پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1733 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
مرسی.... :)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
جى جى بوفون بعد از ۳ گل كه مقابل فرانسه درون دروازه خود ديد در اولين مسابقه فصل نيز دروازه خود را باز شده ديد. دروازه بان بيانكونرى درباره نتيجه به دست آمده مقابل ريمينى مى گويد: فكر مى كنم بازى خوبى انجام داديم اگر در تورين مانده ام تنها به اين هدف بوده كه با بازيهايم به تيم كمك كنم. فكر مى كنم ما از نظر روحى در شرايط خوبى نبوديم. ما يووه هميشه نبوديم. ما يك تيم بزرگ با كيفيت خوب نبوديم. البته ما آدميم و اين شرايط براى ما قابل درك است. شايد اين تساوى باعث تحرك بيشتر ما شود. ما بايد با تيز هوشى با اين ليگ روبرو شويم چون اينجا هيچ كس چيزى به تو هديه نمى دهد.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

جى جى بوفون بعد از ۳ گل كه مقابل فرانسه درون دروازه خود ديد در اولين مسابقه فصل نيز دروازه خود را باز شده ديد.
دروازه بان بيانكونرى درباره نتيجه به دست آمده مقابل ريمينى مى گويد: فكر مى كنم بازى خوبى انجام داديم اگر در تورين مانده ام تنها به اين هدف بوده كه با بازيهايم به تيم كمك كنم.
فكر مى كنم ما از نظر روحى در شرايط خوبى نبوديم. ما يووه هميشه نبوديم.
ما يك تيم بزرگ با كيفيت خوب نبوديم. البته ما آدميم و اين شرايط براى ما قابل درك است.
شايد اين تساوى باعث تحرك بيشتر ما شود. ما بايد با تيز هوشى با اين ليگ روبرو شويم چون اينجا هيچ كس چيزى به تو هديه نمى دهد.

بابا خیلی کارت درسته.....
خیلی اخبارت داغ بود ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل پیرو: ما به زمان نیاز داریم آلکس دل پیرو از هواداران یووه خواست تا پس از شروع لرزان این تیم در رقابت های سری ب صبور باشند. بیانکونری که نخستین حضور خود در رقابت های این دسته در طول تاریخش را تجربه می کند، مقابل تیم 10 نفره ریمینی یک بر یک متوقف شد. کاپیتان وفادار یووه در مصاحبه با شبکه اسکای ایتالیا گفت: " مسابقه روز شنبه بسیار سخت بود. مجبوریم با محیطی روبرو شویم که کلا با آنچه تاکنون به آن عادت داشتیم، متفاوت است. اما این احساس متفاوت به سرعت محو می شود، چرا که رقیبان ما زمانی برای استراحت ما باقی نخواهند گذاشت. هواداران ما نیاز دارند که صبور باشند، ما تا جایی که امکان داشته باشد، آنچه را که برای رسیدن مان به سطح اول فوتبال نیاز باشد، انجام می دهیم، اما باید آرامش خود را حفظ کنیم. عجله زیاد به خرج دادن ممکن است نتیجه ای معکوس برایمان داشته باشد. ما به زمان نیاز داریم تا خود را با موقعیت جدیدمان وفق دهیم، کاری که آسان نیست، اما ما قطعا می توانیم از عهده آن برآییم. " دل پیرو یکی از معدود نام های بزرگی است که تصمیم گرفت در کنار یووه بماند، با این حال او آنهایی که باشگاه دیگری را برای ادامه فعالیت حرفه ای خود برگزیدند را محکوم نمی کند. پینتوریکو در این باره می گوید: " انتخاب آنهایی را که تصمیم به ترک باشگاه برای ادامه بازی خود در سطح بالای فوتبال گرفتند، درک می کنم. اما معتقدم کسی که ماندن در تورین را برگزیده، قابل احترام تر است. تردید های مائورو کامورانزی قابل درک است؛ چراکه او چند سال پیش در سری ب بازی کرده است و من می توانم درک کنم که چرا او از اینکه نمی خواهد دوباره به تجربه گذشته اش بازگردد، نگران است. " داستان تبانی در مسابقات فصل گذشته یووه را به سری ب فرستاد، اما مهاجم محبوب بیانکونری می خواهد تمام آنچه که مربوط به این موضوع است را در گذشته بایگانی کند. " نمی خواهم در مورد چیزهایی صحبت کنم که واقعا چیز زیادی درباره آن نمی دانم. تنها می توانم بگویم یوونتوس بهایی بیش از سایر تیم هایی که در داستان رسوایی تبانی دست داشتند، پرداخت

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
لوچانو موجى، مدير پيشين يوونتوس متهم اصلى پرونده فساد ورزشى و تبانى در فوتبال ايتاليا در برنامه تلويزيونى از خودش دفاع كرد. موجى ادعا كرد كه از يوونتوس برابر «قدرت هاى حقيقى» در فوتبال دفاع كرد: اشتباهم اين بود كه مى كوشيدم از يوونتوس مراقبت كنم، براى ۹ سال باشگاه در ايتاليا چيزى به دست نياورده بود و اكنون آنها به آن ركورد گذشته شان بازگشته اند. چرا كه سيستم حقيقى آن چيزى نيست كه مردم مى پندارند. انتشار جزييات تلفنى موجى با سران فدراسيون فوتبال و اتحاديه داورى ايتاليا جنجال تازه را به وجود آورد كه پيامدش سقوط يوونتوس به سرى B و جريمه سنگين باشگاه بود. موجى ادامه داد: تنها كارى كه انجام دادم پرسيدن سؤال هايى براى بررسى اين نكته كه بهترين داورها انتخاب شده اند، بود و فكر نمى كنم كه اين فساد ورزشى باشد. حقيقت دارد كه تماس هايى داشتم مانند بسيارى از كسان ديگر. كجاى قوانين مكالمات تلفنى را ممنوع كرده اند؟ مدير بحران زده كه از فعاليت هاى فوتبالى محروم شده اين روزها با شبكه هاى تلويزيونى فراوانى گفت وگو مى كند تا نامش را پاك كند. موجى باور دارد بازيهاى قدرتى در اين كار دست داشتند كه بسيار نيرومندتر از او بودند: اتفاقى در دادگاه رخ داد كه اجازه نداد از خودم دفاع كنم. وكيل يووه هم براى پذيرفتن جريمه سقوط به سرى B اشتباه كرد. جانى آنيلى من را استخدام كرد و متأسفانه او ديگر در كنارمان نيست. اگر او بود ديگر اين اتفاق رخ نمى داد.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بعد از تساوى شنبه شب يوونتوس مقابل ريمينى در سرى B، تمرينات بيانكونرى در حالى شروع شده كه آن مسابقه انتقادات و اضطراب هاى زيادى را در يووه سبب شده است. سرمربى بيانكونرى قبل از شروع تمرينات چند دقيقه با بازيكنان صحبت كرد و پس از آن تمرينات آغاز شد. در طول چند روز گذشته سرمربى فرصت داشت تا بارها و بارها فيلم مسابقه را بازبينى كند و اشكالات بازيكنانش را كشف كند. ديديه دشان درباره آن مسابقه به خبرنگار SKY مى گويد: هر وقت احساس كنم كه نياز است فرياد بزنم حتماً اين كار را انجام خواهم داد. من هر كارى لازم باشد انجام مى دهم تا يووه توقعات را برآورده كند. البته در بازى مقابل ريمينى تيم از نظر فيزيكى چندان روى فرم نبود چون بسيارى از بازيكنان ما در خدمت تيم هاى ملى بودند و فرصت تمرين زيادى با هم نداشتند. البته اين يك بهانه نيست چون يووه خيلى بهتر از ريمينى بازى كرد. به هر حال فصل طولانى است و ما كار زيادى در پيش داريم. ما امتيازهاى زيادى لازم داريم و زمان زيادى هم نداريم بازيكنان در بازى مقابل ريمينى حقيقت بازى در سرى B را فهميدند. دشان قرار بود در سال پيش به يووه بيايد اما بعد كاپلو آمد و حال دشان در حالى به بيانكونرى آمده كه سرى B و امتياز منفى منتظرش است اما سرمربى مى گويد: من از اين انتخاب خوشحالم و اگر قرار بود يك بار ديگر به گذشته بازگردم باز هم همين انتخاب را انجام مى دادم. آنچه ۲ سال پيش روى داده مربوط به گذشته است و من حتى نمى خواهم در اين باره صحبت كنم. ترجيح مى دهم به آينده فكر كنم. اين مهمترين هدف من است. دشان از بومسانگ دفاع مى كند. هرچند اشتباه مدافع فرانسوى فرصت گل تساوى را براى ريمينى فراهم آورد: او از يك فصل سخت با نيوكاسل مى آيد. حتى كاناوارو هم ممكن بود چنين اشتباهى را مرتكب شود. او از نظر فيزيكى هم آماده نيست چون فقط ۲ بار با تيم تمرين كرد. او به زمان احتياج دارد و تيم هم در ريمينى چندان به او كمك نكرد. من مطمئنم او بسيار بهتر خواهد شد. دشان درباره دل پيرو هم مى گويد: او را خوب مى شناسم. او در چند سال اخير خيلى عذاب كشيده چون نقش چندان مهمى نداشته در حالى كه او نياز دارد كه در مركز توجه باشد. او مى داند كه بين من و او اين زمين است كه حكم مى كند. اگر آماده باشد و خوب بازى كند دليلى ندارد كه تعويض شود اما اگر مثل شنبه بازى كند. بايد بازيكنى ديگر به جاى او به ميدان برود تا به تيم بيشتر كمك كند. دشان درباره ترزگه و كامورانزى و بى انگيزگى آنها مى گويد: آنها را درك مى كنم و به آنها حق مى دهم كه همچون سايرين از بازى لذت ببرند چون آنها سرى B را دوست ندارند اما آنها بازيكنانى هستند كه مى توانند به اين يووه خيلى كمك كنند.

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
یووه بازی بعدی میزنه دیگه انتقاد نمیشه الکس امروز تو مصاحبش گفت با امتیاز به سری آ برمیگردیم

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
بچه ها نامه اصل از خود آلكس براي هواداران يووه (حتما دانلود كنيد)

روي قسمت پايين كليك كنيد

Guest_parham_*

Guest_parham_*
  • مهمان
" ستایش شاه دیوید "

۱۲۵ گل در ۲۰۷ مسابقه ٬ با پیراهن سیاه و سپید یوونتوس ٬ هفتمین گلزن برتر بیانکونری در میان لیست ۱۲۵ نفره گلزنان باشگاه ٬ و برترین ماشین گلزنی یوونتوس در میان بازیکنان خارجی باشگاه. بله او دیوید ترزگه ٬ پادشاه گلزنان یوونتوس است. گلزنیهای بیشمار این بازیکن ٬ لقب سزاوار " ترزه گل " را به وی اعطا نمود. حالا او آماده مسابقه ای دیگر در ایتالیاست. او آماده است تا روز شنبه ٬ نخستین بازی خود را در فصل جدید ٬ بازهم با پیراهن مقدس سیاه و سپید یوونتوس انجام دهد. هواداران برای این دیدار لحظه شماری میکنند و دوست دارند بار دیگر ٬ شاه دیوید را در لباس یووه ببینند. شاید تنها او بتواند تاج پادشاهی گلزنان تاریخ باشگاه یوونتوس که هم اکنون بر سر دل پیرو خودنمایی میکند را تصاحب نماید. او آماده است تا رکورد ۱۳۱ گل " پیترو آناستازی " را در این فصل بشکند. برایش آرزوی موفقیت میکنیم.

منبع: juvefc.blogfa.com

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
19 مهرماه برای یووه به جلسه دادگاه گذاشتن تا بازم ما رو بچرخونن..... خدا کنه مافیای میلان بیخیال ما بشه......... حداقل امتیازهای منفی رو پاک کنن.......

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مافیا و قدرت فقط برای یوونتوس نه میلان

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
احتمالا توی این دادگاه جامهای یوونتوس رو پس میدند قیافیه اینتری ها پس از پس گرفتن این جامها خیلی دیدنیه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

احتمالا توی این دادگاه جامهای یوونتوس رو پس میدند
قیافیه اینتری ها پس از پس گرفتن این جامها خیلی دیدنیه

سلام نويد جان
شما اين رو از روي حدس ميگي
يا جايي شنيدي ؟
با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اگه ایطوری باشه من به شخصه تهرانو شام میدم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

اگه ایطوری باشه من به شخصه تهرانو شام میدم

احتمالا توی این دادگاه جامهای یوونتوس رو پس میدند
قیافیه اینتری ها پس از پس گرفتن این جامها خیلی دیدنیه

سلام نويد جان
شما اين رو از روي حدس ميگي
يا جايي شنيدي ؟
با تشکر

رئيس‌ داوران‌ ورزشى‌ کميتة‌ ملى‌ المپيک‌ ايتاليا اعلام‌ کرد يازدهم‌ اکتبر جلسه‌اى‌ در مورد مجازات‌هاى‌ تعيين‌ شده‌ براى‌ تيم‌هاى‌ يوونتوس، لاتزيو و ميلان‌ برگزار مى‌شود و روز دوازدهم‌ اکتبر هم‌ فيورنتينا بايد در انتظار اين‌ جلسه‌ باشد. پيرلوئيجى‌ رونزانى‌ اذعان‌ داشت‌ اين‌ احتمال‌ وجود دارد تا در جلسه‌ فوق‌ مجازات‌هاى‌ اين‌ 4 تيم‌ کاهش‌ پيدا کند.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اخرین اخبار یووه.... ديديه‌ دشان‌ سرمربى‌ فرانسوى‌ يوونتوس‌ براى‌ تقويت‌ خط‌ دفاعى‌ تيمش‌ خواستار خريد گائل‌ ژيره‌ شده‌ است. اين‌ بازيکن‌ پرقدرت‌ موناکو 24 سال‌ دارد و به‌ نظر مى‌رسد در ماه‌ ژانويه‌ راهى‌ تورينو شود. وى‌ در حال‌ حاضر به‌ درخواست‌ موناکو از ترک‌ اين‌ تيم‌ خوددارى‌ مى‌کند. باشگاه‌ يوونتوس‌ از فدراسيون‌ فوتبال‌ ايتاليا درخواست‌ کرد بازى‌ مقابل‌ برشا را که‌ قرار است‌ 8 اکتبر انجام‌ شود به‌ 18 اکتبر موکول‌ کند. جانکو کانانى‌ مدير ورزشى‌ يووه‌ علت‌ اين‌ درخواست‌ را بازى‌ تيم‌ملى‌ ايتاليا در مرحلة‌ انتخابى‌ يورو 2008 و حضور 6 يا 7 بازيکن‌ در اردوى‌ تيم‌هاى‌ ملى‌ کشورشان‌ عنوان‌ کرد.

Guest_parham_*

Guest_parham_*
  • مهمان

لابد توی این دادگاه امتیازهای سه تیم دیگه رو میبخشن ولی یوونتوس باز باید با امتیاز منفی بازی کنه. حداقالش اینه که امتیازهاشو میکنن 10- !!!

نمیدونم. حتمآ اینم یکی دیگه از دسیسه های برلوسکونی نامرده !!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مسلما یووه دیگه به سری ا برنمیگرده و توی cl هم بازی نمیکنه چون مسابقات دیگه شروع شده اما برگردوندن دوتا جام و کاهش امتیازات منفی میتونه خیلی عالی باشه حالا که دیدند همه چیز تموم شده تصمیم گرفتند یکم جریام رو کم کنند تا بعدا مشکلی براشون پیش نیاد

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

مسلما یووه دیگه به سری ا برنمیگرده و توی cl هم بازی نمیکنه چون مسابقات دیگه شروع شده اما برگردوندن دوتا جام و کاهش امتیازات منفی میتونه خیلی عالی باشه
حالا که دیدند همه چیز تموم شده تصمیم گرفتند یکم جریام رو کم کنند تا بعدا مشکلی براشون پیش نیاد

شاید .......
ولی امتیاز ها رو 100% میبخشن.............
جام ها رو هم فکر نکنم..........

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من امتيازهاي منفي ميلان و فيورنتينا و لاتزيو به يووه داده ميشه توي اين دادگاه اگر قرار باشه برلوسکني قاضي دادگاه رو بخره ، حتما همينطوري ميشه با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی