکی و سفید این کاپلو بود که رنگ عوض کرد :D

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال

با اینکه خیلی از موضوع پرت میگم
ولی من این حرفت رو قبول ندارم چون اگه پارسال به این فوروم سر زده بودی
می دیدی که کاپلو اینجا مخالفان زیادی داشت
من یادمه اکثر بچه ها اونو احمق می دونستن نه باهوش و با شخصیت
بابا ما هنوز همون رنگی هستیم مشکی و سفید این کاپلو بود که رنگ عوض کرد :D

آقا یا خانمی که برای هر چیزی امتیاز میدی.لطفا رسیدگی شود شایئ یه 10 امتیاز داده بشه.

منی که دارم به کاپلو بد و بیراه میگم از اولم که اومد یووه ازش بدم میومد.
چون اون مربی هست که به بازی کنان درشت هیکل و قدرتی علاقه داره نه فانتزی مثل دل پیرو و دلایل خرید زلاتان و الان هم نیسترروی رو باید بدونی.
اون با اینکه مربی بزرگی بود ولی از نگاه من شعور آنجلوتی رو هم نداره.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی