پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اموزش باز کردن کانال ها برای دیدن بازی های یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1203 پاسخ برای این موضوع

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
سلام دوستان عزیز

این تاپیک رو درست کردم که هر کس سوالی در مورد بازکردن کانال های پخش بازی های یوونتوس داره به من پیغام خصوصی بزنه و من اموزشش رو براش میذارم

خواهشا کسی الکی پست نده اینجا و سوالات خودتون رو فقط با پیغام خصوصی بگید تا بهتر بشه جواب داد

از مدیرا هم میخوام برای اینکه بچه ها اموزش هارو راحتر بفهمن و دیگه شلوغ بازی و 2 حرفی نشه این تاپیک رو مدتی بذارن اگه جواب نداد بعد پاکش کنید

شاید یکی از مدیرا سوال کنه که خوب تو تاپیک پخش بازی های یوونتوس پست بده؟ من تو جواب میگم البته یه مثال میزنم من یه پست زدم که نوشته پخش زنده ی بازی یوونتوس و زنیت و یوونتوس بورسیو مثلا 20 روز دیگه بازی یوونتوس هستش و تا اون موقع چند صفحه رد میشه و به نظر من اینطوری خیلی بهتره که ما اونجا فقط اسم شبکه ها رو بذاریم و دوستان دیگه نیان بگردن و راحت بتونن شبکه هارو ببین و اگه مشکلی داشتن به من یا دوستان دیگه پیغام خصوصی بدم و اون دوست اگر جواب رو میدونست بیا با سوال جواب بده که دیگر دوستان سوالات مشابه نپرسن و اموزش ها بمونه همراه با سوال

مثلا من یادمه یه جواب سوال رو چند بار میدایم اینجا دیگه راحت میشه جواب رو یه بار داد و هر کی ماهو....ره مشابح داشت دیگه نیاد سوال تکراری بپرسه و راحت جواب رو اینجا ببینه

به نظر من ایده ی خوبیه ولی حالا دیگه هر طور خودتون صلاح میدونید

حالا یکی از دوستان یه سوال پرسیده از من که من اینطوری جواب میدم اگر دوستان کسی ازشون سوالی پرسید خواهشا جواب رو اینطوری بذارن تا دیگه کسی یه سوال رو چند بار نپرسه

با تشکر

=========================================================

سوال

اقا ماهواره ما Hivion هست

من تا حالا اصلا اپ گرید نکردم ! میشه یادم بدید ؟

سیمی باید از کامپیوتر به ماهواره ببری ؟چه سیمی ؟

HELP ME..................... :-\

جواب

جهت آپگرید از طریق USB پچ جدید را بر روی فلش بریزید و به روش زیر عمل کنید:
menu-installation-transfer data-USB transfer
بعد بر روی گزینه main s/w بروید حالت USB TO STB را انتخاب و ok را بزنید.این پیغام ظاهر می شود: downloading the new s/w بعد yes را انتخاب وok بزنید تا شروع به آپگرید نماید.
------------------------
*برای انتقال لیست کانال از گزینه channel با حالت USB TO STB استفاده کنید.
*برای آپلود کانالها از گزینه channel با حالت STB TO USB استفاده کنید.
*برای آپلود نرم افزار رسیور از گزینه main s/w با حالت STB TO USB استفاده کنید.
*جهت مشاهده فایل های MP3-JPEG دکمه FUNC را بزیند و از 2 گزینه آخر استفاده کنید.موفق باشید

دوست عزیز اگر مشکلی دیگه هم داشتی بهم پیغام بزن تا جوابت رو تو همین پست بدم

از گذاشتن پست های بی مورد جدا خودداری شود.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
هک شدن سیستم NDS و پابلیک شد کدههای آن و باز شدن کانالهایSKY ITALIA در ریسیور Dreambo

SKY ITALIA

Videoguard HACKED
Attention : Ces codes marchent seulement sur Dreambox

( Quelques chaines de Prima Fila marche pas )

Tester 100/100 par larachesat ( 13/6/2008 à 14.56 GMT )

NDS

Active

کد:

G 0919 00 01 AF2F16ACFDEEFA496D3DE50B11E56B86

G 0919 00 02 E59C6000EF33D453C1544D6F96269520

G 0919 00 03 EB53A24EF747E1CA1E52BD1E54A1AACA

G 0919 00 04 78B28B7051A1F5DF542DE0D89942152F

G 0919 00 05 E1C512D4207A516AE5151E4A4FDA8187

G 0919 00 06 2049427283A99F700C5B951FFC733AEF

به زودی برای استرانگ و استارست و دیگر رسیور ها خواهد اماد منتظر باشید

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز همونطور که میدونید امروز بازی ایتالیا و گرجستان رو پولست اسپورت اکسترا نشون میده برای همین من کدش رو برای شما اینجا قرار میدم

Index:00
D2D21AB3B75CFF13

Index:10
2EAEF12FC662FBD5

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

خبر خوش برای ایتالیایی ها  ;D :D ;)

ایتالیا  =  گرجستان

پخش با تاخیر - ساعت 01:35 روز بعد از     

NT1

دوستان عزیز پرسش های شما در اسرع وقت جواب داده خواهد شد.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
حسین فعلا اینارو داشته باش کمک های بعدی در راه است

آموزش آبگيريد استارست ( 190-220-3300-X3 -X5D -X50 -X30-X50)

وسايل مورد نياز:

1- رسيور
2- کامپيوتر
3- کابل RS-232C
4- نرم افزار لودر ورژن 2 يا 2.1 يا 2.1.3

مراحل :

1- ابتدا رسيور را از برق خارج کنيد سپس کابل RS-232C را هم به رسيور هم به کامپيوتر وصل کنيد.

2- لودر ورژن 2 را باز کرده و بروي گزينه LOAD کليک کرده و سپس فايل مورد نظر را OPEN کنيد.

3- حالا رسيور را به برق متصل کنيد و بعد کليدCONNECT را زده وسپس کليد روشن شدن رسيور را بزنيد و صبر کنيد تا نوار انتقال برنامه پر شود. البته علاوه بر پچ ،فايل Key Data رو هم ميشه با دو نرم افزار زير به رسيور انتقال داد. که به همان شکل که در بالا توضيح داده شده انجام ميشه.

4- اکنون پس از پايان کار پيامي مبني بر تمام شدن کار آبگيريد دريافت مي کنيد که آن را OK کنيد.

پکیج ADD / ART

برای وارد کردن کد به صورت دستی شما باید دکمه صفر را بر روی ریموت کنترل بزنید و سپس به سیستم کددهی اردیتو بروید و در قسمت مربوط به کدهای پکیج Art & Show Time به پروایدر ( یعنی کد 6 رقمی اول در سمت چپ 000604) کاری نداشته باشید در قسمت مربوط به ایندکس 16 اول از میان کدهای جدیدی که دریافت کردید ابتدا شانزده رقم اول را وارد کنید و در پایین همان ایندکس روبروی ایندکس 16 دوم شانزده رقم دوم را وارد کنید ، برای ایندکس 18 نیز به همین ترتیب عمل کنید و در آخر برای ذخیره شدن کدهای وارد شده دکمه قرمز را بزنید.

توضیح با مثال:

بر فرض مثال کدهای جدید که شما از پست های پایین همین تاپیک دریافت کردید به صورت زیر باشد.

Show Time Key
06:AAAAAAAAAAAAAAAABBBBBBBBBBBBBBBB

Show Time Key
08:CCCCCCCCCCCCCCCCDDDDDDDDDDDDDDDD

در اینطور مواقع شما باید کدهای بالا را به صورت زیر وارد کنید:

پراوایدر (6 کد اول که به آن دست نمی زنید)
Provider: 000604

ایندکس اول(عدد 2 رقمی 06 که باید شانزده رقم اول را جلوی آن وارد کنید)
Index: 06
AAAAAAAAAAAAAAAA

پراوایدر (6 کد اول که به آن دست نمی زنید)
Provider: 000604

ایندکس اول(عدد 2 رقمی 16 که باید شانزده رقم دوم را جلوی آن وارد کنید)
Index: 16
BBBBBBBBBBBBBBBB

* آموزش وارد کردن کد هاي DCW و Biss از طريق زدن دکمه Menu *

کدهاي dcw معمولاً 32 رقمي ارائه مي شود.در صورتي که کدهاي Biss معمولاً 16 رقمي هستند.(البته در بعضي مواقع کدهاي Biss هم 32 رقمي ارائه ميشوند که فقط 16 رقم از آنها کارايي داره) پس هر کد 32 رقمي که ارائه ميشه DCW نيست و هر کد 16 رقمي هم Biss نيست.

براي اينکه متوجه بشيد کدام کدها براي سيستم کددهي Biss است بايد به نام شبکه توجه کنيد و با رفتن به روي همان شبکه و زدن دکمه Info ببينيد که از کدام سيستم کددهي استفاده ميکند.

توجه : در اين روش نيازي به وارد کردن Provider ID و Index نيست.

روش کار:

براي وارد کردن کد Biss : ابتدا بر روي کانال مورد نظر رفته سپس دکمه Menu بر روي ريموت کنترل و بعد دکمه قرمز را بزنيد ، پنجره جديدي براي وارد کردن کد باز مي شودکدهاي 16 رقمي Biss را وارد کنيد و سپس در پايين صفحه باز شده گزينه Done را بزنيد.(در صورت فعال بودن کد کانال باز مي شود) در صورتي که کد شما 32 رقمي و متعلق به سيستم Biss بود ميتوانيد 16 رقم دوم را وارد کنيد(توجه داشته باشيد اين کار را فقط در صورتي انجام ميدهيد که با 16 رقم اول کانال مورد نظر باز نشده باشد).

براي وارد کردن کد DCW : ابتدا بر روي کانال مورد نظر رفته سپس دکمه Menu بر روي ريموت کنترل و بعد دکمه آبي را ميزنيد اين بار صفحه جديد 32 رقمي خواهد بود که شما فقط 32 رقم را وارد مي کنيد و در آخر گزينه Done را ميزنيد.

توجه : کدهاي DCW از يک ساعت تا 3 روز کار مي کنن و کدهاي Bis زمان مشخصي ندارند.

اینم سافتکم جدید حسین اینو بذار تو رسیورت ببین شبکه ها باز میشن

http://www.zshare.ne...794689344bfb33/

حسین این پچ رو دانلود کن چون ایردتو رو ساپورت میکنه و میتونی کد دستی بدی

http://www.best2me.o...ito-support.zip

حسین این لودر های رو هم برای انتقال پچ دانلود کن

http://www.best2me.o...oad-ver-2.1.zip

این لودر جدید که اینو. دانلود کنی بهتره

http://www.best2me.o...er-2.1.3-fa.zip

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
مدل ریسیور من Starsat X200CI Plus است.ایا این مدل هم آپدیت میشه؟اگه میشه برام آموزش بدهید. یک دنیا ممنون

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
لطف کن مثل همین آموزش آبگيريد استارست ( 190-220-3300-X3 -X5D -X50 -X30-X50) برای hivion 9090x هم بزار

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان کد RAI DUE -Arriadia 2 را پیدا کنید دو روز دیگه بازی یوونتوس با زنیت هست.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
در مورد بازی یووه و زنیت اگه توی RAI DUE نشون بده من کدش رو دارم.
این کد تو RAI 1 و RAI 2 چک شده و کاملا جواب داده.
کدها:
Seca
RAI (0030)
0c 456912046db6a0ee
0d 6155716b4084a89c
0e 57327dc2a862b1fb

در ضمن اگه میشه کد کانال های Arriadia 2 و Art Sport 6 رو برام بذار مجتبی جان من هیچکدوم رو ندارم. دمت گرم...

مدل رسیور: Strong 4620x

www.bianconeri1897.blogfa.com

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
من که گفتم اینجا سوال نکنید عجببببببببببببببببببببببب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب چه ایرادی داره اینجا سوال کنند ؟

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
ایرادش اینه که این تاپیک هم میشه مثل پخش شبکه های بازی یوونتوس و قاطی پاتی میشه و گر نه اگه اینجا هم سوال کرد هم جواب داد خوب دیگه چه رفقی مابین این تاپیک و اون تاپیک هست اقا خواهشا کسی پیغام خصوصی نده دیگه و سوالاتونو برید تو اون بخش بپرسید و در اینجا رو هم تخته کنید

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینجا که وبلاگ نیست! جای بحث و سوال کردنه.خیلی مواقع بچه ها دوست دارن سریع جواب بگیرن و اینجا سوال می کنن. در کل وجود این تاپیک بد نیست اما معنیش این نیست که فقط تو میتونی پست بدی و بقیه حق جواب دادن سوالات رو ندارن ;)

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
ببین امین جون من نه وقتش رو دارم و نه حوصلشو و فقط فقط فقط به عشق یوونتوس میام اینجا به دوستان کمک میکنم تا همه بتونن بازی یوونتوس رو ببینن من این تاپیک رو درست کردم و قرار شده دوستان فقط با پیغام خصوصی سوالاشونو بگن درست ولی من که نگفتم فقط به من پیغام بزنن من فقط برای راحتی کار بچه ها گفتم اقا حسین از من پرسیدن اگه کار این تاپیک دائمی باشه خوبه و نه پاره وقت منم همین جا میگم من از ساخت این تاپیک پشیمون شدم چون اونطوری که من دوست دارم پیش نمیره و از همه معذرت میخوام من از رسیور و ماهواره چیزی حالیم نیست و کسی خواهشا نه دیگه پیغام بده و نه بگه مجتبی این سوال رو جواب بده از رضا جون و امین جون هم معذرت میخوام که یه کم تند رفتم . دوستان هر کی میخواد سوال کنه هر کی خواست جواب بده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ببین امین جون من نه وقتش رو دارم و نه حوصلشو و فقط فقط فقط به عشق یوونتوس میام اینجا به دوستان کمک میکنم تا همه بتونن بازی یوونتوس رو ببینن من این تاپیک رو درست کردم و قرار شده دوستان فقط با پیغام خصوصی سوالاشونو بگن درست ولی من که نگفتم فقط به من پیغام بزنن من فقط برای راحتی کار بچه ها گفتم اقا حسین از من پرسیدن اگه کار این تاپیک دائمی باشه خوبه و نه پاره وقت

در اینکه تاپیک مفیدی هست شکی نیست.مسلما خیلی ها استفاده کردن و اگر ادامه پیدا کنه استفاده خواهند کرد.
به هر حال تو یکی از افرادی هستی که بدون شک میتونی کمک کنی اما این دلیل نمیشه بقیه در این سوال و جواب ها شرکت نکنند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی یونتوس و زنیت را رای 2 میگذاره ولی رای 2 روی ریسیور من باز نمیکنه نمی دونم چرا کد آرت یا آریادیا 2 را بگذارید

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
کدهای جدید برای شبکه های پخش کننده بازی با زنیت
اول نکته ای بگم : پکیج ART تا یکشنبه کدهاش پخش می شد ولی سیستمشون درست شد و هیچ کدی دیگه منتشر نمیشه تمام کدهایی رو که هم بدست می آورید down شده پس دیگر به امید art متاسفانه نباشید :-[
Arriadia 2 :
این شبکه موقع پخش بازی کد میشه سیستمش Biss هست فرکانسش : 12.673 27500 V
کدش: 1234560065432100 آیدنتش :1F FF

RAI DUE یا RAI2
این شبکه هم مثل بالایی ولی سیستمش SECA و یا در بعضی ریسیور ها مدیاگارد هست فرکانس 11.766 27500 V
کدش: 0D 6155716b4084a89c آیدنتش : 0030
ممکنه تو بعضی ریسیور هایی که مدیاگارد به جای سکا نوشته این این نوع کدها جواب نده واین مشکل از کد نیست من هم خودم این کدها را روی دو تاریسیور مختلف امتحان کردم و فقط یکیشون باز کرد

SPORT+
این شبکه مخصوص پکیج TPS که با ریختن آخرین پچ باز میشه ولی باز هم شاید مشکل داشته باشه و برای چند ثانه باز باشه و بعد بسته بشه
برای در یافت آخرین کدهای TPS باید TPS های روزانه رو بریزید . TPS مال امروز : http://larachevideo....psstarsat14.rar
شبکه HRT2 هم بعضی روزها بازه که اون هم مال TPS هاست وبازی رو نشون می ده

باتشکر امیدوارم بتونیم بازی رو ببینیم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تو رسیور من که استرانگ 4620x هست Arriadia 2 با این کد باز نمی شه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

کدهای جدید برای شبکه های پخش کننده بازی با زنیت
اول نکته ای بگم : پکیج ART تا یکشنبه کدهاش پخش می شد ولی سیستمشون درست شد و هیچ کدی دیگه منتشر نمیشه تمام کدهایی رو که هم بدست می آورید down شده پس دیگر به امید art متاسفانه نباشید :-[
Arriadia 2 :
این شبکه موقع پخش بازی کد میشه سیستمش Biss هست فرکانسش : 12.673 27500 V
کدش: 1234560065432100 آیدنتش :1F FF

RAI DUE یا RAI2
این شبکه هم مثل بالایی ولی سیستمش SECA و یا در بعضی ریسیور ها مدیاگارد هست فرکانس 11.766 27500 V
کدش: 0D 6155716b4084a89c آیدنتش : 0030
ممکنه تو بعضی ریسیور هایی که مدیاگارد به جای سکا نوشته این این نوع کدها جواب نده واین مشکل از کد نیست من هم خودم این کدها را روی دو تاریسیور مختلف امتحان کردم و فقط یکیشون باز کرد

SPORT+
این شبکه مخصوص پکیج TPS که با ریختن آخرین پچ باز میشه ولی باز هم شاید مشکل داشته باشه و برای چند ثانه باز باشه و بعد بسته بشه
برای در یافت آخرین کدهای TPS باید TPS های روزانه رو بریزید . TPS مال امروز : http://larachevideo....psstarsat14.rar
شبکه HRT2 هم بعضی روزها بازه که اون هم مال TPS هاست وبازی رو نشون می ده

باتشکر امیدوارم بتونیم بازی رو ببینیم

کدهای RAI 2 جواب می ده.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
آموزش باز کردن پکیج POLSAT دز مدل های 190-220-X3D-x50-x5-3300

در ابتدا شما دکمه 0 را زده بعد در منوی باز شده به قسمت NAGRAVISION رفته بعد در پایین در قسمت PROVIDER NAME به دنبال POLSAT بگردید بعد کدهای زیر را وارد کنید
10E2C647ECC603AC 81F5488AEDB669C3
برای وارد کردن کدها ابتدا 16 رقم اول و بعد 16 رقم دوم به تریتیب زیر

16رقم اول 00 7101
16 رقم دوم 00 7101

در ضمن برای مدل های USP مدلهای 190-220-X3D-x50-x5-3300 سافتکم زیر حاوی جدیدترین کدهاست
http://x-mat.persian.../XSXJUVE(POLSAT).rar
اگر سوالی داشتید بیان کنید

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی