پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1733 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

آقا کمال شما چرا اینقدر بد بینی؟
میلانیا نمیشه که تو همه کارها دست داشته باشن!!!((حتما اونا هستن که شقایقو کشتن و نرکسو با شوکت در انداختن و .... ;) ))

راست میگه دیگه...
فاکتی هم اونا کشتن... ;D

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
يووه اعلام كرده TAMOIL مي خواد قرارداش رو 25 مارس 2002 بسته شده فسخ كنه؛ در همين حال مذاكرات براي قرارداد جديد شروع شده، و تا زمان مشخص شدن قرارداد يووه بازم از لباس هاي با آرم TAMOIL استفاده ميكنه. قرارداد قبلي يه قرارداد 5 ياله به ازاي 22 ميليون براي هر سال بود. (Juve-list)

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

يووه اعلام كرده TAMOIL مي خواد قرارداش رو 25 مارس 2002 بسته شده فسخ كنه؛ در همين حال مذاكرات براي قرارداد جديد شروع شده، و تا زمان مشخص شدن قرارداد يووه بازم از لباس هاي با آرم TAMOIL استفاده ميكنه.
قرارداد قبلي يه قرارداد 5 ياله به ازاي 22 ميليون براي هر سال بود.
(Juve-list)

یعنی چی؟

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خوب اين حقه اونهاست اما مطمئن باشيد تيم پر طرفداري مثل يوو بدون اسپانسر نميمونه و بهترين راه كسب درآمد سرمايه گذاري و ساپورت يوو است به نظر من الان هم بهترين زمانه چون يوو بيشتر از هميشه توي چشمه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

خوب اين حقه اونهاست اما مطمئن باشيد تيم پر طرفداري مثل يوو بدون اسپانسر نميمونه و بهترين راه كسب درآمد سرمايه گذاري و ساپورت يوو است به نظر من الان هم بهترين زمانه چون يوو بيشتر از هميشه توي چشمه

منم باهات موافقم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تام اویل که گفته بود فسخ نمیکنه! راستی به لیستن جوانمرد ها!(بوفون دلپیرو ندود و....) نایک هم اضافه کنید!!! چون نایک هم قرارداد 10 سالشو با یووه نگه داشت.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من الان اسپانسرهاي يووه بيشتر به سودشونه چون همگان سري بي رو ميشينند نگاه ميکنند بخاطر يووه و همين ميلان و اينتر هم باز بازيهاي يووه رو خواهند ديد با تشکر

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
TAMOIL و Nike با یووه قرارداد بستن و فصل بعد هم آرم Nike گوشه پیراهن یووه و tamoil هم روی پیراهن یووه هست.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

TAMOIL و Nike با یووه قرارداد بستن و فصل بعد هم آرم Nike گوشه پیراهن یووه و tamoil هم روی پیراهن یووه هست.

سلام دوست من
بسيار متشکرم بابت خبرت
به نظر منم خوب کاري کردند اينطوري به سودشونه
با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

سلام دوستان من
الان اسپانسرهاي يووه بيشتر به سودشونه
چون همگان سري بي رو ميشينند نگاه ميکنند بخاطر يووه
و همين ميلان و اينتر هم باز بازيهاي يووه رو خواهند ديد
با تشکر

خیلی باحالی تو......... :-* :-* :-*

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گزارش روز سایت ورزشی AP امروز درباره ی اینه که با رفتن یووه به سری بی و امتیاز منفی میلان این فصل سری آ شاهد یکی از رقابتی ترین فصل هاست! چون مدعی اصلی قهرمانی سال های اخیر به سری بی رفته و میلان هم با امتیاز منفی شروع میکنه.تیم های زیادی درگیر رقابت برای قهرمانی میشن.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
واقعا راست گفته دیگه ایتالیا از تک قطبی بودن در اومده البته اونم فقط برای یک ساله با بازگشت یووه دوباره همه چیز مثل قبل میشه

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
:)اخي!بذار تيماي ديگه هم يه فصل اظهار وجود كنن! ;)چون يه فصل بيشتر فرصت براي اينكار ندارن!!!!!!!!!!!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
چه خوب...

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال

:)اخي!بذار تيماي ديگه هم يه فصل اظهار وجود كنن! ;)چون يه فصل بيشتر فرصت براي اينكار ندارن!!!!!!!!!!!

اميدوارم اين طوري باشه شقق!

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
خیلی ببخشید ولی فکر میکنم حدف از ساختن این بخش این بود که در مورد یووه خبر بزارن ولی همه چیز هست جز خبر در مورد یووه؟؟؟؟ خوب منم میخوام بگم که دشان گفت خوب بازی کردیم ولی میتونستیم بهتر از این باشیم. بوفن گفته ما باید از خواب بیدار بشیم. پارو در مورد گلی که زد ابراز خوشحالی کرده. همین. حالا یکی بگه یووه چه مرگیش بود که مساوی کرد؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نکته جالب پوشش خبری خیلی خوب تلویزیون ایران بود من که فکر نمیکردم تلویزیون ایران با این شرایط اینقد به یووه بها بده و همه اینها از در خواستهای مکرر ما(هواداران یووه)برای پخش بازی های یووه بود اگه ادامه بدیم حتی میتونیم در اینده بازیهای یووه رو هم حالا چه مستقیم چه غیر مستقیم ببینیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از بچه ها این سایت رو داده بود.من جدول سری بی رو توش پیدا کردم.هویجوری گفتم اگر کسه دیگه خواست ببینه.
http://www.goalzz.co...?c=2544&stage=1

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب الان کدوم شبکه ها بازی یووه رو پخش می کنن؟؟ کسی می دونه؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

خب الان کدوم شبکه ها بازی یووه رو پخش می کنن؟؟ کسی می دونه؟

سلام عاطفه خانم
شبکه يورو اسپورت 2 بازيهاي يووه رو تحت پوشش قرار داده
با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی