پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اموزش باز کردن کانال ها برای دیدن بازی های یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1203 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
میشه یه توضیح کلی بدین ؟ مثلا ً اینکه ریسیورهای مشخصی لازم هست یا با هر ریسیوری میشه اینکار رو کرد ؟ یا اینکه بدون اینترنت هم شدنی هست ؟ چون یکی از دوستام که گرفته میگه نصاب گفته مسیر شما نسبت به مخابرات طوری قرار گرفته که نیازی به اینترنت ندارین الآن هم میگه بدون اینترنت استفاده می کنه البته اینجا خیلی گرون تر از جاهای دیگه ست ماهیانه 20000 تومن پرداخت می کنه دوستم یه سوا دیگه اینکه من که بوشهر هستم می تونم از سرویس های شهرهای دیگه استفاده کنم ؟ کلا ً یه خورده نامفهومه واسه م این داستان اکانت و شیرینگ و بقیه ماجرا اگه یه نفر توضیح بده ممنون میشم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مانی. این اکانت ها همه جا قابل استفاده هستن. ببین.یه سری VPN یا شبکه هایی وجود دارن که کد کانال های مختلف روشون شیر هست.با وصل شدن به این شبکه ها از طریف برنامه مخصوص (که هم روی کامپیوتر نصب میشه و هم روی رسیور) و اکانتی که می خری می تونی کد ها رو هر چند ثانیه یکبار آپدیت کنی.به همین طریق اکثر کانال ها باز میشن و دلیل فریز شدن تصویر بعضی کانال ها توی این سیستم هم همینه.چون اون لحظه ای که کد داره آپدیت میشه برای یک یا دو ثانیه تصویر فریز میشه و بعد دوباره پخش می کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

میشه یه توضیح کلی بدین ؟
مثلا ً اینکه ریسیورهای مشخصی لازم هست یا با هر ریسیوری میشه اینکار رو کرد ؟
یا اینکه بدون اینترنت هم شدنی هست ؟
چون یکی از دوستام که گرفته میگه نصاب گفته مسیر شما نسبت به مخابرات طوری قرار گرفته که نیازی به اینترنت ندارین
الآن هم میگه بدون اینترنت استفاده می کنه
البته اینجا خیلی گرون تر از جاهای دیگه ست
ماهیانه 20000 تومن پرداخت می کنه دوستم
یه سوا دیگه اینکه من که بوشهر هستم می تونم از سرویس های شهرهای دیگه استفاده کنم ؟

کلا ً یه خورده نامفهومه واسه م این داستان اکانت و شیرینگ و بقیه ماجرا
اگه یه نفر توضیح بده ممنون میشم

همونطور که امین هم گفت اصلاً ربطی به شهر یا مرکز مخابرات نداره !

ببین تنها چیزی که بهش نیاز داری اینه که ریسیورت اونقدر جدید باشه که فقط بهش بتونی از طریق کامپیوتر کابل وصل کنی که پشت ریسیور معمولاً یه جای کابل 9 پین هستش . یه کابل 2 هزار تومنی آپگرید میخری و کامپیوترت که به اینترنت وصل هستش رو به ریسیور وصل میکنی . بعد یه اکانت ماهیانه هم میخری که معمولاً قیمتش بین 10 تا 12 هزار تومن هستش و کلی پکیج که تو صفحه قبل سهیل عکساش رو گذاشته رو باز میکنی . خیلی راحته و فقط اگر اینترنتت ADSL باشه بهتره چون مشکلات اشغالی و هزینه تلفن رو نداری وگرنه چون اطلاعات دریافتی از اینترنت چند KB هستش هیچ مشکلی با DialUp نیست و سرعت اینترنت اصلاً رو کیفیت تاثیر نداره .

مثلاً اگر بخوایم با کارت مثلاً فقط یه پکیج الجزیره رو باز کنیم فکر کنم باید چیزی حدود 40-50 هزار تومن بدیم و تازه اصلاً هم معلوم نیست کارت اصل هستش یا نه ! همینطور در مورد پکیج های بزرگتری مثل SKY باید چیزی بیش از 250 هزار تومن پرداخت کنیم ! پس خیلی به صرفه هستش که با هزینه نهایتاً 120 هزار تومانی برای یک سال که تازه میشه ماه به ماه هم پرداخت کرد اینهمه شبکه کارتی رو باز کرد . با Gbox چیزی در حدود 95% شبکه های کارتی باز میشن که فوق العاده هستش .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یه توضیحات تکمیلی هم من میدم: با اینترنت دیال آپ مشکلی نیست ولی باید زمان مبادله اطلاعات چیزی بین 200 تا 300 ثانیه باشه که این کار رو با وارد کردن دستور ping 4.2.2.4 -t تو ران کامپیوتر می تونین انجام بدین. هرچی به 200 نزدیکتر باشه حتی هنگام گرفتن کد جدید قطعی وجود نداره. اما در مورد پکیج SKY قضیه فرق داره ، به دلیل گرونی این پکیج تعداد افراد کمتری این کارتها رو خریداری می کنن ، و وقتی که این اکانت ها رو در اختیار دیگران قرار میدن متقاضی زیاده به همین دلیل تقریبا می شه گفت که دیال آپ معمولی از عهده این پکیج بر نمیاد ، کسانی که IDSL هم دارن با مشکل رو برو می شن. در مورد ساپورت کردن رسیور ها هم نمیشه اینطوری گفت چون تعداد زیاده، اما می تونین نوع رسیور رو بگین من چک می کنم.

v_freedom@yahoo.com

v_freedom@yahoo.com

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 12 ارسال
سلام و خسته نباشین میشه بگین که با کارت ماهواره چطوری میشه بازی های یوونتوس رو دید البته من دو تا از بازیهاشو بطور زنده دیدم اونم با ریال و اینتر ولی اگه بهم بگین که با کارت دی وی بی چطوری راحت ببیننم ممنونم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از هر سه نفر ممنونم حالا ریسیور خیلی مهم نیست چون به هر حال باید یه ریسیور یو اس بی بخرم ولی به هر حال ریسیور من استارست 2000 هست یه چیزی رو فقط متوجه نشدم موقع دریافت تصاویر باید مدام به اینترنت وصل باشم ؟ چون من امکان نزدیک کردن کامپیوتر به ریسیور رو ندارم ولی کابل داخلی آنتن رو بدون استفاده دارم فکر کنم بتونم از اون کانال کابل بکشم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رسیور موقع پخش باید به کامپیوتری که به اینترنت وصل هست وصل باشه.چون کد ها از طریق اینترنت از برنامه روی کامپیوتر به رسیور انتفال پیدا می کنن.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
کد کانال های معروف ورزشی حدودا هر 15 ثانیه عوض میشه ، پس باید به اینترنت وصل باشی.

راستی من بهت پیشنهاد می کنم که استرانگ بگیری ، چون واقعا نصف دردسر های استار ست رو نداره.

اینم توضیح کامل برای رسیور های استرانگ برای استفاده از جی باکس:

من یه توضیح کامل رو برای رسیور های استرانگ براتون می نویسم.

شما کلا برای استفاده از G Box از لوازم سخت افزاری فقط به یک کابل رابط کامپیوتر و رسیور و اینترنت نیاز مندید.
اما نرم افزار هایی را که نیاز دارین به شرح زیر هستن:
1- دانلود پچ برای رسیورتان. ( آدرس صفحه : http://www.kinginsat...ead.php?t=29794 )
2- دانلود برنامه Wolf Box (آدرس صفحه: http://www.kinginsat...ead.php?t=29796 )
3- دانلود فایل های ident , ignore
4- دانلود برنامه Open VPN
5- دریافت فایل cwshare از مسئولان ارائه دهنده.
ضمیمه:
2- برنامه شماره 2 برای اتصال رسیور و هاستی است به کدها را پشتیبانی می کند (با ویندوز ویستا نیز همخوانی دارد، در طول اتصال باید برنامه اجرا شود)
3- این فایل ها را پس از دانلود در پوشه نصب برنامه Wolf کپی کنید.
4- این برنامه نیز رابط کامپیوتر شما با سرور میزبان است. نکته قابل توجه این است که پس از نصب این برنامه شما باید کانکشن VPN ویندوز خود را نیز بسازید که مراحل ساخت آن را در انتهای این موضوع برای دانلود خواهم گذاشت ، در ضمن برای اجرای عملیات جی باکس شما باید ابتدا به اینترنت متصل باشید و سپس کانکشن VPN ویندوز خود را اجرا کنید. نکته دوم : این برنامه نیاز به تنظیمات ندارد و فقط باید بر روی ویندوز نصب شود.
5- این فایل را نیز پس از دریافت از مسئولین ارائه دهنده سرویس در پوشه نصب برنامه Wolf کپی کنید.
---------------------------------
پس از انجام این مراحل و فعال شدن اکانت شما برای کارکرد کامل و بی دردسر شما باید از تنظیمات رسیور پروتو کول sssp انتخاب کنید ( که ظاهرآ با زدن 2 بار 6969 این پروتوکول تنظیم می شود).

دریافت فایل آموزشی VPN همانند ساخت دیال آپ عمل کنید.
http://files.myopera....../VPN Edu.rar
موفق باشید.

راستی مدل های سری X و مدل های بعد از 4620ii با جی باکس سازگارن.

**

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
لیست استارست های که جی باکس رو ساپورت می کنن: model name: sr-x30-pvr model name: sr-x4000-d model name: sr-x5000-ci model name: sr-x230-cu model name:sr-x250-cu model name: sr-x4200-d

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اقا من کارت الجزیرم حدود 1سال و نیم هست که داره کار میکنه !!! و به نظر من اگه کارت الجزیره رو بگیرین خیلی بهتر هستش ......... درسته از 38 تا بازی 30 تا به بالا رو میبینین یعنی 90% بازی ها رو ........... ولی درست وبدون قطع لحظه ای تصویر میبینید .........کلا من ترجیح میدم که یه کاری رو نکنم یا اگه میکنم درست بکنم ...... در ضمن الجزیره سال بعد هم بازی های CL رو نشون میده ................. فقط مشکل من اینه که اگه تموم شد کسی دوباره میتونه اون کارتو برام جور کنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اقا من کارت الجزیرم حدود 1سال و نیم هست که داره کار میکنه !!!

و به نظر من اگه کارت الجزیره رو بگیرین خیلی بهتر هستش .........

درسته از 38 تا بازی 30 تا به بالا رو میبینین یعنی 90% بازی ها رو ........... ولی درست وبدون قطع لحظه ای تصویر میبینید .........کلا من ترجیح میدم که یه کاری رو نکنم یا اگه میکنم درست بکنم ......

در ضمن الجزیره سال بعد هم بازی های CL رو نشون میده .................

فقط مشکل من اینه که اگه تموم شد کسی دوباره میتونه اون کارتو برام جور کنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فعلا الجزیره شبکه هاش رو 4 تا کرده.
تاحالا از اول فصل تک تک بازی های یووه تو سری آ رو گذاشته.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
برای من به صرفه نیست که کارتهای الجزیره رو بگیرم ، چون اونوقت باید برم یه رسیور کارت خور بگیرم ;D ولی تنها مشکل من نداشتن ADSL هست. ایشالا اگه عمری باشه یکی دو سال دیگه شاید ما هم بتونیم از این موهبت الهی بهره ببریم. ;D واقعا با ای دی اس ال هزینه اینترنت پایین میاد. و همین طور دیگه فریزی برای جی باکس وجود نداره.

saeed_piero

saeed_piero

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 497 ارسال
سلم دوستان می گم خیلی حیف شد ها رسیور ما sr-x190d هستش و تو لیستی که دوست عزیزمون داده بود نیست یعنی من نمی تونم از این ویژگی استفاده کنم..... خیلی ضد حاله، اه بازم از توضیحاتی که اینجا دادید خیلی ممنونم موفق باشید

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
با سلام بازیهای یوونتوس رو چطوری میتونم در رسیورهایx95 وx190 ببینم اگر کسی میدونه لطف بکنه و بگه که خیلی خیلی ممنون میشم.اگر میشه روش کدگذاری رو هم بگه ممنون

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

با سلام
بازیهای یوونتوس رو چطوری میتونم در رسیورهایx95 وx190 ببینم اگر کسی میدونه لطف بکنه و بگه که خیلی خیلی ممنون میشم.اگر میشه روش کدگذاری رو هم بگه
ممنون

سلام حسین جان ، ببین در حالا حاضر امکان دیدن بازی های یوونتوس در سری آ بدون رسیور های کارت خور و کارتشون و یا دانگل و جی باکس و خیلی از بازی های اروپایی یوونتوس رو نمیشه دید ، اما جام حذفی و محدود بازی هایی رو که Rai میذاره رو میشه با کد گذاری دید.
که کدش هم تو امضام هست .
اما من در مورد استارست ها (نحوه وارد کردن کد دستی) اطلاعی ندارم.
اما شما می تونی از سایت های ارائه دهنده این نوع سرویس ها ، یه پچ روز و سافتکم روزانه مربوط به مدل رسیورت رو دانلود کنی و با کابل رابط رسیور و کامپیوتر اونا رو وارد کنی که Rai فعال هستش.

اگه کمک دیگه ای ازم بر بیاد خوشحال میشم که بتونم برات انجام بدم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان اهل فن: من میخواهم برای کاپییوترم دیش بگذارم که با دیش برم تو اینترنت از دوستان کسی میدونه چه شکلی و بایستی چه کرد؟(از دوستان خواهشمندم توضیح کلی بدن) موفق باشید.

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
باید کارت dvb داشته باشی

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

باید کارت dvb داشته باشی

تیمسار اینو خودم میدونم منظورم اینکه باید آکونیت چیزی بخری دیش رو روی منطقه خاصی تنظیم کنی از این حرفا؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

دوستان اهل فن:

من میخواهم برای کاپییوترم دیش بگذارم که با دیش برم تو اینترنت از دوستان کسی میدونه چه شکلی و بایستی چه کرد؟(از دوستان خواهشمندم توضیح کلی بدن)

موفق باشید.

باید دیش رو تو مسیر Eutelsat W3 بذاری .
البته هزینه دانلود آنلاینش بالاست اما آفلاینش عالیه.
البته من زیاد دراین زمینه اطلاعات ندارم.

ادامه به زودی...

mashhadjuve

mashhadjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
يوونتوسي هاي عزيز كانالهاي الجزيره اسپورت 1+ و 2+ و +4 كه بازيهاي سري آ رو زنده پخش ميكند هك شده و كدهاش اومده ، من از اين سايت گرفتم http://forum.sat98.ws كانالها در ماهواره هاتبرد و با نام jsc sport مي باشد. بازي يووه هم امشب در jsc sport +1 نشان داده مي شود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی