پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1733 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

آقا یا خانمی که برای هر چیزی امتیاز میدی.لطفا رسیدگی شود شایئ یه 10 امتیاز داده بشه.

سلام دوست من
من اين امتياز رو به خاطر اين حرفشون دادم

در ضمن لطفا"بپردازيد به اخبار

لطفا بيشتر دقت کنيد
و لطفا بزاريد اين تاپيک براي اخبار باشه نه شخص کاپلو
با تشکر

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
خب ببخشيد من پارسال بينتون نبودم كه نظرتون رو بدونم نظر خودم رو گفتم .... بازم معذرت ميخوام

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره پارسال خیلی هم مخالف داشت کاپلو.از اول هم به خاطر لجبازیش با الکس نتونست محبوب بشه

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
اول از همه از الکس بگم که با گلی که امشب زد 199 گل خودش رو تو لباس یووه به ثمر رسوند . دشام هم اعلام کرد که ما از لحاظ تاکتیکی دارم پیشرفت میکنیم و این هنوز شروع راه هست و نوید پیروزی های پر گل تر رو داده. ترزگه هم از تیم تعریف کرده و گفته که سعی داره بعد از چند سال دوری از اقای گلی امسال رو به عنوان بهترین گل زن سری ب شناخته بشه و در ضمن به مصدومیت های اخیر تیم هم اشاره شده که امیدواره زودتر بر طرف بشه. JUVENTUS: Buffon; Zebina, Kovac, Boumsong, Balzaretti; Camoranesi, Zanetti, Paro, Nedved; Del Piero, Trezeguet Subs: Mirante, Birindelli, Chiellini, Giannichedda, Marchionni, Bojinov, Zalayeta Coach: Deschamps گل اول رو دقیقه 38 ترزگه با پاس بالزارتی و چیپ تماشایی خودش به ثمر رسوند. دقیقه 42 الکس با پاسی که از دیوید گرفت یه فرار جانانه از بین دو مدافع انجام داد و با ضربه ای گل 199 خودشو به ثمر رسوند. در نیمه دوم هم در دقایق 70 ترزگه و 73 ندود که پاس گل ندود رو پارو با سانتری جانانه ارسال کرد گل زنی انجام گرفت و در نهایت با کار خوب خط دفاع هم بر عکس بازی های گذشته گلی نخوردیم.

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
به خاطر تجربه ای که از مالدینی و توتی با کاپلو داشتم از همون روز که اومد ناراحت شدم.میدونستم قویه ولی...میدونستم هم یه بلایی سر یکی میاره که اون یکی کسی نبود جز آله که بخاطر زلاتان عزیز دردونه رو نیمکت مینشست. راستی اگه یادتون باشه بعد بازی فینال موناکو-پورتو بود.دشام اولین گزینه و در یک قدمی تورین بود و مصاحبه های یوونتوسی میکرد.اون موقع خوشحال شدم که این خوشحالیم خیلی طول نکشید و با اومدن کاپلو یهو بهم ریخت.همیشه ازش متنفر بودم! البته اون موقع هیچی منو بیشتر از رفتن لیپی ناراحت نکرد!من اونو خیلی دوست داشتم!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بحث کاپلو رو ديگه تموم کنيد از اين پس ، پستي در مورد کاپلو باشه در اين تاپيک پاک ميشه ( حتي شما دوست عزيز ) با تشکر ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ساعتي پيش آقاي يووه 1897 به من يک اس ام اس زد که توش يک خبر بود اعلام کرد که از روزنامه گازتا دلو اسپورت خونده که لاسانا ديارا برادر محمد ديارا هافبک رئال مادريد داره به يووه ميپيونده و مراحل پايانيش رو طي ميکنه ، البته اين بازيکن متعلق به تيم چلسي است و چلسي اين بازيکن رو فقط به صورت قرضي به يووه ميده ، گفته ميشه اين بازيکن ماکه له له دوم فرانسه است و خبر بعدي که ايشون فرمودند ، گفتند که رسوايي هاي جديدي که داره در ليگ برتر انگلستان برپا ميشه توسط لوچيانو موجي روشن سازي شده است بالاخره راست و دروغ خبر با منبع آن است با تشکر

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
يه عكس از صفحه اول همين روزنامه دارم . از پايين دانلود كنيد!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من کدوم پايين منظورته ؟ با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تا اونجایی که من میدونم این خبر رو حسین عزیز 4 روز پیش توی سایت زده بود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

تا اونجایی که من میدونم این خبر رو حسین عزیز 4 روز پیش توی سایت زده بود

سلام نويد جان
والا منم که نوشتم چطوري اين خبر رو دريافت کردم
پس بي گناهم
بهرحال لطفا اينجا بحث نکنيم
بزارين دوستان اخبارشونو بزارند
با تشکر

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال

سلام دوست من
کدوم پايين منظورته ؟
با تشکر

تو همون پست زير خط.
نوشته view.jpg

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من براي من لود نشده بود بهرحال ممنون با تشکر

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
مشكلات يوونتوس با حمايت كننده مالي اين باشگاه

مسئولان باشگاه يوونتوس ايتاليا اعلام كرده اند كه شركت تامويل، حمايت كننده مالي اين باشگاه در حال بر هم زدن قراردادش با اين باشگاه ايتاليايي است.
به نقل از پايگاه خبري آژانس اسپور، مسئولان تيم يوونتوس ايتاليا که در حال حاضر در ليگ دسته دوم ايتاليا در حال رقابت هستند، اعلام كردند: تامويل، اسپانسر اين باشگاه قصددارد قراردادش را با اين باشگاه فسخ كند.
بنابر اين گزارش، مسئولان شركت تامويل در اين باره اعلام كرده اند که به دليل سقوط تيم يوونتوس به رقابت هاي ليگ دسته دوم ايتاليا و كم شدن هواداران اين تيم در جهان، ديگر حمايت مالي اين باشگاه سود قابل توجهي ندارد و به همين دليل در صدد لغو قراردادشان با اين باشگاه هستند.

-----------------------------------------------------------------------
تصویرچهار امتياز بابت اين خبر به اين کاربر داده شد ( کمال )
----------------------------------------------------------------------

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اخه چرا تامویل خیلی هم دلش بخواد ولی خب منطقی که فکر کنیم حق دارند

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
نيكولا لگروتاليه يكى از بازيكنانى است كه مى تواند براى يووه اين فصل بازيكن مفيدى باشد. بازيكن بيانكونرى دوران مصدوميت را پشت سر گذاشته و براى بازگشت به تركيب تيم آماده است: همه مشكلاتم برطرف شده و براى بازى آماده ام. براى من واقعاً بازگشت به ميدان و بازى با پيراهن بيانكونرى زيباست. لگروتاليه اكنون يكى از كانديداهاى دفاع بيانكونرى است مهم اين است كه خودم را براى لحظه اى كه فراخوانده مى شوم آماده نگه دارم. بازگشت به يووه براى من مثل تولد دوباره است. من خوشحالم و براى بازگشت لحظه شمارى مى كنم. اوايل در تورين خيلى مشكل داشتم و حتى شب ها خوابم نمى برد. نمى توانستم توانايى هايم را در زمين نشان دهم اما حالا زمان من فرارسيده و حالا مى توانم با آرامش بخوابم. يووه حالا فقط يك امتياز احتياج دارد تا در سرى B به صفر برسد، لگروتاليه در اين باره مى گويد: من سرى B را خوب مى شناسم و مى دانستم كه در شروع فصل حتماً مشكل خواهيم داشت اما از مسابقه دوم همه چيز بهتر شد و ما توانستيم برترى تكنيكى خود را ثابت كنيم اما هيچ چيز راحت نيست وقتى به اولين مشكل بر مى خوريم بايد بتوانيم توانايى هايمان را ثابت كنيم

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
عناوين خبرهاي روزنامه هاي ايتاليا.
تصویر
آيا يووه همان است كه در سري آ اول بوده؟
توني:من مطمئنم
دل پيرو:نه.حتا قويتر از سابق...
پروتتا:حرفي ندارم

خواهر اليويرا در برزيل دزديده شد.

گارونه و زامپاريني در عصبانيت تمام و كمال.

-------------------------------------------------------------------------
تصویرپنج امتياز بابت اين خبر به اين کاربر داده شد ( کمال )
-------------------------------------------------------------------------

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
جدید ترین خبر اظهار تمایل باشگاهای رم اینتر و میلان برای جذب بوفونه نمیدونم ولی من که احساس خطر نمیکنم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
buffon garare bere milan ......aga bare keyli namarde
بوفون قراره بره میلان...........اگه بره خیلی نامرده

--------------------------------------------------------------
لطفا فینگیلیش ننویسید
------------------------------------------------------------

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
شما نگران نباش.. نمی ره... مطمئن باش...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يعني چي هي بوفون ميره بوفون ميره اگر قرار بود بره اين همه پيشنهاد داشت ميرفت با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی