پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اموزش باز کردن کانال ها برای دیدن بازی های یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1203 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من این عمل قبیح رو محکوم می کنم ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

بذار برات یه شکایت نامه تنظیم کنم بعد می دم بهت تا امضاش کنی ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

يوونتوسي هاي عزيز كانالهاي الجزيره اسپورت 1+ و 2+ و +4 كه بازيهاي سري آ رو زنده پخش ميكند هك شده و كدهاش اومده ، من از اين سايت گرفتم http://forum.sat98.ws كانالها در ماهواره هاتبرد و با نام jsc sport مي باشد. بازي يووه هم امشب در jsc sport +1 نشان داده مي شود

نمیشد حالا کدها رو بزاری
آدم توی این سایته گم میشه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
راست میگه من دو ساعته که دارم میگردم. راستی من تو سایت kinginsat یه سری کدهای بیس برای JSC sport+ گرفتم برای همین دیشب اما هرچی سروکله میزنم نمیشه. فعلا که اوضاع به نفع رضا داره پیش میره ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اینم کدهای JSC sport + : کد Biss براي کانال هاي JSC Sports +1 & 2 در ماهواره هاتبرد فرکانس 11177 - H - 27500 JSC Sports +1 FFB8873E0F41BB0B 562746C3C144484D ==================== JSC Sports +2 5A439734C9A59B09 48FEA7EDCCF300BF =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= کد Biss براي شبکه JSC Sports +4 در ماهواره هاتبرد فرکانس 11296 - H - 27500 JSC Sports +4 BF634C6E5356953E D1F58F55A916FAB9 اگه موفق شدین به ما هم اطلاع بدین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

الجزیره تو راهه رضا باید برقصه ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی کدوم ردیفاش باید بزنیم ؟؟؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خوب در این جا نحوه باز کردن شبکه JSC sport+ رو شرح می دم، (این شرح برای شبکه +1 است و برای شبکه های دیگر الجزیره باید کد های مربوط به آنها را به این روش وارد کنید) :
رسیور من استرانگ 4620x هست من با این راه بازش کردم:
رو شبکه JSC Sport +1 (مثال برای باز کردن این شبکه برای شبکه های دیگه هم همین طوریه) موندم و 8282 رو زدم در یه بخش کدها که خاموش cas رو گذاشتم روی CCW و آیدنتش هم 132E14B6 هست و ایندکس هاش هم 00 , 01 هر دو رو زدم.
و کد های 32 رقمی رو به ترتیب 16 تای اول برای ایندکس 00 و 16 تای دوم برای ایندکس 01 :
شرح مطلب :
اول : 8282 دوم: در یک تگ کد خاموش ایستاده . سوم : در بخش cas نوع سیستم کددهی را بر روی CCW گذاشته. چهارم: در بخش Ident کد 132E14B6 را وارد می کنیم. پنجم : در بخش های ایندکس و کد های 16 رقمی کد های زیر را قرار می دهیم:
00 FFB8873E0F41BB0B
01 562746C3C144484D
در این حالت باید کدهای بیس (8280) بر روی این شبکه در حالت خاموش قرار داشته باشد.

اگه مشکلی بود بگید تا با کمک دیگران حلش کنیم.

پچه ها امروز هر کی با رضا حرف بزنه حکم اعدامش صادر میشه ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آموزش نحوه كد دهي دستي به رسيورهاي استارست 190-220پ

براي دادن كد دستي به رسيورهاي استارست دكمه 0 كنترل خود را فشار دهيد.

حالا سيستم خود را اتنخاب كنيد و OK را بزنيد و بعد پكيج مربوطه را اتنخاب كنيد و دوباره كليد OK را بزنيد.

حالا كدي را كه در اختبار داريد وارد كنيد تا كانال مربوطه باز شود.

آموزش وارد کردن کدهای BISS در استارست مدل های 190-220-3300-X5-X50-X3

با توجه به افزوده شدن سیستم کدینگ Biss در منوی کدگذاری این مدل نحوه قرار دادن این کدها را به صورت دستی خدمت کاربران گرامی آموزش داده خواهد شد ابتدا پس از فشار دادن دکمه صفر در کنترل و وارد شدن به منوی کددهی دکمه VOL- را یک بار ٿشار داده تا وارد قسمت Biss شوید سپس دکمه CH- را یک بار ٿشار داده تا وارد قسمت Provider Name شودید و دکمه OK فشار داده سپس به تعداد کراکترهایی که باید کدهاشون وارد بشه دکمه قرمز روی کنترل را زده و بعد باید به ترتیب شماره آیدی - ایندکس و کدهای مورد نظر را وارد نمایید به این صورت که هر شبکه ای که کدهای مورد نظرش قرار داده میشه مانند سایر سیستم های کدگذاری دارای یک ID Name میباشد مثل 00 1F FF اما ممکن هست این آیدی به این صورت باشه 0 1F FF که در این صورت باید یک صفر به اول این آیدی اضافه بشه اما طریقه وارد کردنش همه که در بالا گفتیم بعد از زدن دکمه قرمز به صورت خودکار بر روی آیدی خواهد رفت که باید دکمه آبی رو کنترل را زده سپس منوی Edit آیدی باز خواهد شد پس از وارد کردن آیدی کد و ذخیره آن توسط گزینه Done این بار باید ایندکس کد رو وارد کنید که به صورت 00 و 0X که به مقدار و تعداد کراکتر های کد اضافه میشه اگر تعداد کدها 32 رقم باشه ایندکس آن به صورت 00 و 01 خواهد بود یعنی 16 رقم اول در ایندکس 00 و 16 رقم دوم در ایندکس 01 اما باید توجه به کد دریافتی کنید در آن نمایش داده شده ممکن هست به یک رقم دیگری باشه برای وارد کردن ایندکس هم مانند آیدی عمل کرده و بعد برای کدها هم به همچنین که پس از تغییرات کلی دکمه قرمز را برای ذخیره نهایی زده و خارج میشوید به این صورت میتوانید کدهای BISS شبکه های مورد نظر رو وارد رسیور خود کنید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
کدهای dcw و غیره در استارست x55usb رو چگونه باید وارد کرد؟؟؟
dcw : روی کانال مورد نظر رفته دکمه منو را بزنید و بعد دکمه آبی را بزنید و سپس کد 16 رقمی.
سایر کدها : دکمه صفر را بزنید و سپس سیستم مورد نظر را انتخاب کنید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
طریقه وارد کردن کد دستی برای مدلهای 190 الی x50

در هنگام وارد کردن کد دستی بهتر است منوی رسیور english باشد.

باز زدن دکمه صفر (0) وارد منوی کدها شوید.

با استفاده از دکمه آبی کد مربوط را ویرایش و با دکمه زرد کد جدید اضافه نمایید.

---------------------------
BISS

ابتدا بر روی شبکه مورد نظر بروید.سپس منو+دکمه قرمز را بزنید.کد مربوط را وارد نمایید و سپس گزینه done را انتخاب نمایید.

--------------------------
DCW

ابتدا بر روی شبکه مورد نظر بروید.سپس منو+دکمه آبی را بزنید.کد مربوط را وارد
نمایید و سپس گزینه done نمایید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به این نوشته ها و دقیقا با توضیحاتی که برای بازکردن الجزیره تو استرانگ دادم (بخش کد دهی) عمل کن (به جای CCW دنبال DCW بگرد.) اگه موفق نشدی بر روی سیستم کدگذاری Biss و بعد از اون روی سیستم کد گذاری Viaccess امتحان کن.
توجه کن که در موقع قرار دادن کد ها در سیستم های به غیر از Biss باید کد Biss مربوط به الجزیره خاموش باشه.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
دستت درد نکنه فکر نکنم توضیحاتت مشکل داشته باشه فقط یکی به من بگه مگه نمی گن کدهای dcw موقته و از 3 ساعت تا 3 روز کار میده ولی این کدها حدود 5 روزه که داره کار می کنه(کاشکی ادامه داشته باشه) دوم چرا jsc+3 باز نشده در صورتی که هم فرکانسی با jsc+1+2 هست؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

دستت درد نکنه فکر نکنم توضیحاتت مشکل داشته باشه فقط یکی به من بگه مگه نمی گن کدهای dcw موقته و از 3 ساعت تا 3 روز کار میده ولی این کدها حدود 5 روزه که داره کار می کنه(کاشکی ادامه داشته باشه)
دوم چرا jsc+3 باز نشده در صورتی که هم فرکانسی با jsc+1+2 هست؟

منم تو سایت ها که داشتم دنبالشون می گشتم فقط یه جا بهش برخوردم اما امتحان نکردم.
D 0500:030700:1330:0426:170E::14 0A CA E8 36 91 4D 14 93 7B 27 35 5A 29 03 86 ;JSC Sport+3

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم باز کردم فقط یه مشکلی که داره گزارشگر عربیش هستش ! خیلی زبان و لهجه سرسام آوری هستش ولی باز از هیچی بهتره !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اصولا زبان این شبکه با زدن دکمه Language روی ریموت باید عوض بشه.یه امتحانی بکن.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اصولا زبان این شبکه با زدن دکمه Language روی ریموت باید عوض بشه.یه امتحانی بکن.

هم عربی داره و هم انگلیسی.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مرسی الآن زدم درست شد . دمتون گرم از شرش راحت شدم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام به دوستان الجزیره اسپرت روی ریسیور استارست در سیستم کد گذاری بیس با کدهایی که دوست خوبم Bianconeri1897 گذاشت هم اکنون باز است.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
شبکه الجزیره اسپورت 1 باز هست ولی تمتم فوتبال ها رو دارند شبکه های +1 و +2 و دیگر مثبت ها نشون میده این کانال فقط هندبال جام جهانی داره نشون میده چه ضد حالی !!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

شبکه الجزیره اسپورت 1 باز هست ولی تمتم فوتبال ها رو دارند شبکه های +1 و +2 و دیگر مثبت ها نشون میده
این کانال فقط هندبال جام جهانی داره نشون میده چه ضد حالی !!!

خوب معلومه چون براي حق پخش فوتبال هاي اروپايي كلي پول دادن منم بودم قفل ميكردم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

شبکه الجزیره اسپورت 1 باز هست ولی تمتم فوتبال ها رو دارند شبکه های +1 و +2 و دیگر مثبت ها نشون میده
این کانال فقط هندبال جام جهانی داره نشون میده چه ضد حالی !!!

کد و نحوه باز کردن شبکه های + الجزیره هم در پست های قبل هست. میتونی ببینی.

mashhadjuve

mashhadjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
دوستاني كه از طريق كددهي دستي نتوانستند كانالها رو باز كنن ميتونن بوسيله سافتكم و لودر و سيم رابط ،رسيور خودشون رو آپگريد كنن.ابتدا از طريق اين سايتhttp://forum.sat98.ws رسيور خودتونو پيدا كنين سپس وارد قسمت نرم افزارها شويد و آخرين سافتكم شامل كانالهاي الجزيره اسپورت رو دانلود كنين.رسيور من استارست 150است كه مشابه 120و130و200 ميباشدواز اين طريق كانالهاي الجزيره رو تونستم بگيرم.در ضمن لودر مربوط به رسيور خودتون رو هم ميتونين تو اين سايت وسايتهاي مشابه دانلود كنين.سيم رابط هم از مغازه بايد بخرين

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی